Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02 Ağustos 2013, 13:53   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Nuray Sayarı 2 Ağustos 2013 günlük burç yorumları!

günlük burç yorumları, burçlar, burç yorumları, günlük burçlar, günlük burç, Nuray Sayarı, günlük burç yorumu, günlük astroloji, nuray sayarı Günlük Burç yorumları, Nuray Sayarı günlük burç yorumu, nuray sayarı astroloji, 2 Ağustos günlük burç yorumları, 2 ağustos burçlar, 2 ağustos günlük burç, 2 ağustos burç yorumları, günlük burç yorumları nuray sayarı, günlük burç nuray sayarı, nuray sayarı günlük burç, Nuray Sayarı günlük burçlar, 02.08.2013 Günlük Burç yorumları, 2 Ağustos günlük burç yorumu, 2 Ağustos 2013 günlük burç, 2 Ağustos 2013 günlük burç yorumu, 2 Ağustos 2013 günlük burç yorumları, günlük burç 2 Ağustos, 2 Ağustos 2013 günlük burçlar, günlük burç 2 Ağustos 2013, 2 Ağustos 2013 burç yorumları, günlük burçlar 2 Ağustos, günlük burçlar 2 Ağustos 2013, Nuray Sayarı günlük burç 2 Ağustos, Nuray Sayarı günlük burç 2 Ağustos 2013, Nuray Sayarı günlük burçlar 2 Ağustos, Nuray Sayarı 2 Ağustos 2013 günlük burç yorumları


2 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)

Sevgili Balık, İlişkinizde daha ilgili olmanızı, nelerin engellediğini keşfetmeniz gerekiyor. Arkadaşlarınızın bununla ilgili yaptıkları uyarıları, kulak arkası etmemelisiniz. Bazı engellerin keşfi, tarafların gözden kaçmış özelliklerinin keşfi de olabilir. Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir. Para konularında, onu daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak.

2 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Kova Burcu (20 Ocak - 18 Şubat)

Sevgili Kova, Problemli ilişkilerin altında davranış hataları ararken, genel baskılanmaları da gözden kaçırmamalısınız. Konuşarak aştığınız ufak, tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki küçük sorunlar, size bu kadar da korkutucu gelmemeli. Küçük görünen bir sorun, ilginizi bekliyor. Bir iki gündür yapmaya çalıştığınız şey, birtakım ilgisiz insanlarda rahatsızlıklar yaratabilir. Bunu sorun etmemelisiniz.


2 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Oğlak Burcu (22 Aralık - 19 Ocak)
Sevgili Oğlak, Karşılıklı olarak kırmadan, incitmeden sorunların üzerine gitme beceriniz ilişkiyi yeniliyor. Kendinizi daha özenli davranmaya yöneltme niyetiniz, duyguları daha da pekiştirebilir. Sevgilinizin topluluk içindeki çekingenliklerini sevimli de bulabilirsiniz. Bunu bir sorun olarak değerlendirmekten kurtulamıyorsanız, bu sorununuzu onunla tartışma yoluna gitmelisiniz.


2 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

Yay Burcu (22 Kasım - 21 Aralık)
Sevgili Yay, Aşk hayatınız problemsiz. Büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Bu tatil gününü özel olarak değerlendirebilir, ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir Yakın çevrenizde olumsuz etkilenmeler yaratabilecek söylentilere karşı daha duyarlı davranabilirsiniz.2 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

Akrep Burcu (23 Ekim - 21 Kasım)

Sevgili Akrep, Duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir. Duygusal ilişkilerinizde sizin yaptığınız ya da size yapılan bazı hatalar bugün çözümlenebilir. Bugün iletişim, özellikle yakın ilişkilerinizde önemli yer tutuyor. Alabileceğiniz önerileri dikkatle incelemeli ve sizi rahatsız edebilecek şeylerden kurtulmalısınız. Bugün beklenmedik gelişmeler sizi kararsız bırakabilir.


2 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

Terazi Burcu (23 Eylül - 22 Ekim)
Sevgili Terazi, Aşk konusunda yenilik yapma isteği içinde olacaksınız. İlişkinizden memnun değilsiniz, belki de karşınızdakinin de buna ihtiyacı olmadığını düşünüyorsunuz. Maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir. Çıkabileceğiniz yolculuklarda paranızı arttırma fırsatı bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz değişiklikler için uygun bir zaman.2 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu


Başak Burcu (23 Ağustos - 22 Eylül)

Sevgili Başak, Bugün sizin için ön planda olan konuların başında sevgilinizle ilişkiniz geliyor. Sevdiğinizle duygusal konulara gereken önemi verebilirsiniz. Sezgileriniz artacak. Duygusal ilişkileriniz son derece sıcak ve yapıcı bir yapıya girecektir. Duygusal ilişkilerinizde sizin yaptığınız ya da size yapılan bazı hatalar bugün çözümlenebilir. İş yaşamındaki koşullar bazı değişiklikler yapmanızı gerekli kılıyor. Öğle saatlerinde bu çok daha belirgin olabilir.

2 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Aslan Burcu (23 Temmuz - 22 Ağustos)
Sevgili Aslan İçinde bulunduğunuz sıkışıklık uzun süreli değil. İhtiyaçların sınırlanması gerekiyor. Bir yakınınızla ortak yatırımınızdan umduğunuz kazancı sağlayamayacağınız fikri sizi korkutuyor, ama umutsuzluğa kapılmayın. Son birkaç günün gergin ortamından kurtulup ilişkinize yönelmek isteyebilirsiniz. Bugün sevgi konusunda bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Sevdiğinize bir sürpriz yapabilirsiniz. Huzursuz bir ruh yapısına sahip oluşunuz iş yaşantınızı olumsuz yönde etkileyebilir.


2 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Yengeç Burcu (22 Haziran- 22 Temmuz)
Sevgili Yengeç, Kıskançlıkları aşk hayatının virüsü gibi görüyorsunuz. Bu doğru bir bakış olsa da, karşı tarafı rahatlatma niyetinizin önünde bir engel değil. Böyle bir davranışa gireceksiniz gibi görülüyor. Sıkı çalışmalarınız devam ediyor. Ama bir sonuç elde edebilmek için biraz zamana ihtiyacınız olacak. Bir çalışma arkadaşınıza karşı güven dolusunuz. Arkadaşınız bu anlamda biraz ağır bir sorumluluk hissi içerisinde.


2 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

İkizler BURCU (21 Mayıs- 21 Haziran)
Sevgili İkizler, Arkadaşlarınızla başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Çevresel faktörlerin çalışmalarınız üzerinde belirlenemez etkiler yapabileceği söylenebilir. Organize olmaya ihtiyaç duyabileceğiniz bugün, meslek yaşantınızda yeni kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda ve toplantılarında ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. İş hayatınızdaki son gelişmeler sizinle çok ilgili değil, fazla ön plana çıkmanız gerekmiyor. Bu günler içinde fazlasıyla önemli iki görüşmeniz var. Biri sizi birtakım sonuçlara ulaştırabilir.

2 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
BOĞA BURCU (20 Nisan - 20 Mayıs)


Sevgili Boğa, Bugün doğru olmayan bir takım haberler alabilirsiniz. Bu haberlere kulak asmayın. Çevrenizde sözüne güvenmemeniz gereken insanlar var.Kendinizi güçlü hissettiğiniz ama aynı zamanda çatışmalar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. İleriye yönelik hedeflerinizi gözden geçirmelisiniz. Yaratıcı enerjinizi güçlü bir biçimde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Aşk yaşamınızında ön planda kalması muhtemel. İlişkinizi son birkaç günün gergin atmosferinden kurtulabilirsiniz. Çevresel şartlar sizi desteklerken bereberliğinizde ileriye yönelik hedeflerinizi yeniden gözden geçirin.


2 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

KOÇ BURCU (21 Mart - 19 Nisan)
Sevgili Koç, Aşk hayatınız açısından bugün durgun bir gün olacak. Bugün sevgilinizle durduk yere tartışabilirsiniz. O ve onun ailesi ile aranıdaki problemler günden güne artıyor. İşinizle ilgili ufak tefek problemler konsantrasyonunuzu etkileyecek. İş arkadaşlarınızdan birinin yokluğu iş yükünüzü bir hayli arttıracak. Fazla yorulmamaya dikkat edin.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
02.08.2013 günlük burç yorumları, 2 ağustos 2013 burç yorumları, 2 ağustos 2013 günlük burç, 2 ağustos 2013 günlük burç yorumları, 2 ağustos 2013 günlük burç yorumu, 2 ağustos 2013 günlük burçlar, 2 ağustos burç yorumları, 2 ağustos burçlar, 2 ağustos günlük burç, 2 ağustos günlük burç yorumları, 2 ağustos günlük burç yorumu, 2013, ağustos, burç, burç yorumları, burçlar, günlük, günlük astroloji, günlük burç, günlük burç 2 ağustos, günlük burç 2 ağustos 2013, günlük burç nuray sayarı, günlük burç yorumları, günlük burç yorumları nuray sayarı, günlük burç yorumu, günlük burçlar, günlük burçlar 2 ağustos, günlük burçlar 2 ağustos 2013, nuray, nuray sayarı, nuray sayarı 2 ağustos 2013 günlük burç yorumları, nuray sayarı astroloji, nuray sayarı günlük burç, nuray sayarı günlük burç 2 ağustos, nuray sayarı günlük burç 2 ağustos 2013, nuray sayarı günlük burç yorumları, nuray sayarı günlük burç yorumu, nuray sayarı günlük burçlar, nuray sayarı günlük burçlar 2 ağustos, sayarı, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557