Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Ağustos 2013, 23:14   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 11 Ağustos 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

11 ağustos 2013 günlük burç yorumları,11 08 2013 burçlar, 11 ağustos 2013 akrep burcu yorumu,11 ağustos 2013 aslan burcu yorumu,11 ağustos 2013 balık burcu yorumu,11 ağustos 2013 başak burcu yorumu,11 ağustos 2013 boğa burcu yorumu,11 ağustos ikizler 2013 burcu yorumu,11 ağustos 2013 koç burcu yorumu,11 ağustos 2013 kova burcu yorumu,11 ağustos 2013 oğlak burcu yorumu,11 ağustos 2013 terazi burcu yorumu,11 ağustos 2013 yay burcu yorumu,11 ağustos 2013 yengeç burcu yorumu,2013 ağustos ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2013 ağustos günlük burç yorumları,11 ağustos burç yorumları,11 ağustos 2013 pazar burç yorumları11 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Sevgili Koç
Bir çok farklı olayla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşabileceğiniz durumların büyük bir çoğunluğu da sizin için olumludur. Çıkabilecek olan minik sorunlaraysa aklınızı kullanarak çabucak çare bulabileceksiniz. Duygusal ilişkileriniz veya karşı cinsle oluşturmanız olası olan macera ya da flört gibi şeylerde fevkalade başarılısınız. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa onda da eskisinden daha mutlu duruma girebilirsiniz. Bugün ayrıca karşı cinsin beğenisini uyandırmaya da her zamankinden daha uygunsunuz. Eğer siz bir kadınsanız bir kadın arkadaşınızın size ait bazı sırları sağa sola yayması da olasıdır. Siz evli bir kadınsanız evinizde çok hızlı müdahale edilmesi gereken bazı durumlar olabilir. Bu durumlar bazı planlarınızı ertelemenize ya da gecikmenize de sebep olabilir.


Sevgili Boğa
Bugün Bazı ödemeler yapmanız gerektiği takdirde bunlar ne olursa olsunlar son derece dikkatli davranmalı, verirken de alırken de paranızı saymalı ve ödemelerinizi muntazam şekilde belgelemelisiniz. Bundan başka bugün kimseye eşyalarınızı ödünç vermemeniz gerekiyor. Eğer bazı eşyalarınızın başkaları tarafından kullanılmalarına izin verirseniz, söz konusu eşyalarınızın hasar görmeleri çok mümkündür. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz ilerde önemli kazançlar getirebilecek olan yeni yeni konularla karşılaşmanız olasıdır. Eğer ailesine veya eşine dayalı olarak yaşayan ya da okuyan bir kimseyseniz elinize geçen para ya da harcama imkanlarınızda bir artış olabilir. Siz çalışan bir kimse bile olsanız, gezip eğlenmeye çok uygun bir yapıdasınız.


Sevgili İkizler
İş hayatınızda biraz ihtiyatlı davranmalısınız. Küçük hatalarınız, farkına varmadan söyleyebileceğiniz bir, iki ufak söz ya da kırıcı davranış sonradan sizin aleyhinize olabilir. Aslında hiç bir kötü niyetiniz olmayabilir fakat sözlerinizi kontrol edemezseniz yanlış izlenimler uyandırırsınız. Bu yüzden bazı kimseler aşırı alıngan tutumlara girerek size kırılabilirler ve sizin nedenini anlamadığınız bir soğuk atmosfer yaratabilirler. Sizinle uğraşan birisine önemli bir ders vermeniz ya da onun hakkında ne yapacağınıza karar vermeniz olasıdır. Bugün karşılaşacağınız şeyler size, sizinle uğraşan kişi hakkında önemli bilgiler verebilirler ve bu bilgileri kullanarak söz konusu kişiyi oldukça sarsabilirsiniz. Gününüz oldukça hareketli geçip, sizi birden fazla işle ilgilenmek zorunda bırakabilir.


Sevgili Yengeç
Duygusal ilişkilerinizde dikkatli olmanız şartıyla başarılı ve mutlusunuz. Eğer yalnız bir insansanız çevrenizden olmayan birisi aniden hayatınıza girebilir. Süregelen bir ilişkisi olan bir bekarsanız birlikte olduğunuz kimse eskiden beri bildiği bir yalanınızı ya da ondan sakladığınız birşeyi yüzünüze vurabilir. Bunu yapması için bazı sebepleri olabilir ve onunla asla bunun münakaşasına girmemeli, bugünü geçiştirmeye çalışmalısınız. Bugün fazla dikkat çekici olabilirsiniz. Bazı kimselerde hayranlık uyandırırken bazılarının da size garezi olduklarını görebilirsiniz. İşbirliklerinden, ortaklıklardan ve benzeri durumlardan kazançlı çıkabilirsiniz. Eskiden kalma bazı belirli sorunlarla uğraşmanız gerekebilir. Mantığınızı kullanır ve zorluklara dayanmayı bilirseniz kazançlı çıkabilirsiniz. Geçiştirici tedbirlerle yetindiğiniz takdirdeyse aynı konunun dönüp dolaşıp, gene karşınıza çıkacağını bilmelisiniz.


Sevgili Aslan
Fazla tanımadığınız kimselerle bir aradayken duygularınızı belli etmemeli ve sakin görünmelisiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı değişiklik planlarınız varsa bu dönemde yeni ilişkiler denemeye uygun olmadığınızı ve özellikle de bugün bu tür teşebbüslerden kaçınmanız gerektiğini unutmamalısınız. Eski şartların devam etmesi sizin için daha elverişlidir. Karalarınızı kendiniz vermelisiniz. Dostlarınızın verdikleri tavsiyeler size çok çekici görünseler bile onları sonraya bırakmanız dava iyi olabilir. Bugün, daha önce emek verip sonra bir kenara bıraktığınız bir iş gene ön plana çıkabilir fakat bu sefer bu konudan kazançlı çıkabilirsiniz. Aslında kötü durumda değilsiniz fakat bugün duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.


Sevgili Başak
Siz bir kadınsanız bugün karşı cins üzerindeki çekim gücünüzde önemli artışlar olabilir. Eğer bir beraberliğiniz varsa ya da bir beraberlik düşünüyorsanız bu ilişkiyi son derece mutlu hale getirebilirsiniz. Siz yalnız bir erkekseniz, bir maceraya atılabilir ya da gerçekten sevebileceğiniz bir kadınla karşılaşabilirsiniz. Eğer evli ya da süregelen bir beraberliği olan bir erkekseniz bazı ufak sorunlar olabilir fakat bunlar çabuk düzelecek şeylerdir. Akşam saatlerinde mutlaka birlikte olduğunuz kimseye uymanız ve asla tartışmamanız gerekir. Her işiniz başladıktan sonra umulmadık derecede kolaylaşabilir. İlişkileriniz tam olarak düzgün olacağı gibi şansınız da oldukça açık. Bütün bu güzel durumlara karşılık, bazı yanlış kararlar alabilirsiniz.


Sevgili Terazi
Dostlarınız yüzünden bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Karşılaşacağınız durumlar ilk anlarda size biraz karışık gelebilir ve bazı şeyleri halledebilmek için yorulmanız gerekebilir. Bununla beraber ilk etki geçtikten sonra herşeyin kolaylaştığını ve durumun düzeldiğini göreceksiniz. Bu durumu sadece yukarda belirtilen türde sorunlarla ilgili olarak almayın. Bugün ilgilendiğiniz hemen hemen her işte aynı durumla karşılaşabilirsiniz. Kafanızdaki duygusal sorunları bir karara bağlayabilirseniz her alanda çok daha rahat hareket edebileceksiniz. Eğer etkilemek istediğiniz bazı kimseler varsa ki, bu kimseleri hangi alanda etkilemek isterseniz isteyin ve cinsiyetleri ne olursa olsun, onlarla yüzyüze görüşmeniz son derece faydalı olabilir.


Sevgili Akrep
Uzun vaadeli planlar yapmaya, uzun yolculuklara ve çevreden teşvik görmeye açık olduğunuz bir zamandasınız. Çevrenizde sizi beğenen bir çok kimse olabilir fakat bu kimselerle oluşabilecek bir arkadaşlığın sonradan hoşunuza gitmemesi de olasıdır. Diğer alanlardaysa sizin için aşırı şanslı bir gün. Şans oyunlarında başarılı olabilirsiniz. Çevrenizde aniden itibarınız artabilir. Düşünceleriniz verimli, düşünce yapınız rahat, soğuk kanlı ve yapıcıdır. Direnciniz yüksektir. Mutluluk ve coşkunluk hisleri içindesiniz. Bu zamanda size memnuniyet verebilecek olan bir çok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Neşelisiniz. Uyumlu ilişkiler geliştirebilirsiniz.


Sevgili Yay
Teşebbüsleriniz otorite konumundaki kimseler tarafından engellenebilir. Politik tutumlar içinde olmanız ve nabza göre şerbet vermeniz gerekiyor. Genel hayat kalıbınızda ve işinizde değişiklikler olabilir. İlişkileriniz güvensizdir. Zehirlenmelere ve mikrobik hastalıklara açıksınız. Bazı kayıplarınız olabilir ya da bir şeylerden vaz geçmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde, aile meselelerinizde veya iş hayatınızda bazı güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Çevrenize olan davranışlarınızda saygısızca davranma meylindesiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun, hayattaki amaç ve hedeflerinizi değiştirebilir, yenilerini de bütün gücünüzle izleyebilirsiniz. Mümkün olduğunca egoistlikten kaçınmaya çalışmalısınız.


Sevgili Oğlak
Size çok gereken birşeylere sahip olmanız olasıdır. Şansınızın son derece iyiye yöneldiği bir dönemdesiniz. Elinize para geçebilir, yeni bir işe başlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kimselerle birlikte bir iş de yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kalabalık ortamlarda bulunabilir, dikkatleri üzerinize toplayabilir ve güzel saatler geçirebilirsiniz. Böyle bir ortamda sizden bazı işler isteyebilirler. Konuyu incelemeyi sonraya bırakmanız doğru olmaz. Kendinize güvenin ve yeni çıkan her işi üstlenin. Eğer siz evli ya da sürekli birberaberliği olan bir kadınsanız Geçtiğimiz günlerde birlikte olduğunuz insanı iyice kızdıracak ve kendinizden uzaklaştıracak davranışlarınız olmuş olabilir. O bunlara o zaman tepki göstermemiş olabilir fakat unuttuğunu zannetmeyin.


Sevgili Kova
Acelecilikten kaçınmanız gerekiyor. Karşılaştığınız olumsuzlukların en önemli sebeplerinden biri aşırı dırdırcı davranmanızdır. Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz. Sevdiğiniz bir kimseden gelebilecek olan bir teklifi kararsızlık yüzünden değerlendiremeyebilirsiniz. Bazı durumlar sizin için artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Fazla tereddüt etmemelisiniz. Aslında verimli bir dönemdesiniz. Bunu değerlendirebilirseniz herşey çok kolaylaşır. Evli bir insansanız ve eğer isterseniz evlilik ilişkilerinizi düzene sokmaya muktedirsiniz. Siz bir erkekseniz bugün maddi açıdan şanslısınız Hangi konu olursa olsun yeni teşebbüslerde bulunmaktan korkmayın. Eğer siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkekten, bilinçaltı seviyenizde bazı önemli istekleriniz olabilir. Bunlar bugün açığa çıkabilirler.


Sevgili Balık
Bu sıralarda başlatacağınız maceraların pek de uzun ömürlü olamayacaklarını bilmelisiniz. Ayrıca bu gibi konularda dikkati çekmeniz bazı kimselerin sinirlenmesine ve aleyhinizde dedikodu üretmelerine de sebep olabilir. Herşeyi iyimserlikle karşılamalı ve söylentilere fazla aldırış etmemelisiniz. Bugün sağlık olarak sadece sindirim sisteminiz biraz zayıf olabilir. Fırsatları görüp, değerlendirebilecek ve istediğiniz bir, iki şeyi de elde edebileceksiniz. Eğer siz çalışan bir kimseyseniz bugün üstünüz konumunda olan birisi size karşı çıkabilir. Bu kimse akıllı ve tecrübeli birisi olacağı için sizi etkisi altına alarak fikirlerinizin değişmesine sebep olabilir.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
11, 11 08 2013 burçlar, 11 ağustos 2013 akrep burcu yorumu, 11 ağustos 2013 aslan burcu yorumu, 11 ağustos 2013 balık burcu yorumu, 11 ağustos 2013 başak burcu yorumu, 11 ağustos 2013 boğa burcu yorumu, 11 ağustos 2013 günlük burç yorumları, 11 ağustos 2013 koç burcu yorumu, 11 ağustos 2013 kova burcu yorumu, 11 ağustos 2013 oğlak burcu yorumu, 11 ağustos 2013 pazar burç yorumları, 11 ağustos 2013 terazi burcu yorumu, 11 ağustos 2013 yay burcu yorumu, 11 ağustos 2013 yengeç burcu yorumu, 11 ağustos burç yorumları, 11 ağustos ikizler 2013 burcu yorumu, 2013, 2013 ağustos ayı burç yorumları, 2013 ağustos günlük burç yorumları, ağustos, burç, günlük, günlük burç yorumları, pazar, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557