Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13 Ağustos 2013, 15:02   #1 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart 14 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları

14 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
14 ağustos 2013 günlük burç yorumları,14 08 2013 burçlar, 14 ağustos 2013 akrep burcu yorumu,14 ağustos 2013 aslan burcu yorumu,14 ağustos 2013 balık burcu yorumu,14 ağustos 2013 başak burcu yorumu,14 ağustos 2013 boğa burcu yorumu,14 ağustos ikizler 2013 burcu yorumu,14 ağustos 2013 koç burcu yorumu,14 ağustos 2013 kova burcu yorumu,14 ağustos 2013 oğlak burcu yorumu,14 ağustos 2013 terazi burcu yorumu,14 ağustos 2013 yay burcu yorumu,14 ağustos 2013 yengeç burcu yorumu,2013 ağustos ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2013 ağustos günlük burç yorumları,14 ağustos burç yorumları,14 ağustos 2013 Çarşamba burç yorumları

14 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları


14 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli bakmanıza sebep olabilirler. Herhangi bir maddi sıkıntınız yoksa ilerdeki parasal gelişmelerin ilk adımlarını görmeniz olasıdır. Aşk hayatınız da yeni bir döneme girmektedir. Bu alanda herşeyin çok daha iyi ve kolay ilerlediğini görerek karşı cins ilişkilerinizde büyük bir rahatlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz daha duygusal bir yapı kazanabilir. Erkekseniz kadınlara karşı olan tutumunuz arkadaşça ve anlayışlı bir hale gelebilir. Yemek konusunda aşırılıklarınız olabilir. Hayal gücünüz herşeyi olumsuz yanından ele almanıza ve abartmanıza sebep olabilir.

14 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bugün insanlarla olan ilişkileriniz biraz gerilimli hatta sert olabilir. En politik davranmanız gereken durumlarda bile sert çıkışlar yaparak antipati uyandırmanız ve bu yüzden de beklenmedik engellemelerle karşılaşmanız olasıdır. Aynı şekilde size de beklemediğiniz terslikleri yapabilirler. Bugün özellikle sizi çekemeyen ya da herhangi bir konuda aranızda rekabet olan bir kimsenin bazı faaliyetleri canınızı sıkabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde de kendinize hakim olamayıp, normalin üzerinde tepki göstermeniz ve işi çok büyütmeniz mümkündür. Karşı cins ilişkileriniz de de dikkati elden bırakmamalısınız.

14 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Bugün, işlerinizdeki sizi yıldıran zorlukların ortadan kalktığını ve herşeyin çok kolay ilerlediğini görebilirsiniz. Zamanla birikmiş olan ya da bir türlü halledemediğiniz için el sürmeyi bile istemediğiniz işlerden kurtulmaya uygun bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizin biraz daha yumuşaması ve rahat ortamlar içinde konuşmalar yapmanız mümkündür. Aranız soğuklaşmış olan bazı kimseler varsa bunlarla olan ilişkilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan dargınlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bugün fiziksel olarak kendinizi her açıdan güçlü hissedebilirsiniz. Ancak karşı cins ilişkileriniz memnuniyet verici olmaktan uzak olabilir.


14 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

14 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.

14 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

Bugün çevrenizdekilere karşı sabırsız ve hırçın tutumlar içine girebileceğiniz gibi sinirli ve saldırgan kimselerle de karşılaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlara olan yaklaşımınız kabalaşabilir ve umursamaz tutumlarda olabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkekle kavga etmeniz veya ayrılmanız mümkündür. Hangi cinsiyetten olursanız olun fiziksel risklere açıksınız. Hiç aklınızda olmayan birsürü şey almanız ve bilinçsiz harcamalar yapmanız olasıdır. Bugün sizi rahatsızlık verebilecek son derece kötü bir durumdan son anda sıyrılabilirsiniz. Ancak bunun olabilmesi için çok dikkatli olmalı ve fırsatlardan faydalanmalısınız. Şans oyunlarında şanslı bir gününüzdesiniz. Abartmamak kaydıyla bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz.

14 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

Bugün size engel olan bazı şeylerden kurtulabileceğiniz, bazı olumsuzlukların ortadan kalkabileceği bir dönemdesiniz. Hangi konu olursa olsun sizi üzen, umutsuzluğa düşüren ve göze alamadığınız şeylerde hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Eğer yalnızsanız ve kafanızda karşı cinsten arzuladığınız birisi ile yakınlaşma planlarınız varsa onun için de uygun bir gündesiniz. Karşınızdaki insanın başı oldukça kalabalık ya da işleri çok yoğun gibi görünebilir ve bu durum sizin cesaretinizi kırabilir. Böyle durumlardan dolayı moralinizi bozmayıp, bir fırsatını bulup niyetinizi belli edin. Hemen cevap veremese bile yakın zamanda beklediğiniz karşılığı göreceksiniz.

14 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

Bugün sevdiğiniz bir insanın sizden uzak bir yere gitmesi ve bu durumdan dolayı neşenizin kaçması olasıdır. Bazı önemsiz engellemeler altında olabilirsiniz. Önemli bir sıkıntı vermeseler de bu engellemeler özellikle bir yer ya da bir şeye yetişmeniz gereken durumlarda sizi bezdirebilirler. Karşı cins ilişkileriniz sizin cinsiyetinize göre değişkendir. Siz bir kadınsanız bir erkekle bozuşmanız ya da önemli bir dargınlık olmasa bile ona son derece kızmanız olasıdır. Bu duygularınızı içinize atmaya ya da bastırmaya çalışırsanız ileride çok daha büyük patlamalar yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkileriniz şanslıdır. Kadınlarla iyi geçinmeniz sadece duygusal ilişkilerinizle sınırlı da değildir. Bir kadından beklenmedik yardımlar görmeniz de mümkündür.

14 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu

Bugün güzel haberler almanız olasıdır. Alacağınız haberler sizi son derece memnun ederek hayata daha olumlu bakmanıza sebep olabilirler. Oldukça duygusal yapıdasınız ve karşınızdaki kimselere son derece şefkatli yaklaşımlar gösterebilir, en ters kişilerin bile dostluklarını kazanabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde de beklenmedik ve güzel gelişmeler olabilir. Eğer evli ya da sürekli beraberliği olan bir kimseyseniz eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimse sizin çok istediğiniz birşeyi yapabilir.Yalnız bir insansanız şanslı tesadüflere açıksınız. Para ve iş konularında da şansınız son derece açıktır. Çalışıyorsanız işyerinizdeki bazı gelişmeler size yeni yükler getirebilir fakat bunların karşılığını da bol bol görürüsünüz.

14 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi fiziksel olarak son derece bitkin hissetmeniz olasıdır. Bu gibi duygular içinde olsanız da olmasanız da fiziksel yorgunluklardan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü gerçekten de sağlığınız açısından hassas olduğunuz bir gündesiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda baştan savmacı tutumlarda da olmamanız lazım. Hangi cinsiyetten olursanız olun sağlık hassasiyetinizin dışında oldukça şanslısınız. Bugün karşı cinsten ummadığınız bir yaklaşım görmeniz ya da bir yere davet edilmeniz olasıdır. Bu tekliflere olumlu bakarsanız bazı şeyleri de başlatabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa fazla nazlanmamalı ve vakit kaybetmemelisiniz çünkü karşınızdaki kimse yanlış anlayarak sizden vazgeçebilir.


14 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Bugün son derece hareketli, heyecanlı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki bu etkiler önümüzdeki günlerde de kendilerini belli edeceklerdir. Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcamalardır. Eğer bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz. Tabii hesabınızı bilirseniz böyle bir tehlike yok. Bugün sabah saatlerinde küçük bir tatsızlık yaşamanız ve büyük ihtimalle de iş yerinizde birilerine kötü şekilde kızmanız olasıdır. Ancak daha sonra durum düzelecek ve fazla kızmanızı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

14 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorum

Balık. Bugün yeni teşebbüs edeceğiniz işler son derece olumlu gelişmeler gösterebilirler. Ancak, başlangıçta bazı zorluklarla karşılaşabilir ve düşündüğünüzden çok daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, işler deyimi ile basit bir tamirattan, yeni bir işe girmeye, bir aşk ilişkisinden spor yapmaya kadar aklınıza gelebilecek olan herşey kastedilmiştir. Tabii bu vazgeçin anlamına gelmiyor. Yeni başlamanız gereken işlerle ilgili sorumluluk almaktan çekinmemeli ve üzerlerine gitmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz için de güzel bir dönemdesiniz fakat birlikte olduğunuz kimseyle ilgili bir unutkanlığınız zor durumda kalmanıza sebep olabilir.

[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
14, 14 ağustos 2013 günlük burç yorumları, 2013, ağustos, burç, günlük, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557