Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Afrodit
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Ağustos 2013, 13:41   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 16 ağustos 2013 günlük burç yorumları

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 16 Ağustos 2013Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları burçlar 16 Ağustos 2013 akrep burcu yorumu 16 Ağustos 2013 aslan burcu yorumu 16 Ağustos 2013 aralık burcu yorumu 16 Ağustos 2013 başak burcu yorumu 16 Ağustos 2013 boğa burcu yorumu 16 Ağustos 2013 ikizler burcu yorumu 16 Ağustos 2013 koç burcu yorumu 16 Ağustos 2013 kova burcu yorumu 16 Ağustos 2013 oğlak burcu yorumu 16 Ağustos 2013 terazi burcu yorumu 16 Ağustos 2013 yay burcu yorumu16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Bugün kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran düşünceler içindesiniz. Olayları değişik boyutlarda değerlendirmeniz yüzünden yanlış sapmalar yaşıyorsunuz. Sorunları çok fazla irdeleyeceğiniz bir gün. Bazı konularda kendinize güvenmeyi artık öğrenmeli fırsatları doğru değerlendirmelisiniz Finans konusunda yeni kararlar almalısınız.Olan biten şeyler ve gerçekler arasında çok fazla mesafe olabilir. Çevrenizdeki kişilerin de ısrarıyla gerçekleri gözden geçirebilirsiniz.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Karşıt burcunuzda ilerleyen Ay duygusal ilişkilerinize yeni bir boyut sunuyor. Sizin iyi niyetli olmaniz onun size olan davranışları arasında olumlu bir paralellik var. Duygusal yaşantınızın güven içinde olmasını istiyorsanız maddesel kazançlarınızı ön planda tutmalısınız.. Mevsimlerin değişmesi yemek alışkanlığınızı bozuyor.Alınacak haberlerin veya ortaya çıkan gerçeklerin ışığında hareket etmek istiyorsanız olabildiğinizce doğal davranmalısınız. Tepkisellik kaybettirebilir.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
Bugün arkadaşlarınızla aranızda güçlü bağlar oluşturabilirsiniz. Karşılıklı yardımlaşmalarla isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İnatçı yapınız her zaman olumlu sonuç vermeyebilir. Bugün beklemesini bilmelisiniz. Kişisel yaşantınıza olumlu katkısı olacak hiçbir fırsatı kaçırmadığınız kesin.. Gerekli kişilere ulaşmayı denemelisiniz.Hiç kimse düşüncelerinin eksik yanlarına odaklanmayacaktır. Herkes felsefe veya düşüncelerini karşı tarafa kabul ettirme çabasında olabilir. Dolayısıyla kutuplaşmaları derinleştirmemenizde fayda var.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Yaşam kalitenizi arttırma çabası içinde olmanızı biraz da çevresel faktörlerle bağlantılı ilerliyor. Toplumsal olayların gündem kazanacağı bir gün içindesiniz. Ay kombinasyon burcunuz Akrep’te ilerlerken ben merkezci yönünüzü ortaya çıkarıyor. İnançlarınız doğrultusunda ilerliyor olmanızın size kazandıracağı avantajlara yaklaşıyorsunuz.Belli bir plan ya da düzenlemede bazı ufak tefek değişiklikler yapılması gerekiyor. Bu tür konuları başka bir güne ertelememek yararınıza olacaktır.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Bulunduğunuz ortamlarda çevrenizi etkilemeyi seviyorsunuz. Bugün işbirliği içinde olacağınız kişilerin inatçı tavırları karşısında sinirlenebilirsiniz. Duygusal güvene ihtiyacını olduğu bir gün içindesiniz. Çevrenizden olumlu etkiler aldığınız sosyal aktiviteniz daha da güçleniyor. Kafanızdan eski pürüzleri atmalısınız.Çevrenizdeki kişiler fikir veya şikayetlerini dile getirme konusunda çekimser kalabilirler ya da yanlış anlaşılmak istemeyebilirler. Sizin fikirlerinizi açıklamanız gerekebilir.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Üstün nitelikli kişilerden hoşlandığınız bir gerçek. Olayları çok iyi takip ediyor olmanız size iyi bir prestij kazandırabilir. Maddi konularda akıllıca verdiğiniz kararlar gündemde olacak. Bugün finans konularında yapacağınız araştırmaların size sağlayacağı özel durumlar mevcut. Girdiğiniz ortamlarda farkınız hemen göze çarpıyor.Çevredeki kişiler o kadar kendi fikir yol görüş inanç ya da düşünce onlarla aynı şeyi söyleseniz bile yanlıs anlayabilirler.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Bilinçaltınızda amaçladığınız bir takım planlarınız var. Fakat çevresel faktörler önemli bir engel teşkil edebilir. Bugün bulunduğunuz ortamlardan hemen sıkılabilir ve kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Güçlü işbirliklerine ihtiyaç duyuyorsunuz. Satürn’ün sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilirsiniz.Aniden ortaya çıkan bir haber ya da bilgi önümüzdeki ay büyük ölçekli izlenilecek bir durumun girizgahı olabilir. Bir plan dahilinde ilerlemeniz size duyulan güveni ya da özgüveninizi arttıracaktır.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Ay burcunuzda ilerlerken güçlü ve aktif bir kişilik sergiliyorsunuz. İçinizde bir çok sıkıntıları bastırmak zorunda kalabilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade sözlerinizi anlamlı bir şekilde paketlemekten hoşlanıyorsunuz. Bugün partnerinizi etkiniz altına almayı başaracaksınız. Partnerinizin sizin için kalıcı düşünceleri var.Soluksuz kalana kadar konuşan kişilerden söz almakta zorlanabilirsiniz. Planlarınızı açıklamanız havayı serinletmek isteyen kişilerin de ihtiyaçlarını karşılamanız anlamına gelebilir.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Güçlü enerjinizi hayallerinizi gerçekleştirme adına kullanmalısınız. Bugün birçok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Değişik olayların sizde yaratacağı farklı duygular aklınızın karışmasına neden olacaktır. Sevdiğiniz kişi size hak verse de tartıştığınız konuda onun farklı fikirleri var. Her zaman sizi desteklemek zorunda değil.Bazı alanlarda olan biten şeyleri anlamaya başlayabilir ve gerekli değişiklikleri yapabilirsiniz. Yapacağınız değişikliklerin kısa sürede karşılığını göreceksiniz.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Yönetici gezegeniniz Satürn Akrep’te ilerlerken duygularınızı mantıklı bir şekilde bastırmayı yeğliyorsunuz. Zamanı olumlu bir şekilde kullanmayı iyi biliyorsunuz. Yakın çevrenizde bir takım olumlu gelişimlere şahit kişisel yardımlarınızla onlara destek vereceksiniz. bugun birlikte çalıştığınız kişileri incelemelisiniz.Saplantılı ya da sabit fikirli kişilerle baş etmekte zorlanabilirsiniz. Ancak kendi oyununuzu oynayarak eninde sonunda kazanan taraf olacaksınız.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Aklınızda sürekli kendinizi aşma ve mantıklı yönlerinizi kullanma içgüdüsü yatıyor. Kardeşler arası iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bir gün. Görüşmek istediğiniz kişilere ulaşacak ve onlarla kısa vadeli planlar yapacaksınız. Fırsatlarınızı akıllıca bir şekilde kullanacak ve isteklerinizdeki sınırları genişleteceksiniz.Kendi inanç fikir veya görüşleriniz ne kadar doğru olsa bu konuda toplum içinde görüş bildirmek ve ısrarcı olmak en azından şu günler için doğru olmayabilir.

16 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
16 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
Yatırımlarınız konusunda aklınız karışık. Bazı sorunlarınızı gözden geçirecek ve bütçenizi yeniden ayarlamak isteyeceksiniz. Maddesel gücün önemini çok iyi bildiğiniz için önünüze çıkan fırsatlar konusunda aceleci davranmak isteyebilirsiniz. Bugün ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.İş ve eğlencenin bir arada ele alınarak hayatın farklı alanlarından keyif alınılabileceği günler. Özellikle de siz Sevgili Balık’lar için. Bu sayede hayata farklı gözlerle bakabilir ve vizyonunuzu genişletebilirsiniz.

Kraliçe. Bunu beğendi.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 15 Ağustos 2013, 16:00   #2 (permalink)
Kralsız Kraliçe

Kraliçe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2013
Yaş: 21
(Mesajlar): 254
(Konular): 94
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 83
Beğendikleri: 152
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart

Teşekkürler

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
Kraliçe. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
16, 2013, ağustos, burç, günlük, günlük burç yorumları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557