Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17 Ağustos 2013, 17:11   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 17 ağustos 2013 cumartesi günlük burç yorumları

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 17 Ağustos 2013
Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları burçlar ,17 Ağustos 2013 akrep burcu yorumu, 17 Ağustos 2013 aslan burcu yorumu ,17 Ağustos 2013 aralık burcu yorumu, 17 Ağustos 2013 başak burcu yorumu, 17 Ağustos 2013 boğa burcu yorumu ,17 Ağustos 2013 ikizler burcu yorumu ,17 Ağustos 2013 koç burcu yorumu ,17 Ağustos 2013 kova burcu yorumu, 17 Ağustos 2013 oğlak burcu yorumu ,17 Ağustos 2013 terazi burcu yorumu, 17 Ağustos 2013 yay burcu yorumu

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Ortaklaşa para konularında bazı mücadeleler var. Dışsal koşulları kontrol etmek beklemediğiniz sorunlara zemin hazırlayabilir. Öncelikle alacak verecek işleriniz borçlarınızdan kurtulma çabanız önem li olmalı. Ortaklaşa harcamalar kredi ihtiyacının en aza indirilmesi gereken bu dönem kendi kaynaklarınızı dikkatli kullanmalısınız.Bazı plan ya da davetleri onaylamadan önce ajandanızı kontrol etmenizde fayda var. Aksi takdirde dikkatsizce onay verdiğiniz şeylerden vazgeçmeniz gerekebilir.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Yaşanan krizleri aşmanın rahatlığı içindesiniz. Evliliğinizde yaşadığınız değişim sizi daha akılcı ve tutarlı olmaya yöneltiyor. Maddi açıdan da destekleneceğiniz olanaklar öne çıkacak. Evde aldığınız sorumluluklar babaya ilişkin uğraşlar karşısında yapıcı olmaya çalışın. Sosyal hayatta size keyif veren arkadaşlıklar yaşanacak.Çeşitli girişimlerinizi ilgilendiren konularda esnek olmanız siz dahil konunun ilgilendirdiği herkes için çok iyi olabilir.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
Kendinizi tüketircesine çalışıyor pek çok eksiğinizi gözden geçiriyorsunuz. Tamamlanması gereken işlerin ağırlaşması ile daha planlı hareket ederek yeni bir düzen yaratma çabasına girebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınıza yönelik davranışlarınızı da gözden geçirmekte fayda var. Son dönemdeki yorgunlukları atabilmek için dinlenmeye özen gösterebilirsiniz.Bardağın dolu tarafına odaklanmalısınız. Herhangi bir girişiminizin ilişkinizin ya da işinizin yalnızca olumsuz yönlerini görmeniz gerçekliği yitirmenize ve önemli noktaları gözden kaçırmanıza neden olabilir.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
Oldukça derin ilişkiler arayışındasınız. Duygularınızı akıcı biçimde ortaya koyarken aşırı tutkulu olabilirsiniz. Ancak bir yandan da aşkta kendinizi kaptırmak yerine daha ölçülü adımlar atmaya çalışın. Sezgilerinizi kullanarak yaratıcı konularda başarılı çalışmalar yapabileceksiniz. Boş zamanların doldurulacağı değişik hobilerle gün daha huzurlu geçebilir.Bulunduğunuz bölgeyi ya da üzerinde yoğunlaşmayı düşündüğünüz şeyleri iyi inceleyin. Yavaş ve sistemli hareket etmeniz daha üretken olmanızı ve daha verimli sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Aile içinde rahatça paylaşamadığınız sorunlar olabilir. Zira son dönemde evde tek başına sorumluluk almak ve ailenizle ilgili konulara odaklanmak sizi yalnızlaştırdı. Olayları kontrol etmemeli yerleşik düzen ve eve ait harcamalarla yeniden ilgilenmek üzere harekete geçmelisiniz. Sizi koruyan etkilere rağmen geçmişte olup bitenler yıpratıcı olabilir.Anlayışlı ve zarif olmalısınız. Bazı konuları neden sizin yapmanız gerektiğini sorgulayabilirsiniz ama empati kurarak ve rolleri degistirerek aynı durumlar için kendi tepkilerinizi görme şansınız olacaktır.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Yakın çevre ile ilişkilerinizi daha esnek tutmalı biraz kendi önceliklerinize dönmelisiniz. İşle ilgili yolculuklar konuşmalar öne çıkarken tanımadığınız bilgilere yakınlaşmak gerekecek. Zihinsel açıdan yoğunlaşan gündeminiz bunu gerektirmekte. Çok şey ogrenmek eğitim çalışmalarına gereken özeni göstermek her açıdan tatmin edici sonuçlar getirecektir.Bazı plan ya da projelerin iptali sizi rahatlatabilir. Yeni gelişmeler kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Sahip olduğunuz değerleri paylaşmak ve ortaklıklarda elde edeceğiniz imkanlara odaklanmak gerekiyor. Nakit sıkıntısının olabileceği bu dönem harcama yapmaktan kaçının. Bütçenizi daha sağlam hale getirmek adına ödemelerinizi tekrar düzenlemeye çalışın. Yeteneklerinizi kalıcı kılacağınız ve uğraş vereceğiniz iş hayatında olumlu bir dönem yaşıyorsunuz.Yapısal düzenlemelerin belli yerlerinde bazı uyarlamalar ve düzeltmeler yapılması gerekebilir. Bazı fırsat ya da talepleri geri çevirmekte zorlanabilirsiniz.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Ay burcunuzda iken çok etkileyici görünüyorsunuz. Bu dönem hayatınıza koyduğunuz yeni kurallarla ortaya çıkmaktasınız. Aynı zamanda eskisinden kararlı adımlar atabileceksiniz. Sezgilerinizin öne çıkması ile sizi rahatlatan uğraşlarla ilgilenmeye çalışın. Uzun yolculuklar sevdiklerinizle paylaşacağınız keyifli zamanlara ihtiyacınız var.Katlanılması zor olaylar eğer yaşanmasaydı neler olabileceğini sorgulamanız gerçeğinin önüne geçemeyecektir.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Paylaşımlarınız sizi beklemediğiniz ölçüde bağlıyor. Geçmişte iz bırakan ve bugüne yansıyan ortaklıkları artık zorluk kaynağı olarak görmeyin. Ancak bırakmakta zorlandığınız konuları da hayatınızdan çıkarma zamanı. Gizli kalmış tutkuların esiri olmamalı önünüze bakmalısınız. Sosyal ilişkiler ve yaratıcı konular size yeni keyifler yaşatacaktır.Mevcut konuları yakında farklı gözlerle görmeye ve bir süredir verilen tavsiyelerin ışığında yeni fırsatları fark etmeye başlayabilirsiniz.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Sosyal konularda daha fazla paylaşım içinde olmaya çalışın. Artık başkalarının öncelikli olacağı bir süreçtesiniz. Kişisel çıkarlarınızı korumak evet fakatbaşka bir açıdan bakıldığında güven tazelemeniz gereken arkadaşlıklar sizi düşündürmeli. Yeni organizasyonlar işle ilgili bir araya gelmeniz gereken kişiler her açıdan yoğun bir tempo yaratacak.Uzun bir süredir gündemde olan ve son günlerde de üzerinde durduğunuz bir konuyu test etmeniz gerekiyor olabilir.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Son derece akıcı şartlar oluşmakta. Eskisinden daha kararlı işe ait amaçlarınızı gözden geçirmek öncelik haline gelmekte. Toplumsal görünümünüzü değiştirecek kararlar başarılarınızı göstereceğiniz imkanlar sizinle olabilir. Artan sorumluluklar edindiğiniz yeni tecrübeler istediğiniz yapılanmaların habercisi olacaktır.Müdahale edilen konuların kaçan uçakların ya da kaybolan telefon numaralarının nedenleri olabilir. Bir süre sabredebilirseniz nedenlerin farkına varabilirsiniz.

17 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları
17 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
Beklentileriniz artıyor. Ancak tutucu bir bakış açısı içinde olmaktan kaçının. Farklı bir bakış açısı kazanacağınız olaylardan çok şey çıkarabilirsiniz. . Daha kararlı olacağınız akademik çalışmaları yönetebilirseniz istediğiniz yönde ilerlemeniz söz konusu. Yabancıları içine alan yeni gelişmelerde yetersizlik duygusundan kurtulu yorsunuz. Kendinize güvenmelisiniz.Belli konulara sabit fikirli yaklaşmanın ya da ısrarcı olmanın faydasını görmeniz zor olabilir. Kendinizi yenilemek istiyorsanız çevrenizdeki ya da farklı görüşlerdeki kişilerin fikirlerini de dinlemelisiniz


SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 17 Ağustos 2013, 20:45   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

teşekkürler

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
17, 2013, ağustos, burç, cumartesi, günlük, günlük burç yorumları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557