Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Eylül 2013, 22:34   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 13 Eylül 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 13 Eylül 2013
13.09.2013 Günlük Burç Yorumları
Günlük Burç Yorumları 13.09.2013
13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları ,13.09.2013 burçlar ,13 Eylül 2013 akrep burcu yorumu, 13 Eylül 2013 aslan burcu yorumu, 13 Eylül 2013 balık burcu yorumu ,13 Eylül 2013 başak burcu yorumu 13 Eylül 2013 boğa burcu yorumu ,13 Eylül 2013 ikizler burcu yoru,mu ,13 Eylül 2013 koç burcu yorumu, 13 Eylül 2013 kova burcu yorumu ,13 Eylül 2013 oğlak burcu yorumu ,13 Eylül 2013 terazi burcu yorumu, 13 Eylül 2013 yay burcu yorumu


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Koç Burcu Yorumu
Sevgili Koç
Kendinize çok yeni gündemler yaratıyor, isteklerinizi peşinden gidiyorsunuz. Başkalarından çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz bu dönemde farklı konulara ilginiz artacak. Entelektüel alanda yapacak çok şey bulabilirsiniz. Yeni yerler görmek gezmek konusunda harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında ise sizi dikkatli olmaya iten şartlara özen gösterin.Boşa zaman kaybetmeyi kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Katılımcı olmalı ve herkese neler başarabileceğinizi göstermelisiniz. Size verilenleri kullanmalı ve meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız için yeni akımların öncüsü olmalısınız. Başarılı olmak için gerekli yeteneğe fazlasıyla sahipsiniz.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Boğa Burcu Yorumu
Sevgili Boğa
Eldeki kaynakları ve ortak harcamaları ilgilendiren yeni arayışlar içindesiniz. Yabancılar ve eşle olan parasal değerler üzerinden yenilenmeler hayatınıza girecektir. Uzun zamandır taşıdığınız yüklerden ve sorumluluklardan kurtulma çabanız yanında, finansal anlaşmaların önemi göz ardı edilmemeli. Eve ait harcamaları dizginlemeye çalışmalı, gösterişten uzak durmalısınız.Duygusal bir konunun işinizi etkilemesine izin vermeyin. Üretken olmanız stresi azaltabilir ve öz güveninizi arttırabilir. Tecrübelerinizden ve diğerlerinin yaptıklarından yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Sinirlenerek zaman kaybetmeyin.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 İkizler Burcu Yorumu
Sevgili İkizler
Kendinizi ilişkiler yolu ile tanımlamak, yaşanan dalgalanmaları lehinize çevirmek mümkün. Eşle olan ilişkilerde karşılıklı duygu alışverişi içinde olmaktan çekinmeyin. Daha fazla anlaşma, içinde uluslararası bir konun olduğu yeni ortaklıklar öne çıkabilir. Yakın arkadaşlıkların harekete geçirici yanları yanında, parasal açıdan size güven veren gelişmeler öne çıkıyor.Evinizi, işinizi veya paranızı yönetme biçiminiz söz konusu olduğunda yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Dış görünüşünüzü veya imajınızı yenilemek isteyebilirsiniz. En halinizde olmanız fark yaratmanıza yardım edecektir.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Sevgili Yengeç
İş hayatınızda sizi daha fazla fedakarlık ve hizmet teması içeren konular öne çıkıyor. Ancak sizi zorlayan sorumlulukları ele alış biçiminiz önem taşımakta. Biraz esnek ve iyimser olmalı, kendinizi yıpratmaktan sakınmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızı değişmesi ile yaşanan adaptasyon sorunlarını geri planda bırakmaktasınız. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz yararlı olabilir.Özel talepler(evde, işte veya özel yaşamda ) artıyor. Bir sonraki adımınızı planlamanız gerekiyor, başarabileceklerinizi sınırlandırmamalısınız. Hırslı olmalı, ama ani tepkilerden sakınmalısınız. Sınırlarınızı bilerek, gücünüzü açıkça ve öz güvenli şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer istiyorsanız olurunu sağlamalısınız.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sevgili Aslan
Girişeceğiniz her konuya spontan yaklaşıyor, üzerinizdeki gerginliklerden uzaklaşıyorsunuz. Kültürel olaylara odaklandığınız bu dönem kendinizi yenileme şansı bulacaksınız. Duygusal özgürlüğünüz yaşama ihtiyacınız artmakta. Bu yüzden aşk ilişkilerinde de kendinizi serbest bırakabilmekten yanasınız. Tüm ilginizi kendinizi geliştireceğiniz hobilere verebilirsiniz.Paylaştığınız bilgiler size duyulan saygıyı arttırabilir. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için gerçekleri özel olarak ele almalı ya da dile getirmelisiniz. Enerjinizi yanlış yönde veya yerde kullanmamak için tecrübelerinizden faydalanmalısınız. Kazanmak için oynuyorsunuz.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Başak Burcu Yorumu
Sevgili Başak
Duygusal açıdan sizi yoran temalar sürmekte. Bir yandan da evde başlayan sorumluluklar nedeni ile yeni bir plan yapmak gerekecek. Sizi bağlayan fedakarlıklar, aile içi ilişkilerin getireceği karmaşa ile dağılmanız söz konusu. Eldeki işleri toparlamak, özellikle maddi kaynakları daha temkinli kullanmakta yarar var. Güvenlikle ilgili sorunlar büyütmeyin.Kendi toplumunuzdaki veya farklı kültürlerden kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabilir. Belli konularda ilerlemenin anahtarı iletişimi arttırmak ve güçlendirmek olabilir. Zamanınızı verebilirsiniz, ancak para harcamak zorunda değilsiniz.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Terazi Burcu Yorumu
Sevgili Terazi
Yakın çevrenizdeki gelişmeler ve sizi zihinsel açıdan meşgul eden pek çok konu gündeme geliyor. Esnek planlar yaparak birden fazla konuya odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz yeni konuşmalar, daha farklı eğitsel temalar son derece destekleyici etkiler taşımakta. Kardeşlerle ilgili konularda da yapıcı ve uyumlu bir iletişim içinde olabilirsiniz.Dinlemeli ve öğrenmelisiniz. Kontrolden çıkabilecek durumlarda temkinli davranmakta veya arka planda kalmakta fayda var. Çok fazla şey üstlenmek veya gereğinden fazla işle uğraşma ihtiyacı duymak sakıncalı olabilir. Kişisel değişim ya da değişiklik sizi serbest bırakabilir.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sevgili Akrep
Finansal durumunuza yönelik yeni düşünceler peşindesiniz. Kazanma potansiyelinizin artabileceği fırsatları kullanarak yeni girişimler yapacaksınız. Eldeki olanakların genişletilmesi ile yatırım planlarına yönelebilirsiniz. Ekonomik açıdan sizi zorlayan ödemelerin tamamlanması ile bazı gereksiz harcamalarda ölçülü olmaya çalışın.Sözünüzün arkasında durmanız gerekiyor. Farkında olmasanız da insanlar söylediklerinizi ciddiye alıyorlar. Yetenekleriniz, tecrübeniz ve işleri tamamlama biçiminizle ilgili dikkate alınmak isteyebilirsiniz. Ödüllerin keyfini çıkartmalı ve başardığınız şeyleri sevdiğiniz bir kişiyle kutlamalısınız.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Yay Burcu Yorumu
Sevgili Yay
Son derece iyimser ve coşkulu günler yaşamaya başladınız. İnsanlarla olan ilişkilerinizde daha sıcak yakınlıklar kurabilirsiniz. Sosyal ve kültürel konulara daha fazla odaklanacağınız zamanlar başarı sonuçlar getirecektir. Ortaklıkların size sağlayacağı fırsatlar aynı zamanda deneyim kazanmanız açısından önem taşıyor. Riskten uzak durmalısınız.Parlak fikirlerinizi deneyebileceğiniz günler. Başkalarına yardım etmeniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler kendilerini tehdit altında hissedebilir ve yaptıklarınızı alttan almaya çalışabilirler. Yaşadığınız yerde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 oğlak Burcu Yorumu
Sevgili Oğlak
Düzeninizi sarsan ve dağınık etkiler getiren koşullar söz konusu. Kişisel açıdan sizi kısıtlayan, risk getiren oluşumlara dikkatli bakın. Geçmişte yaşanan bir konu nedeni moraliniz bozulabilir. Ancak pek çok konuda kendinizi yenilemek adına harekete geçmektesiniz. İş hayatınızı içine alan gruplaşmalar öne çıkabilir. Size destek veren ortaklaşa işlerin üstesinden gelecek donanıma sahipsiniz.Durumunuzu doğru değerlendirin ve imajınızı güçlendirirken yaptığınız işlere ilgiyi arttırmaya çalışın. Verilen tavsiyeler aradıklarınız olmayabilir, ama daha detaylı düşündüğünüzde söylenenlere minnettar kalacaksınız.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Kova Burcu Yorumu
Sevgili Kova
Son derece cesur ve girişken adımlar atıyorsunuz. Bireyselliğinizi koruyarak, ortak çalışmalarda yön gösterici yanlarınızla fark edileceksiniz. Yeni bir amaç ortaya koyabilir, sosyal açıdan yeniliklere, eğitim temalarını içine alan aktivitelere öncelik verebilirsiniz. İş hayatınızda göstereceğiniz disiplin ve kararlılıkla başarılarınıza yenilerini ekleyeceksiniz.Yararlı bilgiler (haberler v.b) elde edebileceğiniz günlerdesiniz. Söylenenleri dinlemeli ve gerekli olduğunu düşündüğünüz değişiklikleri yapmalısınız. Karşı karşıya olduğunuz işleri tamamlamalı, üstlenmeli ya da yüz yüze kaldığınız durumlardan kaçmamalısınız. Aşk hayatınız ve kurulacak iletişim size iyi şans getirebilir.


13 Eylül 2013 Günlük Burç Yorumları
13 Eylül 2013 Balık Burcu Yorumu
Sevgili Balık
Harekete geçeceğiniz ve mesleki alanda önemli adımlar atacağınız gelişmeler söz konusu. İş hayatında daha etkin olabilir, kazanımlarınızı daha yaratıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün içinde çalışma hayatınızda önemli bir yer tutacak eğitsel temalar da geliştirici olacaktır. Yuvada olup biten her gelişme ile yakından ilgilenmek gerekiyor.Diğerlerinin söylediklerine de kulak vermeli ve iyi niyetli teklif ve önerileri dikkate almalısınız. Fikir ve planlarınızı bir araya toplayıp ulaşmak istediğiniz hedef ve amaçlarınızın listesini yapabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmanız size sunulanların ve elde edeceğiniz sonuçların keyfini çıkarmanızı sağlayabilir. Belli anlaşmalar yapılabilir, imzalar atılabilir.

SENİSEVİYORUM Sözü Duygu Pornosudur.
Tahrik Eder Ama Tatmin Edemez
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
13, 13 eylül 2013 günlük burç yorumları, 2013, burç, cuma, eylül, günlük, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557