Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Ekim 2013, 14:34   #1 (permalink)
Düştüm İbret Aldım
Kalktım Unuttum…”

KumsαL` - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Kasım 2012
Yaş: 24
(Mesajlar): 1.761
(Konular): 562
Renkli Para : 74350
Aldığı Beğeni: 485
Beğendikleri: 818
Ruh Halim: Cap Canli
Standart 16 Ekim Günlük Burç Yorumları

16 ekim 2013 günlük burç yorumları, 16 10 2013 burçlar, 16 ekim 2013 akrep burcu yorumu, 16 ekim 2013 aslan burcu yorumu, 16 ekim 2013 balık burcu yorumu, 16 ekim 2013 başak burcu yorumu, 16 ekim 2013 boğa burcu yorumu, 16 ekim 2013 ikizler burcu yorumu, 16 ekim 2013 koç burcu yorumu,16 ekim 2013 kova burcu yorumu, 16 ekim 2013 oğlak burcu yorumu, 16 ekim 2013 terazi burcu yorumu, 16 ekim 2013 yay burcu yorumu, 16 ekim 2013 yengeç burcu yorumu,2013 ekim ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2013 ekim günlük burç yorumları, 15 ekim burç yorumları, 16 ekim 2013 çarşamba burç yorumları

16 Ekim 2013 Günlük Burç Yorumları


Sevgili Koç,
Gezegenlerde bir hareket yok. Sakin bir dönemdesiniz. Ruhsal yönden kendi içinizde denge kurmuşsunuz ve rahatlıkla yeni ilişkiler kurabilme yeteneğindesiniz. Ayrıca karşı cinsiniz ile ilişkileriniz iyi yönde gelişecek. Kaldırabileceğinizden fazlasını zaten sırtınızda taşıyorsunuz. Yine bu devrede sizden yaşça büyük kimselerle ilişkilerinizin verimi artacaktır. Ayrıca biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Bu tutumluluğunuzun cimriliğe dönüşmemesine özen göstermelisiniz. Duygusallığınızın birden artacağını sevilme ve sevme hislerinizin de yoğunlaşacağını söylemeliyim. Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız bu dönemde oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün.


Sevgili Boğa,
Düşünceleriniz daha pratik yönde ve açık bir düşünce sistemi ile hareket ediyorsunuz bu da sizin amacınızın bilincinde olmanızı sağlıyor. İş alanında iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Haberleşme ve kısa seyahatler için uygun bir zamandasınız. Organizasyonlarda başarılısınız. Bu günlerde genelde ticaret ve bu yöndeki haberleşmede girişeceğiniz atılımlar başarı ile sonuçlanabilir. Beklemediğiniz bir dostunuzun hoş bir teklifi bazı parasal sıkıntılarınızı sona erdirebilir. Bunun yanında eşya alış-verişinde dikkatli olmanız gerekiyor. Bir yakınınız bu dönem nişan yada evlilik hazırlığı içinde olabilir.


Sevgili İkizler,
Sabırlısınız ve konsantrasyonunuz yüksek. Zor işlerden dolayı başarı kazanabilirsiniz. Ciddi uğraşlara girebilirsiniz öte yandan yaşamınıza yön verdiğiniz bir dönemdesiniz bu dönemden sonra daha oturaklı ve daha sistemli ilerliyebilme imkanına sahip olacaksınız. Eğer bir birlikteliğiniz yoksa bir süre daha beklemenizi tavsiye ederim. Çünkü kalıcı bir ilişki kurmak isterseniz bu dönemin uygun olmadığını hatırlatmalıyım eğer kalıcı bir ilişki kurmak isterseniz psikolojik koşulların da uygun olmadığını hatırlatmalıyım. Akraba ziyaretleri bu dönem süpriz olabilir. hatta şehirler arası görüşmeler da yoğunlaşacaktır.. Akraba ziyaretleri bu dönem sürpriz olabilir. hatta şehirler arası görüşmeler da yoğunlaşacaktır.


Sevgili Yengeç,
Kararlılık gösteriyorsunuz. Dürtüleriniz size savaşma cesareti veriyor, hırslı ve gayretlisiniz. Güç kazanma eğilimindesiniz ve bu dönemde gücünüzü bilinçli kullandığınız sürece başarısızlık olanaksızdır. Özel hayatınızda ise hareketlilik ve aktivitelerin yoğunluğu gözlenmekte ve de gittiğiniz bir toplantıya kişiliğiniz ile hareketlilik getireceksiniz. Eğitim sorunlarının gündeme gelmesi ile uzun konuşma ve tartışmalara gireceksiniz, tanıdığınız yakın bir dostunuzun eğitim ile ilgili sorunlarını birlikte çözmek için hareket ediyorsunuz. Genelde beklediğinizin dışında hareketli bir dönem olacaktır. Sevdiğiniz kimsenin yapacağı hoş sürpriz ilişkiniz açısından oldukça verimli olacaktır. Birbirinizi daha çok düşünecek ve yakınlaşacaksınız.


Sevgili Aslan,
Maddi isteğiniz yogunluk kazanacak. Resmi yerler ve kamu kuruluşları ile olan ilişkilerde başarılar gözüküyor. Takdir edilmek sizin için bu dönemde önemli olacaktır, sevinçli bir olay yaşayabilirsiniz. Genelde yaptığınız her şeyden zevk almasını biliyorsunuz, küçük hediyeler gelebilir veya siz birisine hediye almayı düşünüyor olabilirsiniz. Herhangi bir konuda bulunacağınız girişim ya da çevrenizdekilerin böyle bir girişimde bulunmasında, sizin aşırı iyimserliğiniz gündeme gelebilir. Başlangıçta size olumlu görünecek olan bu davranışınızın, sonradan sizin aleyhinize sonuçlandığını görmek, öfkeli davranışlarda bulunmanıza sebep olacaktır.


Sevgili Başak,
İşlerin üstesinden gelme ve kararlarınıza sadık kalma düşüncesi ile sonuca ulaşma isteğiniz kuvvetli bu yüzden sürtüşmelere ve tartışmalara girebilirsiniz. Patronunuz veya resmi makamlar ile ilişkilerinizde zorluklar çekebilirsiniz. Acele yapılan işlere dikkat edin tekrar gözden geçirmenizde yarar olacaktır. Sosyal ilişkileriniz açısından fazla olumlu bir dönem geçireceğinizi söyleyemem. Çevrenizdekilere ters gelebilecek ya da uyumsuz davranışlarda bulunmanız ilişkilerinize zarar verebilir. Bazı konularda aşırı sinirli davranışlarınızın da zararını görebilirsiniz.


Sevgili Terazi
Ayrıca öncelikle birisi tarafından desteklenmeye ve dürtülmeye ihtiyaç duyacaksınız. İlişkilerinizin zedelenmesini önlemek, tamamen sizin kontrolünüze bağlı. Vücudunuzda büyük zararlara sebep olabilir. İkili ilişkilerinizde de bazı terslikler görülebilir. Bu dönem karşı cins ilişkileri sizin aleyhinizdedir. Devam eden bir ilişkiniz varsa, herşeyi oluruna bırakmanız; yalnızsanız bir girişimde bulunmamanız yararınıza olacaktır. Gereken yükün fazlasını zaten sırtınızda taşıyorsunuz. Yine bu devrede sizden yaşça büyük kimselerle ilişkilerinizin verimi artacaktır. Ayrıca biraz tutumlu olmak isteyeceksiniz. Bu tutumluluğunuzun cimriliğe dönüşmemesine özen göstermelisiniz.


Sevgili Akrep,
Çevrenize ve kendinize karşı objektiflikten yoksunsunuz, bu bazı anlaşmazlıkları ve pürüzleri beraberinde getirebilir. Rahatsız edilmemek istiyorsunuz yani zihinsel yönden faal olamıyorsunuz. Mesleğinizin size sempatik gelmemesi ya da çevrenizdeki kişilerin baskısıyla bu mesleğe adım atmış olmanın pişmanlığını yaşayabilirsiniz. Bunun sonucunda hedeflerinizin sabit fikir haline gelmesi mümkün olabilir. Ancak bunların yaratabileceği endişelerin sizi olumsuz olarak etkileyebileceğini belirtmek gerek.


Sevgili Yay
Başkalarından yararlanmak isteyeceksiniz genel anlamda büyük başarısızlıklara uğramak istemiyorsanız eski hatalarınızı asla tekrarlamayın bu yüzden herşeyinizden olabilirsiniz; dikkat. Bir hukuki sorun sizi üzebilir. Sakin ve mantıklı olmanız ve biraz da gayret göstermeniz, istediğiniz sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olabilir. Hatta bir iş değişikliği düşünüyorsanız bunu gerçekleştirmek için de uygun ortamları bulabilirsiniz. Evliler dikkatli olun. Güç kazanma eğilimindesiniz ve bu dönemde gücünüzü bilinçli kullandığınız sürece başarısızlık olanaksızdır.


Sevgili Oğlak,
İçgüdüleriniz güçlü ve hedefinizin bilincinde olmanız size rahatlık ve kendine güven duygusu verecektir. Hislerinizle hareket etmek arzusundasınız ama girişim yapmak isteğiniz yüksek yalnız içgüdülerinizin ve hislerinizi iyi kontrol etmelisiniz. Bugünlerde küçük başarılar elde edebilirsiniz. Ayrıntılara önem vermemeniz ve aşırı bir cesaretle işe atılmanız genelde zarar getirecektir. Bazı kazançlar da elde edebilirsiniz ama gereksiz rizikolara girmemelisiniz. Sosyal açıdan genelde olumlu bir dönem geçirebilirsiniz. Duygusal ve iyimser davranışlarınız çevrenizdekilerle olumlu ilişkiler geliştirmenize yardımcı olacaktır.


Sevgili Kova,
Toplum veya aile hayatında beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız Başkalarıyla büyük heyecanlar yaşayabilirsiniz ya da toplu bir üzüntü olayına karışabilirsiniz. Çevreden gelen etkiye karşı ani reaksiyonlar göstereceksiniz akşama doğru ani tanışmalar ve çevreyi yenileme fırsatları görülebilir. Birtakım tatsızlıklarla karşılaşmanız ve olmadık konularda tartışmalara girmeniz, bu ortamlarda gelişebilir. Duygusal ilişkilerinize gelince... Bu tür ilişkiler açısından inişli çıkışlı bir dönem geçirebilirsiniz. Bir çok ani duygusal yaklaşım ve ani uzaklaşmalar yaşamanız mümkündür. Bu ilişkilerin sizi duygusal olarak tatmin etmeyeceğini bilmelisiniz.


Sevgili Balık,
Beraber olduğunuz insanlarla birlikte bir hayal kırıklığı yaşayacaksınız ama o kadar da önemli değil veya bir grup insandan manevi zarar görebilirsiniz. Çevre etkilerine daha açıksınız, alışılmadık ilişkiler kurabilirsiniz ve başkalarıyla ruhsal bağlılıklarınızın olduğunu düşünebilirsiniz. Hayallere dalmayın. Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde olumlu gelişmeler elde etmeniz için bu dönemden yararlanmalısınız. Sizin için her açıdan olumlu olabilecek bağlantılar kurmanız mümkün olabilir. Mesleki konularda bazı terslikler devam edebilir. Mantık ve aklın yerine duyguyu koyarsanız daha farklı görüneceksiniz.


[SIGPIC][/SIGPIC]
KumsαL` isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
15 ekim burç yorumları, 16, 16 10 2013 burçlar, 16 ekim 2013 akrep burcu yorumu, 16 ekim 2013 aslan burcu yorumu, 16 ekim 2013 balık burcu yorumu, 16 ekim 2013 başak burcu yorumu, 16 ekim 2013 boğa burcu yorumu, 16 ekim 2013 çarşamba burç yorumları, 16 ekim 2013 günlük burç yorumları, 16 ekim 2013 ikizler burcu yorumu, 16 ekim 2013 koç burcu yorumu, 16 ekim 2013 kova burcu yorumu, 16 ekim 2013 oğlak burcu yorumu, 16 ekim 2013 terazi burcu yorumu, 16 ekim 2013 yay burcu yorumu, 16 ekim 2013 yengeç burcu yorumu, 2013 ekim ayı burç yorumları, 2013 ekim günlük burç yorumları, burç, ekim, günlük, günlük burç yorumları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557