Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Ocak 2014, 10:27   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart 22 Ocak 2014 Çarşamba,Günlük Burç Yorumları

22 Ocak 2014 Çarşamba,Günlük Burç Yorumları

22 Ocak 2014 Günlük Burç Yorumlari 22 01 2014 burçlar, 22 Ocak 2014 akrep burcu yorumu, 22 Ocak 2014 aslan burcu yorumu, 22 Ocak 2014 balik burcu yorumu, 22 Ocak 2014 basak burcu yorumu, 22 Ocak 2014 boga burcu yorumu, 22 Ocak 2014 günlük burç yorumlari, 22 Ocak 2014 ikizler burcu yorumu, 22 Ocak 2014 koç burcu yorumu, 22 Ocak 2014 kova burcu yorumu, 22 Ocak 2014 oglak burcu yorumu, 22 Ocak 2014 Pazartesi burç yorumlari, 22 Ocak 2014 terazi burcu yorumu, 22 Ocak 2014 yay burcu yorumu, 22 Ocak 2014 yengeç burcu yorumu, 22 Ocak burç yorumlari, 2014 22 Ocak günlük burç yorumlari, 2014 Ocak ayi burç yorumlariKoç Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanacak düşmanlıklara dikkat çekmekte. Başarınızı kıskanan insanların nahoş çırpınışıdır bunlar. Siz işinize bakın öfkenizin sizi ilkelerinizden uzaklaşmasına izin vermeyin ve unutmayın Güneş Balçıkla Sıvanmaz..Özel yaşamınızda da eş yada sevgilinizden beklemediğiniz duygusallıkta samimi sözler duyabilir ve yaşanan tüm olumsuzlukları ardınızda bırakarak yeni bir başlangıç yapacaksınız… Bekar Koç’lar sizde heyecanı yüksek bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sevgisizlikten sevgiye inançsızlıktan inanca giden çok kutsal bir yoldayım. Gelişiyor inanıyor öğreniyor ve keşfediyorum.Anlıyor ve biliyorum ki doğru tektir ve gerçektir.Kendi doğrularımı bulmuş olmanın şükrü ile yüceliyor sevgi ile sarmaş dolaş oluyorum.

Günün Kristali: Kırmızı Mercan

Günün Rengi: Parlak KırmızıBoğa Burcu

Gökyüzü bugün yatırımlardan alım satımlardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Beklemediğiniz aksiliklerle karşılaşabilir zararlı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise aile bireyleri ile sıcak ilişkiler kuracak.Onların desteğini arkanıza alabilmiş olmanın rahatlığı ile kendinizi yaşamınızın her alanında huzurlu ve güçlü hissedeceksiniz.Eş ya da sevgilinizle maddi konularda yaşanacak fikir ayrılıkları tartışmalara sebep olabilir.Haklıyken haksız duruma düşmek istemiyorsanız kelimelerinizi seçerken dikkatli davranın.

Günün Olumlaması: Ruhumdaki ışık Güneş gibi aydınlatıyor her yanı, Sevginin huzurun aşkın içindeyim. Sağlıkla başladığım her güne hamd ediyor yaşamımın her anını bütünün hayrına en güzel haliyle değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: Carnelianİkizler Burcu

Yeniden yapılanacağınız hayata karşı isteklerinizi netleştirip kararlılıkla sahip çıkacağınız özel bir gün karşılıyor sizleri. İş hayatınızda önemli girişimleriniz sorunsuz bir şekilde kabul görebilir. Bünyenizin soğuk algınlıklarına karşı zayıf olduğu bir gündesiniz dikkatli davranın.Evinizle ilgili bir taşınma dekorasyon ya da her hangi bir değişiklik düşünüyorsanız bunu daha sonraki günlere ertelemeniz daha doğru olacaktır. Ailenizle olan ilişkilerinizde sıcaklık ve samimiyet sizleri yaşamınızın her alanında motive edecek.. Şans sizden yana keyfini çıkarın…

Günün Olumlaması: Sadece kendim olmayı seçiyorum her şeyi ile bütün olarak, Mükemmel olmak yerine kendim olmayı seçiyorum. Her zaman içimdeki sonsuz inancın benimle birlikte olduğumu bilirim ve ona güvenirim.Benim asıl zenginliğim sahip olduğum değerlerimi en yüksek akıl yetilerimle ortaya koymaktır.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: Parlak kırmızıYengeç Burcu

İşinize bağlı olarak maddi konularda artış yaşanabilir fakat bu güzel etkiyi aşırı gereksiz harcamalarda bulunup har vurup harman savurmadan değerlendirmelisiniz. Yaşanacak bir tadilat ve buna bağlı yaşayacağınız aksilikler canınızı sıkabilir.Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden bir arkadaşlığınızı aşka dönebilir. Keyifli gelişmelerle moral bulacak ve yaşama daha farklı yönlerden bakmayı öğreneceksiniz…

Günün Olumlaması: Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyor, Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyor sevgiyle iletişim kuruyor ilişkilerimi güçlendiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: AragonitAslan Burcu

Oldukça uzun bir zamandır; Ruhsal anlamda oldukça yoruldunuz. Kendinize zaman ayırmalı ve enerjinizi yükseltmelisiniz. İş hayatınıza aktivitelere önem verin doğru zamanda doğru yerde olmanın getireceği büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizlebirlikte kararlar alıp uygulamanız her ikinizide maddi manevi kazançlı çıkaracak etkilere sahip.

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün, Cesaretimi aklımla birleştirmeyi tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum bugün. Bolluk ve bereket dilediğim ve istediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun bereketimin şükründe sevgiyle cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Yakut

Günün Rengi: KırmızıBaşak Burcu

Yaşamınızda ki belirsizlikler den kurtuluyorsunuz. İş ve aile yaşamınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve kendinizi daha iyi ifade etme imkanını bulabileceksiniz.Üzerinizden büyük bir yük kalkmışçasına hür hissedecek ve karşılaştığınız güzellikleri en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz.Bekar Başak’lar özel yaşamınızda ilgi duyduğunuz insanla hoş bir karşılaşma yaşayabilir ve bunu devam ettirek aşka doğru yürüyebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yaşamımı yeniden keşfettiğim şekillendirdiğim çok özel zamanlardayım. Sevgiyle aşkla inançla ilerliyor eskiye ait tüm rahatsızlıklarımı yaşamımdan çıkarıyorum.

Günün Kristali: Azurit

Günün Rengi: KırmızıTerazi Burcu

Gökyüzü aşk hayatınızda yaşanacak süpriz gelişmelere işare etmekte. Bir beraberliğiniz yoksa aşk kapınızı çalabilir beraberliği devam eden ve başkalarının sebep olduğu problemler yaşayanlar ise, Sevdiğiniz insanın fedakarca davranışları ve hatasını anlayarak samimiyetle özür dilemesi ile ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabileceksiniz. İş hayatınızda ise ani değişimler söz konusu olabilir.Korkmayın yaşanacak etkiler sizler için olumlu olacaktır.

Günün Olumlaması: Günün Olumlaması: Ruhumu sabırla bilgimi eğitimle aşkımı emekle besliyorum. Sağlıklı alışkanlıklar ediniyor tüm zararlı alışkanlıklarımdan kolaylıkla uzaklaşıyor ve arınıyorum.

Günün Kristali: Topaz

Günün Rengi: Parlak KırmızıAkrep Burcu

Bugün iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın bazıları ile insanlarla son derece uyum içinde olurken bazılarıyla da tamamen ters düşeceksiniz. Bu süreçte karşılaşacağınız zorlukları çözmek ya da yok saymak size kalmış.Benim tavsiyem zorlukları mantıklı bir şekilde ele alıp çözmeniz yönünde olacaktır.Bunun için zihninizi yeni fikirlere açın ve kesinlikle kararlı tavırlar sergileyin.Özel yaşamınızda ise eviniz ve aile yakınlarınızla ilgili rahatsızlık duyduğunuz çözüme kavuşturmanız gereken konuları ele almak için motivasyonunuzu yükseltiyor.Bu dönemde aşırı iyimser davranmaktan kaçının.Gerçekleri görerek hareket edin onları kırmamak adına yapmanız gerekenin çok üstünde sorumluluk yüklenmeniz mümkündür.

Günün Olumlaması: Kendi kararlarımı en yüce hayrıma olacak şekilde adil bir şekilde uyguluyor, Doğrularımdan vazgeçmeden kimseyi incitmeyecek zarar vermeyecek haliyle sahipleniyorum. Özümden gelen sese kulak veriyor yüksek zekamla birleştirerek hayat yolunda güçlü bir şekilde ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: KırmızıYay Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda risk almaktan kaçınmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de yeni tanıdığınız insanların görüş ve tekliflerine dikkat edin.Bugün ayrıntılara önem vermeniz büyük bir sıkıntının içine girmekten kurtarabilir sizleri.Özel yaşamınızda ise evli çocuklarınızın eşleri ile olan problemleri size de yansıyabilir.Olabildiğince adil olmalı yıkıcı değil yapıcı bir tutum içinde olmalısınız.Bekar Yay’lar beklenmedik bir telefon mesaj aşk hayatınızda ani gelişen olaylara sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Gözlerimi açıp yepyeni bir sabaha sağlıkla uyanmanın verdiği huzur sevdiklerimle bir arada olmanın şükrü, Yeteneklerim bedenim ve bana sunulan sayısız nimetin güzelliklerinin farkına varıyor ve tüm kalbimle şükrederek tüm olumsuz düşünce ve etkileri kendimden uzaklaştırıyorum.

Günün Kristali: Ay taşı

Günün Rengi: Kırmızı


Oğlak Burcu


Gökyüzünün sizlere mesajı üzerinizdeki ağırlıklardan silkinin ve yaşama sıkı sıkı bağlanın. Başkalarının sebep olduğu olumsuz olaylar peşi sıra bir takım engelleri yaşamanıza sebep olmuş olsa da dün dündür bugün bugün diyebilmelisiniz.Geçmişte yaşanan hatalar zorluklar hak etmediğiniz olaylar bugün sizi engellemeye devam etmemeli buna izin vermemelisiniz.Yaşam akıp gidiyor kendinizi toplayın sıkı bir çalışma temposuna girin ve kazanmak için bir adım atın gerisi kendiliğinden gelecektir. Özel yaşamınızda ise eşinize olan sevginizi göstermekten çekinmeyin ilk adımı atan siz olun…

Günün Olumlaması: Hatalarımı seviyorum, ruhumu eğitip geliştirmeme katkıda bulundukları için. Düşmanlarıma teşekkür ediyorum özüme dönüp, kendimi keşfedip yenilenmeme yardımcı oldukları, beni güçlendirdikleri, savaşmayı ve kendimle barışmayı, sevgime daha da güçlü bir şekilde sahip çıkmam gerektiğini fark etmemi sağladıkları için. Rabbim sanateşekkür ediyorum, sağlıklı bir bedenle beni dünyaya gönderip nimetlerinle mükafatlandırdığın için.

Günün Kristali: Zümrüt

Günün Rengi: KırmızıKova Burcu

Bugün sabah saatlerinde yapacağınız iş görüşmeleri olumlu etkileri de beraberinde getirecektir. Uzun vadeli istikrarlı başarıların altına imzanızı gururla atabilirsiniz.İnsancıl yönünüz ve uzlaşmacı tavrınız sizi kazançlı çıkaracak.Aşk hayatınızda da olumlu enerjiniz sayesinde dikkat çekecek kırgınlıklara bağlı kısa sureli ayrılıklarınızı barışla devam ettireceksiniz. Duygularınıza aynı etki ile karşılık bulmuş olmak sizleri heyecanlandıracak ve birlikte olduğunuz insana daha da yakınlaşmanızı sağlayacak…

Günün Olumlaması: Sözlerimi ruhumdan gelen fısıltıların doğrultusunda seçiyor ve ifade ediyorum. Böylelikle isteklerimi gerçekleştirebilecek enerjileri kendime çekiyor, bütünün hayrına katkıda bulunuyor, kendi payıma düşeni de sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Kristali: Krizopras

Günün Rengi: KırmızıBalık Burcu

Gökyüzü bugün isteklerinizi kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Özellikle de harcamalar konusunda! Arkadaşlarınızın etkisi altında kalarak kendinizi sıkıntılı bir ödeme yükünün altına sokabilirsiniz.Fedakarlık arkadaşlık önemli fakat gerçekten güvendiğiniz dostlarla arkadaşlık arasındaki kavramı iyi ayırt edebilmelisiniz.Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanın sizden daha fazla ilgi görmek istemesini yanlış anlamamalı ilişkinizin daha da güçlenmesi için ona daha yakın olmaya gayret göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Aklımı ilimle, yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim. Düşünüyor, üretiyor, kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum.Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek, maddi-manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum.İlahi adalete güveniyor, haksızlık yapmıyor, haklarıma da sahip çıkıyorum.Evrenin güzelliklerini keşfediyor, yaşamımda onlara severek yer veriyorum.

Günün Kristali: Yeşil Akik

Günün Rengi: Kırmızı

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, 2014 22 ocak günlük burç yorumlari, 2014 ocak ayi burç yorumlari, 22, 22 ocak 2014 akrep burcu yorumu, 22 ocak 2014 aslan burcu yorumu, 22 ocak 2014 balik burcu yorumu, 22 ocak 2014 basak burcu yorumu, 22 ocak 2014 boga burcu yorumu, 22 ocak 2014 çarşamba, 22 ocak 2014 günlük burç yorumlari, 22 ocak 2014 ikizler burcu yorumu, 22 ocak 2014 koç burcu yorumu, 22 ocak 2014 kova burcu yorumu, 22 ocak 2014 oglak burcu yorumu, 22 ocak 2014 pazartesi burç yorumlari, 22 ocak 2014 terazi burcu yorumu, 22 ocak 2014 yay burcu yorumu, 22 ocak 2014 yengeç burcu yorumu, 22 ocak burç yorumlari, burç, çarşamba, günlük, günlük burç yorumları 22 ocak 2014 günlük burç yorumlari 22 01 2014 burçlar, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557