Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 04 Temmuz 2014, 23:09   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Icon37 5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları 5 Temmuz 2014
5 Temmuz 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 5 Temmuz Burç Yorumları, 5 Temmuz Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 5 Temmuz Cumartesi Burç yorumu, 5 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,5 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,05 06 2014 burçlar,5 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,5 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,5 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,5 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,5 Temmuz boğa burcu yorumu, 5 Temmuz ikizler burcu yorumu,5 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,5 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,5 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,5 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,5 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,5 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,5 Temmuz burç yorumları,5 Temmuz 2014 Cumartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 5 Temmuz Cumartesi günlük burç yorumları, 5 Temmuz 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Başkalarının değer yargılarına ne kadar aldırmaz gözükseniz de çevrenizden övgü almak sizi mutlu ediyor. Bugün yakınlarınızla kurduğunuz sıcak ilişki sayesinde anlayışlı ve olumlu bir ruh hali içerisindesiniz. Sorunları büyütmek yerine uzlaşmacı bir tavır içinde bulunacaksınız. Böylece de yeni maddi ve manevi kazançlar elde edeceksiniz. Kimden, hangi durumdan ne zarar gelir, kim aleyhinize çalışır ya da niyeti kötü olmasa bile kimin yapacağı hangi ham le size negatif sonuç olarak yansır tespit etmekte zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Direncinizi yükseltin.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Balık,
Geçen hafta bahsettiğim etkiler belirginleşmeye başlıyor. Kimin sizin tarafınızda kimin karşınızda olduğu göründüğü kadar net olmayabilir! Dolayısıyla, belli anlaşmalara tamam demeden önce detaycı ve şüpheci olmalısınız. Size sunulanları sorgulamalısınız.

Bugün eski defterleri karıştıracak, özel hayatınızda hiç yoktan sorunlar çıkaracaksınız. İnsanların değişmeyeceğini düşündüğünüz için, onlara şans tanımakta da zorlanıyorsunuz. Herkesin arkanızdan iş çevirdiği paranoyasından kurtulmanız lazım. Aileye çok değer veriyorsunuz; hatta aile ötesindeki herşey boş sizin için.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Kova,
Ticaret konularında Boğaları oldukça parlak bir gün bekliyor. Analiz etme gücünüzün yerinde olması sayesinde doğru kararlar vereceksiniz. Şansınız da size yardım edecek.

Sevgilinize karşı kuşkucu duygu ve düşünceler geliştirebilir ve kıskanç davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu durum mutluluğunuzu sarsabilir. Dikkatli olun ve duygularınızın esiri olmayın. Mesleki projelerinizi gerçekleştirmek için zamanlamanızın uygun olmadığını kabul edin.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Oğlak,
Herkes ikinci bir şansı daha hak eder. Sizi kıran kişiler bugün sizden af dileyecekler. Büyüklük sizde kalsın.

Özel ilişkilerinizle ilgili konularda önüne geçemeyeceğiniz bazı değişimler yaşanabilir bugünlerde. Dengeleri yeniden ve doğru biçimde oturtabilmek için bazen her şeyi sarsıp sonra tekrar denge noktasına ulaşmak gerekebilir.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Yay,
Belli anlaşma veya pazarlıklara ağırlık vermeniz durumunda maddi akış hızlanabilir veya kar elde edebilirsiniz. İletişim ağınızı genişletmeniz durumunda teklifler söz konusu olabilir. Ancak, geçen hafta yazdığım gibi, ağzınızdan çıkan kelimelere dikkat etmemeniz neticesinde kendi planlarınıza göre değil, başkalarının programlarına göre hareket etmeniz gerekebilir.

Sabah sevindiğiniz olay, birkaç kişinin daha devreye girmesiyle günün ilerleyen saatlerinde biraz tatsızlaşabilir. Bunu önlemek için yapmanız gereken şeyi onur sorunu haline getirmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde tatil amaçlı kısa, ama uzun zaman akılda kalacak bir yolculuğunuz olabilir. Bu yolculukta hoş tanışmalar görünüyor.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Akrep,
Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.

Kimsenin kimseye otorite kurmaya çalışmadığı ortamlarda daha verimli çalışabilirsiniz. Bunun olabilmesi için öncelikle sizin diğer insanların işine müdahale etmemeniz gerekir. Bu sayede göze batmaz ve serbest kalabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Terazi,
Dönüşüm teması bugün ilgileneceğiniz tüm konularda etkili olabilir. Özellikle finans ve yatırım alanlarında dönüşüm ve yenilenme çabanız çok belirgin hale gelebilir. Gün içinde ortaklarla ilgili ani gelişmeler olabilir. Ufak konular gereksiz yere büyüyebilir. Sağduyulu ve yapıcı davranmaya çalışın. Ancak hep alttan alan tarafta olmayın.

Dün öğrendiğiniz şey, iş çevrenizdeki bazı insanlarla daha mesafeli ilişkiler kurmanıza yol açacak. Akşama yakın bir toplantınız olabilir. Bu toplantıda bütün mesleki birikiminizi ortaya koymanız gerekecek.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Başak,
Sizi yanlış yönlendiren kişilere dikkat edin. Kıskançlık veya güven başlıkları ön planda. Paranızı ve sahip olduğunuz şeyleri korumalısınız. Sosyal faaliyetlere katılımınız arttıkça farklı konulardaki ilerlemenizde hızlanabilir veya önünüzde farklı olanaklar oluşabilir.

Bugünlerde beklediğiniz önemli konuk, gelişini erteleyebilir. Bu erteleme size sandığınız gibi hayal kırıklığı yaşatmayacak. Bu gecikmeden başka bir şekilde yararlanacaksınız. Çok verici davrandığınız bir arkadaş ilişkinizde, arkadaşınızın zaaflarının artmasına neden oluyorsunuz. Aile ilişkilerinizi sıcaklaştırma niyetiniz mutluluk yaratacak.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Aslan,
Aşk hayatınız çok ters rüzgarların etkisinde. İçiniz korkularla ve endişelerle dalgalanıyor. Yaşadığınız bu karmaşa sizi epeyce sarsacak gibi. İş hayatınızda aşırı yoğunluktan ötürü yüklenebileceğiniz işlerden fazlasına kalkışmak sağlığınızda, çeşitli rahatsızlıklara yol açabilir.

Eski bir anı, tanıdık veya olay eski bir fikri tekrar hayatınıza taşıyabilir. Ne söylemek veya yapmak istediğinizin farkındasınız. Bu durumu dışarı yansıtırken sakin ve planlı olmak, yüksek sesle dile getirmekten daha kolay olabilir. Birlikte yola devam etmek istediğiniz kişileri bulmanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Yengeç,
İçinizden yükselen aşk duygularınızı olumlu yönde kullanarak kaygılarınızdan kurtulup, sevdiğinizle sıcak diyaloglar içine girebileceğiniz bir gün. Meslek yaşantınızda fazla iyimserliğiniz nedeniyle bazen kaybediyorsunuz, ama kazandıklarınız kaybettiklerinizden hiç de az değil.

Çevrenizdeki insanlara dikkat edin. Adeta kuyunuzu kazıyorlar. Arkanızdan yapılan hain planlar yakalanacak siz merak etmeyin.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili İkizler,
Hırsları diğer tüm değerlerinin önüne geçmiş olan arkadaşlarınızla bir arada kalırsanız konuları kişiselleştirmeyin. Ortak amacınızın ne olduğuna odaklanın. Bu bir yardım konusu ise, kişisel çıkarların ne önemi kalabilir ki?

Gerçekleri görememeniz durumunda sorunlar oluşabilir. Bazı kişilerin bazı şeyleri yerine getiremeyeceğini veya getirmek istemediğinin farkına varmanız gerekiyor. Daha fazla çalışmayı gerektirse de, işinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Boğa,
Günlük yaşamınızda bugünlerde durgun ve verimsiz günler yaşıyorsunuz. İlginizi ailenize yönelttiniz. Onların sorunları yüzünden dış dünya ile bağlantınızı kopardınız. Bir an evvel eski enerji dolu halinize dönmelisiniz. Bu içine kapanık haliniz dostlarınız tarafından da fark edilmiş durumda. Sizin bu hallerinize bir çare bulmak , sizinle konuşmak istiyorlar.

Bugün pişman olabileceğiniz bazı kararlar alabilirsiniz. Bilinçaltı olarak insanlar hakkında olumsuz düşünmeye ve onlara yönelik içten pazarlıklı planlar yapmaya meyillisiniz. Evlilik ya da iş ortaklığı konularında oldukça asabisiniz. Eş veya ortağınıza karşı saldırgan tutumlar içinde olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 5 Temmuz 2014 Cumartesi
Sevgili Koç,
Kartınız Kutsal Kadın... İmanınız güçlü, gururunuz kolayca yaralanıyor. Bugün oldukça hassas ve kırılgansınız. Düşündüğünüz gibi hiçbir şey kırılmanıza sebep olmamalı.

Para konusunda hırslandıracak olaylar yaşayabilirsinizbugünlerde. Bir ihtiyacınızın karşılan maması, kontrol etmeniz gereken maddi dinamikler yorabilir. Radikal bazı kararlar alıp geçici stresleri tolere etmeniz gerekebilir.

Konu Şafak tarafından (04 Temmuz 2014 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir..
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
05 06 2015 burçlar, 2014, 2015, 2015 temmuz ayı burç yorumları, 2015 temmuz günlük burç yorumları, 5 temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 5 temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 5 temmuz 2015 balık burcu yorumu, 5 temmuz 2015 başak burcu yorumu, 5 temmuz 2015 cumartesi burç yorumları, 5 temmuz 2015 cumartesi günlük burç yorumları, 5 temmuz 2015 günlük burç yorumları, 5 temmuz 2015 günlük burç yorumu, 5 temmuz 2015 koç burcu yorumu, 5 temmuz 2015 kova burcu yorumu, 5 temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 5 temmuz 2015 terazi burcu yorumu, 5 temmuz 2015 yay burcu yorumu, 5 temmuz 2015 yengeç burcu yorumu, 5 temmuz boğa burcu yorumu, 5 temmuz burç yorumları, 5 temmuz burç yorumu, 5 temmuz cumartesi burç yorumları, 5 temmuz cumartesi burç yorumu, 5 temmuz cumartesi günlük burç yorumları, 5 temmuz ikizler burcu yorumu, burç, cumartesi, günlük, günlük burç yorumları, günlük burç yorumları akrep, günlük burç yorumları aslan, günlük burç yorumları balık, günlük burç yorumları başak, günlük burç yorumları kova, günlük burç yorumları nuray sayarı, günlük burç yorumları rezzan kiraz, temmuz, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557