Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Temmuz 2014, 17:11   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
korkusiddet 07 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

07 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları

07.07.2014 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…7 Temmuz 2014 Günlük Burç Yorumları
7 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,7 05 2014 burçlar,7 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,7 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,7 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,7 Temmuz 2014 başak burcu yorumu,7 Temmuz boğa burcu yorumu,7 Temmuz ikizler burcu yorumu,7 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,7 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,7 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,7 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,7 Temmuz burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, 7 Temmuz Burç Yorumları, 7 Temmuz Pazartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 7 Temmuz Pazartesi Burç yorumu, 7 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,7 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,07 07 2014 burçlar,7 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,7 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,7 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,7 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,7 Temmuz boğa burcu yorumu, 7 Temmuz ikizler burcu yorumu,7 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,7 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,7 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,7 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,7 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,7 Temmuz burç yorumları,7 Temmuz 2014 Pazartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 7 Temmuz Pazartesi günlük burç yorumları, 7 Temmuz 2014 günlük burç yorumu

Tüm burçlar için gün geneli yorumu:
Etrafınızda şevkinizi kırmaya, motivasyonunuzu bozmaya ayarlı kişiler olsa da, yaratıcılığınızı beslemek, geliştirmek ve kullanmak, ancak bu esnada mecburi görevlerinizi ve sorumluluklarınızı da yerine getirebilmek için gerekli zaman ve yer fazlasıyla mevcut ve değerlendirilmesi gerekiyor. Her ne kadar otorite konumundaki (yönetici, iş veren, ev sahibi, öğretmen, baba, eş, anne v.b) veya klasik düşünce sistemlerinden gelen bazı kişiler karşı çıksa da, siz ilerlemenizi durdurmalarına izin vermemelisiniz. Ancak, gizli kapaklı işler, söylenenin dışında arka planda çalışan fikirler ve gizli ajandalar konusunda hala dikkatli olmak ve ortaya çıkan haberlere kayıtsız kalmamak gerekiyor. Tartışmalardan, tehlikeli kişi ve yerlerden ve de riskli hareketlerden de uzak durulmalı. Ufak tefek anlaşmazlıklara veya kazalara karşı tedbir almalı.

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Balık,

Terazi burcunda ilerleyen Güneş bu dönemde ortaklaşa yatırımlara ve sizi duygusal açıdan bağlayıcı koşullara işaret etmekte. Tek başına hareket etmeniz pek de kolay değil. Neyse ki Yengeç burcuna ilerleyen Mars duygularınızı daha etkileyici biçimde ortaya koyabileceğinizi ve hayata daha pozitif bakabileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ikili ilişkiler, ortaklıklar üzerinizde daha fazla baskı getiriyor olabilir. Özellikle geçmişten kaynaklanan hatalar yüzünden kendinizi daha fazla eleştirebilirsiniz.

Bazı engellemelerle veya direnç gösteren kişilerle karşılaşabilirsiniz. Neyse ki problemlerle baş etme konusunda en iyi burçlardan birisisiniz. Planlarınızı bozmaya çalışan kişilerin ne yapmaya çalıştığını netleştirmeniz, ileride üzülmenizden daha iyi sonuçlar doğurabilir. Güven duyma zamanı değil.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Kova,

Oldukça karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş’in desteği özellikle eğitim, yabancılar ve yurtdışına ait konularda size yeni açılımlar getirmekte. Yabancılarla ilgili ortaklıklar ya da düşünsel açıdan kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar mümkün. Bu arada iş ortamında daha yorucu koşullar gündeme gelebilir. Bu dönemde fiziksel açıdan kendinizi daha gergin bulabilir ve eldeki işlere konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizi dengede tutmaya bakın. Bazı fikir ayrılıkları yüzünden çatışabilirsiniz.

Artık fikirleriniz netleşiyor ve ilerleyebilmek için neler yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Fırsatlar kapıda. Dolayısıyla, hedeflerinizi koymanız planların uygulanmasını kolaylaştıracaktır. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Oğlak,

Oldukça hızlı hareket etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Yeni şartlar sizi yeni başlangıçlara ve kararlara sürüklemekte. Bu dönemde kariyeriniz ve ilişkileriniz büyük bir önem taşımakta. Çok fazla hoşunuza gitmeyen ve sizi zorlayabilecek durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğiniz ölçüde rahat edebileceksiniz. Ancak karşıt burcunuzdaki Mars gerek yakın gerekse işe ait ilişkilerinizde bazı sert tepkiler ve sürtüşmelerle de karşılaşabileceğinizi göstermekte. Açık düşmanlıklar olabilir.

İlginize ihtiyacı olan kişileri ihmal etmeniz eleştiri ve şikayetlere neden olabilir. Daha planlı ve organize davranarak kritiklerin önüne geçebilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Yay,

Sosyal konular ve başkaları ile paylaşabileceğiniz pek çok fırsat söz konusu. Hedeflerinize daha yakınsınız ancak bu arada sorumluluklarınızı ve detayları da öngörmeniz gerekiyor. Başarı çalışma ve disiplinle gelecektir. Bu dönemde geleceğe yönelik hedeflerinizi yenileyebilirsiniz. Ortaklaşa işler, anlaşmalar ve evlilikle ilgili konular bu yönde çok belirleyici olabilir. Bu arada iş ortamında ilişkilere de özen göstermek gerekebilir. Ortaklaşa maddi paylaşımlarda, mirasta çatışmamalı ve yatırımlarınızda aşırı risklere girmemelisiniz.

Plan ve niyetlerinizi paylaşmanız durumunda ilgi çekebilirsiniz. İkili ilişkiler, iş birlikleri veya ortaklıklar olumlu şeyler vaat ediyor olabilir. Yeni bir ilişki veya anlaşmaya sıcak bakmanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Akrep,

Koşullarınızın hızla değiştiği bir dönemden geçmektesiniz. Bu yeni dönemde tam olarak istediğiniz gibi hareket edememek söz konusu olabilir. Sanki bir hazırlık ve bekleme dönemindesiniz. Bazı elde olmayan nedenler özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olarak meşgul edici de olabilir. Neyse ki Merkür burcunuzda ilerlerken sezgilerinizden yararlanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bu dönemde eğitim, hareket ve iletişim hayatınıza daha fazla girebilir. Bu arada sosyal konular, arkadaşlarla ciddi çalışmalar da mümkün.

Başkalarının hatasının bedelini siz ödemek zorunda değilsiniz.Alışılmadık kişi veya şeylerle ilgilenmek eğitici bir deneyim oluşturabilir.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Terazi,

Oldukça hareketli olabileceğiniz, yeni girişimlerde bulanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş size kendinizi ortaya koyma isteği ve cesaret getirmekte. Ancak bu dönemde alacağınız riskleri de iyi hesaplamalısınız. Özellikle iş hayatında büyük bir çabalama ve rekabet duygusu söz konusu. Bu alanda yapacağınız girişimler önümüzdeki aylarda bazı engellerle karşılaşabilir. İş hayatında üstlerinizle ve yönetimle ilişkilerinizde soğukkanlı olmaya bakmalısınız. Bu dönemde aşk hayatında koşullar çok rahatlatıcı olmayabilir.

İşinize dikkat etmeli ve keyifli aktivitelere yer açmalısınız.Romantizm özel yaşamınıza iyi gelebilir. Dış görünüşünüzde olumlu değişiklikler yapabilirsiniz veya sizi ilgilendiren kişilere daha çekici görünmenizi sağlayacak yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Başak,

Değişikliklerin ağır bastığı ve farklı yönlere dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Terazi burcundaki Güneş sayesinde yeteneklerinizi ortaya çıkarabilir ve özellikle ortaklaşa konulardan belirli kazançlar elde edebilirsiniz. Bu nedenle ikili ilişkilerinizi önemsemelisiniz. Ancak bu arada sosyal alanda, arkadaşlıklar cephesinde de oldukça aktif olabilirsiniz. Yeni hedefleriniz var ve bu durum diğer amaçlarınızla çelişebilir. Bu dönemde zihinsel açıdan iyi odaklanabilirsiniz ancak kafanızdaki endişeleri de kontrol edebilmelisiniz.

Başkalarına güvenerek değil kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Başkalarına fazla güvenmeniz durumunda partnerinizle veya birlikte çalıştığınız bir kişiyle sorun yaşayabilirsiniz. İmajınızı, ilgi alanlarınızı veya pozisyonunuzu korumanız gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Aslan,

Bu dönemde yeteneklerinizi kullanmaya bakmalı ve parasal alanda daha gerçekçi olmaya çalışmalısınız. Belirli fırsatlar ve gelirlerinizi arttırabileceğiniz imkanlar var. İş hayatında gösterdiğiniz çaba ciddi sonuçlar getirebilir. Ayrıca bu dönemde yakın çevreniz çok daha canlı ve iletişim, hareketlilik dikkat çekmekte. Sözlerinizde daha dengeli olmaya bakmalısınız. Bazı elde olmayan ve sizi duygusal açıdan yıpratacak konular ortaya çıkabilir. Özellikle ailevi konularda daha önlemci olmak faydalı olacak.

Sempatikliğinizi ve karizmanızı kullanmanız durumunda önünüzdeki engelleri aşarak yolunuzda devam etmeniz hiç de zor olmayacaktır. Üretkenliği ön planda tuttuğunuz kadar mükemmeliyete de önem vermenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Yengeç,

Bu dönemde burcunuzda ilerleyen Mars size cesaret, yeni girişimler ve mücadele isteği getirmekte. Uzun süredir beklemede kalan işleri yeniden ele alabilirsiniz. Bu arada kişiliğinizi ve isteklerinizi daha belirgin biçimde sergileyeceksiniz. Ancak ikili ilişkilerde dengeyi bozmamaya bakmalısınız. Aşırı talepkar da olabilirsiniz. Bu dönemde eve ait konular, bu alanda yatırımlar, değişiklikler gündeme gelebilir. Duygularınızı daha iyi ifade edebileceğiniz, sezgilerinizden yararlanabileceğiniz günlerdesiniz.

Eviniz ve ailenizle ilgili işleri bir düzene sokmanızda fayda var. Evinizde yapacağınız keyifli değişiklikler eleştirileri azaltabilir ve evde daha fazla zaman geçirmek istemenizi sağlayabilir. Yeni veya az tanıdığınız kişilere kendinizle ilgili fazla bilgi vermemenizde fayda var.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili İkizler,

Terazi burcundaki Güneş sizi mutlu kılan ve kendinizi daha rahat gösterebileceğiniz olumlu koşullara işaret etmekte. Hayatın güzel yönlerini görmeniz zor değil. Ancak bu arada iş hayatında biraz daha düzenli olmaya bakmalısınız. Özellikle iş ortamındaki düzensizlik ya da karışıklıklar yüzünden kendinizi daha fazla yıpratabilirsiniz. Ev ve özel hayatınızla ilgili konulara da önem verebilirsiniz. Evde sorumluluklar artmakta. Tamamlanması gereken işler, eve ait yatırımlar söz konusu olabilir.

Bazı kişilere düşünce ve duygularınızı açıkça aktarmanız sizden bilgi saklamasını engelleyebilir. Özgün teklifler destek bulmanızı kolaylaştırabilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Boğa,

Karışık etkiler söz konusu. Terazi burcundaki Güneş özellikle iş hayatında ve düzen gerektiren konularda daha bilinçli davranmak gerektiğini ve ilişkilere önem verebileceğiniz anlatmakta. Bu dönemde ortaklaşa konular bağlayıcı olabilir ve yeni işbirlikleri ya da anlaşmalar içinde olabilirsiniz. Bu arada yakın çevrenizde de hareketlilik ve çaba sarfetmeniz gereken koşullar ortaya çıkabilir. Kardeşler, komşularla ilişkilerinizde dengeli olmaya bakın. Aşk hayatında ise mutluluğu bulmanız daha kolay olacak.

Başladığınız şeyleri bitirmelisiniz. Tamamladığınız şeyler veya yapacağınızı beyan ettiğiniz konular nedeniyle kimse sizi yargılayamaz. Ani tepkiler veya hareketler size bazı bedeller ödetebilir ve istediğiniz karşılığı alamayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 7 Temmuz 2014 Pazartesi
Sevgili Koç,

Gelişen koşulların sizi eyleme geçirdiği ancak duygularınızın kurbanı olmamanız gereken bir dönemdesiniz. Karşıt burcunuzdaki Güneş son altı aydır süregelen işlerin üzerinde durabileceğinizi ve yeni kararlar verebileceğinizi anlatmakta. Bu dönemde ilişkilerde dengeli olmak çok şey kazandırabilir. Mars’ın sert açısı altında özellikle ev ve yerleşime ait konular için daha fazla enerji ve para harcayabilirsiniz. Sağlığınıza da önem vermelisiniz. Bu yeni dönemde aşk hayatınız geri planda kalabilir.

Gereğinden fazla dürüst olabileceğiniz günlerdesiniz. Aşırı tepkiler vermenin bazı problemleri çözme olasılığı olmayacaktır. Biraz daha sabırlı olarak, karşınızdaki kişinin biraz olsun şüphe duymasına çalışabilirsiniz.

Konu Şafak tarafından (06 Temmuz 2014 Saat 23:26 ) değiştirilmiştir..
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
07, 2014, burç, günlük, temmuz, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557