Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Ağustos 2014, 12:52   #1 (permalink)
keşfedilmemiş 'yüreğimin' kaşifi olmalıydın ölesiye..

Ecren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 07 Ocak 2013
(Mesajlar): 1.703
(Konular): 1162
Renkli Para : 5818
Aldığı Beğeni: 486
Beğendikleri: 722
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart 2 Ağustos Cumartesi 2014 Günlük Burç Yorumları

2 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 2 Ağustos Yorumları, 2 Ağustos cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları,2 Ağustos cumartesi Burç yorumu, 2 Ağustos Burç yorumu

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

İşe ve çalışma konularına odaklı olacağınız bir gündesiniz. Hizmet ve çalışma isteğinizin yüksekliği sizi yormuş olabilir. Sağlığınızı göz ardı etme eğilimindesiniz. Her ne kadar fiziksel açıdan kedinize güvenseniz de tekrarlayan şikayetleriniz için kontrole gitmelisiniz. Hem iş hem de yakın ilişkilerinizde daha anlayışlı olmaya özen gösterin.

Beklenmedik olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir. Detaylara odaklanmanız durumunda problemleri engelleme veya çalışmalarınızın sonuçlarını alma şansı bulabilirsiniz. Aksi takdirde, sorunlar yaşanabilir. Daha az konuşup daha çok aktiviteye geçme zamanı. Olumlu değişikliklere konsantre olun.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Eğlenceye ve keyiflere daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çevrenizdekilerle olan iletişiminiz artacak. Aşk konularında hoş gelişmeler olabilir. Konuşkan ve sıcak yaklaşımlarınız sayesinde dikkatleri çekmekte zorlanmayacaksınız. Yaratıcılığınız artıyor. Çocuklarla birlikte zaman geçirmek için son derece uygun bir gündesiniz.

Rutini bozan gelişme ve olaylarla karşılaşırsanız, olan bitene uygun davranmanızda ve akışta kalmanızda fayda var.İyi yaptığınız işler kanalıyla para kazanma olanağı bulabilirsiniz. Ancak, bütçenize sadık kalmalı ve mantıklı adımlar atmalısınız. Sempatikliğiniz ve kibar konuşma tarzınız insanların size gönüllü olarak yardım etmesini veya fikir vermesini sağlayabilir.


Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Taşınmaz mallar, uzun vadeli yatırımlarınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili daha ölçülü ve gerçekçi değerlendirmeler yapma eğilimindesiniz. Aklınızdaki planı hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Bu adımınız taşınma, şehir değişikliği ya da bütçenize uygun bir ev satın alma şeklinde olabilir.

Bazı kişilerin önerilerine açık olmanız keyifli maceraları beraberinde getirebilir. Duygusal yanılsamalara açık bir gün. Bonkörlüğünüzden veya zarafetinizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Katılımınızın neye fayda sağlayacağını öğrenmeden, maddi ya da manevi veya fikir bazında yardımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.


Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Hareketli ve fırsatlarla dolu bir gündesiniz. Ticari alanlarda dikkatiniz sayesinde getirisi yüksek fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tabi bu yeni işlerin getireceği ek sorumluluklar da olacak. Merak etmeyin, çalışkanlığınızla üstesinden geleceksiniz. Eğitim ve araştırma alanlarında güzel haberler alacaksınız. Yorgunluğunuza değecek.

Hiçbirşey nedensiz olmuyor. Dolayısıyla, olan bitene hemen dahil olmak yerine biraz araştırmak daha doğru olabilir. Bazı konuşmalar ve görüşmeler bazı işleri ele alış biçiminiz ya da yöntemleriniz üzerinde yenilikçi etki yapabilir. Yetenekli kişilerle bir araya gelerek uyumlu bir takım çalışması ortaya koyabilirsiniz. Kendinize güveniniz diğerlerinin neler yapabileceğinizi görmesini sağlayacaktır.


Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Para ve başkalarından desteklerle ilgili konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Başkalarından destek veya ortak arayışınız için görüşmelerde bulunmanız mümkün gözüküyor. Hazırladığınız detaylı sunumlar göz doldurabilir. Görüşme sırasında anlayışlı ve sakin bir hava yaratmanız yararınıza olabilir. Parasal açıdan olumlu haberler var.

Olumlu seçenekleri değerlendirmelisiniz. Ani tepkilere, gelişmelere veya hareketlere açık bir gündesiniz, planlı programlı ilerlemeniz yararınıza olur. Fiziksel değişiklikler yapmadan önce, özelliklerinizi geliştirmeye çalışmalı, kendinize yatırım yapmalısınız. İş kafasıyla hareket etmeniz ani olayları en iyi şekilde bertaraf etmenizi sağlayabilir.


Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Kişisel konular önemli kalmaya devam ediyor. Hem sağlık hem de görünüm açısından hassas olduğunuz alanlarda daha girişken davranabilirsiniz. Spora başlayabilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Sağlığınız açısından zararlı alışkanlıkları bırakmanız için son derece uygun enerjiler var. Kendinizle daha ilgili olacaksınız. Kararlılığınızı koruyun.

Duygularınızın sizi kontrol etmesine izin vermemelisiniz. İş hayatınızı veya özel ilişkilerinizi ilgilendiren konulardaki belirsizlikler bazı noktalarda değişiklik yapılması gerektiğini anlamanızı sağlayabilir. Hangi ilişki ya da iş birlikleriniz faydalı hangileri değil karar vermeniz gerekebilir.


Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Kişisel gelişiminiz açısından olumlu adımlar atabileceksiniz. Bugün farkındalığınız yüksek. Durumları değerlendirirken kendinizle yüzleşebilir, korkularınızın üstesinden gelebilirsiniz. Daha rahat koşullara ulaşmak için zorlayıcı durumları aşmanız gerekebilir. Dikkatinizi toplamalı, başkaları yerine kendinize odaklanmalısınız.

Kendilerine ufak bir istek gibi görünen bazı kişilerin taleplerini can sıkıcı bulabilirsiniz.Planlarınızı uygulama yoluna gitmeli, ama fikirlerinizi paylaşmamalısınız. Duygusal gerilimin artmasını veya size karışılmasını istemiyorsanız, gerilim yaratabilecek konu ve ortamlardan kaçınmanızda fayda var. Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin.


Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

İşe dair hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Sıkı bir çalışma temposu içine gireceksiniz. Rakiplerinizin önüne geçmeniz mümkün gözüküyor. İşten gelen paralarla ilgili olumlu gelişmeler meydana gelebilir. İşten yana desteklerle ilgili hareketlilik var. Yeni projeleriniz için desteğe ihtiyacınız varsa bugün girişimde bulunabilirsiniz.

Bazı ani teklifler gittiğiniz yönü değiştirebilir. Hemen ''hayır'' demeden önce iyi düşünmelisiniz. Belli bir kişi, plan, amaç veya proje için büyük istek duymanız dikkatleri üzerinize toplayabilir. Fark yaratmanız değişikliği körükleyebilir. Ufukta aşk var veya sevgi temalı ilişkiler gündemde.


Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

İşe dair sorumluklar ve tanınma konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Toplum önüne çıkabileceğiniz yeni görevler üstlenmeniz mümkün. Sorumluluklarınız artacak. Öte yandan üstlerinizle olan iletişiminizi geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Eleştirilerinizi, yapıcı önerilerinizle birlikte dile getirmeye dikkat edin.

Bugün ortaya çıkan konular, görmezden gelindiğinde kendiliğinden hallolacak cinsten olmayabilir. Evinizi ilgilendiren harcamaları veya yatırımları ya da maddi konuları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Duygusal nedenlere bağlı harcamalardan ve işi şansa bırakmaktan kaçınmalısınız. Duygusal yanılsamalar söz konusu olabilir.


Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Yabancılarla, eğitimle ilgili konular, yolculuklar gündeminizin üst sırasında yer alabilir. Yurtdışından beklediğiniz bir haber nihayet gelebilir. İşlerinizle ilgili yerel sınırları aşmanızı sağlayacak bir teklif almanız mümkün gözüküyor. Seyahat planlarınızın rotası değişebilir. Kişisel gelişim ve farkındalık konularında ilerleme kaydedebilirsiniz.

Aniden orta çıkan çelişkili durumlarla uğraşmanız gerekebilir. Bazı sorular sormanız ve cevaplara ulaşmanız, belli bir ilişkiniz ya da iş birliğinizle ilgili belirsizlikleri azaltmanıza yardım edecek bilgiler edinmenizi sağlayabilir. Niyetiniz konusunda net olmamanız durumunda eski bir ilişki veya geçmişten gelen tutkulu bir aşk problem yaratabilir.


Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Para konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Alacaklarınız ve ödemelerinize ait gelişmeler sizi biraz yorabilir. Merak etmeyin, üstesinden geleceksiniz. Gün içinde maddi imkanlarınızı genişletecek fırsatlar çıkabilir. Ancak krizlerden avantajlı çıkmak için daha esnek düşünmelisiniz. Kazançlarınızla birlikte sorumluluklarınız da artabilir.

Size bazı konularda baskı uygulayan kişiler, zamanlama olarak yanlış bir noktada olsa da, içerik bakımından dikkate alınmaları gerekiyor olabilir. İlgi alanlarınızı genişletebilir veya maddi kazanç elde etme ya da kar etme konusunda yeteneklerinizle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz. Evden para kazanmanın yolarını bulabilir veya maddi gelirlerinizi arttırmanıza yardımı olabilecek konularda yeni eğitimler alabilirsiniz. Ancak, maddi manevi limitleri zorlamamalısınız.


Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 2 Ağustos 2014 Cumartesi

Bugün anlaşmalar ve sözleşme konuları daha meşgul edici olabilir. Dikkatiniz ve uzlaşmacı tavrınızla kazançlı çıkabileceğiniz durumlar var. Mantıklı ve sakin davranmaya özellikle dikkat etmelisiniz. Ayrıca zor işlerinizi halletme konusunda daha istekli ve motivesiniz. Ancak evliliğinizdeki uyumu korumak için bazı detayları görmezden gelmenizde fayda var.

Size uymayan düzenlemelerden veya anlaşmalardan vazgeçmeniz , ısrarla devam etmenizden daha doğru olur. Geri planda kalmanız gerekmiyor. Yapmadığınız şeylerden suçlanmak istemiyorsanız her şeyi açıkça ortaya koymanızda fayda var. Evinize, ailenize ve maddi konulara odaklanmalısınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var ve kişisel gelişim projeleri olumlu sonuçlar doğurabilir.

Sus gönlüm!
Her susuşun bir cevap olsun.
Her susuşun sabrın olsun. Her susuşun duan olsun.

Şemsi Tebrizi
Ecren isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2014, ağustos, burç, cumartesi, günlük, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557