Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23 Ocak 2015, 16:17   #1 (permalink)
Üye

Ahtapot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 23 Ocak 2015
(Mesajlar): 27
(Konular): 1
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 2
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Standart 24 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları24 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 24 01 2015 burçlar, 24 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 24 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 24 Ocak 2015 balık burcu yorumu, 24 Ocak 2015 başak burcu yorumu, 24 Ocak 2015 boğa burcu yorumu, 24 Ocak 2015 ikizler burcu yorumu, 24 Ocak 2015 koç burcu yorumu, 24 Ocak 2015 kova burcu yorumu, 24 Ocak 2015 oğlak burcu yorumu, 24 Ocak 2015 terazi burcu yorumu, 24 Ocak 2015 yay burcu yorumu, 24 Ocak 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 ocak ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 ocak günlük burç yorumları, 24 Ocak burç yorumları, 24 Ocak 2015 cumartesi günlük burç yorumları

24 Ocak 2015 Koç Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Boğa Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 İkizler Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Yengeç Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Aslan Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Başak Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Terazi Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Akrep Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Yay Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Oğlak Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Kova Burcu Yorumu
24 Ocak 2015 Balık Burcu YorumuKoç Burcu

Gökyüzü bugün korku ve kaygılarınızın yüksek olup kendi kendinize haksızlık etmemeniz için uyarıyor sizleri. Haklılığınızdan emin olduğunuz konularda cesur olmalı kimsenin yönlendirmesi ile değil doğrularınızla hareket etmelisiniz.Özel yaşamınızda sevdiklerinizden göreceğiniz destek işinizi kolaylaştıracaktır.Evli Koç’lar İlişkinizin neden bu kadar yıprandığını bir de sevdiğiniz insanın penceresinden değerlendirirseniz kendi hatalarınızın da farkına vararak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sezgilerimin rehberliğinde ilerliyor farkına varamadığım değerlerimi fark ederek kendimi sevgiyle geliştiriyor, İletişime her zamankinden daha fazla önem veriyor özümden gelen değerlerimi sevgiyle ifade ediyor inançlarımı geliştirerek bolluk ve bereket dolu bir yıla merhaba diyorum…
Günün Kristali: Lal
Günün rengi: Sarı
Boğa Burcu

Bugün kendinizi oldukça gergin hissedebilirsiniz. Sebebini adlandıramadığınız bir hüzün gün boyu etkisini hissettirebilir.Yakın çevrenizde ki insanlara karşı tahammülsüz davranışlar içinde bulunmamaya özen gösterin.Özel yaşamınızda eşin yakınları ile ilgili hukuksal problemler yaşanabilir ve sizin ilişkilerinizi olumsuz yönde etkileyebilir. Bu sure içinde eşinizin yanında olmalı ve mümkün olduğu kadar onun yakınları ile iletişim kurmadan hareket etmelisiniz. Başkalarının öfke ve hırsını sizden çıkarmasına izin vermeyin.
Günün Olumlaması: Hayatımda karşılaştığım değişim enerjisine ayak uyduruyorum. Değişim ve yeniliğin olumlu enerjileri, yaşamımın her noktasında heyecanı, dinamizmi ve şansı beraberinde getiriyor. Ben de bunları sonuna kadar değerlendirmeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Pembe kuvars
Günün Rengi: Turuncu


İkizler Burcu

İş hayatınızda özellikle kendi işinin sahibi İkizler işinizi engellemeye çalışan insanların çabalarını boşa çıkaracak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabrınız dürüstlüğünüz işinizi hakkı ile yapıyor olmanızın karşılığını fazlası ile alacaksınız.Kendi yarattıkları engele kendileri düşecekler.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin işi gereği yapacağı bir yolculuk kıskançlık tartışmalara neden olabilir ve birbirinize anlayışlı davranmazsanız ciddi bir şekilde kırıcı olabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Hayat seni seviyorum. Muhteşem bilgeliğinle bana öğrettiklerin için sana teşekkür ediyorum. Kendi mükemmelliğime giden yolda rehberim oldun sen beni daima destekleyen ileri taşıyan yegâne güçsün. Tüm parlaklığının ve ihtişamının bir parçası olmaktan mutlu ve huzurluyum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: Turuncu


Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün sizing dışınızda yaşanacak gelişmeler karşısında zorlanabileceğinize işaret etmekte. Özellikle ödemelerle ilgili sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.Hatta beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz.Gün içinde tartışmalardan uzak durarak çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır.Özel yaşamınızda ise ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu.Eş yada sevgilinizle ödemelerle ilgili sıkıntılarınızı paylaşarak onunda fikir ve önerilerine açık olun…
Günün Olumlaması: En yüksek akıl yetilerim şimdi faaliyette öğrenmek istediklerimi kolayca öğreniyor aklımda depoluyor zamanı geldiğinde en yüce hayrıma olacak şekilde kullanıyorum. İşlerim yolunda emek veriyor ve karşılığını bolca alıyorum.Sağlık huzur bolluk ve bereket yaşamımın vazgeçilmez güzellikleridir.
Günün Kristali: Aventurin
Günün Rengi: Turuncu


Aslan Burcu

İş hayatınızda bürokrasiye bağlı gecikmeler ve zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Geri dönen işleriniz için paniğe kapılmak yerine bunun sebebini öğrenmeye çalışmalı karşılaştığınız sorunları bir an evvel çözüme kavuşturmalısınız.Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. İlişkisi sorunlu devam edenAslan’lar önemli kararlar alabilir yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Yeni doğmuş bir bebek gibi yenilenmiş huzur dolu öğrenen araştıran hayata sıkı sıkı tutunduğum zamanlardayım. Bana sunulmuş hayatı tüm yönleriyle değerlendiriyor gelişiyor mutluluk ve güvenle ilerliyorum.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Agat


Başak Burcu

Bugün yakınlarınızla sen ben üstünlüğü içine girmemelisiniz. Haklı ya da haksız olma çabası yerine birlikte kararlar almak birlikte hareket etmek sizleri kazançlı çıkaracaktır.İş hayatınızda ise başkalarının etkisi altında kalarak iş verenlerinize gereksiz çıkışlar yapabilirsiniz.Dikkatli olun ve öfkeli davranışlar içinde olmamaya özen gösterin.Özel yaşamınızda eşinizle iletişim kurmakta zorlanabilir tek taraflı fedakarlık yapmanın baskısı ile keskin kararlar alabilirsiniz.Anlık kararlar pişmanlıkları getirebilir dikkatli davranın.
Günün Olumlaması: Kendime belirlediğim hedeflerim doğrultusunda Deneyimlediğim her olaydan aldığım derslerin verdiği disiplinle hareket ediyor ve isteklerime başarıyla ulaşıyorum.
Günün Kristali: Oniks
Günün Rengi: Turuncu


Terazi Burcu

Kariyerinizde olumlu gelişmelerin yaşandığı bu süreçte kimseyle tartışmaya girmemeye ve duygusal yaklaşımlarla kararsız tavırlar göstermemeye her zamankinden çok daha fazla dikkat edin.Sabırlı ve sakin davranırsanız her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir.İş arayan ve bir türlü istediğini bulamayan Teraziler bugün sevindirici bir gelişme yaşayabilirsiniz.Artık kuruntularınızın ruhsal enerjinizi düşürmesine izin vermemeli olayların olumlu yönünü görmeyi de öğrenmelisiniz.Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanı istemeden de olsa kırdıysanız özür dileyin sevginizi gösterin ve birlikte vakit geçireceğinzi konuşabileceğiniz aktiviteler gerçekleştirin.
Günün Olumlaması: Her geceden sonra güneşin doğduğu gibi karanlık günlerimden sonra gelen aydınlığım için şükrediyorum. Hayat mucizelerle dolu derlerdi de inanmazdım.Şimdi kendi mucizelerimi yaşamanın verdiği umutla yarınlarıma güvenle yürüyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Turuncu


Akrep Burcu

Bugün süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşlerinizi geliştirmek var olan potansiyelinizi ortaya koymak için mücadele edin.Hırsla amacı birbirine karıştırmamaya özen gösterin.Özel yaşamınızda ise evli Akrepler yaşanan sıkıntılı günlerden sonra birbirlerine karşı dürüst davranmanın getirdiği olumlu günlerin keyfine varacaksınız. Beraberliği olmayanlar ise yaşadığınız bir arkadaşlık her an aşka dönüşebilir. Acele etmeden biraz daha tanımaya çalışarak hareket etmeniz faydanıza olacaktır.
Günün Olumlaması: Hırslarımı aşırı gururumu kontrol altına alıyorum. Mücadeleci davranıp tüm beceri ve yeteneklerimi ortaya koyuyor hak ettiğim yere sağlam adımlarla gelmenin mutluluğunu yaşıyorum.
Günün Kristali: Turmalin
Günün Rengi: Sarı


Yay Burcu

Detayların önemli olduğu bir gündesiniz. Bugün gerçekleştireceğiniz görüşmelerde ayrıntılara fazlasıyla önem verin çözümleyemediğiniz bir iş için önemli ipuçları elde edebilirsiniz.Özel yaşamınızda ise yakın çevrenizden duyacağınız haberlere inanmak istemeyeceksiniz ama etkilenmeye de devam edeceksiniz. Bu süreçte duygusal davranmak yerine gerçekçi davranmanız ve daha zor deneyimler yaşamadan bir takım konularda tavrınızı net bir şekilde ortaya koyarak tedbirli davranmalısınız.
Günün Olumlaması: Son derece berrak ve net arınmış düşüncelere sahibim. Çevremdeki her şeyi çok daha ayrıntıyla değerlendiriyor ve doğru kararlar alarak yaşamımı kolaylaştıracak girişimlerde bulunuyorum.
Günün Kristali: Malahit
Günün Rengi: Turuncu


Oğlak Burcu

Olumlu gelişen olayları bile kararsız ve dalgın tavrınızla değerlendiremeyebilirsinizİç huzursuzluğunuzu sevdiklerinizle paylaşarak yenmeye çalışmalısınız. Bugün işinizle ilgili ani kararlar almaktan uzak durmalısınız.Özel yaşamınızda geçmişte deneyimlediğiniz fakat çözüme kavuşturamadığınız konular tekrar gündeminize gelecek ve siz iç dünyanızda kopan fırtınaları bu kez söndürecek tavırlar sergileyecek ve rahatsızlıklarınızı söküp atacaksınız. Yaşanan bu durum sizi öylesine rahatlatacak ki yıllardır hissetmediğiniz kadar hür ve cesur hissedeceksiniz kendinizi.
Günün Olumlaması: Yıllardır içimde biriktirdiğim acılarımı öfkemi kırgınlıklarımı söküp atıyorum yüreğimden beni bağlayan prangalardan kurtulmanın verdiği hürriyet duygusunu yaşıyor sahip çıkıyor ve şükrediyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Turuncu
Kova Burcu

Günlerdir fikirlerinizi kabul ettirmek için çaba sarf ettiğiniz konularda haksız çıkabilirsiniz. Gözünüzden kaçan bir ayrıntı zor durumda kalmanıza sebep olabilir.Yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeye özen gösterin.Özel yaşamınızda öfkenizi kontrol edemeyebilir yaşadığınız zorlukların suçlusu sorumlusu gibi eş ya da sevgilinize ithamlarda bulunabilir ve onun size olan sabrını taşırabilirsiniz.DİKKATLİ davranın ve öfkenizin sevginizin önüne geçmesine izin vermeyin. Bekar Kova’lar sizler de uzun zamandır size ilgisi olduğunu itiraf eden yakın çevrenizde ki arkadaşınızın duygusal yaklaşımı karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz….
Günün Olumlaması: Kendimi seviyorum yaşamı işimi bana bahşedilen her şeyi sevdiğim gibi. Yeteneklerimi seviyorum başarılı olabilmek için ayakta kalıp yaşamımı idame ettirebilmem için maddi olarak kazançlı çıkabilmem için sevgiyle harmanladığım düşüncelerimi fikirlerimi yeteneklerimi kararlılıkla ifade etmeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: SarıBalık Burcu

Yaşadığınız gergin olayların hayatınızın geneline yayılmasını önlemek tamamen sizlerin iradesinde. Sizi kıran enerjinizi düşüren ve belli dönemlerde zarar veren bunu sürdürmekten vazgeçmeyen insalardan siz vazgeçin!!! Aynı olayların ağırlığına isyan etmek yerine harekete geçmelisiniz.İş hayatınızda bugün ısrarcı tavırlarınız sizden beklenmeyen bir başarının altına imza atmanıza sebep olabilir önemli bir terfi yada zam alabilirsiniz. Ne hayallerde kaybolun ne de gerçeği anlamak istediğiniz şekle sokun ne kadar net olursanız o denli kazançlı çıkabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Geçmişi af ediyor yaşadıklarımla olgunlaşıyorum. Sahip olduğum olgunluk bundan sonrasını en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendirip yönümü belirlemem için benim için yeterlidir.

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !

Konu realdizayn tarafından (11 Haziran 2015 Saat 15:05 ) değiştirilmiştir..
Ahtapot isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2015, 24, burç, günlük, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557