Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Ekim 2011, 12:04   #1 (permalink)
Hayatta kalmama yetecek kadar kötü biriyim ben aslında.


Afrodit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 06 Ekim 2011
(Mesajlar): 5.423
(Konular): 1787
Renkli Para : 126142
Aldığı Beğeni: 1035
Beğendikleri: 1017
Ruh Halim: Seytan
Takım :
Standart 15 Ekim burç yorumları

KOÇ BURCU

Sevgili Koçlar saat 02:53 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Jüpiter karşıtlığı, gerek ilişki ve gerekse parasal konularda tutkulu, sahiplenici tarzda hareketetmenin göstergesidir. Böyle bir etki altında insan, derin bir aşkla bağlanmak ister karşısındakine, ancak bir yandan da şüphe duyar, doğru bir kişi mi diye. Hatta bazen kendi duygularından bile emin olmayabilir. Seviyorum sanabilir, abartabilir. Ben bugörünümü, insanın kendi istekleri konusunda kimizaman bencilleşmesi olarak da algılarım. İşin içine Jüpiter girince, hele bir de geri hareketteyse, kişinin durumları kendi bakış açısıyla ele alması doğaldır. Buetki altında paranın satın alma gücü ve insana kattığı prestij ve zevkler de önemli hale gelir. Hayatınızı garanti altına alma arzunuz yükselişe geçer. Kişi ister istemez paraya sahip olmak için elinden geleni yapabilir. Benim bu görünüm altında sizlere tavsiyem özellikle paranıza sahip çıkmanız, uzun vadeli düşünmeniz, finansal konulardaki tutumunuzu gözden geçirmenizdir.

Saat 13:51-17:14 arasında Ay boşlukta kalacağından bu saatlerde maddiyatla ilgili her türlü kararınızı gözden geçiriniz, huzursuzluk yaratabilecek kişi ve durumlardan uzak kalmaya çalışınız. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, iletişimin yoğunlaşması, meraklılığın artışı, kısa yolculukların işareti olaraköne çıkıyor.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğalar cumartesi günümüz Saat 02:53 itibariyle etkili olacak Venüs-Jüpiter karşıt görünümüyle başlıyor. Bu görünüm, gerek maddi-manevi ve gerekse ilişki anlamında tutkularınızın yükselişini işaret etmektedir. Böyle bir etki altında değerlerinize sıkı sıkıya sahip çıkabilir, kaybetmek istemeyebilirsiniz. Kaldı ki, Jüpiter burcunuz üzerinde geri hareketini sürdürdüğünden kimi zaman iyimser bazen de abartılı düşünmeniz doğaldır. İlişkisi düzgün seyirde olanlar, birbirlerine karşı sahiplenici tarzda davranırken, sorunlu ilişkisi olanlar tam tersine inatlaşabilirler. Yeni tanışanlar ise, oldukça tutkuludurlar. Özellikle cinsellik ön plandadır. Hangi örnek olursa olsun böyle bir görünüm altında, öncelikle yapılması gereken, kendinize, beraberliğinize zaman tanımaktır. Tutum ve davranışlarınızı tekrar gözden geçiriniz. Bu görünüm, iş sözleşmesi, parasal güvence konularında güvenliğinizi aşırı önemsemenin belirtecidir.

13:51-17:14 saatleri arasında Ay, boşlukta olacağından enerjinizde belli bir düşme söz konusu olabilir. İnsanlara yaklaşım biçiminiz her şeyi oluruna bırakma ile gerginlik arası şekildedir. Yeni girişimlerde yani başlangıç yapmak istediğiniz durumlarda beklemede kalmak en doğrusudur. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, yetenekleriniz yoluyla elde ettiğiniz maddi kazanımlarınız konusunda daha atak ve daha hızlı düşünebilirsiniz. Hareketlilik oldukça yoğundur. Kazanç ve kayıplarınızı iyihesap etmeniz gerekebilir.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler cumartesi günümüz, saat 02:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Venüs-Jüpiter karşıtlık görünümüyle başlıyor. Böyle bir etki altında,para ve değerlerinizle ilgili meselelerde hem geçmişte yaşananları hem de bugünkü durumunuzu derin bir şekilde gözden geçirebilirsiniz. Jüpiter geri hareketini sürdürdüğü için doğal olarak iyimser veya tam tersine kötümser düşünebilirsiniz. Ancak ben derim ki, hedefinizle uyum içinde olunuz. Ne kendinizi kaf dağında görünüz ne de kötümser düşünerek hayattan umudunuzu kesmeyiniz.Çalışma hayatınızla ilgili meseleler üzerinde gerçekten doyuma ulaşmak istiyorsanız tutkularınızın sizi esir almasına ve başkalarıyla aranızda sorun oluşturmasına izin vermeyiniz. İnsanları kontroletmeye çalışarak, onlar üzerinde baskı yaratarak başarılı olmanız mümkün değildir. Bu karşıtlığı olumlu yönde kullanmanın sırrı, hırslarınızı ve arzularınızı sağlıklı bir temel üzerine oturtmakla, yapıcı düşünmekle, güvenliğinizi önemsemekle, inatçı davranmamakla mümkündür. Sağlığınıza özen gösteriniz. Aşırı yemek yemek veya tam tersine doktor kontrolü olmadan zayıflamaya çalışmak sakıncalıdır. Sindirim veya üreme organlarınızla ilgili şikayetleriniz için mutlaka bir tıbbi kontrolden geçmelisiniz. İhmal edilmiş problemlerin sizi daha fazla üzmemesi için bilinçli davranınız.

Saat 13:51-17:14 arasında Ay-Boğa burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Moralinizi düzelten, size kendinizi iyi hissettirecek güzelliklere ihtiyacınız yükselebilir.

Saat 17:14 sonrası burcunuzda ilerlemeye başlayacak Ay, dış dünyadaki tavırlarınızla, konuşmalarınızla ilgiuyandırmanızı, işlerinizi daha çabuk ve akıllıca yoluna koymanızı, girişimde bulunmak istediğiniz konularda atağa geçmenizi sağlayıcıdır.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeçler cumartesi günümüz saat 02:53 Venüs-Jüpiter karşıt görünüm etkisi altında başlıyor.Bu görünüm, ileriye dönük hedeflerinizi hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirmeniz yönünde önem taşıyor. Jüpiter Boğa burcunda geri hareketini sürdürdüğü için doğal olarak bazen iyimser veya kötümser düşünebilirsiniz. Sanki her şeytam olarak yerine oturmuyormuş gibi zannedebilirsiniz. Böyle bir durum hissederseniz, öncelikle kendinize ve inandıklarınıza sonra da yapmak istediklerinize bir bakınız. Gerçekten ne istiyorsunuz ve bunları elde etme anlamında nekadar kararlısınız. Bu sorulara cevaplandırmaya çalışınız. Venüs açısından duruma bakarsak, Akrep burcunda ilerlediği için aşk hayatınızla ilgili konularda tutkularınızı yükseltici, sahip olma hissinizi yoğunlaştırıcı bir etki yaratıyor. Ancak dikkatetmeniz gereken konu, yaşadığınız ilişki ile ideallerinizin ne kadar örtüştüğünü tespit etmektir. Tutkuların sizi esir alarak, hedefinizden uzaklaştırmasına veya hedeflerinizin peşinden koşayım derken aşkı ihmal etmenize gerek yok. Her şey ayarında ve tadında olmalıdır.

Saat 13:51-17:14 arasındaki boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Bu nedenle özellikle arkadaşlarınızla olanher türlü paylaşımda ılımlı hareket etmeniz gerekebilir. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, geçmişe ait deneyimleriniz hakkında konuşmak sizi rahatlattığı gibi kimi anlarda gerginleştirebilir. Olayları iki yönlü değerlendirmeniz mümkündür.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslanlar saat 02:53 itibariyle Venüs-Jüpiter karşıtlığı gerçekleşmiş olacak. Bu karşıtlığı anlayabilmek için her iki gezegenin de etkilerini iyiidrak etmemiz lazım. Jüpiter Boğa burcunda bildiğiniz gibi geri hareketini sürdürüyor. Demek oluyor ki, mesleki konularda sabırlı olmak ve zaman faktörünü göz ardı etmemek lazım. Ayrıca maddi ve manevi açıdan güvende yaşamak için nasıl bir kariyer hedeflemektesiniz. Kimi zaman kötümser veya tam tersine iyimser düşünebilirsiniz. Ancak yapılması gereken önce kafanızın içinde ne istediğinizi belirlemektir. Bunu belirlediğinizde hem doğru birkarar vermiş olursunuz hem de bilinçli bir şekilde yolalırsınız. Venüs bildiğiniz gibi şu sıralar Akrep burcunda ilerliyor. İç dünyanızda özellikle yuvanız, ailevi ilişkileriniz veya özel hayatınızla ilgili mevzularda aşırı tutkulu, hırslı ve bir an önce doyuma ulaşma arzusuyla sizi itekliyor. Ancak kimi zaman da korkuyla, kuşkuyla durumları siyah-beyaz şeklinde aşırı uçlarda ele almanıza neden oluyor. İşte bugünkü karşıtlığı olumlu yönde değerlendirmek için ne istediğinizi iyi bilmeniz ve abartmadan, kuşkulu ve hırslı düşünmeden kariyer ve özel yaşamınızı dengeye kavuşturmalısınız.

Saat 13:51-17:14 saatleri arasında Ay-Boğa burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Hayati kararlar almamak yerinde olur. Saygınlığınız ve tanınmışlığınızla ilgili konularda insanlar hakkınızda yanlış kelimeler edebilir, size rahatsızlık verebilirler. Saat 17:14 sonrası özgürlük duygunuz yükselmeye başlar, üzerinizdeki ağırlıkları birer birer atmaya başlarsınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar cumartesi günümüz saat 02:53 itibariyle oluşacak Venüs-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu karşıtlığı çözümlemek için her iki gezegenin de seyrini iyice anlamak gerekiyor. Jüpiter Boğa burcunda geri hareketini sürdürüyor bildiğiniz gibi. Farklı düşünceleri olan kişilerle irtibatınız başta olmak üzere, maddi ve manevi kazanımlarınız, geliştirmeniz gereken yetenekleriniz konusunda durumunuzu gözden geçirmenizi sağlıyor. Bu gözden geçirme sayesinde kişi, öğreniyor, araştırıyor, bilgi sahibi olmaya çalışıyor. Bunu nedenyapıyor? Kendini garanti altına almak ve güven içinde yaşamak için. Venüs-Akrep burcu seyri ise, çevrenizle olan her türlü irtibatınızda yoğun, tutkulu ve aşırı sahiplenici davranmanıza neden oluyor. İşte bugünkü karşıtlığı olumlu yönde değerlendirmek için yapılması gereken hırsımıza yenilmemek ve doğru tercihlerde bulunmak için irademizi devrede tutmak. Böylece sağlıklı bir şekilde kararlarımızı verebiliriz.

Saat 13:51-17:14 arasında Ay boşlukta olacağından acil planlamalardan kaçınmanızda fayda vardır. Fanatik görüşleriniz, parayla alakalı meseleleriniz üzerinde dikkatli düşünmeniz gerekir. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, mesleki sorunlarınızla ilgili konularda daha aktif hareket etmenizi vebunları ilgili kişilerle paylaşmanızı sağlayıcıdır.


TERAZİ BURCU

Sevgili Teraziler yoğun bir haftanın ardından Cumartesi gününe adım atıyoruz. Günün en önemli enerjisi saat 02:53 itibariyle gerçekleşecek Venüs-Jüpiter karşıtlığının size olan etkisi nedir birlikte inceleyelim. Jüpiter bildiğiniz gibi Boğa burcunda geri hareketini sürdürüyor. Kimileriniz için bunun anlamı, eşinizin veya iş ortağınızın mali durumu hakkında gözden geçirmelerde bulunmak, bazılarınız için anlamı, borç-alacak konularında çıkarlarınızı derinlemesine gözden geçirmek, bir çoğunuz için anlamı güven içinde yaşamak için tutumlu olmak demektir. Peki Venüs-Akrep burcu seyrinin anlamı nedir? Maddi konularda hırslı, hatta kimi zaman aşırı tutkulu davranmanız demek oluyor. İki gezegen bugün karşı karşıya geldiğinde yapılması gereken, hırslarınıza yenilmemek, iradenizi devrede tutmak, kuşkulu ve kuruntulu düşünmekten uzak durmak, hayattan umudunuzu kesmemek. Bu noktalaradikkat ettiğinizde hem maddi konularda kazancınızla ilgili doğru kararlar verirsiniz hem de başkalarıyla aranızdaki maddi-manevi ilişkiyi sağlıklı bir şekilde düzenlemiş olursunuz.

saat 13:51-17:14 arasında Ay Boğa burcunun son derecelerinde boşlukta olacaktır. Bu nedenle, başta seksüel deneyimleriniz olmak üzere, bitiş ve başlangıç anlamındaki herşeyle alakalı konularda dikkatli olmalı, güvenliğinizi riske atmamalısınız. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay, kısa veya uzun seyahatler konusunda destekleyicidir. Yabancı ülke veya şehir dışı farketmez yakınlarınızla birlikte olmak adına planlamalarda bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrepler cumartesi günümüz saat 02:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Venüs-Jüpiter karşıt görünümüyle başlıyor. Bu karşıtlığın önemini anlamak için, iki gezegenin de seyrini analiz etmek gerekiyor. Jüpiter-Boğa burcunda bildiğiniz gibi geri hareketinisürdürüyor. Bu durum ilişkinizin veya evliliğinizin maddi ve manevi anlamda gözden geçirilmesi demektir. Yani kiminle berabersiniz, aranızdaki münasebet ne denli sağlam, ileriye dönük olaraksize garanti veriyor mu? Yapmanız gereken hem bunları ciddi bir biçimde ele almak hem de çok fazlaiyimser veya kötümser düşünmemek. Venüs ise sizin burcunuzda ilerliyor. Bunun anlamı, 225 gün sonra gelen bir şans. Size cazibe, tutku, sahiplenme, aşkla dönüşümde bulunma, aşkın derinliklerinde kaybolma, cinselliği ön planda tutma gücü veriyor. Ancak kimi zaman da ilişki veya partneriniz konusunda aşırı baskıcı davranmanıza, geçmişte yaşanılanları gözden geçirirken kin ve nefret duygusuyla hareket etmenize neden oluyor. İşte bugünkü karşıtlığı olumlu yönde değerlendirmek için, öncelikle sert ve aşırı uçlarda düşünmemek, zamanı ve yaşadıklarınızı gerçekçi bir şekilde ele almak gerekiyor. Yoksa gereksiz yere kendi kendinizi üzmüş, hayatınızı zorlamış olursunuz.

saat 13:51-17:14 arasında Ay boşlukta olacağından evlilik ve tüm ortaklık işlerinizde dikkatli yaklaşımlarda bulunmalı eşitlik duygusu içinde hareket etmeye özen göstermelisiniz. Saat 17:14 sonrası Ay İkizler burcunda ilerlemeye başlamasıyla, değişim ve yenilenme ihtiyacınız gerek özel gerekse maddi konularda ön planda olmaya başlar.

YAY BURCU

Sevgili Yaylar cumartesi günümüz önemli bir enerjinin etkisi altında başlıyor. Saat 02:53 Venüs-Jüpiter karşıtlığının sizler için anlamı nedir birlikte gözden geçirelim. Ancak bu gözden geçirmeyi yaparken her iki seyrin anlamını da hatırlamış olacağız. Jüpiter şu sıralarda Boğa burcunda gerihareket yapıyor. Bunun anlamı, çalışma yaşamınızı hem maddi hem de manevi anlamda gözden geçirmek, gereksizleri ayıklamak, yeteneklerinizi geliştirerek başarıya ulaşmak. Ayrıca sağlığınıza önemvermek, aşırı yiyip içmekten uzak durmak. Peki Venüs-Akrep burcu seyrinin anlamı nedir? İlişkinizle ilgili mevzuları, ölüm kalım savaşı haline getirmeden, dengeli, sağlıklı ve uyumlu paylaşımlarda bulunmak. Ayrıca sağlığınızı risk altına alan rahatsızlıklarınız için tıbbi kontrollerinizi ihmal etmemek. Peki bugünkü karşıtlığı olumsuz yönde değerlendirirsek ne olur? En başta ruh sağlığımız bozulur, kendi kendimizi yiyip bitiririz, iş hayatımızla ilgili konularda maddi-manevi zarara uğrarız. O zaman gelin bugün, şöyle bir arkanıza dayanarak bu paragrafta yazılanları bilinçli bir şekilde gözden geçirelim ve dikkat edilmesi gereken noktalaraözen gösterelim dostlarım.

Saat 13:51-17:14 arasında Boğa burcunun son derecelerinde boşluğa girecek olan Ay, fiziksel güzelliğinizveya yakışıklılığınız, giysileriniz, tükettiğiniz besinleriniz, kilonuz kısaca daha canlı ve daha formda gözükme hususunda dikkat etmeniz gerektiğinin göstergesidir.

Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, özel hayatınızla ilgili konularda sorunlardan uzak yüzeysel davranmaya yatkın partneriniz ile sizin derinlikli düşünceleriniz arasında denge sağlanırsa aranızda hoş paylaşımlar yaşanabilir.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlaklar cumartesi günümüz saat 02:53 itibariyle etkili olacak Venüs-Jüpiter karşıtlığıyla başlıyor. Bu görünümün sizler açısından ne anlama geldiğini çözebilmek için her iki gezegeninin de seyrini hatırlamakta fayda var. Jüpiter bildiğiniz gibi Boğa burcunda geri hareketini sürdürüyor. Değerlerimize sahip çıkmamız ve her şey gayetyolunda diyebilmemiz için aşk hayatımızla ilgili konular üzerinde geçmişi ve bugünü tekrar bir gözden geçirmek gerekiyor. Sahip olduklarımız bizi ne kadartatmin ediyor? Eşimize, çocuklarımıza veya aşka bakış açımız ne kadar sağlıklı? Bütün bunlar üzerinde düşünmek gerekiyor. Venüs-Akrep burcunda 9Ekim tarihinden bu yana ideallerimiz, ilişkilerimiz, dostluklarımız, amaçlarımız konusunda bize hırs vekontrol gücü sağlıyor. Ancak kimi zaman da insanlar üzerinde baskıcı, aşırı uçlarda düşünmemize nedenoluyor. Bugünkü karşıtlık etkisini olumlu yönde değerlendirmek için ne yapmamız lazım? Aşırı hırslı, kimi zaman nefret ve kin duyguları içinde hayatı ele almamamız, kendimize ve aşka zaman tanımamamız, umudumuzu kesmememiz ancak bilinçli bir şekilde sakince hareket etmemiz lazım. Çünkü tam tersi davranış, enerjimizin kilitlenmesine, moralimizin bozulmasına neden olabilir. Ayrıca hayattan pek lezzet alamamamıza yol açabilir.

Saat 13:51-17:14 arasındaki boşluk etkisi altında başlamaktasınız. Bu zaman dilimi içinde sanatsal konularda gayet başarılı eserler verilebilir, dans, şiir, müzik, hobileriniz, için gayet uygundur. Saat 17:14 sonrası İkizlerburcunda ilerlemeye başlayacak Ay, iyi bir planlamada bulunmuşsanız, bu saat itibariyle o planı uygulamanız anlamında size destek bir enerjidir.

KOVA BURCU

Sevgili Kovalar yeni günün ilk önemli enerjisi saat02:53 itibariyle Venüs-Jüpiter gezegenlerinin karşıkarşıya gelmesidir. Bu karşıtlık bize ne söylüyor, nelere dikkat etmemiz lazım bunları tespit etmek için, her iki gezegenin de seyirlerini hatırlamak gerekiyor. Jüpiter bildiğiniz gibi Boğa burcunda geri hareketini sürdürüyor. Böylece bizi güvencemiz anlamında içe yönelterek düşünmeye zorluyor. Değer verdiğimiz her şeyi inancımız, özgüven duygumuz, yeterliliğimiz, öz kaynaklarımız ve şükran duygusuyla gözden geçiriyoruz. Eğer bu saydığım nitelikler anlamında sorunlarınız varsa veya moraliniz bozuk, hayattan bezmiş bir haldeyseniz doğalolarak kendinizi şu aralar rahatsız hissediyorsunuz demektir. Oysaki yapılması gereken, hem geçmişinizi affetmek hem de geleceğinizden umudu kesmemek olmalıdır. Çünkü bu tünelden çıkacak ışık yüreğinizde saklıdır. O ışığı lütfen söndürmeyiniz.
Gelelim Venüs-Akrep geçişinin anlamına. Bu enerji, mesleki konularda, toplumsal konumunuzla ilgili alanda, ailevi mevzularda, -Ya hep Ya hiç tarzında düşünmeye sevkediyor. Hatta kimi zaman kuruntulara, kuşkulara, gövde gösterilerinde bulunmanıza neden oluyor. Peki bugünkü karşıtlığı olumlu yönde değerlendirmek için ne yapmak gerekiyor. Yapıcı düşünmek, duygusal şantajlarda bulunmamak, güvenliğinizi önemseyerek aklı başında hareket etmeye çalışmak lazım.

Saat 13:51-17:14 arasında gerçekleşecektir. Bu sebeple, duygusal güvenliğinizle alakalı meselelerde ani tepkiler vermekten, ailenizle olan ilişkinizde tepkisel davranışlardan, hayatınızda temel teşkil eden herkonuda ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacakAy, şans oyunlarında çift rakamların şans getirmesi anlamındadır. Kendinizi gayet aktif bir kişi olaraktanıtmanız, yenilik anlamındaki işler kolaylıkla uygulamanız mümkündür.

BALIK BURCU

Sevgili Balıklar cumartesi günümüz saat 02:53 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Venüs-Jüpiter karşıtlık etkisi altında başlıyor. Bu karşıtlığın ne anlama geldiğini iyi analiz etmek lazım. Bunun için deher iki gezegeninin seyrini bir daha hatırlamaktafayda var. Jüpiter bildiğiniz gibi Boğa burcunda gerihareketini sürdürmekte. Bunun anlamı, maddi vemanevi değerleriniz, yakın akraba ilişkileriniz, eğitim hayatınız, iletişim, eğitim hayatınız ve çevre ilişkilerinizi gözden geçirmek ve zaman faktörünü öne alarak düşünmeniz. Çünkü geri hareket demek, içe yönelmek ve dışarıdan beklemek yerine iç dünyanızdaki zenginlikleri keşfetmektir. Birileri sizeyardımcı olmayabilir ve sizi, sizin kadar anlamayabilir. Bu durumda lütfen kötümser düşünmeyiniz. Venüs-Akrep burcun geçişinin anlamı nedir? Yeniden doğabilmek için eski yaşanmışlıkların izlerini silmek ve aşka yeniden şans tanımak. Peki bunu yapmazsanız ne olur?

En başta huzursuzluk duyarsınız, her şeyden kuşkulanır, kuruntulu bir kişi haline gelirsiniz. Kendimizi mutluve huzurlu kılmak varken, gereksiz korkular yüzünden yakın ve uzak çevrenizde bulunan kişilerle anlaşmazlığa düşmeye, endişeler yüzenden rahatsız olmaya gerek var mı dostlarım? Saat 13:51-17:14 arasında Ayboşlukta olacaktır. Bu nedenle iletişim, haberleşme, yayıncılık, ticaret, satış işlemleri, ani yolculuklar konusunda dikkatli olmak, mümkünse hayati kararlar vermemek veya oluşabilecek gecikmeler nedeniyle önlemler almak faydalıdır. Saat 17:14 sonrası İkizler burcunda ilerlemeye başlayacak Ay etkisi altında, ruhsal açıdan kendinizi hiçbir yere ait hissetmeme sadece farklı yerler gezip görmek deneyim sahibi olmak arzunuz yükselebilir.
231
Afrodit isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
15, burç, ekim, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557