Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Mart 2012, 10:33   #1 (permalink)
RUHSUZ

DaiSy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 22 Mart 2012
Yaş: 31
(Mesajlar): 487
(Konular): 237
Renkli Para : 15672
Aldığı Beğeni: 11
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Standart 24 Mart 2012 Burç Yorumları...

KOÇ
Bugün geçmişe duyduğunuz özlem, yaşanmışlıkların getirdiği acı tatlı olayların yansımaları ile bugün duygusallığınızı arttırabilir. Yaşadıklarınızı zenginliğiniz olarak değerlendirebilirseniz her şey sizin için çok daha aşılabilir hale gelecektir. İş hayatınızda ise, zorlandığınız hemen her konuda yaşanacak güzel gelişmelerle önemli ilerlemeler kaydedecek ve isteklerinize ulaşabileceksiniz. Bugün eski dostlarınızla karşılaşabilir ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, başta da belirttiğim gibi geçmişte yaşananları bir kenara bırakmayı ya da en doğrusu kabullenmeyi öğrenmelisiniz ki, şu anın huzuru bozulmasın.

Günün Olumlaması: Meleklerimin yanında olduğunu biliyor, tüm kalbimle bana sunduğu nimetler için Rabb’ime şükrediyorum. İlahi gücün koruması yaşamımın her alanında kendini hissettiriyor. Güvendeyim.

Günün Rengi: Kahverengi

Günün Kristali: Obsidyen

*
BOĞA
Gökyüzü, bugün sezgilerinizin sesine kulak vermenizin olumlu sonuçlarına işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili konularda kararlar almanız gerekiyorsa, bu özelliğinizden sonuna kadar faydalanmalısınız. Bugün başkalarının tesiri altında kalmadan kararlar almalısınız. Fikir ve önerilere açık olun fakat son kararı siz verin. Özel yaşamınızda ise, beraberliğinizin özel zamanlarındasınız. Birçok sıkıntıyı el birliği ile alt etmiş olmanın huzuru ilişkinizi güçlendirirken birbirinize olan bağınızı daha da kuvvetlendiriyor. Bugün kendinizi ve sevdiğiniz insanı şımartın.

Günün Olumlaması: Aradığım her şeyin kendimde olduğunun farkına vardığım ana şükürler olsun. Benlik duygusundan çıkıp bütünün parçası olmaya ulaşabilmenin huzuruyla şimdi her zamanki değerlendirmelerimden daha bilinçli, uyumlu değerlendirmelerde bulunuyorum. Sahip olduğum tüm yetenek ve becerilerimi bütünün hayrına en güzel haliyle değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Turmalin

*
İKİZLER
Bugün ikili ilişkilerinizde insanların size tepkisel yaklaşımları öfkelenmenize sebep olabilir. Sizi olduğunuzdan farklı değerlendirmeye ve bu konuda ısrarcı tavırlar sergileyerek üzerinizde ciddi bir baskı kurarak sizi başkalaştırmaya, kendinizden uzaklaştırmaya çalışabilirler. Dikkatli davranın. Yaşamınızda bir dönem bitip yeni bir dönem başlıyor. Bu süreçte seçimlerinizi akıllıca yapmalı ve sizi olduğunuz gibi kabullenmeyen insanlara gerekli tavrınızı koymalısınız. Özel yaşamınızda ise, duygularınız oldukça karışık. Huzursuz bir ilişki içindeyseniz ve artık daha fazla sürdürmeme kararındaysanız, yönetici gezegeniniz Merkür’ün geri hareketini tamamlamasını beklemeli ve kararlar alarak uygulamaya geçmelisiniz.

Günün Olumlaması: Sabrın ruhumu sakinleştiren, bana fark edemediğim değerlerimi fark ettiren büyük öğreti olduğunun bilincine vardım. Sabrımı emeğimle, bilgimle zenginleştirmenin yüksek öğretisi ile doğruyu yanlışı ayırt ediyor, önceliklerimi bu doğrultuda belirliyorum.

Günün Rengi: Bakır

Günün Kristali: Ametist

*
YENGEÇ
Gökyüzü iş yaşamınızda yıldızınızın parlamaya başlayacağına işaret etmekte. Tüm yeteneklerinizi ortaya koyma zamanı, bunun karşılığını birden fazla fırsatla karşılaşarak alacaksınız. Sezgilerinize kulak verin, bırakın size iç sesiniz önderlik etsin. Bu dönemde önemli bilgiler öğrenebilirsiniz. Öğrendiklerinizi kendinize saklayın ve özellikle iş arkadaşlarınızla paylaşmayın. Öğrendiklerinizin zamanı geldiğinde size kazandıracakları oldukça yüksek olacaktır. Özel yaşamınızda sabırlı davranın ve olayları başka insanların bakış açılarından değerlendirmeye çalışın. Bu size ilişkiler konusunda önemli şeyler öğretecektir. Aile ve özel yaşamınızdaki gerginlikleri fazla büyütmemeye özen gösterin.

Günün Olumlaması: Gökleri rehber edindim kendime, ruhuma her geçen gün deneyimlediğim olayların farkındalığı ile kibirden, nefretten, sevginin kabul etmediği tüm değerlerden arınıyorum. Bilgeliğe giden yolda her geçen gün güçlenerek ilerliyorum.

Günün Rengi: Turkuaz

Günün Kristali: Hematit

*
ASLAN
Gökyüzü, kazancınızı artıracak tüm fırsatları değerlendirmeniz ve kendinize güvenerek hedeflerinizi yüksek tutmanız için destekliyor sizleri. İletişime çok önem vermeli ve bulunduğunuz konumun size tanıdığı tüm yetkileri kullanarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda, kendi yakınlarınızla İlişkilerinizde gerginlikler yaşanabilir. Kardeşler, akrabalar ya da arkadaşlarınızla sorunlar yaşayabilirsiniz. Sabırlı davranmayı elden bırakmayın ve bu sürecin ilişkileriniz üzerinde kalıcı zararlar vermesine izin vermeyin. Evli Aslan’lar ise, eşinizin ailesinden kaynaklanan sorunlara karşı tedbirli olmalı ve sizi haksız yere üzmelerine izin vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Evrenin muhteşem matematiğinin büyüsünde, kendi farkındalığımı fark etmeyi seçiyorum. Tüm pozitif enerjileri sevgiyle yaşamıma çekiyor ve kararlılıkla yaşamımın her safhasına aktarıyorum. Sevgiyle iletişim kuruyor, ilişkilerimi güçlendiriyorum.

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Kaplan gözü

*
BAŞAK
Gökyüzü aile hayatınızı ve yakınlarınızı ilgilendiren konularda beklediğiniz değer ve önemi göremediğinize dikkat çekmekte. Bugün iletişime önem vermeli ve herkese karşı açık olmalısınız. Haksızlıklara karşı hakkınızı savunmalısınız. Bunu yaparken kırıcı olmamaya özen gösterin fakat insanlara saygı sınırları aşmamaları gerektiğini de hatırlatmalısınız. İş hayatınızda ise, isteklerinize kavuşma zamanı, inanın ve ilerleyin. Şu anki işinizden memnunsanız maaşınızda artış ya da terfi etmeniz söz konusu olabilir.

Günün Olumlaması: Yaşamımdaki tüm belirsizlikleri yüksek irademle kendimden uzaklaştırıyorum. Aklımı sezgilerimi kendime rehber ediyor, düşünce ve isteklerimi netleştiriyorum. Kararlılıkla yola devam ediyorum.

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Akuamarin

*
TERAZİ
Gökyüzü, geçtiğimiz yıl iş hayatınızda yaşadıklarınızı düşünerek hedefleriniz arasına katmanız için küçük mesajlar veriyor sizlere. Günlük sıkıntıların, aile ve özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin. Kendinizi geliştirmenin ve öğrenmenin tam zamanı şimdi. İş hayatınızda ve yakın çevrenizde bulunan insanlar sizi destekleyecek ve size yardımcı olmak isteyeceklerdir. Bu özellikle süregelen profesyonel ilişkileriniz için oldukça iyi olacak bir etkidir. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bugün arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar, mutlaka dikkate almalı ve uygulamak için harekete geçmelisiniz.

Günün Olumlaması: Sözlerimi özümden geldiği gibi tam da söylememin uygun olduğu zamanlarda ifade ediyor, etkili sonuçlar alarak belirlediğim hedefe kolaylıkla ulaşıyorum. Hiç kimsenin etkisinde kalmadan kendi özümden gelen sözlere önem vererek hareket ettiğimde kendim için en doğru kararları alır ve uygularım.

Günün Rengi: Bordo

Günün Kristali: Lapis lazuli

*
AKREP
Gökyüzü, bugün kendinize yeni yönler belirleyebilmeniz için destekliyor sizleri. İsteklerinizi yüksek enerjinizle gerçekleştirmeye hazır, oldukça dinamik bir ruh halinde olacaksınız. İş ve eğitim hayatınızla ilgili kendinizi geliştirebileceğiniz bugünlerde çevrenizden yardım istemekten çekinmeyin. Meslek ve eğitiminizle ilgili konularda insanların size severek yardımcı olması ile kendinize ve yaşama olan güveninizi tazeleyeceksiniz. Sosyal aktivitelere önem verin, doğru zamanda doğru yerde olmanın getireceği büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda gerginliklerden uzaklaşarak keyifli bir gün geçireceksiniz.

Günün Olumlaması: Cesaretle beslenmeyi seçiyorum bugün. Cesaretimi aklımla birleştirmeyi, tüm yeteneklerimi kendime olan güvenim ile ifade edip ortaya koymayı seçiyorum. Bolluk ve bereket dilediğim her an beni ziyaret eder. Bolluğumun, bereketimin şükründe sevgiyle ve cesaretle ilerlemeye devam ediyorum.

Günün Rengi: Siyah

Günün Kristali: Yakut

*
YAY
Gökyüzü, bugün başka insanların duygularına karşı çok duyarlı olacağınıza işaret etmekte. Sezgileriniz ve hayal gücünüz bugün zirvededir. Bu enerjileri yaratıcı bir alanda, sanat ve güzelliklerde kullanabilirsiniz. Bilinçaltı kavrama kabiliyeti içinizden gelen sesleri dinlerseniz daha verimli olacaktır. Bugün kadınların, aile bireylerinin ve size ihtiyaç duyanların etkili sempati ve psikolojik anlayışına sahip olacaksınız.

Günün Olumlaması: Kendimin, isteklerimin, eksiklerimin ne olduğunun bilincindeyim. Eksik kaldığım yönlerimi tamamlamayı, isteklerimin doğrultusunda kişisel gelişimimi sağlamayı seçiyorum. Bu yönde en yüce hayrıma gerçekleşecek adımlarımı dikkatlice atıyor ruhumu yeniliklere açıyorum.

Günün Rengi: Gülkurusu

Günün Kristali: Carnelian

*
OĞLAK
Gökyüzü, hayatınızın önemli bir dönüşümünü yaşayabileceğinize işaret etmekte. Bu yaptığınız işte yaşanacak önemli bir gelişme olabileceği gibi özel yaşamınızda resmiyet kazanacak ilişkinizin size getireceği büyük bir değişim de olabilir. Göksel enerjiler yaşamınızı olumlu bir yönde değiştirirken bunun heyecanını, keyfini ve huzurunu çıkarın. Kimin ne dediğinin, ne söylediğinin önemi olmadan yaşadıklarınıza odaklanın. İşinizle ilgili konularda yeni fikirler ve yeni düşünceler peşinde olacaksınız. Diğer insanlar ile konuşmalar ve iletişimde kolaylık, olumlu bir yoğunluk göze çarpacaktır. Her türlü görüşmenin düzgün gitmesi olasıdır. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler, ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek.

Günün Olumlaması: Hayat mucizelerle dolu derlerdi de inanmazdım. Ta ki, kendi mucizemi deneyimlediğim bu ana kadar. Kendi mucizelerimi keşfetmenin keyfi ve güzelliği, yaşamımı başka bir boyuta taşıyor şimdi.

Günün Rengi: Koyu kırmızı

Günün Kristali: Akik

*
KOVA
Gökyüzü, bugün iş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin. Kendinize güvenin ve yaptıklarınızı ortaya koyun, çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda geçmişte kalan biri duygularınızı alt üst edebilir. Eski defterlerin açılacağı bir günde, tercihlerinizi belirlemekte bir hayli zorlanabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendi ruhuma yöneldiğimde özümden gelen yakarışları duyar ve neler yapmam gerektiğinin farkına varırım. Bu sayede daha özgür, daha aktif ve huzurlu olurum.

Günün Rengi: Lacivert

Günün Kristali: Krizopras

*
BALIK
Bugün İçe kapanma, duygusal hesaplaşmalar, sezgiselliğiniz ve gizliliğe verdiğiniz önemin yoğun olduğu bir gündesiniz. Yılın ilk gününden bugüne kadar olan süreci bir film şeridi gibi zihninizden geçirir ve yaşananlar üzerinde değerlendirmeler yaparak atladığınız detayları yakalarsınız. Kendinizi daha da geliştirebilmek adına yapmanız gerekenler için önemli ipuçlarıdır bunlar. Sezgilerinize güvenerek hareket edin, sizi asla yanıltmayacaktır. Ruhsal enerjinizi arttırmak için meditasyon yapın. Ruhunuzu ne kadar arındırıp özgürleştirirseniz, iş hayatınızda motivasyonunuz o denli kolay olacak ve daha başarılı çalışmalar içinde olmanızı sağlayacaktır.

Günün Olumlaması: Dış dünyadan uzaklaşıp ruhumun derin yolculuğuna yöneldiğimde kendi analizimi tüm netliğiyle yapıyorum. Eğitip geliştirmem gereken yönlerimin farkına varıyorum ve kendimi var gücümle eğitiyor, disipline ediyor ve geliştiriyorum. İçimde taşıdığım ruhu ve onun giysisi bedenimi seviyorum. Kendimi sevip değer verdikçe daha çok seviliyor, kazanıyor, huzur buluyorum.

Günün Rengi: Mor

Günün Kristali: Ametist

Not: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.


Alıntı
DaiSy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 24 Mart 2012, 13:04   #2 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1924
Beğendikleri: 2408
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

KOVA
Gökyüzü, bugün iş hayatınızla ilgili konularda yeni başlangıçlara işaret ediyor. İlerleyen günler içinde ne yapmak istiyorsanız planlayın ve kafanıza bu planları başarı ile uygulayacağınızı yerleştirin. Kendine güven ve liderlik yetenekleri bugün daha kuvvetlenmektedir. Bunları avantaj olarak kullanın. Açık görüşlü olmaya özen gösterin, şimdi herkesle fikir alışverişi yapıp kendinizi daha da geliştirme zamanı. Karşınıza çıkan tüm fırsatları değerlendirin. Kendinize güvenin ve yaptıklarınızı ortaya koyun, çabalarınızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Özel yaşamınızda geçmişte kalan biri duygularınızı alt üst edebilir. Eski defterlerin açılacağı bir günde, tercihlerinizi belirlemekte bir hayli zorlanabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendi ruhuma yöneldiğimde özümden gelen yakarışları duyar ve neler yapmam gerektiğinin farkına varırım
. Bu sayede daha özgür, daha aktif ve huzurlu olurum.

Günün Rengi: Lacivert


Günün Kristali: Krizopras


"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 24, burç, mart, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557