Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Mart 2012, 10:38   #1 (permalink)
RUHSUZ

DaiSy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 22 Mart 2012
Yaş: 32
(Mesajlar): 487
(Konular): 237
Renkli Para : 15672
Aldığı Beğeni: 11
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Standart 25 Mart 2012 Burç Yorumları...

KOÇ

Bugün duygusal olarak oldukça güçlü bir gündesiniz. Sezgileriniz olağanüstü kuvvetlidir. Bugün kişisel kararlar alabilirsiniz. Yaşamınızı baştan aşağı yenileyeceğiniz radikal kararlar… Daha önce vermediğiniz kadar kendinize değer verip, başkaları için yaşamaktan vazgeçip kendiniz için yaşamaya karar verip uygulayacağınız özel zamanlardasınız. Bu durum çevrenizde şaşkınlık yaratabilir. Fakat sizlerin bu durumdan etkilenmeyeceği kesin. Özel yaşamınızda ise, fedakarlık ettiğiniz konuları gözden geçirecek, aynı kararlılığı ilişkinizde de göstereceksiniz.

Günün Olumlaması: Hayat seni seviyorum, kendimi de seviyorum ve bana sunduğun nimetleri de. Şükredecek ne kadar çok değerin bana nasip olduğunun farkındayım. Bilinçaltımda yer eden, bana zorluk teşkil eden tüm düşüncelerimi büyük bir kararlılık ve irade göstererek benliğimden uzaklaştırıyorum. Yenilenen ruhumla zamanın her anını, en yüce haliyle değerlendiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: Kırmızı mercan


BOĞA
Gökyüzü, bugün oldukça keyifli bir güne işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizden gelecek güzel bir jestle oldukça mutlu olabilirsiniz. İlişkinizin güçleneceği, birbirinize olan sevginin yoğunlaşarak artacağı özel bir süreçtesiniz. Uzun süren bir ilişki içindeyseniz, bu güzel etkilerle evlilik kararı alabilirsiniz. Bugün hafta başında yapacağınız işler için planlamalarda bulunmak yerine bol bol dinlenin, dışarı çıkın ve keyif alacağınız aktivitelerde bulunun. Hayatın güzelliklerinin farkına varın. Çocuk sahibi Boğa’lar, sevginin en saf ve yüce halini doyasıya yaşayacağınız bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Sevgiyle dolu yüreğim ve iyi niyetimin mükafatını aldığım çok özel anlardayım. Başkalaştırılmaya müsaade etmeden, özümü korumuş olmanın mutluluğundayım. Beni ben yapan özelliklerimi seviyorum. Yaşamı ve hayatımda olan insanları seviyorum. Sevginin gücüyle kutsal bir koruma altındayım.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Carnelian


İKİZLER
Gökyüzü bugün fiziksel çekiciliğinizle karşı cinsin ve neredeyse tüm çevrenizin hayranlığını kazanacağınıza dikkat çekmekte. Sevdiğiniz insanla aranızda problemler söz konusu ise bugün sizin müdahaleniz olmaksızın çözüm bulabilirsiniz. Aynı şekilde ilişkinizi sonlandırmayı düşünüyorsanız bugün kırıcı olmadan her iki taraf içinde en uygun haliyle kararlar alıp her hangi bir sorunla karşılaşmadan uygulayabilirsiniz. Bugün kişisel gelişiminize yönelik bir kitaba başlayabilir. Sevdiğiniz insanlarla bir araya gelerek eski güzel günleri yad edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendimi, özümü bulmuş olmanın şükründeyim. Şimdi her zamankinden daha sağlıklı, özgür ve iradeliyim. Bende zaten var olan özellikleri fark edebilmiş olmanın farkındalığı ile tüm güzellikleri ve iyilikleri kendime çekiyorum. Sürekli olarak gelişmeye devam ediyorum.

Günün Rengi: Koyu Kırmızı

Günün Kristali: Sitrin


YENGEÇ
Bugün yakın çevrenizde gelişen nahoş bir olayın içine çekilmek istenebilirsiniz. Şunu aklınızdan hiç çıkarmamalısınız ki, siz insanlara müsaade ettiğiniz sürece sizi üzebilir ve çekmek istedikleri noktaya getirebilirler. Tercih sizin. Ya sizi üzmelerine izin verir, başarılı olmalarına müsaade edersiniz ya da hayır der kimsenin sizi üzecek bir davranış içinde olmasına izin vermezsiniz. Özel yaşamınızda ise, geçmişe duyduğunuz özlem ve şu an yaşadığınız olumsuz olaylar, sağlıklı kararlar alamamanıza sebep olabilir.

Günün Olumlaması: Sezgime güvendiğimde ve o anda aklıma geleni dile getirdiğimde kazanırım. Bir kez ne istediğime karar verdiğimde evrenin bunu bana vereceğine inanıyorum.

Günün Rengi: Ekru

Günün Kristali: Azurit


ASLAN
Son derece huzurlu ve keyif dolu bir pazar günü sizleri karşılıyor. Yoğun duygular, keyifli paylaşımlar günün enerjileri arasında. Bulunduğunuz kalabalık ortamın içinde yalnızlığınızın, kendinizle baş başa kalmanın içsel sesi, sahip olduğunuz güzelliklerin ne kadar değerli olduğunu daha iyi kavramanıza neden olacak. Özel yaşamınızda, birlikte olduğunuz insanla zaman geçirmek için baş başa kalabileceğiniz bir ortam hazırlayın. İlişkinizde olumsuz giden konuları düzeltebilir, yeniden bir başlangıç yapabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün, var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere, zenginliğe, bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.

Günün Rengi: Petrol mavisi

Günün Kristali: Carnelian


BAŞAK
Gökyüzü, bugün aşk hayatınızda ve güzelliklerin konu olduğu alanlarda olumlu gelişmelere işaret ediyor. Bu süreç içinde uzun süreden beri devam eden aşk ilişkilerinizde yeni başlangıçlar, var olan sorunların ortadan kaldıracak düzenlemeler söz konusu olacaktır. Yakın çevrenizde bulunan insanların iğneleyici sözleri, perdelenmiş karanlıklarını açığa çıkaracaktır. Her yüzünüze gülen insanın size samimi duygularla, sevgiyle yaklaşmasını beklememelisiniz. Özellikle eşiniz ve eşinizin yakınlarının sözlerini dikkatle inceleyin. Bir mesele size anlatılandan çok farklı seyrediyor olabilir. Şimdi duygularınızla değil zekanızla hareket etmeli, son derece gerçekçi davranmalısınız. Eşinizle ilişkinizde herhangi bir sorun yaşamamanız için gerçekleri kabullenerek gördüklerinizi, duyduklarınızı onunla paylaşın. Onun göremediği gözü siz olun ve birbirinizi tamamlayın.

Günün Olumlaması: Huzur için, başarı için, sevgi için kendi varlığımı kabul ediyorum. Bolluğu, bereketi elde ettikçe yaşamımı güvenle sürdürürüm. Başarıyı, sevgiyi, huzuru tüm ruhumla ve içtenliğimle kabul ediyorum. Bugün yaşamımdaki her olumlu şeyi görmeye niyet ediyorum. Ben mutluyum ve bolluk içindeyim. Bolluk benim doğal var olma halimdir.

Günün Rengi: Mor

Günün Kristali: Safir


TERAZİ
Gökyüzü, büyük bir değişimin içinde olmanın verdiği karışık duygular yaşadığınıza işaret ediyor. Yaşanan olayları anlamakta zorluk çekiyorsunuz. İş ve özel yaşamınızda süregelen şartların, sizin müdahaleniz olmaksızın değişmeye başlaması ile nasıl davranmanız gerektiği konusunda bocalamanıza neden oluyor. Yaşananları olumlu yönden değerlendirip anlamayı başardığınızda her şey sizler için daha kolay olmaya başlayacak. Bu süreçte güvendiğiniz insanların fikir ve görüşlerine başvurmak sizin için son derece faydalı olacaktır. Özel hayatınızda ise, isteklerinizi ve rahatsızlıklarınızı net bir şekilde ifade edip orta yolu bulabileceğiniz bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Kendimi affetmeden kimseyi ve hiçbir yaşananı affedemem. Yaptığım bilinçli ve bilinçsiz tüm hatalarımı affediyorum. Nedeni ve niçini sorgulamıyorum, yaşamam gerekeni yaşadığımı kabulleniyorum. Bilinçlenerek, güçlenerek tüm gerçekliğimle amaçlarımı gerçekleştirmek için hedefine kitlenmiş mermi gibi yaşam yolunda seyre devam ediyorum.

Günün Rengi: Turkuaz

Günün Kristali: Firuze


AKREP
Gökyüzü, bugün kendinizle kavga içinde olacağınıza işaret etmekte “Neden ben, ben bunu hak etmedim?” düşünceleri zihninizi fazlasıyla meşgul edebilir. Özellikle geçmişte yaşadığınız bir olayın derin etkileri sizi bir girdap gibi içine çekebilir. Bu durumu son derece adil şekilde değerlendirmeli ve kendinizi haklı görerek bencil tavırlar içine girmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise, ilişkinizi gözden geçirmeli ve artık bir karar vermelisiniz, ya kalacaksınız ya da gideceksiniz. Sürüncemede bıraktığınız sürece hem kendinize hem de birlikte olduğunuz insana haksızlık edersiniz. Yaşamınızı yeniden yapılandıracağınız bu süreçte doğru kararlar alabilmeniz için bugün bol bol dinlenerek ruh ve zihninizi tüm negatif düşüncelerden arındırmalısınız.

Günün Olumlaması: Kendime söz veriyorum, zorlandığım ve kaçtığım her şeyin üzerine gideceğim, mücadele edeceğim. Düştüğüm yerden sahip olduğum inançla güçlü bir şekilde kalkacağım ve bana sunulan yaşamı sil baştan yeniden yaşayacağım.

Günün Rengi: Turuncu

Günün Kristali: Labrodorit


YAY
Gökyüzü, bugün enerji depolamanız için dinlenerek sevdiğiniz aktivitelerde bulunmanız için destekliyor sizleri. Uzun zamandır fırsat bulamadığınız sosyal aktiviteleri sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. İletişim gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz. Duygularınızı ifade ediş tarzınız oldukça etkileyicidir. Sevdiğiniz insanın kalbini tekrar fethedebileceğiniz bir gündesiniz. Bekar Yay’lar, bugün dışarı çıkın ve sosyal olun. Şansın sizi nerede ve nasıl karşılayacağını bilemezsiniz.

Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renklerinin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin, en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle bütünün hayrına kullanıyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: Pembe kuvars


OĞLAK
Gökyüzü olumlu enerjileriyle cesaretinizi toplayarak yeniliklere açık bir ruh halinde olmanızı sağlıyor. Ertelediğiniz, peşinden gitmeye korktuğunuz tüm düşüncelerinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Kendinize hak ettiğiniz değeri verdiğiniz sürece karşılığını olumlu sonuçlar elde ederek alabileceksiniz. İçinde bulunduğunuz bu olumlu durum, çevrenizdeki herkeste merak uyandırıyor. İkili ilişkilerinizde yıkıcı değil yapıcı davranışlar sergileyin, olayları sakinlikle ele alın. Büyütülmemesi gereken konuları alevli tartışmalara çevirmenizin sonucunda istenmeyen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insana verdiğiniz değeri sadece düşüncenizle değil yaptıklarınızla da göstermenizin gerekliliğinin farkına varmalısınız. Sağlığınıza da dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz

Günün Olumlaması: Yine yeni bir güne sağlıkla, huzurla uyanmanın mutluluğundayım. Kendimi seviyor, güveniyor, değer veriyorum. Rabb’ime bana verdiği nefes için binlerce kez şükrediyorum. Yaşamımı mana, zenginlik katacak tüm düşüncelerimi uygulamaya başlıyorum.

Günün Rengi: Kırmızı

Günün Kristali: Hematit


KOVA
Bugün, geçmişten bugüne dek yaşananların bir muhasebesini kendi içinizde yapabilirsiniz. Ailevi konularda sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Bu sorgulamanın sonucunda, olaylar karşısında nasıl davranmanız gerektiğinin farkına vararak çok doğru adımlar atacak ve başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Beraberliğinde sorunları olan Kova’lar, yaşadığınız olaylar sizi mutsuz ediyorsa, bu süreçte ilişkinizi dengeye oturtmayı, sorunlarını birlikte çözmeyi ve sırt sırta vermeyi başardığınız anda sorunlarınızı çözmüşsünüz demektir. Tabi ki bunun için her iki tarafın da bunu istiyor olması en önemli şart. Tam tersine sadece kendini düşünenler, dengeli ve uyumlu davranmayı kabul etmeyenler veya ilişkisi çoktandır bittiği halde bunu görmezden gelenler, düzgün bir ilişki yaşamakta zorlanır. Gerçeklerle karşı karşıya gelerek, nihai bir karar vermek durumunda kalırlar. İlişkisi olmayanlar, bu süreçte karşılarına çıkacak ciddi ve kendinden emin bir kişiyle evlilik kararı alabilirler.

Günün Olumlaması: Yaşamdan, sevmekten, çalışıp üretmekten korkmuyorum. Sevdikçe, ürettikçe daha da verimli olur ve hak ettiğim kazancı, değeri fazlasıyla alırım. Bu hepimiz için çok karlı bir alışveriştir. Ben diğerlerinden, diğerleri benden kazandıkça bolluk ve bereket olgusu daha da güçlenir.

Günün Rengi: Bordo

Günün Kristali: Yakut


BALIK
Gökyüzü yaşamınızı olumlu bir yönde değiştirirken bunun heyecanının, keyfinin ve huzurunun tadını çıkarın. Kimin ne dediğinin, ne söylediğinin önemi olmadan yaşadıklarınıza odaklanın. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler, ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek. İşinizle ilgili konularda planlamalar yapın. Başkalarının fikirlerine önem verin ama kendi iç sesinizin size işaret ettiği yoldan ilerlemeye devam edin. Özel yaşamınızda ise, çekiciliğiniz ve hoş sözlerinizle, birlikte olduğunuz insanın tüm ilgisinin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız. Bugün araç kullanırken dikkatli davranmalısınız. Ufak tefek kazalar yaşanabilir.

Günün Olumlaması: Gücümün ve yeteneklerimin farkındayım. Şimdi isteklerimi nasıl gerçekleştirebileceğimin bilincindeyim. Yüksek bilincim ve akıl yetilerim ahenk içinde yolumu aydınlatmaya devam ediyor.

Günün Rengi: Yavruağzı

Günün Kristali: Akik

Not: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

*
Alıntı
DaiSy isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 25, burç, mart, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557