Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By nimethan
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 16 Mayıs 2012, 21:04   #1 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart 17 Mayıs 2012 günlük burç yorumları

17 Mayıs 2012 Perşembe Günlük Burç Yorumları, 17 05 2012 burçlar, 17 Mayıs 2012 akrep burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 aslan burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 balık burcu yorumu, *** 16 Mayıs 2012 başak burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 boğa burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 ikizler burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 koç burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 kova burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 oğlak burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 terazi burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 yay burcu yorumu, 17 Mayıs 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 nisan ayı burç yorumları


KOÇ burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Koçlar saat 12:42 olana dek boşlukta kalacak Ay, rutin işleriniz açısından bir sakınca doğurmaz. Teslim edilmesi gereken evrakların tekrar kontrolü mutlaka gereklidir. Ailevi konularda çözümsüz kalmış sorunları sabah saatlerinde tekrar düşünmek faydalıdır. Yeni bir işe başlamak veya ani olarak karşınıza çıkan bir seçeneği kabul etmek sakınca doğurabilir.

Saat 12:42 itibariyle Ay-Kova burcunda seyrine başlayacak. Ancak diğer günlere nazaran çok daha bilinçli olmakta fayda var. Her istediğimizi elde etmekte zorlanabiliriz veya bu zorlanma bizim yararımıza olabilir. Özgür hareket etmemiz pek mümkün değildir.

Saat 18:26 Merkür-Neptün karşıtlığı aslında tüm gün boyunca etkilidir. Bu karşıtlık, aşk hayatımızla ilgili konularda fazla gururun kimi zaman ilişkide sorunlara ve hayal kırıklığına yol açabileceğinin işaretidir. Çocuğunuz varsa, o kendi adına yanlış bir kararın eşiğinde olabilir. Doğru yolu bulmasında destek olmak faydalıdır. Ancak işin ilginç yanı, böyle bir karşıtlık insanın yaratıcı yeteneklerini çarpıcı bir biçimde ortaya koymasında yardımcıdır. Bir eserin ön çalışmalarında kolaylık sağlar veya dışarıya sunumunda sizi destekçidir. Bazı dedikodular özellikle bilgi eksikliği nedeniyle canınızı sıkabilir. Ego çatışmalarına yol açabilir. Siz -Benim dediğim doğru derken, bir başkası -Senin ne dediğin beni ilgilendirmez diyerek karşılık verebilir. Özellikle aşk ve hedef olarak belirlediğiniz konularda lütfen aklı başında düşününüz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

BOĞA burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Boğalar saat 12:42 olana dek Ay boşluk etkisi devam etmekte. Bu süreçte iş başvurularında her türlü evrakınızı gözden geçiriniz. Eğitim hayatınızla ilgili eksiklerinizi tamamlayınız. Daha önceden planladığınız işlerinizi bir kez daha kontrol ediniz ve gideceğiniz yerle ilgili bilgiler edinmeyi unutmayınız. Fikirlerinizi ifade ederken karamsar konuşmayınız. Eğer beklemeniz gerekiyorsa sabırsız davranmayınız. Başkalarıyla fikir münakaşasına girişmeyiniz.

Saat 12:42 sonrası Ay-Kova burcunda ilerlemeye başladığında, hedefinin farkında bir birey olarak hareket etmekte, acele etmemekte, enine boyuna düşünmekte fayda var. Eğer önemli bir işimiz varsa bu işin yarar ve zararını hesap etmeliyiz. Hani benzetme yerindeyse uyanık olmak zorundayız.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün arasında oluşan karşıtlık etkisi altında, ailevi ve iş hayatımızla ilgili meseleler üzerinde dikkatli bir şekilde tercihlerimizi gözden geçirmeliyiz. Belki evdeki hesabımız çarşıya uymayabilir. Biz doğru bir karar verdiğimizi sanırız, oysaki yanılabiliriz. Acele etmemeli, sabırlı olmalıyız. Hangi konu üzerinde ilerlemek istiyorsak, o konuyla ilgili asıl bilgi kaynağına ulaşarak kendimizi garanti altına almalıyız.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

İKİZLER burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 12:42 olana dek boşluk etkisi altında geçecek. Bu nedenle, hangi mevzu üzerinde olursa olsun ne kendimizi ne de başkalarını yargılamamalı, gereksiz sorgulamalardan, önyargılardan uzak durmalıyız. Bazen olaylar hiç hak etmediğimiz şekilde gelişebilir ve istemediğimiz şekilde sonuçlanabilir. Ancak sonra düşünüp bir bakarız ki, iyi ki öyle olmuş. O zaman gelin sakin bir şekilde güne adım atalım, yaşananları negatif yönde algılamayalım.

Saat 12:42 sonrası Ay-Kova burcu seyri başlayacak. Ancak bugün diğer paragrafta ele alacağım karşıtlık etkisi nedeniyle planlamadan, üzerinde düşünmeden körü körüne bir şeye inanmayınız. Bir inceleyiniz, belki de umduğunuz gibi değildir. Bilinçli düşünmekte fayda var.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı gayet önemli. Böyle bir oluşum, inandığımız değerleri başkalarıyla paylaşırken esnek düşünmenin önemini gösteriyor. Ayrıca inat edip, illa kafamızın doğrusuna gitmemeliyiz. Aynı şekilde bize kabul ettirilmeye çalışılan ne olursa olsun, bunun ardındaki gerçek ne olabilir diyerek temkinli yaklaşmalıyız. Medya, yayın faaliyetlerinde diğer insanlarla konuşurken, iletişimde bulunurken sözcüklerimizi iyi seçmeliyiz. Karar değişikliğe gitmeden önce, bunun ne kadar gerekli olduğu hususunda iyi düşünmeliyiz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

YENGEÇ burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz saat 12:42 olana dek sürecek boşluk etkisi altında başlıyor. Partneriniz veya siz ilişkiniz hakkında şöyle geri planda bir düşününüz. Olur ya, belki aranızda bir takım sorunlar var. O zaman bugün lütfen sakin olunuz. Sanmıştım ki, dememek için akıllı olmamız gerekiyor.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay, günün tümünde etkili olacak enerjiler nedeniyle kendi bakış açınıza göre her durumu değerlendirmenize, dış seslere kulağınızı kapatmanıza neden olabilir. Bilinmeyen durumlar merak uyandırır. Sezgiler oldukça güçlüdür ancak şu an için bir adım atmak kolay olmayabilir. İçinizdeki sesin sizi yanıltmaması için akıllı olmakta fayda vardır.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı devreye giriyor. Bu durumda, acele hareket etmemek, çabuk yol alacağız diye yanlış yola sapmamak lazım. Özellikle ortaklıklar, arkadaşlık ilişkilerindeki parasal meseleler, aşk hayatınızla ilgili sorunlarınızı halletme aşamasında soğukkanlı olmakta fayda var. Kendinizle çelişkiye düştüğünüzü hissettiğinizde durup sakin bir biçimde düşününüz. Yanlış olduğunu kesinlikle bildiğiniz bir mevzu olsa dahi, en azından bugün sessizliğinizi koruyarak elinizdeki verileri inceleyiniz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

ASLAN burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Aslanlar yeni günümüz saat 12:42 olana dek boşluk etkisi altında olduğundan, düzgün ve dikkatli bir şekilde işlerimizi yapmamız gerekiyor. Gecikmelerin telaşına kapılmamak için kontrol etmekte fayda var. Acil olarak yetiştirilmesi gereken evrakların öğleye kadar yerlerine ulaşmama durumunu göz önüne alarak karşı tarafa bilgilendirilmede bulunulması yararlı olur. Randevu alacaksınız başka bir günü tercih etmeli, ancak daha önceden ayarlandıysa iptal edilmemelidir.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyen Ay, günün diğer önemli bir etkisi nedeniyle dikkatli olmamızı gerektiriyor. Özellikle ilişki konularında acele kararlardan kaçınmamız gerektiğini, eğer yeni biri karşımıza çıkmışsa onu iyi tanımamızın, fikir alışverişinde bulunmamızın faydalı olacağını işaret ediyor.

Saat 18:26 Merkür-Neptün karşıtlığının etkisi altında kişisel ilişkilerimizde birbirimize sözler verir ancak yerine getiremediğimizde üzülebiliriz. Herkes kendi sınırlarını korumak adına durumları çarpıtabilir. Madem böyle bir risk altındayız. O zaman gün boyu söylediklerimize ve bize söylenenlere, aramızdaki farklılıklara dikkat edelim. Aşırı gururlu tepkilerde bulunmayalım. Eğer bir şeyden emin değilsek, eskilerin deyimiyle sukut altın diyerek zamana bırakalım.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

BAŞAK burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Başaklar Ay boşluk etkisi saat 12:42 olana dek devam edecek. Böyle bir durumda sevgimizi dışa karşı belli etmek istemeyiz. Mesafeyi koyarız, tedbirli olmaya çalışırız. İşte bütün bu yaptıklarımız aslında gayet doğrudur. Tedbirlilik dediğimiz bu hal, yaşanabilecek bir yanlışın bizi üzmesinin de önüne geçer. Güvenlik duygusu öylesine önemlidir ki, doğal olarak insanları dikkatle gözlemleriz. Önceden ayarlanmış ve belli bir ritme bağlanmış olan her işi yapabiliriz. Ancak yenilik derken bir ünlem işareti koymayı ihmal etmemeliyiz.

Saat 12:42 sonrası etkili olacak Ay-Kova burcu geçişi, günün diğer etkilerini göz önüne aldığımızda bizi dostluklar başta olmak üzere, iş hayatımızı birlikte yürüttüğümüz insanlarla ilgili sabırlı olmaya davet ediyor. Ayrıca bu saatlerde karşımıza çıkabilecek yenilik tekliflerini temkinli karşılayarak, enine boyuna düşün diyerek uyarıyor.

Saat 18:26 sonrası Merkür-Neptün karşıtlığı meydana gelecek. Bu karşıtlık iş projelerinin dış dünyaya sunulmadan önce bir kez daha kontrol edilmesini gerektiriyor. Ayrıca dikkatsizlik sonucu bilmeden bazı yanlışlıkların oluşması mümkündür diyerek bizi uyarıyor. İş veya bazı nedenlerden dolayı kendimizi baskı altında hissetmemiz bugün çok kolay. O nedenle şöyle sabırlı olmaya çalışmakta, dolduruşa gelmemekte, kendimizi de çok fazla yüklenmemekte fayda var. Ne olursa olsun ağızdan çıkanı kulağın duyması zamanı.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

TERAZİ burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Teraziler Ay boşluk etkisi altında yeni güne adım atarken saat 12:42 olana dek ciddiyetle üzerinde durulması gereken ne varsa bunları soğukkanlı bir şekilde incelemeliyiz. Doğru bir adım atmak istiyorsak tedbirli olmalı, yerleşim yerimiz, ailemizle ilgili konular üzerinde bilinçli gözden geçirmelerde bulunmalıyız.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay, bizi aşk konusunda temkinli olmaya çağırıyor. Çünkü günün enerjileri altında öyle pek rahat hareket etmemiz mümkün olmayabilir. Özgür olduğumuzu sanırız, oysaki bizi bağlayan şartlar nedeniyle beklemek zorunda kalırız. Aşkın ifadesi değişir, biz aşka doğru tam yaklaşmışken yanıldığımızı sanabiliriz.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı biraz önce sözünü ettiğim aşk hayatınız, arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili her konuda belli bir mesafe oluşmasına sebeptir. Tam hedefi nişan alacakken elimizden bir şeylerin kayıp gittiğini düşünebiliriz. Sarfedilen sözler keskin olabilir veya baskılar karşısında pes ettirilmeye çalışabiliriz. Oysaki bütün bunlar, birkaç gün tedbirli ve soğukkanlı olmamızı gerektiren uyarılardan başka bir şey değildir. Kendimizden eminsek, böyle bir karşıtlıkla başa çıkmak kolaydır. Yeter ki, ne konuştuğumuzun, ne yol üzerinde olduğumuzun farkına varalım.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

AKREP burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Akrepler güne, boşluk etkisi altında başlıyoruz. Saat 12:42 olana dek bu durum devam edeceğinden sözlerimiz aşırı ciddileşebilir, başkaları bizi fazla soğuk biri olarak görebilir veya biz kendimizi ön yargılı düşünmekten alıkoyamayabiliriz. Hele bir de sorunlarımız varsa, elden ne gelir? Tabii ki zorlanırız, tabii ki mesafeli davranırız. Aslında günün diğer enerjilerini göz önüne aldığımızda biliniz ki, bugün her birimiz garip bir şekilde üzerimize gelen olaylar nedeniyle tuhaf ve garip bir halde sabaha uyanabiliriz.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyen Ay, normal zamanlarda özgür bir şekilde düşüncelerimizi açıklamamızı sağlarken, bugün tam tersine kendimizi kısıtlanmış, rüzgarın önünde sürüklenen bir yaprağa benzetebiliriz. Yenilik yapmak isteği en düşük seviyededir. Hatta emin olduğumuz konular üzerinde bile kimi zaman konuşmaktan vazgeçebiliriz.

Saat 18:26 Merkür-Neptün karşıtlığı, ya fazlasıyla işe ağırlık vererek ailevi yaşamdan uzak durmamıza veyahut evde bütün gün oturarak dış dünyadan soyutlanmamıza neden olabilir. bir başka etkisi, sözlerimizin birileri tarafından yanlış anlaşılması olur ki, hakikaten rahatsız edicidir. Eşimiz, ailemiz, sevgilimiz veya patronumuzun zayıf egosunun kurbanı olabileceğimiz bugün, dünyanın sanki bize karşı olduğunu bile düşünebiliriz. Oysaki bu karşıtlık hepimiz için etkilidir. Böyle düşünmek yerine sakin olmakta fayda vardır.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

YAY burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Yaylar, günün ilk ışıklarını Ay-boşluk etkisi altında karşılamaktayız. Duygusal zayıflığımızdan kimsenin yararlanmaması için, bilinçli olmak gerekiyor. İş konularında tedbirli olmakta, her önümüze gelen teklife olur demeden önce düşünmek gayet yararlı. Elden geldiğince sabırlı olmalıyız ancak bu sürekli uyarı modunda kalmamız, kendimizi ketlememiz anlamına da gelmiyor.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay normal zamanlarda bizi rahatlatıcı bir enerji olsa da, bugün iletişimi ilgilendiren mevzularda dikkatli olmakta fayda var. Özellikle teknolojik aletlerle ilgili bir sorun yaşanma ihtimaline karşı, bilgisayarımızda yedekleme yapmakta fayda var. Eğer herhangi bir konuda emin değilsek konuşmamalı, bilmediğimiz konular üzerinde ısrarcı olmamalıyız.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlık etkisi tüm burçların bireylik ile gruplaşma arasındaki ince çizgide zorlanmasına sebep olabilir. Siz el birliği yaparak bir işin çabucak sonuçlanmasını istersiniz ancak başkalarına uymak zorunda kalırsınız. Bazen başkalarının kişisel ayrıcalık istemesi nedeniyle, kendinizi yapayalnız, korunmasız hissedebilirsiniz. Ortada bir sorun vardır. Fakat kimsenin bu sorunu halletmeye gönlü yoktur. Bu yüzden de gerilim duyarsınız. Benim tavsiyem, gururlu tepkiler göstermekten veya gösterenlerle çatışmaktan uzak durmanızdır.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

OĞLAK burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Oğlaklar burcunuz üzerindeki boşluk etkisi saat 12:42 olana dek devam edeceğinden, programınızı belirlemekte ve sabırlı davranmakta zorluk yaşanabilir. Çalışmak ve üretmek konusunda kaygılarınız olabilir. Özellikle empati yapmakta fayda vardır. Duygular içe yönelik olduğundan genel olarak bir konu üzerinde hassasiyet duymadan düşünebilmek zordur.

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay günün diğer önemli etkileri sebebiyle, para konusunda yenilikte bulunmamızın önüne geçiyor ve bizi dikkatli olmaya çağırıyor. Para havalesi yaparken, bankada işlerinizi yürütürken bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Tedbirli olmalı, makbuz, fatura, irsaliye gibi evraklarınızı kontrol etmelisiniz.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün arasında oluşacak karşıtlık, maddi konularda bazı kişilerle karşı karşıya gelebileceğinizi gösteriyor. O zaman önce soğukkanlılıkla durumu ele almakta, verileri iyi değerlendirmekte fayda var. Alışverişlerinizde mutlaka paranızı, hesabınızı iyi kontrol ediniz. Farklı alanlara yatırım veya girişimde bulunmadan önce uzmanların görüşlerine başvurunuz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

KOVA burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Kovalar Ay boşluk etkisi altında güne başlıyoruz ve saat 12:42 olana dek rahatlatıcı ritüellerle uğraşmakta fayda var. Ruhun karamsarlığa meyilli olabileceği sabah saatlerinde, kötü tablolar çizerek hayatı ve olayları kurgulamayınız. Kendinizden emin olduğunuz konularda ciddiyetinizi ve sessizliğinizi muhafaza etmeyi sürdürünüz. Bazı durumlar sizin ilerlemenize sekte vuruyorsa, bu benim hayrıma olabilir diyerek güven duygunuzu yüksek tutunuz.

Saat 12:42 sonrası burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, günün diğer etkili enerjileri nedeniyle özellikle bireysel kararlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini söylüyor. Size karşı duran kim olursa olsun zayıf egosu gereği size baskıda bulunabilir. O kendince bu durumu doğal karşılarken, sizin tepki göstermeniz mümkündür. Çünkü burada bizlik olgusu bozulmaktadır. Böyle bir etki altında yapılacak en doğru davranış, kişisel arzularınız ile ilişkinizin gerekleri arasındaki ayrımı iyi yapmaktır.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı oluşacak. Merkür Aslan burcunda olduğu için eş-iş ortağı veya farklı kişiler bireysel tavırları, düşünceleriyle dikkatimizden kaçmıyor. Ancak bu duruşları, kafamızın içindeki demokratik görüşlere, kriterlere uymadığı için belli bir kutuplaşmanın aramızda oluşması mümkün. Eğer gerçekten birbirimizi bu haliyle kabul etmişsek bir sorun yok. Hatta bu karşıtlık besleyici bile olabilir. Ancak tam tersi durumdaysak aramızda bir sözel fırtınanın esmesi an meselesi. Peki ne yapılmalı? Öncelikle farklılıkları saygıyla karşılamalı, ancak zorlayıcı durumlarda kopmamak için esnek düşünmeye gayret göstermeliyiz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,

BALIK burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Balıklar saat 12:42 olana dek boşluk etkisi altındayız. İsteklerinizi kesin ve net bir dille ifade ederken bazı kişilerin sizi engellemeye çalıştıklarını fark edebilirsiniz. Doğruyu dokuz köyden kovarlar ya, işte bu etki altında onuncu bir köy arayışına çıkabilirsiniz. Ancak durunuz. Çünkü bu arayışta gereksiz yere yorulabilirsiniz. Sakin olunuz. Siz eğer kendinizden eminseniz, o zaman beklemede kalınız. Bugünkü enerjiler pek rahat bir şekilde ilerlememizin önünü kesici görünmektedir.

Saat 12:42 itibariyle Kova burcunda ilerleyecek Ay, günün zorlu etkileri nedeniyle doğru bir yön üzerinde hızla gitmenin önüne geçtiği için, tedbirli hareket etmekte yarar görüyorum. Daha önce yaptığınız işleri bir kez daha kontrol ediniz. Zihinsel olarak huzursuzluk yaratan meseleleri ister biri vasıtasıyla isterseniz kendi kendinize zikir, meditasyon, yoga gibi ritüellerle uğraşarak gidermeye çalışınız. Derin nefes çalışmaları yapmak, resimle uğraşmak, yazı yazmak, film izlemek gayet iyi gelebilir.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı oluşuyor. Bu kutuplaşma sanki bizi bir rüyadan uyandırıyor gibi. Sen kendin adına bir yol arayışı içindesin ancak zaman yavaş ilerlediği için rahatsızlık duyuyorsun, sakin ol ve sakın kendinden uzaklaşma diyor. Evet dostlarım, önünüze bir kağıt ve kalem koyun ve bugün içinizden geçenleri yazın. Sizi rahatsız eden her şeyi, mutluluk veya mutsuzluklarınızı dürüstçe oraya karalayın. Bazen zayıf egomuz bizi öylesine avuçlarının içine alır ki, doğru düşündüğümüzden bile emin olmayız. Fırsat buldukça bugün bol bol müzik dinleyin, hoş kokular teneffüs edin, sizi sakinleştirecek kitaplar okuyun. Sağlığınıza özen gösterin. Boşaltılmamış enerjinin üzerinizde yaratabileceği gerginliklere karşı dikkatli olun. Kısaca rahatlayın. İş konularında acil karar vermeyin, ilişkinizle ilgili meselelerde gerçekçi düşünün.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 16 Mayıs 2012, 21:31   #2 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2395
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart

KOVA burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili Kovalar Ay boşluk etkisi altında güne başlıyoruz ve saat 12:42 olana dek rahatlatıcı ritüellerle uğraşmakta fayda var. Ruhun karamsarlığa meyilli olabileceği sabah saatlerinde, kötü tablolar çizerek hayatı ve olayları kurgulamayınız. Kendinizden emin olduğunuz konularda ciddiyetinizi ve sessizliğinizi muhafaza etmeyi sürdürünüz. Bazı durumlar sizin ilerlemenize sekte vuruyorsa, bu benim hayrıma olabilir diyerek güven duygunuzu yüksek tutunuz.

Saat 12:42 sonrası burcunuz üzerinde ilerleyecek Ay, günün diğer etkili enerjileri nedeniyle özellikle bireysel kararlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini söylüyor. Size karşı duran kim olursa olsun zayıf egosu gereği size baskıda bulunabilir. O kendince bu durumu doğal karşılarken, sizin tepki göstermeniz mümkündür. Çünkü burada bizlik olgusu bozulmaktadır. Böyle bir etki altında yapılacak en doğru davranış, kişisel arzularınız ile ilişkinizin gerekleri arasındaki ayrımı iyi yapmaktır.

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı oluşacak. Merkür Aslan burcunda olduğu için eş-iş ortağı veya farklı kişiler bireysel tavırları, düşünceleriyle dikkatimizden kaçmıyor. Ancak bu duruşları, kafamızın içindeki demokratik görüşlere, kriterlere uymadığı için belli bir kutuplaşmanın aramızda oluşması mümkün. Eğer gerçekten birbirimizi bu haliyle kabul etmişsek bir sorun yok. Hatta bu karşıtlık besleyici bile olabilir. Ancak tam tersi durumdaysak aramızda bir sözel fırtınanın esmesi an meselesi. Peki ne yapılmalı? Öncelikle farklılıkları saygıyla karşılamalı, ancak zorlayıcı durumlarda kopmamak için esnek düşünmeye gayret göstermeliyiz.

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle,


hmmmm..

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
reklam alanı
Alt 16 Mayıs 2012, 21:46   #3 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 28
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

Sevgili Yengeçler Perşembe günümüz saat 12:42 olana dek sürecek boşluk etkisi altında başlıyor Partneriniz veya siz ilişkiniz hakkında şöyle geri planda bir düşününüz Olur ya belki aranızda bir takım sorunlar var O zaman bugün lütfen sakin olunuz Sanmıştım ki dememek için akıllı olmamız gerekiyor

Saat 12:42 sonrası Kova burcunda ilerleyecek Ay günün tümünde etkili olacak enerjiler nedeniyle kendi bakış açınıza göre her durumu değerlendirmenize dış seslere kulağınızı kapatmanıza neden olabilir Bilinmeyen durumlar merak uyandırır Sezgiler oldukça güçlüdür ancak şu an için bir adım atmak kolay olmayabilir İçinizdeki sesin sizi yanıltmaması için akıllı olmakta fayda vardır

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı devreye giriyor Bu durumda acele hareket etmemek çabuk yol alacağız diye yanlış yola sapmamak lazım Özellikle ortaklıklar arkadaşlık ilişkilerindeki parasal meseleler aşk hayatınızla ilgili sorunlarınızı halletme aşamasında soğukkanlı olmakta fayda var Kendinizle çelişkiye düştüğünüzü hissettiğinizde durup sakin bir biçimde düşününüz Yanlış olduğunu kesinlikle bildiğiniz bir mevzu olsa dahi en azından bugün sessizliğinizi koruyarak elinizdeki verileri inceleyiniz

Teşekkürler..
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 07 Kasım 2012, 14:46   #4 (permalink)
Üye

nimethan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 07 Kasım 2012
Yaş: 34
(Mesajlar): 22
(Konular): 1
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 5
Beğendikleri: 0
Ruh Halim: none
Standart

İKİZLER burcu 17 Mayıs 2012 yorumu

Sevgili İkizler Perşembe günümüz saat 12:42 olana dek boşluk etkisi altında geçecek Bu nedenle hangi mevzu üzerinde olursa olsun ne kendimizi ne de başkalarını yargılamamalı gereksiz sorgulamalardan önyargılardan uzak durmalıyız Bazen olaylar hiç hak etmediğimiz şekilde gelişebilir ve istemediğimiz şekilde sonuçlanabilirAncak sonra düşünüp bir bakarız ki iyi ki öyle olmuş O zaman gelin sakin bir şekilde güne adım atalımyaşananları negatif yönde algılamayalım

Saat 12:42 sonrası Ay-Kova burcu seyri başlayacak Ancak bugün diğer paragrafta ele alacağım karşıtlık etkisi nedeniyle planlamadan üzerinde düşünmeden körü körüne bir şeye inanmayınız Bir inceleyiniz belki de umduğunuz gibi değildir Bilinçli düşünmekte fayda var

Saat 18:26 itibariyle Merkür-Neptün karşıtlığı gayet önemli Böyle bir oluşum inandığımız değerleri başkalarıyla paylaşırken esnek düşünmenin önemini gösteriyor Ayrıca inat edip illa kafamızın doğrusuna gitmemeliyiz Aynı şekilde bize kabul ettirilmeye çalışılan ne olursa olsun bunun ardındaki gerçek ne olabilir diyerek temkinli yaklaşmalıyız Medya yayın faaliyetlerinde diğer insanlarla konuşurken iletişimde bulunurken sözcüklerimizi iyi seçmeliyiz Karar değişikliğe gitmeden önce bunun ne kadar gerekli olduğu hususunda iyi düşünmeliyiz

Masmavi bir gökyüzü ve pırıl pırıl bir aydınlık içinde günü geçirmemiz dileğimle
Đeѕtinα. Bunu beğendi.

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
nimethan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
17, 17 05 2012 burçlar, 17 mayıs 2012 akrep burcu yorumu, 17 mayıs 2012 aslan burcu yorumu, 17 mayıs 2012 balık burcu yorumu, 17 mayıs 2012 boğa burcu yorumu, 17 mayıs 2012 ikizler burcu yorumu, 17 mayıs 2012 koç burcu yorumu, 17 mayıs 2012 kova burcu yorumu, 17 mayıs 2012 oğlak burcu yorumu, 17 mayıs 2012 perşembe günlük burç yorumları, 17 mayıs 2012 terazi burcu yorumu, 17 mayıs 2012 yay burcu yorumu, 17 mayıs 2012 yengeç burcu yorumu, 2012, 2012 nisan ayı burç yorumları, burç, günlük, mayıs, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557