Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Mayıs 2012, 20:56   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 25 Mayıs burç yorumları

KOÇ BURCU ( 21 Mart – 20 Nisan )
Bugün genelde olumlu bir gün sizi bekliyor. Gerek işinizle ilgili gerekse de dışarıdad birçok yeni insanla karşılaşabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Bu sabah alacağınız bir haber sizi sevindirerek enerji yükleyecek ve gününüzün çok neşeli geçmesini sağlayacak. Size yöneltilen eleştirileri çok fazla ciddiye almayın.
Çevrenizde çok fazla kıskanç kişilerin olduğunu aklınızdan çıkartmayın ve buna göre hareket edin.Bu günlerde alabileceğiniz haberler yapmayı düşündüğünüz değişikliklerde etkili olabilir.

BOĞA BURCU ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Geçmişteki birtakım olumsuzluklara karşı, kaçınılmazdı düşüncesiyle, kendinize yönelik bir korumacılığınız var. Kuşkucu özellikleriniz bugünlerde size radikal kararlar aldırabilir.
Duygusal olarak bazı şüphelere kapılabilir gün içersinde bazı tartışmalar yaşaya bilirsiniz, İç dünyanıza yönelik bir kendine dönüklüğünüz söz konusu, bazı durumlarda övgü kabul edip yanlışa yapıyorsunuz.

İKİZLER BURCU ( 22 Mayis – 21 Haziran )

Otoriter imaj vermek istiyorsunuz, ama değilsiniz. Sergilediğiniz hoşgörü sizi sık, sık ele veriyor. İlişkiniz konusunda son zamanlarda bitti dediğiniz ancak kafanızda hayla soru işareti olan ve bitiremediğiniz kişi hakkında daha olumlu düşünerek yaklaşarak yakınlaşacaksınız.
Duygularınız da kesinlik söz konusu olmalı.
Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız.

YENGEÇ BURCU ( 22 Haziran – 23 Temmuz )

İşinizde kısa sürede gösterdiğiniz başarılarla kendinizden söz ettirmeyi başarıyorsunuz. Ailenizden birileriyle aranızdaki sürtüşmü sürüyor. İlişkiniz ve yaşantınız konusunda günlük sorunlarınız içerisinde olmadan doya doya yaşamaya yoğunlaşmak istiyorsunuz.
Hafta sonu yaşadığınız unutulmayan anlardan sonra gün içersindeki yorgunluğu hissetmek bile istemiyorsunuz bugün durgun bir an geçirmeniz yerine coşkuya dönüşecek anlar olabilir..
Arkanızdan yapılan kimi konuşmalar ve kardeşleri içine alan sorunlar sizi oldukça yıpratacaktır. Önemli kararlarınızı bekletmek, kabullenme içinde olmak gerek. Duygusal kararlardan kaçınmanızda yarar var.

ASLAN BURCU ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
İş konulu olmayan yakın, sıcak ilişkilerin, iş hayatını sekteye uğratacağı yolundaki düşünceleriniz bugünlerde biraz yumuşayabilir. Akşam saatlerinde yenilikçi fikirlerinizi gündeme getirme fırsatınız olacak. Kendinizi duygusal bakımdan oldukça yoğun hissedeceksiniz. ilişkiniz konusunda heyecanlı gelişmeler olabilir .
Maddi konuda harcamalarınız konusundaki dikkatiniz size kazançlar sağlamaya devam edecek gini görünmekte sizin üstün başarınız ve iş yaşantınızda ki olgunlar size olumlu sonuçlar doğuracak yeni başarılar elde edeceksiniz.

BAŞAK BURCU ( 22 Ağustos – 23 Eylül )

İş yaşamızda planlı olarak düşündüğünüz konularda iyi verimler elde ediyorsunuz, Kariyeriniz konusunda hayli ileriye dönük çalışmalar alarak hareket ediceksiniz.
Duygularınızla barışık olacağınız birgün. Bugün akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla iyi anlaşabilir, saygı görebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz.
Partnerinizin duyguları artık eski heyecanların bittiğine dair işaretler vermiyor, boşa endişe ediyorsunuz. Ona ayak uydurma gayretleriniz, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir.

TERAZİ BURCU ( 24 Eylül – 23 Ekim )

Bu sıralar güven, güvensizlik konularında sürekli tartışma üretmeye hazır gibisiniz. Güvensizlik nedeniniz olarak gösterdiğiniz şeylere kendinizin de inanmadığını gizleyemiyorsunuz.
İlişkiniz konusunda duygularınız karmaşık halden çıkarmak için atağa geçmelisiniz partneriniz sizden bir şeyler beklerken sizde ondan bekleyerek ilişkinizi çıkmaza ve durgunluğa itebiliriniz. Atağa geçerek karşılıklı olarak konuşarak düşüncelerinizi ifade etmelisiniz sizin açınızdan çok geç olabilir zaman sürecine girmek üzeresiniz.

AKREP BURCU ( 24 Ekim – 23 Kasım )
İş konsun da başarılısınız. Kariyeriniz açısından hırsınıza yenik düşmedikçe kariyer hayatınızda yeni olgular oluşacak.
Hayatınızı istediğiniz şekilde kontrol etmeniz zorlaşıyor. Gerek iş gerekse özel hayatınızda sizi karmaşaya iten pek çok sebep olacak. Özellikle duygusal açıdan sizi yoran ve endişe yaratan paylaşımlar içindesiniz.
Kişisel sorunlarınız konusunda size destek vermek için fikirlerini paylaşan kişileri kırmış olabileceği düşünerek gönüllerini almak için iyi bir gün

YAY BURCU ( 24 Kasım – 22 Aralık )

Sevdiğiniz insana karşı duyduğunuz özlem hayatınızın her alanına da yansıyor. O sizin ona vakit ayırmanızı bekliyor. Birbirinize karşı hissetikleriniz insanların imrenebileceği duygular.
Bir kaç günün işini ağırdan almanız bugün elinizde patlayabilir. Ani yapmanız gereken işlerde paniklememeli, verimli olmaya bakmalısınız. Çalıştığınız saat sayısından çok aldığınız verim önem taşıyor.
Para konusunda sizi heyecanlandıran haberler alacak, harekete geçeceksiniz. Bugünün sizin için bir dönüm noktası olduğunu düşünüyorsunuz ama bu proje size yansıtıldığı gibi değil.
Dikkat : Sağlığınızı son zamanlarda fazla hiçe saymışsınız. Özellikle kulak-burun-boğaz yollarına dikkat

OĞLAK BURCU( 23 Aralık – 20 Ocak )
Çalışma koşulları, çalışma ortamı, iş hayatınıza bakış açınız, uygun meslek seçiminiz, staj ve kursa katılmanız, ustalaşmanız anlamında önem taşıyıcıdır. Aldığınız haberler, edindiğiniz bilgilere bugün dikkat ediniz. Çünkü bunlar bir değişimin startı niteliğinde olabilir. Ancak ne olursa olsun, ani kararlar vermeyiniz. Duruma göre hareket ediniz.
Çevreniz konusunda yardımlara karşı sırt çevirmemelisiniz. İş hayatınızdaki sorunları ilişkinize yansıtmamalısınız şu sıralar sarsılma noktasındasınız Partnerinizle sorunlarınızı paylaşım içinde olarak çözüm yollarını birlikte aramasınız.

KOVA BURCU ( 21 Ocak – 19 Şubat )

Randevuya giderken bile eliniz ayağınıza dolaştı. Bu paniğiniz için kendinizden nefret ediyorsunuz. Uzun bir yalnızlıktan sonra çok ilgilendiğiniz biriyle ilk buluşmanız açıkçası tam skandal oldu.
Fırsat kapanın elinde kalır, mantığıyla çalışan bencil biri sinirlerinizi bozuyor. Kendini gösterme, ön plana çıkma çabaları size iğrenç geliyor. Bugün onunla konuşma niyetinizden vazgeçseniz iyi olur.
Eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşıyorsunuz, ama dar günler dışında parayı sakınıyorsunuz. Bu anlamda para sizin için çok önemli. Bu da sizin biraz eli sıkı bilinmenize neden oluyor.
Dikkat : Siz acı patlıcanı kırağı çalmaz diyorsunuz, ama hayatın gerginliği sağlığınızı etkiliyor. Bazı belirtileri küçük de olsalar ciddiye almalı, kendinizi bir sağlık uzmanına göstermelisiniz.

BALIK BURCU ( 20 Şubat – 20 Mart )

Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir. Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar ifade edemiyorsunuz.
Duygularıyla harekete eden biri olarak partnerinizin de düşüncelerine saygı duymalısınız ve bugün onunla zaman geçirmek için planlar yapmalısınız.
Parasal konuda durumunuz gayet iyi gitmekte elinizdeki tutuğunuz parayı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekebilir. İleriye dönük iş konusunda yaşayabileceğiniz bir sorun sizin birikimlerinizle düşe çıkmanızı sağlayacak.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
25, burç, mayıs, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557