Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26 Mayıs 2012, 18:57   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 27 Mayıs 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 21 Mart – 20 Nisan )
Günlük hayatınızda beklediğiniz canlılık başlıyor. Son günlerde yapmak istediğiniz başlangıçlar eğitim hayatınızıiçine alacak şekilde gelişebilir. Yeni düşünceler ve başkalarını etkileyebileceğiniz zihinsel çalışmalar artacaktır. Tutulmanın gerçekleştiği gün Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto görünümleri, ortaklık ilişkilerinde para konusuna dikkat edilmesi ve iş hayatınızla ilgili meselelerde parasal yöndekiiletişimde dikkat edilmesi gerektiğini gösteriyor. Dedikodulara, gereksiz yere araya giren insanlara, laf söz taşıyanlara, ara bozmaya çalışan kişilere karşı dikkatli olunuz. Bu tutulma çevresel konularda etkilidir.

BOĞA BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 21 Nisan – 21 Mayıs )
Geçmişteki birtakım olumsuzluklara karşı, kaçınılmazdı düşüncesiyle, kendinize yönelik bir korumacılığınız var. Kuşkucu özellikleriniz bugünlerde size radikal kararlar aldırabilir. Duygusal olarak bazı şüphelere kapılabilir gün içersinde bazı tartışmalar yaşaya bilirsiniz, İç dünyanıza yönelik bir kendine dönüklüğünüz söz konusu , bazı durumlarda övgü kabul edip yanlışa yapıyorsunuz. İş ortamınızda yada genel çevrenizde bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İş ortamınızda sizin dışınızda kalan bazı sorunlarla uğraşabilir ve gereksiz bulacağınız işlerle ilgilenebilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan özellikle stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Genel olarak gergin bir gün geçireceksiniz. Bu gerginliğiniz genel çevrenize de yansıyacaktır. Değişken bir mizaç göstereceksiniz ve duygularınız iniş çıkışlı bir periyot izleyecektir. Bir çok duygunuzdan emin olamıyorsunuz ve karar vermekte zorlanacaksınız. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz.
Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve küçük konular sevdiğiniz insanla sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Duygularınız gün içinde değişken bir yapı gösterecektir. İyimserlikle karamsarlığı arka arkaya yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir. Duygusal olarak bazı karışıklıklar yaşama ihtimaliniz olacaktır.

İKİZLER BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 22 Mayis – 21 Haziran )
Otoriter imaj vermek istiyorsunuz, ama değilsiniz. Sergilediğiniz hoşgörü sizi sık, sık ele veriyor. İlişkinizkonusunda son zamanlarda bitti dediğiniz ancak kafanızda hayla soru işareti olan ve bitiremediğiniz kişi hakkında daha olumlu düşünerek yaklaşarak yakınlaşacaksınız. Duygularınız da kesinlik söz konusu olmalı. Bugün bazı arayanlarınız olabilir. Onlarla aranızdaki çözümsüzlüğü ileriye ertelediğinizi sanıyor olmanız, size biraz sıkıntılar yaşatabilir. Birkaç gününüzü bu çözümsüzlükle uğraşarak geçirecek gibi görünüyorsunuz. Akşam alacağınız bir haber, yakın bir tanıdığınıza bir ziyaret yapmanızı gerektirecek. Bu ziyarette gelecekle ilgili sevindirici fikirler alacaksınız. Akşama doğru bir davet alabilir ve gideceğiniz yerde zorlandığınız bir konu, kararsızlığa dönüşebilir . Daha zamanınız var, ani kararlardan uzak durmak size avantaj sağlayabilir. Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz . Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama hala bir çekimserliğiniz var gibi.
Aşk Yaşamı : Dostlarınız , ilişkinizi tencere ve kapağı benzetmesiyle tanımlıyorlar. Sürdürdüğünüz ilişkiyi oldukça saygın bir yere koyuyorsunuz. Birlikteliğinizin her koşulda tartışılmaz bir önceliği var
İş Yaşamı : İşyeriniz birkaç güne kalmadan bazı sorunları sizin lehinize çözecek. Yakında bir ödülünüz var. Bir yetkilinizin genel güvensiz davranışları sizde birtakım alınganlıklara neden olabiliyor. Bunu yenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 22 Haziran – 23 Temmuz )
İşinizde kısa sürede gösterdiğiniz başarılarla kendinizden söz ettirmeyi başarıyorsunuz . Ailenizden birileriyle aranızdaki sürtüşmü sürüyor. İlişkiniz ve yaşantınızkonusunda günlük sorunlarınız içerisinde olmadan doya doya yaşamaya yoğunlaşmak istiyorsunuz. Hafta sonu yaşadığınız unutulmayan anlardan sonra gün içersindeki yorgunluğu hissetmek bile istemiyorsunuz bugün durgun bir an geçirmeniz yerine coşkuya dönüşecek anlar olabilir..
Arkanızdan yapılan kimi konuşmalar ve kardeşleri içine alan sorunlar sizi oldukça yıpratacaktır. Önemli kararlarınızı bekletmek, kabullenme içinde olmak gerek. Duygusal kararlardan kaçınmanızda yarar var.
Bugün güne oldukça sakin ve huzurlu başlayacaksınız . İnsanlarla diyaloglar kurma konusunda başarılı olacaksınız. İşarkadaşlarınız ile uyumlu bir ortaklığa başlayacaksınız . Bu arada kariyerinizle ilgili çalışmalarınız aksatmamalısınız. Çalışmalarınızı karşılığını çok yakında alacaksınız.
Aşk Yaşamı : Duygusal yönden eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Alacağınız bazı haberlerle heyecanlanabilirsiniz . Duygusal hayatınıza ilişkin beklentilerinizde bir artış olabilir. Sevgilinizden ise farklı beklentiler içerisindesiniz.Forumrenkli.

ASLAN BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 24 Temmuz – 21 Ağustos )
İş konulu olmayan yakın, sıcak ilişkilerin , iş hayatını sekteye uğratacağı yolundaki düşünceleriniz bugünlerde biraz yumuşayabilir. Akşam saatlerinde yenilikçi fikirlerinizi gündeme getirme fırsatınız olacak. Kendinizi duygusalbakımdan oldukça yoğun hissedeceksiniz. ilişkiniz konusunda heyecanlı gelişmeler olabilir. Maddi konuda harcamalarınız konusundaki dikkatiniz sizekazançlar sağlamaya devam edecek gini görünmekte sizin üstün başarınız ve iş yaşantınızda ki olgunlar size olumlu sonuçlar doğuracak yeni başarılar elde edeceksiniz. Bugünü kendi duygularınızı ölçerek geçireceksiniz. Bir yoğunluk var ve size düşen bundan çok etkilenmemek ve kendinizi günlük hayatın girdabında kaybetmemek. Yakın bir gelecekte karşılaşabileceğiniz yeniliklere her yönden hazır olmanız şart. Bugün çevrenizdekilerin tepkilerini de iyi ölçeceksiniz. Cazibeniz bugün dorukta olacak. Enerjiksiniz ancak enerjinizi doğru kullanamıyorsunuz. Çevrenizde olumsuz bir ortam var ve sizden bundan etkileniyorsunuz. Küçük şeyleri kafanıza takabilir ve sorun yapabilirsiniz. Ani oluşacak bir konu heyecanlanmanıza sebep olabilir. Çevrenizde geçecek bir konuşma sizi üzebilir ve incinebilirsiniz. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz,sakinlikle öfke arasında gel gitler yaşayabilirsiniz. Konuları değerlendirirken bazı ayrıntıları gözünüzden kaçırabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz bir gündesiniz.

BAŞAK BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 22 Ağustos – 23 Eylül )
İş yaşamızda planlı olarak düşündüğünüz konularda iyiverimler elde ediyorsunuz, Kariyeriniz konusunda hayli ileriye dönük çalışmalar alarak hareket ediceksiniz. Duygularınızla barışık olacağınız birgün. Bugün akrabalarınızla ve arkadaşlarınızla iyi anlaşabilir, saygı görebileceğiniz ortamlarda bulunabilirsiniz. Partnerinizin duyguları artık eski heyecanların bittiğine dair işaretler vermiyor, boşa endişe ediyorsunuz. Ona ayakuydurma gayretleriniz, bu ilişkiden aynı ölçüde haz almanızı sağlayabilir. Bu gün burcunuzda ilerlemeye devam eden gezegenlerin durumu genel olarak yüksek bir enerji seviyesine sahip olacağınızı vurguluyor. Kendinizi fazlasıyla atak, cesur ve iyimser hissedebilir, yapmayı düşündüğünüz girişimleri planlayabilirsiniz. Sizi yanlış tanımaya kararlı birileri var. Kendinizi doğru ifade etmeye çalışırken bunun gereksiz olduğunu düşünüp kızgın davranıyorsunuz. Bu da onlarda yanılmamışız gibi bir saplantı yaratıyor. Ama problem karşı tarafta. Bir çaba göstermeye hiç de zorunlu değilsiniz. Bir sağlık sorununuzda aldırmaz görüntü vermenize gerek yok. Sizin ne kadar sağlamcıolduğunuzu bilenleri arkanızdan güldürmeyin.
Aşk Yaşamı : Basınç hızla düşüyor. Tornado hızla yaklaşıyor. Hazırlıklı olun. Belki de hayatınızın aşkını yaşayacaksınız. Müthiş bir tempoda, duyguların ayrı arı uçlara savrulup, savrulup döndüğü, bir çok insanın göze alamayacağı kadar sert, yüreğinizin içine masaj yapabilecek kadar yumuşak . Ama bir Tornado işte, büyük ihtimalle geldiği gibi gidici. Böyle bir afete hazır değilseniz bu akş***i arkadaş toplantısına gitmeyin.
İş Yaşamı : Azimlisiniz. Hayatı bir müsabaka ringi gibi görüyorsunuz. Azimkar yanınız bu hayat tanımlamasına biçilmiş bir kaftan gibi oturuyor. Biriyle sıkı çelişkileriniz var. Ama o sizin değil, siz onun ayağı altında dolanıyorsunuz. Onun kulaçladığı sular sizin için biraz derin gibi görünüyor. Hırs yapmayıp geri durmanız akıllıca olacak.

TERAZİ BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 24 Eylül – 23 Ekim )
Sevdiğiniz bir dostunuzla aranız açılabilir. İnsanların çoküstüne düşüp onlara annelik taslamak istemeniz aslından sizin iyi niyetinizden kaynaklanıyor. Ama bunu sürekli tekrarlamanızda dostlarınızın kendilerini yetersizhissetmelerine neden olabilir. İnsanları bu şekilde değiştiremeyeceğinizin artık farkına varmalısınız.
Aşk Yaşamı : Bugün aşk yaşamınızla ilgili durgunluk gözleniyor. Yaptığınız planları gerçekleştiremeyecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız.
İş Yaşamı : İşyerinizde temizliğinize önem vermeniz iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyor olabilir. Titizliğinizi kendinize saklayın. Aksi takdirde iş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Para Durumu : Bugün eski bir alacağınızı tahsil etmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Yapmanız gereken bazı ödemelerielinize geçecek olan bu para sayesinde yapabilirsiniz.

AKREP BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 24 Ekim – 23 Kasım )
İş konsun da başarılısınız. Kariyeriniz açısından hırsınıza yenik düşmedikçe kariyer hayatınızda yeni olgular oluşacak. Hayatınızı istediğiniz şekilde kontrol etmeniz zorlaşıyor. Gerek iş gerekse özel hayatınızda sizi karmaşaya iten pek çok sebep olacak. Özellikle duygusal açıdan sizi yoran ve endişe yaratan paylaşımlar içindesiniz. Kişisel sorunlarınız konusunda size destek vermek için fikirlerini paylaşan kişileri kırmış olabileceği düşünerek gönüllerini almak için iyi bir gün Net, kararlı tavırlarla kazançlı çıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinlik hissiniz, sizi başka nedenler aramaya yöneltip boşuna kaygılandırabilir. Karmaşık bulduğunuz bir konuyla ilgili, gönülsüz girişimlerinizde sürpriz başarılar söz konusu . Çekimser yaklaşımlarınız, özgüvenli karakterinizle bazen çelişebiliyor. Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle ilgi toplayabilirsiniz. Bu ilgi, ekip çalışmalarınızda size başarılar getirebilir. Arkadaşlık konularında daha yakın tanışma fırsatları yaratacaksınız.
Aşk Yaşamı : Hafta boyu sürecek karşılıklı sevgi gösterileri duygularınızı yeniden canlandıracak. Gündeminizde olansorunlar bugünlerde çözüme doğru gidebilir. Bu konuda sizler kadar gayret gösterenler başkaları da var.Forumrenkli.

YAY BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 24 Kasım – 22 Aralık )
İş konsun da başarılısınız. Kariyeriniz açısından hırsınıza yenik düşmedikçe kariyer hayatınızda yeni olgular oluşacak. Hayatınızı istediğiniz şekilde kontrol etmeniz zorlaşıyor. Gerek iş gerekse özel hayatınızda sizi karmaşaya iten pek çok sebep olacak. Özellikle duygusal açıdan sizi yoran ve endişe yaratan paylaşımlar içindesiniz. Kişisel sorunlarınız konusunda size destek vermek için fikirlerini paylaşan kişileri kırmış olabileceği düşünerek gönüllerini almak için iyi bir gün, Net, kararlı tavırlarla kazançlıçıkacaksınız. İçinden çıktığınız yorucu, yoğun tempo sizi hayli yormuş görünüyor. Birkaç gündür süregelen bitkinlik hissiniz, sizi başka nedenler aramaya yöneltip boşuna kaygılandırabilir. Karmaşık bulduğunuz bir konuyla ilgili, gönülsüz girişimlerinizde sürpriz başarılar söz konusu. Çekimser yaklaşımlarınız, özgüvenli karakterinizle bazen çelişebiliyor. Bugünlerde yaratıcı fikirlerinizle ilgi toplayabilirsiniz. Bu ilgi, ekip çalışmalarınızda size başarılar getirebilir. Arkadaşlık konularında daha yakın tanışma fırsatları yaratacaksınız.
Aşk Yaşamı : Hafta boyu sürecek karşılıklı sevgi gösterileri duygularınızı yeniden canlandıracak. Gündeminizde olan sorunlar bugünlerde çözüme doğru gidebilir. Bu konuda sizler kadar gayret gösterenler başkaları da var.
İş Yaşamı : İlginizi dağıtan konulardan ve takıntılardan kurtulmaya çalışın. Konsantrasyon eksikliği duyuyorsunuz. Ama işlere her zamankinden fazla yoğunlaşmanız gereken günlerinizdesiniz.
Para Durumu : Kısa vadeye yaydığınız beklentileriniz, sandığınızdan fazla zaman gerektirecek. Para konularında egemen olma isteğiniz, size kazançtan çok zarar getiriyor. İlişkileri dengeleme güçlüğü çekiyorsunuz.

OĞLAK BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 23 Aralık – 20 Ocak )
Çalışma koşulları, çalışma ortamı, iş hayatınıza bakış açınız, uygun meslek seçiminiz, staj ve kursa katılmanız, ustalaşmanız anlamında önem taşıyıcıdır. Aldığınız haberler, edindiğiniz bilgilere bugün dikkat ediniz. Çünkü bunlar bir değişimin startı niteliğinde olabilir. Ancak ne olursa olsun, ani kararlar vermeyiniz. Duruma göre hareket ediniz.
Çevreniz konusunda yardımlara karşı sırt çevirmemelisiniz. İş hayatınızdaki sorunları ilişkinize yansıtmamalısınız şu sıralar sarsılma noktasındasınız Partnerinizle sorunlarınızı paylaşım içinde olarak çözüm yollarını birlikte aramasınız. Sevgilinizi size karşı düşkünlüğünü göz önünde bulundurarak ona karşı duygularınız ifade etmeli yanlış düşüncelere kapılmamalısınız. Sürekli problem yaratan ve zihninizi meşgul eden bir oluşum önümüzdeki günlerde belirginleşecek. Ama bu netlik, problemin boyutunu büyültebilir. Yakın ilişkilerinizde elverişli bulduğunuz koşullar, bugünlerde size sürprizler yaratabilir. Bu yeni durum, size bu konularda kısmen de olsa, yetersiz değerlendirmeler içinde olduğunuzu gösterecek.
Aşk Yaşamı : Aşk konusundaki birtakım inançlarınız, tesadüflerin getireceği hoşluğa engel olamayacak. Bugünlerde ilginç tesadüfler dikkatinizi çekebilir, bunlara ilgisiz kalamayabilirsiniz.

KOVA BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 21 Ocak – 19 Şubat )
Son zamanlarda sizi kısıtlayan pek çok konu geri planda kalıyor. Kendinizi düşüncülerinize verecek, yaratıcıyanlarınızla yeni uğraşla yakın hissedeceksiniz. Daha dışa dönük olduğunuz bu dönemlerde eğlence ve keyifli tatilleriöne aldığınız bu günlerde, sizi çok sevindirecek gelişmeler işinizle ilgili kuşkularınız yok edecektir. Çalıştığınız işinizde mesai arkadaşlarınız veya iş ortaklarını performansınızıkıskanacak, para konusunda çektiğiniz sıkıntılarınız yakında bitecek. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler, bir akşam yemeğinde başlayabilir. Bugünlerde bu ve benzeri sosyalliklerideğerlendirmeniz yerinde olacak. Aşk yaşamınızda talih sizden yana. Kuruntulardan kendinizi kurtarmalısınız. İnisiyatifinizden kaçırdığınız gelişmelerde sadece şanssızdınız. Önümüzdeki günlerde çok yararlı ikili görüşmeleriniz var. Önemli kararlar verme durumundasınız. Güvendiğiniz birilerine danışmanızda yarar olacak. Ödemeler ve alacaklar arasındaki dengeleri oturtmakta biraz geç kalmış gibisiniz. Arkadaşlarınız söyleyip uyardıklarında bek umursamıyorsunuz, ama siz de her gün yeni bir huyunuzla tanışıyorsunuz. Bu kadar sıkılgan biri olduğunuzu hiç bilmiyordunuz. Belki bugün, belki yarın sevineceğiniz bir gelişme var. Haberli olmanıza rağmen karşılaştığınızda sizi biraz şaşkınlığa uğratacak. Çünkü olayın bu boyutta gelişebileceğine hiç ihtimal vermiyordunuz.
Aşk Yaşamı : Randevuya giderken bile eliniz ayağınıza dolaştı. Bu paniğiniz için kendinizden nefret ediyorsunuz. Uzun bir yalnızlıktan sonra çok ilgilendiğiniz biriyle ilk buluşmanız açıkçası tam skandal oldu.
İş Yaşamı : Fırsat kapanın elinde kalır, mantığıyla çalışan bencil biri sinirlerinizi bozuyor. Kendini gösterme, ön plana çıkma çabaları size iğrenç geliyor. Bugün onunla konuşma niyetinizden vazgeçseniz iyi olur.Forumrenkli.
Para Durumu : Eşinizle dostunuzla dar günlerde paylaşıyorsunuz, ama dar günler dışında parayı sakınıyorsunuz. Bu anlamda para sizin için çok önemli. Bu da sizin biraz eli sıkı bilinmenize neden oluyor.

BALIK BURCU 27 Mayıs 2012 Burç Yorumu ( 20 Şubat – 20 Mart )
Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir.Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar ifade edemiyorsunuz. Duygularıyla harekete eden biri olarak partnerinizin de düşüncelerine saygı duymalısınız ve bugün onunla zaman geçirmek için planlar yapmalısınız. Parasal konuda durumunuz gayet iyi gitmekte elinizdeki tutuğunuz parayı iyi bir şekilde değerlendirmeniz gerekebilir. İleriye dönük iş konusunda yaşayabileceğiniz bir sorun sizin birikimlerinizle düşe çıkmanızı sağlayacak. İş yaşamınızdaki yoğunluk sizi yeterince yorduğu için özel yaşamınızda huzur ve anlayış istiyorsunuz. Sıkıldığınız durumlar hangi konuda olursa olsun yardım arayabilirsiniz fakat insanlara gerekenden fazlasını anlatmamalısınız. Son derece kararlı olacağınız ve doğru hükümler vereceğiniz bir dönemdesiniz. Yalnız kalma ihtiyacı hissedecek zaman zaman çevrenizden uzaklaşacaksınız.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 27 Mayıs 2012, 11:04   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Teşekkürler şafak (:

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 27, burç, günlük, mayıs, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557