Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Mayıs 2012, 22:12   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 29 Mayıs 2012 günlük burç yorumları

KOÇ
Sevgili Koçlar yeni haftamız Balık-Başak burç aksı üzerinde saat 12:26 itibariyle oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyor. Bu Dolunayın sizler açısından ne gibi anlamı bulunmakta, nelere dikkat etmeliyiz birlikte gözden geçirelim. Hani çoğu zaman bazı durumlara susar katlanır ve dışa karşı renk vermeyiz. Bizi zayıf olarak bilmelerinden korkarız. Bu yüzden de çoğu zaman yutkunuruz, sabrederiz, bu da geçer diyerek bilinçaltımızda bir yerlerde bütün bunları depo ederiz. Ancak bir gün gelir, aynı bugün olduğu gibi aşırı endişeler içinde kendimizi kaybederiz. Başarısız, hayattan umudunu kesmiş birey gibi, ya hayata teslim oluruz veyahut isyan ederek kendimizi yiyip dururuz. Yaşamın sıkıntıları karşısında sanki pes etmiş gibi, hiç umudumuz kalmamış gibi geriye çekilir hayata havlu atmaya kalkışırız.
Oysaki yapmamız gereken öncelikle sağlığımıza dikkat etmek, iş hayatımız ve günlük tempomuzu düzene kavuşturmak forumrenkli, ılımlı bir şekilde etrafımızla bağlantı kurarak korkularımızı gidermektir. Bizler asla çaresiz bireyler değiliz. Yaşanılan sıkıntılarımızı aklımızla çözebilecek güçteyiz.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlayıcı bir görünüm yaptığından, fikirlerinizi dış dünyada kabul ettirmekte, yeniliklere yelken açmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak sevgili Koçlar, 29 mayıs tarihinde Venüs-Terazi burcunda ilerlemeye başladığında, ilişkinizle alakalı konularda dengeli bir paylaşımda bulunmanız mümkün hale geliyor. 31 mayıs sonrası ise aşk hayatınız canlanmaya, güven duygunuz yükselmeye başlayacağından, bugünkü Dolunayın güçlü ışığından yararlanmak için kendinize özen gösteriniz, sıkıntı ve engelleri, gelişiminiz için gerekli olan basamak taşları olarak yorumlayıp, güvensizliğe düşmeyiniz. Korkularınızın esiri olmayınız. Çünkü insan aklı olan bir varlıktır. Akıllı insan kendinin farkındadır. Dış veya iç dünyasındaki endişelere kapılıp hayattan uzaklaşmaz. Sakin bir biçimde olayları analiz eder ,evrenle olan bütünlüğünü kaybetmeden yolunu çizer. O zaman gelin bugün işlerimizi düzgün bir biçimde yapalım, korkulara, güvensizliğe hayatımızda yer vermeden günümüzü geçirmeye çalışalım.

BOĞA

Sevgili Boğalar yeni haftamız saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyor. Bu güçlü oluşum ileriye yönelik hedeflerinizle alakalı konuları tekrar gözden geçirmenizi sağlayan bir yansımadır. Hayatınıza çeki düzen vermeniz adına bir uyarıdır. Bu Dolunayı, güce dönüştürmenin sırrı, kuruntulu davranmamak, içinde bulunduğunuz durumu gerçekçi bir şekilde gözden geçirerek, neler yapmanız gerektiğini tespit etmektir. Gerek hedefleriniz ve gerekse aşk hayatınızla ilgili konularda bir yandan kaçış gösterirken diğer yandan bağımlılıklarınızın esiri olmamaya lütfen dikkat ediniz. Sorumluluklarınız ağır, önünüzde kocaman bir hayat duruyor. Kimi zaman aşkla terbiye olurken bazen hedeflerinizin ne kadar doğru olup olmadığıyla imtihan edilebilirsiniz. Kimi zaman yeter diye bağırmak gelir içinizden lakin hep ilerlemek durumundasınız.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu bir görünüm yaptığı için, başkalarından beklediğiniz desteği görmekte zorlanabilir, kazancınız konusunda çelişkili düşünebilirsiniz. Ancak sakin olunuz. 29 mayıs sonrası Venüs-Terazi burcunda ilerlemeye başladığında, iş hayatınızla ilgili konularda kendiniz adına en doğru seçeneği tespit edebilmeniz mümkün hale geliyor. 19 Eylül sonrası ise, iç dünyanızdaki cesaret gücünüz yükseliyor. Onun için bu Dolunayı güçlü anlamda kullanmak için, hangi engel karşınıza çıkarsa çıksın bilinçli bir şekilde hareket etmeye çalışınız. Yani bunları sizi yıldırmasın. Dolunay tüm hafta boyunca etkisini sürdüreceğinden bugün itibariyle etrafınızdaki insanlarla ılımlı ve hoşgörülü bir şekilde anlaşmaya çalışmanız faydalıdır. Aşk hayatınızla ilgili mevzularda da yargılayıcı olmayınız. Her yanlışın bize doğru yolu anlamamızda bir tecrübe olduğunu unutmadan, bundan sonrası adına kendiniz için doğru bir hedef belirlemeye çalışınız.

İKİZLER
Sevgili İkizler yeni haftamız, saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyor. Bu yansıma, mesleki konular üzerinde kimi zaman çelişkili düşünmenize yol açabilir. Bir yandan eviniz sınırları içinde ve iç dünyanızda eleştirel yaklaşımlarda bulunurken diğer yandan dış dünyadaki görevleriniz ve sorumluluklarınız üzerinizde baskı oluşturabilir.

Bilgi ve tecrübenizden emin olduğunuz müddetçe yani kendinize güven duyduğunuz sürece Dolunayın ışığı altında bugüne dek göremediğiniz birçok ayrıntıyı farkedebilirsiniz. O nedenle kendinizden asla şüpheye düşmeyiniz. Aşırı endişeli tepkiler vermeyiniz. Üst pozisyonda bulunan kişilerle ilişkinizi olumlu ve ılımlı bir şekilde sürdürmeye çalışınız. Size artı görevler yükleyebilir, hatta yaptıklarınızı beğenmeyebilirler. İş yaşamınızda taşınması zor veya altından kalkılması oldukça güç görevlerle karşı karşıya gelebilirsiniz. Kimi zaman ailenizle aranızda hiç istemediğiniz durumlar oluşabilir.

Çıkış noktası bulmakta zorlandığınızı bile düşünebilirsiniz. Bütün bunları başınıza gelecek kötü haller olarak görmek yerine, eksiklerim nedir, nasıl bir yol izlemeliyim, işlerimi nasıl bir düzen içinde dağılmadan yapabilirim, nerelerde yanlışım var hangi mevzularda yetersizim diyerek düşünür ve düzenlemelerde bulunursanız hiçbir oluşum, kişi veya durumun sizi rahatsız etmesine izin vermemiş olursunuz. Dolunayın Ay düğümleriyle olan zorlu görünümü, ilişkiniz konusunda kafanızı karıştırabilir. Ancak 15 Eylül sonrası Venüs-Terazi burcunda seyrine başladığında aşk konusunda gayet dengeli paylaşımlar gündeme geleceğinden içinizi rahat tutunuz. 29 mayıs sonrası ise, kendinizi güçlü bir şekilde ifade ederek girişimlerde bulunabilirsiniz. Onun için bu Dolunayın kafanıza karıştırmasına izin vermeyiniz. Unutmayalım ki, gücünden şüphe eden insan, şüphelerinin gücü altında ezilir. O nedenle gereksiz isyanlardan, dağılmalardan uzak durunuz. Yaşadığınız gelişmeler ne olursa olsun, kendinizi asla bırakmayınız. Mücadelenizi sürdürünüz, sabırlı olunuz ve işlerinizde başarılı olabilmek için çok çalışınız. İşte o zaman bugünkü Dolunayı en faydalı bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

YENGEÇ
Sevgili Yengeçler saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç düzlemi üzerinde oluşacak Dolunay, yüksek eğitim, mesleki ihtisas, yayıncılık alanında, bulunduğunuz konumdaki yerinizi belirlemeniz adına yaşayabileceğiniz deneyimleri göstermektedir. Sizler bu etki altında yaşamınıza yeni bir yön çizmenizi gerektiren durumlarla karşılaşabilirsiniz. İş, eğitim veya gönül meselelerinizle ilgili mevzular üzerinde etkili olması muhtemel Dolunayı güce dönüştürmenin yollarından biri, öncelikle sorumluluklarınızın farkında olmak ve seçimlerinizi geleceğiniz adına düşünerek yapmaktır. Hayattan asla kopmayınız. Hedefinize varabilmek için tüm gücünüzle gayret ediniz. İnandığınız yolda karşınıza çıkabilecek engellerde pes etmek yerine, amacınıza odaklanarak mücadelenizi sürdürünüz. Öyle seçimler yapınız ki, daha sonra pişmanlık duymanız mümkün olmasın. Yurtdışı faaliyetleriniz, seyahatleriniz, uzak şehirlerde bulunan yakınlarınız ve yabancılarla alakalı temaslarınız açısından bazı gelişmeler meydana gelebilir. Şu anki durumunuz kafanızın içindeki gerçeklerle örtüşmüyor olabilir.

Hatta bu kadar çalışmanıza, çaba sarfetmenize rağmen hala aynı noktada durduğunu düşünenleriniz olabilir. Dolunayın, Ay düğümleriyle olan zorlu görünümü nedeniyle, sağlık, gündelik hayatınız, bazı düzenlemeler konusunda kendinizi verimsiz ve keyifsiz hissedebilirsiniz. Ancak 29 mayıs sonrası Venüs Terazi burcunda ilerlemeye başladığında, hem eviniz sınırları içinde hem de iç dünyanızda huzuru hissedebilirsiniz. Dengeli paylaşımlarda bulunabilir, mutlu olabilirsiniz. 29 mayıs sonrası Mars Aslan burcunda ilerlemeye başlayınca maddi konularda hızlı ve cesur bir şekilde girişimde bulunabilirsiniz. Onun için bugün, ne olursa olsun umudunuzu kaybetmeyiniz. İletişiminizi güçlü tutunuz ve öncülük gücünüzü kaybetmeyiniz. Temaslarınızı sürdürünüz, güçlü insanlarla bir arada olmaya çalışınız, gereksiz isyanlardan ve sanki hiç umudunuz kalmamış gibi pes etmelerden uzak durunuz. Hiç kimse çaresiz değildir. Her gecenin bir sabahı olduğuna göre, her inişin de mutlaka bir çıkışı vardır. Yeter ki saplantılı düşünmeyelim ve inancımızı güçlü tutalım. Her şey yoluna mutlaka yoluna girer merak etmeyiniz.

ASLAN
Sevgili Aslanlar yeni haftaya saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç düzlemi üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında başlıyoruz. Bu oluşum borç-alacak, kazanımlarınız, giderleriniz, bütçenizin tanzimiyle ilgili her mevzuda dikkatli olmanız gerektiğinin göstergesidir. Dolunay hasat günü anlamındadır. Ne ekmişsek o çıkar karşımıza. Daha önce yaptığınız girişimlerin, planlamaların, projelerin sonuçlarını görebilme anıdır. İşinizden kazandığınız paranın veya başkalarıyla olan ortaklıklarınızın maddi anlamında geldiği son durumu anlamanızı sağlayıcıdır. Bu önemli oluşumu güçlü bir şekilde değerlendirmek için, son derece akılcı düşünmek, endişeli ve şüpheli duygulardan uzak durmak lazımdır. Gelirinize göre bütçenizi ayarlamanız, meydana gelebilecek uyarıları iyiliğiniz adına düşünerek değerlendirmeniz gayet önemli ve faydalıdır. İçinde bulunduğunuz durumu Ayın güçlü ışığı altında daha net görebilirsiniz.

Bu Dolunayın, Ay düğümleri ile olan mücadeleci görünümü, aşk hayatımızla ilgili konularda reaksiyon göstermemize, istediğimiz olmadığında abartılı davranmamıza yol açabilir. Ancak sevgili Aslanlar 29 Mayıs Venüs-Terazi burcunda seyrine başladığında emin olunuz ki, mantıklı bir şekilde ilişkilerinizi düzene koyabilirsiniz. Dengeli paylaşımda bulunabilir, yeni biriyle tanışabilir, pürüzlerinizi ılımlı bir şekilde giderebilirsiniz.29 Mayıs sonrası ise, yükselen güven duygunuzla neyi neden yaptığınızı anlar hala gelerek, yeni ve güçlü adımlar atabilirsiniz. O nedenle bu Dolunayın, problemlerinizi görebilmeniz ve düzeltebilmeniz adına bir projektör gibi düşününüz. Onun aydınlığı altında aksayan noktaları tespit edebilir, bundan sonrasında daha dikkatli olabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi yeniden kurmanızı sağlayacak bazı değişimler meydana gelse de, bunlar sizin lehinize gelişebilir. Bazı kişilerle bir araya gelerek düzenlemelerde bulunabilirsiniz. Soğukkanlılığınızı muhafaza ediniz. Ani ve fevri davranarak, güzel sonuçlanabilecek durumları bozmayınız. Her şeye kusur bulmayınız, akılcı düşünmeye çalışınız. Karşınıza çıkabilecek fırsatları incelemeden kararlar almayınız.

BAŞAK
Sevgili Başaklar saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın etkisi altında yeni haftaya adım atıyoruz. Karşı cinsle olan ilişkiniz başta olmak üzere, iş ortaklığı, sözleşme ve kontratlar, yasal davalarınızla ilgili geniş bir yelpazede etkisini hissedeceğiniz güçlü bir oluşumdur. Bizi bu konularda sınayabilir, kendimizi ve içinde bulunduğumuz durumu net olarak görebilmemizin önüne geçebilecek çelişkilerle rahatsız edebilir. Sizler bu yansıma altında, partnerinizle aranızdaki veya genel olarak ilişki anlamındaki kriterlerinizi, bağımlılıklarınızın esiri olmadan dikkatlice ele alınız. Eğer ilişkiniz bugüne dek sorunlar içinde devam etmişse, problemlerin düzeltilmesi mümkün değilse ve her şeyden önemlisi aranızdaki sevgi, saygı ve güven üçlüsünde zedelenmeler varsa, yolunuz ve amaçlarınız birbirinizden farklıysa, tek taraflı bir çabayla ayakta duruyorsa gelin bugün, içinde bulunduğunuz durumu şöyle akıllıca gözden geçirin.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu bir görünüm oluşturduğu için tepkisel davranabilir, abartılı kararlar verebilirsiniz. Lütfen sakin olunuz. 29 mayıs sonrası Venüs-Terazi burcunda ilerlemeye başladığında huzurlu ve sakin bir şekilde eviniz-aileniz-iç dünyanızla ilgili meseleleri gayet bilinçli bir şekilde düzenleme şansına sahipsiniz. 29mayıs sonrasında ise, cesaretinizi tekrar kazanmak adına iç gözlemde bulanacağınız için bugünkü Dolunayı, ilişkinizdeki fedakarlıkları, partnerinizi, evliliğinizi veya beraberliğinizi bilinçli bir şekilde gözden geçirme anlamında kullanınız. Karşınızdaki kişiyi iyi tanıyınız, dengeli paylaşımları önemseyiniz. Hayali değil, gerçekleri merkez alarak düşününüz.

TERAZİ
Sevgili Teraziler yeni başlayan haftanın ilk etkili enerjisi saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay. Bu Dolunayın genel yansımasını ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini birlikte ele alalım. Dolunay, astrolojik olarak hasat zamanı demektir ve herhangi bir durumun geldiği son noktayı göstermesi açısından son derece önem taşır. İş yaşamınızın gündelik temposu yani çalışma hayatınızla ilgili konularda etkili olan bu evrensel projektör ışığı, dağılmadan, alışkanlıklarınızın esiri olmadan kendinize çeki düzen vermeniz anlamında önem taşıyor. Bugünlerde üst konumda bulunan kişiler istekleri konusunda diretici davranabilirler. Sistemin iyi bir şekilde işlemesi için düzenlemelerde bulunabilirler. Detaylı işlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Patronlarınızla ilişkinize dikkat etmeniz lazımdır. Ağır ve sıkıcı işlerin fazlalığı, başkalarıyla iyi geçinmek zorunluluğu bütün bunlar ön planda olabilir. Doğal olarak bu yoğunluk sizler açısından bunaltıcıdır. Fakat ne yapıp edip başarmak durumundasınızdır. Diğer taraftan kendinizi dinlemeye, istediğiniz gibi hareket etmeye engel durumlar oluşabilir. Birlikte çalıştığınız insanlarla veya gündelik temponuzda alışverişte bulunduğunuz kişilerle ilişkinizi tekrar ele alınız.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle görünüm oluşturduğundan, iş hayatınızla ilgili konularda bugün abartılı kararlar vermeye kalkışabilirsiniz. Bazı kişilerle aranızda istenmeyen konuşmalar meydana gelebilir veya siz geleceğinizle ilgili konularda kararsızlık çekebilirsiniz. Ancak sevgili Teraziler, 29 mayıs tarihinde Venüs burcunuzda ilerlemeye başladığında kendinizi hem dengeli hem de huzurlu bir şekilde ifade edebilir, doğru kararlar verebilirsiniz. 29 mayıs sonrası ise, hedeflerinizi cesaretle gerçekleştirebilecek gücü kendinizde bulabilirsiniz. Onun için bugün lütfen, güven duygunuzu ayakta tutunuz. İsyan duygusundan uzak durunuz ve kendinize olan inancınızı muhafaza ediniz. Fiziki anlamda yaşanabilecek yorgunluk, keyifsizlik gibi durumlarda beslenmenize özen gösteriniz, kendinizin ve ailenizin sağlığıyla ilgili konularda daha dikkatli hareket ediniz. Ani ve sinirli tepkilerden, hayati konularda keskin kararlar vermekten sakınınız.

AKREP
Sevgili Akrepler saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunay genel anlamıyla, aşk hayatınız, yaratıcı ifade gücünüz konularında etkili olup, ileriye yönelik planlarınız açısından da önem taşıyıcıdır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta aşkta ölçülü ve ılımlı bir şekilde hareket etmeniz, yaşadığınız ilişkiyi iyice gözden geçirmeniz ve size olan uygunluğunu tam olarak tespit etmenizdir. Bu etki altında aşk hayatınızla ilgili mevzularda önemli gelişmeler meydana gelebilir. Bu gelişmeler ilişkinizin niteliği ve süresi hakkında daha gerçekçi bir şekilde düşünmenizi ve yaşadığınız beraberliğin anlamını kafanızın içinde oturtmanızı sağlayabilir. Eski bir ilişki yeniden canlanabilir veya yeni bir ilişki yüreğinizin kapısından içeri girebilir.

Ayrıca bu Dolunay, ileriye yönelik amaçlarınız, planlarınızla ilgili mevzularda üzerinizdeki baskının artmasına sebep olabilir. Bu baskı ise duygusal anlamda tepkiler göstermeniz demektir. Yapılması gereken, hafta boyunca yaşadığınız ilişkide sakin ve ılımlı tavırlar göstermeniz, karşınızdaki kişiyi anlamaya çalışmanız, geçmiş veya gelecekten ziyade şu an ki duruma gerçekçi bir şekilde odaklanmanızdır. Sevgili Akrepler bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu görünüm oluşturduğundan dolayı, maddi konularda abartılı hareket etmekten kaçınınız. Ayrıca kazanımlarınız konusunda daha dikkatli olunuz. 29 mayıs sonrası Venüs Terazi burcunda seyrine başladığında gizli bir ilişki yaşamak olasıdır. Ancak benim önerim bu Dolunayı, olumlu bir şekilde değerlendirmek için aklı başında düşünmenizdir. Önünüze çıkan forumrenkli bir kişi veya devam eden aşk ilişkiniz veyahut da karşılaşacağınız yeni insan hakkında lütfen bilinçli gözden geçirmelerde bulununuz. 29 mayıs sonrası iş hayatınız, toplum içindeki yerinizle ilgili fazla cesur kararlar verebilirsiniz. Önünüzdeki resme lütfen iyi bakmaya çalışınız. Bunu yapınız ki, sonrasında -Ben ne yapmışım diyerek üzülmeyiniz.

YAY
Sevgili Yaylar yeni haftamız Balık-Başak burç düzlemi üzerinde saat 12:26 itibariyle oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyor. Bu oluşum iki değişken burç arasında meydana geldiğinden, ruhsal olarak çelişkiler yaşatması gayet mümkündür. Aslında Dolunayın ışığı sorunlarımızı daha iyi görmemizi, aksayan noktaları düzenlememize fırsat tanır. Sizler açısından önemini incelediğimde, ailevi ve mesleki konular üzerinde etkili olduğunu görüyoruz. Ailenizi oluşturan kişilerle olan ilişkiniz, bağlılıklarınız, yuvanız içindeki şartları endişeli ve saplantılı bir kaygı ile ele almayınız. Satın alma-kiralama, ev sahibiniz, kiracınızla ilgili yaşanması muhtemel durumları tekrar akıllı bir şekilde gözden geçiriniz. Bugün buna benzer konular sizi tedirgin edebilir hatta zorlayabilir. Mesleki konularda aşırı yoğunluk ve detaylar sizi rahatsız edici olabilir. Siz, sakin ve mantıklı hareket ederseniz dağılmazsınız.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu bir görünüm yaptığı için, ilişkinizle alakalı konularda abartılı düşünebilirsiniz. Kendi isteğinize göre hayatınızı düzenlerken partnerinizle ortak bir noktada buluşmakta zorluk çekebilirsiniz. Ancak içiniz rahat olsun. 29 mayıs sonrası Venüs Terazi burcunda ilerlemeye başladığında hem sosyal yaşamınızda canlanma hem de ilişkinizde düzgün paylaşımda bulunma şansına kavuşabilirsiniz. 29 mayıs sonrası ise, gayet cesur bir şekilde yaşamınıza yön çizebilir, güçlü bir şekilde hayatınızı yönlendirebilirsiniz. O zaman gelin bugün, eviniz, iş yaşamınızla ilgili sorunları gerçekçi bir şekilde değerlendiriniz. Şunu unutmayalım ki insan, zekası, sabrı ve inancı sayesinde her türlü güçlüğün üstesinden gelebilecek bir donanıma sahiptir.

OĞLAK
Sevgili Oğlaklar yeni haftaya önemli bir oluşumun etkisi altında başlıyoruz. Saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde meydana gelecek Dolunay, yakın çevrenizle alakalı konulardan iletişim ve haberleşmeye kadar geniş bir alanda etkilidir. Üzerinizde baskılar oluşabilir. Hatta kimi zaman endişe duyabilirsiniz. Eğitimini sürdürenler veya iş başvurularında bulunanlar açısından da bu dolunayın anlamı oldukça büyüktür. Yaşanabilecek gelişmeler hayatınızın bundan sonrası adına önem taşıyabilir. Dolunay hasat zamanı gibidir. Yani önceden planlanan, üzerinde çalışılan, mücadele verilen konuların son halini görmek açısından değerlidir. Hafta boyunca etkisi devam edecek bu Dolunay birçok durumu aydınlatıcıdır. Bilinçli hareket ederseniz, her şey kendiliğinden çabucak yoluna girebilir. Fakat fevri davranır, olayları mantıklı bir şekilde ele almaz, saplantılı ve endişeli bir bakış açısıyla görmeye devam ederseniz, kendi kendinizi engeller problemleri gözünüzde devleştirirsiniz.

Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu bir görünüm oluşturduğu için, bazı meseleleri gereğinden fazla gözünüzde büyütebilir, içinden çıkamayacağınızı düşünerek boş yere endişelenebilirsiniz. Korkularınız sizi esir alabilir. Oysaki 29 mayıs sonrası mesleki veya ailevi konularda adil, huzurlu ve ılımlı paylaşımlarda bulunmanız mümkün hale geliyor. Yani artık önünüzü rahatlıkla görebilirsiniz. 29 mayıs sonrası maddi konular üzerinde cesaretinizi yükselten etkiler altındasınız. Onun için lütfen bugün, çevrenizle olan ilişkinizde aşırı verici davranmak yerine bilinçli hareket ediniz. Pozitif düşünmeye çalışınız. Sizin adınıza güzel gelişmeler olacağına dair inancınızı kaybetmeyiniz.

KOVA
Sevgili Kovalar yeni haftamız saat 12:26 itibariyle Balık-Başak burç aksı üzerinde oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyor. Gerek başkalarıyla ortak bölüşümleriniz, gerekse kendi kazancınızla alakalı konular üzerinde etkili olacak bu Dolunayı olumlu manada değerlendirmek için aşırı endişeli tepkilerde bulunmaktan, alışkanlıklarınızın esiri olup yanlış kararlar vermekten sakınmamızda yarar var. Finansal konularda sorun çıkaran ve problemlere neden olan pürüzlerin, aksaklıkların böyle bir yansıma altında ayrıntılı bir şekilde saptanması daha kolaydır. Normal zamanlarda görünmeyen hasıraltı edilen detaylar apaçık gözünüzün önündedir. Gerçekleri görmeyi kabul eden birey, daha dikkatli olur ve seçimlerini daha akıllı bir şekilde yapmaya çalışır. Eşinizin, iş ortağınızın geliri, aranızdaki ilişkinin kalitesi, iş yerinizle aranızdaki münasebetin düzenlenmesi, iş ortamınızdaki düzenlemelerin tekrar ele alınması bu Dolunay sayesinde önemli hale geliyor.

Dolunayın, Ay düğümleriyle yapmış olduğu zorlu görünüm, ileriye yönelik olarak düşündüğünüz bazı konularda abartılı kararlar vermenize neden olmamalı. 29 mayıs sonrası Venüs Terazi burcunda ilerlemeye başladığında yolunuz aydınlanacağı için, hem fikirlerinizi gayet olumlu bir şekilde ifade edebilecek hem de arzu ettiğiniz yeni gelişmelerin startını verebilecek hale geliyorsunuz. 29 mayıs sonrası eşiniz veya uzun süredir birlikte olduğunuz kişiyle ilişkinizi tekrar gözden geçirmeniz mümkündür. Onun için bugünkü Dolunayın ışığı altında ne olursa olsun bilincimizi ön planda tutmamızda, ayrıntıların önemini abartmamızda yarar görüyorum.

BALIK
Sevgili Balıklar yeni bir haftaya saat 12:26 itibariyle burcunuz üzerinde oluşacak Dolunayın etkisi altında başlıyoruz. Girişimlerinizden tutun da ilişkinize kadar her konuda etkili olan bu güçlü evrensel projektör bir çok konuyu daha net görebilmemiz anlamında bizlere ışık tutuyor. Dolunay zamanlarında her şey apaydınlıktır, göz önündedir. Gizlenen her şey görünür hale gelir. Umursanmayan, nasılsa halledilir diye düşünülüp kulak arkası edilen durumlar kendiliğinden ortaya çıkar. Yüzleşmekten hoşlanmayan kişiler için bu hal, katlanılmazdır. Beklenmeyeni beklemek anlamına gelen Dolunay zamanlarında yapılması gereken en önemli şey, içinde bulunduğunuz durumun farkında olmak ve güven duygunuzu dimdik ayakta tutarak soğukkanlılıkla her şeyi gözden geçirmektir. Böyle bir etki altında ilişkinizi, partnerinizi ve özellikle kendinizi gerçekçi bir şekilde gözlemleyiniz.

Eğer sorunlarınız varsa bunları saplantılı bir şekilde ele almayınız ancak ortada olan gerçekleri de görmezden gelmeyiniz. Bu Dolunay, Ay düğümleriyle zorlu görünüm oluşturduğu için, özellikle mesleki ve ailevi konularda kendinizi ne yana gideceğinizi bilmez bir halde sanırsınız. Abartılı kararlar vererek yolunuzu çizmeye kalkışır veyahut da tümüyle yüzeysel hareket ederek her şey yolundaymış gibi hareket edebilirsiniz. Sevgili Balıklar 29 mayıs sonrası özellikle ilişkinizle alakalı mevzularda gerçekçi bir şekilde düşünmenizi sağlayan Venüs-Terazi burcu etkisi devreye girecek. Ardından 29 mayıs tarihinde Mars Aslan burcunda ilerleyerek sağlık ve iş konuları üzerinde etkili olacak. O yüzden lütfen bugün sakin olunuz. Beraberliğinizi veya iş ortaklarınızla aranızdaki meseleleri, ilişkinizi, sorunlarınızı veya gelecekte yapmayı düşündüklerinizi, bunun size olan artı ve eksilerini bugün tekrar bir düşününüz.

Her durumun kendi iyiliğinize olacak şekilde gelişeceğini umut ediniz. Dolunayın güçlü ışığı altında bütün sorunlarınızdan arınmanız, kuvvetlenmeniz dileğimle
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 29, burç, günlük, mayıs, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557