Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09 Haziran 2012, 08:50   #1 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Yeni 9 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

O, kendisini size fark ettirmek için elinden geleni yapıyor. Bazen geçmişi düşünmekten bugünü yaşayamaz hale geliyorsunuz. Önemli gelişmelere açık günler içindesiniz. Bundan yararlanmayı bilin.

Koç Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Kararsızlıkların ya da umursamazlıkların yolunuza çıkmasına izin vermemelisiniz. Bir süre kolektif tutumlardan kaçınıp bireysel davranmanız yararlı olabilir.

Koç Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Alacağınız maddi değeri yüksek bir hediye sizi sevindirecek. İhtiyaçlarınızı asgari ölçülerde sınırlamanın getirdiği rahatlık azımsanacak gibi değil, doğru yoldasınız.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir kapı aralanabilir. Önemli bir görüşmede imkansıza yakın bir projenizle ilgili olarak umutlanacaksınız.Boğa Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

İkinizin de önemsediği özgürlük duygusu, birçok ilişkide olduğu kadar zedeleyici değil. Birbirinizi zorlamadığınız ve zaman, zaman birbirinizden ayrı sosyallikler yaşayabildiğiniz için ilk günkü heyecanınız sürüyor.

Boğa Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İşlere odaklanmanız gerginliğinizi azaltabilir. Daha ölçülü ve uygarca bir iş ilişkisi kurma çabanızdan sonuç alamıyorsunuz. Bu şekilde bir süre katlanmak zorunda kalacağa benziyorsunuz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Bugünlerde içinizde bir savurganlık arzusu var. Ama sıkıntılı günler kapınızı çalabilir. İyi vakit geçirmek istemenizin yanı sıra cömertliğinizi kanıtlama çabası içinde gibisiniz.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Kimi uyarılardan etkilenmemekle iyi yapıyorsunuz. Doğru yoldasınız. Zamana bıraktığınız bazı çözümsüzlükleriniz, ilerde epeyce aşınmış olarak karşınıza çıkacak.
İkizler Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde gelişiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. O da size en az sizin kadar ilgili. Şimdilik problem gözükmüyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Herkesi yoran iş yoğunluğu sizi etkilemiyor. Yeniliklere ilgili ve açıksınız. Ortak önerilen bir iş yolculuğu sizin üzerinize kalabilir. Çok cazip gösterilen bu yolculuğa isteksiz bakmanız pek işe yaramayacak gibi.

İkizler Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Kendi çıkarlarınızı korumaktan uzak davranışlarınız, zaman, zaman sizi nakit sıkıntısına sokabiliyor. Bugünlerde göreceli bir darlık yaşayabilirsiniz. Ama kısa süreli ve çözülecek bir darlık bu.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

İçine girmek istemediğiniz bazı tartışmalardan kaçınmamalısınız. İkili birtakım görüşmeler kaygı duyduğunuz engellerinizi azaltabilir.


Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Bugünlerde kıskançlığınızı dizginlemenizde yarar var. Karşılıklı kıskançlığınız ilişkinizi canlandırdığı kadar yıpratıyor da. Sürtüşmeler bazen oyun olmaktan çıkıp ciddi tartışmalara dönüşebiliyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İşi bir eğlence gibi ele almanız güzel, ama koşullarınız buna pek elverişli görünmüyor. Keyif almadığınız işlerden kendinizi uzak tutmaya çalışıyorsunuz. Ama daha fazla başarı için hoşlanmadığınız işlere de yönelmeniz gerekiyor.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

İhtiyaçlarınızdan çok zevkinize harcama huyunuz bütçenizi zorluyor. Bu sıralar hobilerinize epeyce para harcamanız gerekecek. Aileniz bu durumdan pek hoşnut değil.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Düşünmek istediğiniz ama erteleyip durduğunuz bir olay var. Bugünlerde bu olayla ilgili iç hesaplaşmalar size yarar getirecek.Aslan Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Sizin ilişkinizden memnun olmanıza karşın, partneriniz monotonluktan biraz dertli gibi. Ona ve ilişkinize yeterince zaman ayırdığınızdan emin olmamalısınız. Bugünlerde ufak, tefek tartışmalar ciddi hesaplaşmaların başlangıcı olabilir..

Aslan Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Titiz ve becerikli çalışmanız göz dolduruyorsa da son günlerdeki isteksizliğiniz seziliyor. Sözlü olarak övülmenin yanı sıra maddi karşılığa da ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu ihtiyacınızı konuşabileceğiniz ortamı biraz daha bekleyeceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Umut bağladığınız beklentiler, zaman gerektiriyor. Çıkacak yeni harcamalar sizi sıkıntıya düşürebilir. Birikiminizi, bugünlerde risk taşıyan fikirlerden korumaya çalışacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Önemli şeyler gözüyle baktığınız bazı endişelerinizi gerekli insanlarla paylaşmanız durumunuzda bakışınız değişecek.Başak Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Önümüzdeki günlerde ilişkinize bir hareketlilik getirmeniz gerekiyor. Sevgilinizin bazı sorunları olduğu açık, ama sizin tek işiniz onun sorunlarını çözmek, onu teselli etmek olmamalı.

Başak Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İş ortamınız sizden memnun, fakat bu memnuniyet tek taraflı gibi görünüyor. Yakında yeni bir iş teklifi daha alabilirsiniz. Bu bir iş değişikliği değil, ek bir iş önerisi olabilir. İş yaşamınızdaki yükselişinizi sürdürüyorsunuz.

Başak Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Yatırım konularında bazı gelişmeleri beklemeniz gerekiyor. Yapmaya hazırlandığınız yüklü harcama sizi fazla korkutmuyor. Karşılığında elde edecekleriniz oldukça doyurucu.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

İnsanları sevmeniz, ilişkilerinize özen göstermeniz iyi ama hakketmeyen ilişkilere de çok anlamlar yüklemekten vazgeçmelisiniz.Terazi Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Bir kez daha geçmişteki kadar coşkulu şeyler yaşayamayacağınızı düşünmeniz pek anlaşılır bir güvensizlik değil. Size yeni heyecanlar yaşatabilecek insanlara kendinizi açmanız gerekiyor.

Terazi Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İş yerinizdeki ufak tefek pürüzlerin sizinle uzaktan yakından ilgisi yok. Taraf olmaktan özellikle kaçınmalısınız. Başarınızın karşılığını manevi olarak görmeye devam edeceksiniz. Maddi açıdan ise, yine sabrınız istenebilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

İhtiyaçlarınızı kazancınızın çok yukarılarında görmeniz, biraz hayattan kopukluğunuzu gösteriyor gibi. Para ilişkilerinde sakıncalı gördüğünüz biriyle zorunlu bir alışverişiniz olacak.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Bugün geçmişle ilgili bazı olaylar aklınıza takılabilir. Aşk dünyanızda nostaljiyi bir olumsuzluk olarak yaşamamalısınız.Akrep Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Bu kez büyük olasılıkla mutluluğu yakalayacaksınız. Yerleşik sandığınız güvensizliğinizin izleri silinmek üzere. Bir süre yalnız kalma kararınızı, karşınıza aniden çıkan bir ilişki nedeniyle bozmak zorunda kalacaksınız.

Akrep Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Özel yaşamınız nedeniyle işlerinizi ihmal etmek durumunda kalmanızı, çevrenizdekiler anlayışla karşılayacaklar. Sizden süratli bir tempo bekleniyor. Bu enerjiyi kendinizde bulacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Bir yakınınızın önümüzdeki günlerde küçük talepleri olabilir. Paranızı doğru yerlere kanalize edebilmeniz, gerçekçi bir gözlem gerektiriyor. Bugünlerde önemli olan doğru kararlar verebilmeniz.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Atacağınız adımlarda dikkatli olmanız gereken bir gün. Bu sıralar bazı kararlarınızı mantık çerçevesinde veremeyebilirsiniz.
Yay Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Sizinle ilgili önemli planları var. Bugünlerde bu planlarını sizinle paylaşabilir. Uzun vadeli bir karar vermek için hazır değilsiniz. İlişkinizdeki uyum size de, ona da yetiyor.

Yay Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İşyerinizde seviliyor, sayılıyorsunuz. Bu imaj size yeni teklifler getirebilir. Önümüzdeki günlerde karşınıza çıkacak bir gelişme kariyeriniz için önemli bir adımın başlangıcı olacak.

Yay Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Geçici sıkıntıları iradenizle yok etmeniz hayli güç. Tahmin etmediğiniz bir ödeme bütçenizi altüst edebilir. Bu sıkıntıyı hemen giderecek bir gelişme sizi rahatlatacak.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Gelecekte karşınıza çıkacak problemleri bugünden görebilmenizde yarar var. Sizi yönlendirmeye elverişli bir gelişme, ilerde sıkıntı yaratabilir.
Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor. Mantığınızdan çok duygularınızla hareket ediyorsunuz. Onun için ise, duygulardan önce mantık geliyor. İlişkinizin en büyük problemi belki de bu.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız. İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Akraba çevrenizden gelen beklenmedik öneriler oldukça parlak. Ama koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekecek. Bugünlerde para konularında zorlama tercihleriniz olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Her söylenen sözden olumlu anlamlar çıkarmamalısınız. Aldığınız birtakım vaatler, size çalışma yaşamınızda zaman kaybettirecek.Kova Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Aydınlanmasını istediğiniz konunun bir süre daha gizliliğe ihtiyacı var. Belli ki, sevgiliniz konuyu henüz sizinle paylaşmaya hazır değil. Bir süre onu zorlamamanız gerekiyor. O hazır olduğunda her şeyi anlatacak.

Kova Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Son derece yaratıcı bir devreden geçiyorsunuz. Yaratıcılığınızı yeterince geliştirebileceğiniz ilişiklere ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeni arayışların size kazandıracağını hissediyorsunuz. Bu hissiniz sizi yanıltmayacak.

Kova Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Bugünlerde bazı ihtiyaçlarınızı ertelemeli, tahriklere gelmemelisiniz. Düşündüğünüz büyük harcamaya girmeden önce ayrıntılı bir hesap çıkarmanız gerekiyor.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Bazen mirasyedi gibi davranıyorsunuz. Bazı olanaklarınıza yeterince önem verdiğinizi göstermeniz iyi olacak.
Balık Burcu Günlük Aşk Falı 9 Haziran 2012

Önemli konularda ani karar vermeniz bazen pişmanlık yaşamanıza neden oluyor. İlişkinizle ilgili önemli bir kararın eşiğindesiniz. Duygularınız kadar aklınızın da sesini dinlemenizde yarar var.

Balık Burcu Günlük İş Falı 9 Haziran 2012

Duygusal öngörüler yanıltıcı olabilir. Yarın yeniliklere açık bir görüşmeniz var. Engelleri hep başarıyla atlatmanıza rağmen, yeterince takdir edilmediğinizi düşünüyorsunuz.

Balık Burcu Günlük Para Falı 9 Haziran 2012

Birikim yapabilecek standardınız olmasına rağmen, başaramayışınız plansızlığınızın göstergesi olabilir. Biraz daha önünüzü görmek ve biraz daha uzun vadeli plan yapmak zorundasınız.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı 9 Haziran 2012

Bugünlerde gözlerinizi dört açmalısınız. Yeteneklerinizi daha iyi sergileyebileceğiniz fırsatları görmeniz gerekiyor.


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, burç, günlük, haziran, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557