Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Haziran 2012, 20:26   #1 (permalink)
Üye

♠Vค❼є - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 19 Mayıs 2012
Yaş: 28
(Mesajlar): 3.246
(Konular): 1002
Renkli Para : 128345
Aldığı Beğeni: 212
Beğendikleri: 178
Ruh Halim: none
Yeni 12 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları ( AŞK - İŞ - PARA - SAĞLIK )

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)
Koç Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Aklından geçenleri açık açık söylediği için daha önce yaşadığınız endişeleri artık yaşamıyorsunuz. Onunla ilgili zaten olumlu olan düşünceleriniz, her geçen gün daha da pekişiyor. İşler yolunda.


Koç Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Bugün önemli bir konuyla ilgili kısa bir görüşmeniz olabilir. Konuyu yakından bilenler sizden yana, rahat olun. Bir iş arkadaşınızla yaşadığınız kırgınlık, kısa vadede çözülecek gibi görünmüyor.


Koç Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Parayla ilgili yeni açılımlar söz konusu, bazı fırsatlarınız var. Bir alacağınıza karşı duruma razı olmuş gibi davranıyorsunuz. Siz böyle davrandığınız sürece, karşı tarafı daha da rahatlatabilir.


Koç Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Gereksiz yere incinmemek için doğru değerlendirmeler ve tespitlerle beklentilerinizi aza indirebileceksiniz.
Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)
Boğa Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Aranızdaki ilginç iletişim, kalıcı beraberlik emellerinizde zorlayıcı engeller çıkartabilir. Daha anlaşılır, daha netlik içeren davranışlar, karşılıklı tanışmayı daha kolaylaştıracak.


Boğa Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Kısa vadede koşullarınızda ciddi bir değişiklik görünmüyor. İşyerinizde size duyulan sempati, aklınızdaki yeni iş düşüncesini azaltabilir. Sorunlarınızı daha da paylaşmanızda yarar var.


Boğa Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Mevcut durum bir süre daha devam edecek gibi. Harcamalarınızda artık bir kısıntıya girmeyi düşünme zamanı. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilme ihtimali, sizi haklı olarak düşündürecek.


Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Dostluğunuza gücenilmediğini düşünebilirsiniz. Sıkıntılı bir arkadaşınız, tüm duyarlılığınıza rağmen size açılmıyor. Bu, sizi yılgınlığa götürmemeli.
İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)
İkizler Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Sabrınızı test eder gibi tavırlar, sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır. Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi.


İkizler Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Karşılıklı bir memnuniyet gözleniyor. Kısa vadede herhangi bir iş problemi görülmüyor. Başarınızda şansın payı çok büyük. Şanslı döneminiz bir süre daha devam edecek.


İkizler Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Bugün yine gereksiz harcamalar yapabilirsiniz. Bu konudaki uyarılara kulak asın. Kendinize verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz. Bütçenizin üzerinde harcamayı alışkanlık haline getirmemelisiniz.


İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
İnisiyatif göstermeye ve kararlı davranmaya ihtiyacınız var. Şaşkın ve kararsız tavırlar, özel bir oluşumda kendinizi ifade edememenize neden olabilir.
Yengeç Burcu (22 Haziran - 22 Temmuz)
Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Bir bütünlük içinde ilişki sürdürmenize rağmen, sizin dışınızdaki gelişmelere boyun eğmek zorunda kalabiliyorsunuz. Uzun zamandır baş başa kalma hayalinizi gerçekleştirmeniz bugün de zor.


Yengeç Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Sizden bugünlerde hem iş konusunda hem de özel sorunlarla ilgili destekler istenebilir. Bir iş arkadaşınızın enteresan kişiliğini bugün fark edeceksiniz. Bu, ona karşı ilginizi arttırmanıza neden olacak.


Yengeç Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Bugün bazı alım satım işleriyle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu anlamda çok yorulacaksınız. Beklediğiniz para bir süre daha elinize geçmeyecek.


Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Her sorunu kendi başınıza aşmaya çalışmamalısınız. Hazırlıksız olduğunuz konularda size yönelmiş destekleri görmeniz gerekiyor.
Aslan Burcu (23 Temmuz - 23 Ağustos)
Aslan Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012
Ortak program yapmanız biraz güç görünüyor, ama bunu becerebilirseniz çok romantik bir gün geçirebilirsiniz. Bugün size bir sürprizi var. Bu sürprizi gerçekleştirmesi için ona fırsat vermeniz gerekiyor.


Aslan Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Temponuz ve verimli çalışmanız, bu beklentilerinizin bir kısmının gerçekleşmesine yardımcı olacak. İş yaşamınızda mütevazi olduğunuz söylenemez. İddialı beklentileriniz var.


Aslan Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Yakınlarınız, gizlemenize karşın sıkışık durumunuzu biliyor ve çabalarınızı gözlüyorlar. Son anda destek alabilirsiniz. Sizin adınıza yatırılması gereken bir para bir süre daha geciktirilebilir.


Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Dostlarınıza biraz daha zaman ayırmanız gerekebilir. Aşk ilişkinizde, doğru değerlendirmeniz halinde yararlanacağınız eleştiriler alabilirsiniz.
Başak Burcu (24 Ağustos - 22 Eylül)
Başak Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Her şeye rağmen, sevgiliniz bugün olumlu bir gününde. Bunu size açılması için bir fırsat olarak değerlendirebilirsiniz. Beslediği sıkıntıların belli kıskançlıklardan kaynaklandığını o da gizlemiyor.


Başak Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Çok tempolusunuz, ama işler bitene kadar hem siz hem de çalışma arkadaşlarınız yeterince gerginlik yaşıyorsunuz. Plansız, programsız çalışmanıza rağmen işinizdeki başarınız herkesi şaşırtıyor.


Başak Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Para işlerine sağlamcı bakışınız, yine de dönemsel problemlere çözüm olamıyor. Önümüzdeki günler biraz zor geçebilir. Biriktirdiğiniz küçük bir parayı hiç istemediğiniz halde harcamak zorunda kalabilirsiniz.


Başak Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Bugün yapacağınız konuşmaları dikkatle değerlendirmelisiniz. Beklemediğiniz insanlarla ilgili alacağınız duyumlar, sizi hareketlendirebilir.
Terazi Burcu (23 Eylül - 23 Ekim)
Terazi Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Sevgiliniz, seven birinin gözüyle bakıyor. İlişkinizdeki gelişmelere onun yön vermesi sizin de çıkarınıza. Daha yaratıcı yaklaşımlarla durağanlıkları ortadan kaldırabilirsiniz.


Terazi Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Biraz sabırlı olmanız gereken bir gelişme, size yeni açılımlar sunabilir. Bugün yine zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Zaman darlığı çektiğiniz konular, genellikle esnek olduğunuz durumlarda ortaya çıkıyor.


Terazi Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Kararsızlık çektiğiniz bir alım işinde bağımsız davranmanız, problem çıkartacak. Para isteğine yeşil ışık yaktığınız biri bugünlerde biraz ısrarcı olabilir. Bu konuda akıl danışacağınız insanlar var.


Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Büyük kazanımların zamanla gerçekleşebileceğini unutmamalısınız. Hırslı yaklaştığınız bir konuda ufak adımlarla hedefinize ulaşmaya çalışmanız daha yerinde olacak.
Akrep Burcu (24 Ekim - 22 Kasım)
Akrep Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Bugünü birlikte geçirmeniz için bir fırsat doğabilir. Değerlendirirseniz çok mutlu olacak. Bu aralar kendinizle çok fazla ilgilendiğiniz için, onun taleplerine yanıtsız kalabiliyorsunuz.


Akrep Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istedikleri, sizin hayrınıza değil gibi. İyi niyetinizi fazla sergiliyorsunuz. Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız.


Akrep Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Yeterince birikiminizin olmayışı sizi yeni arayışlara sokacak. Parayı sizin için daha anlamlı bir şey haline getirebilmelisiniz. Olmayınca pek problem etmiyorsunuz, ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınız sizi sıkıştırabilir.


Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Bugün davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Tartışmalı konularda sergilediğiniz bazı sert davranışlar, sizin ters anlaşılmanıza neden olabiliyor.
Yay Burcu (23 Kasım - 21 Aralık)
Yay Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Zaman, zaman tedirginlik duymanıza rağmen kısa vadede hiç bir sorun yaşamayacaksınız gibi görünüyor. Sizi uzun zaman meşgul eden geçmiş ilişkinizin izleri artık yok olmuş gibi.


Yay Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Risk almaktan çekinmiyorsunuz, ama acele davranmak sizi bazı risklerle karşı karşıya bırakabilir. İş yaşamınızda yeterince doyumlu olmanıza rağmen aklınızdan yeni atılımlar geçiyor.


Yay Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Kendinizi sorumlu hissettiğiniz yakınlarınıza verdiğiniz destek, bütçenizi biraz sarsabilir. Geleceğiniz parlak görünüyor, ama bugünlerde idare etmekte biraz zorlanıyorsunuz.


Yay Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Mali konularda sıkıntı yaşamamak için günlük, ufak harcamalarınızda daha dikkatli olmalısınız.
Oğlak Burcu (22 Aralık - 20 Ocak)
Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

İlişkinizde yakın çevrenizde bazı insanların ilgisini çeken bir davranış içindesiniz. Bugün yine sevgilinize göre planlar içinde olacaksınız. Neyse ki o da size karşılığını veriyor.


Oğlak Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Bazı endişelerinizde sandığınız kadar sorun yaşanacak gibi görünmüyor. Hafta başında küçük aksamalar olacağına dair kimi ipuçları, sizi hafif tedirgin ediyor. Bugün bu konuyla ilgili bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz.


Oğlak Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Zaman, zaman yaşadığınız parasal sıkışıklığınızın en büyük nedeni plansızlık. Bugün başıboş harcamalardan kaçınmalısınız. Çok hesap gerektiren ilişkiler içine girebilirsiniz.


Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Olayları çok yönlü değerlendirmeye çalışmalısınız. Karşısında olduğunuz seçimlerde hassas olmanız gereken bir dönem.
Kova Burcu (21 Ocak - 18 Şubat)
Kova Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012

Bugün ondan heyecan verici bir öneri gelebilir. Onun geçmişe bağlı yaşadığını düşünüyorsunuz ve bu durumdan rahatsız oluyorsunuz. Oysa o, eski defterleri çoktan kapatmış görünüyor.


Kova Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
Arkadaşlarınızın sizinle ilgili uyarılarını dikkate almalısınız. Yetenekleriniz ve disiplininiz, kafa karışıklığınızın neden olduğu sorunları şimdilik örtmeye yetiyor. Yine de, bir an önce toparlanmanızı bekleyenler var.


Kova Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Geliriniz belli olmasına rağmen, sanki bir yerlerden fazladan para gelecekmiş gibi gönül rahatlığı içinde harcamaya devam etmemelisiniz. Para konusunda aşırı iyimsersiniz.


Kova Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Size yönelik sürprizler olabilir. Yakın çevrenizdeki hoşlukları fark edebilmeniz, belli konuları zihninizden atabilmenize bağlı.

Balık Burcu (19 Şubat - 20 Mart)
Balık Burcu Günlük Aşk Falı12 Haziran 2012
Fazlasını beklemek yerine onun verdiklerinin önemini anlamanız ilişkiniz için daha hayırlı olabilir. O, sizin şefkat isteğinizin farkında ve size yeterince şefkat gösterdiğini düşünüyor.


Balık Burcu Günlük İş Falı12 Haziran 2012
İş ilişkileri üzerine konuşmaktan çok hoşlanıyorsunuz. İşle arkadaşlığı birbirinden ayırmanız konusunda uyarılabilirsiniz. İşiniz kadar işyerinizdeki ilişkiler de hayatınızın bir parçası.


Balık Burcu Günlük Para Falı12 Haziran 2012
Yatırım yapmakla, özel harcamalar konusunda kararsızlıklarınız var. Ailenizin isteği yatırım yapmanızdan yana. Aileniz küçük birikimlerini sizinle paylaşmak isteyebilir.


Balık Burcu Günlük Dikkat Falı12 Haziran 2012
Görüş bildirmek durumunda kalacağınız bir konu sizde geçici üzüntüler yaratabilir.
♠Vค❼є isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
12, 2012, aşk, burç, günlük, haziran, , para, sağlik, yorumları, İş


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557