Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Haziran 2012, 21:43   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 28
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 22 Haziran 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Sevgili Koçlar saat 05:54 itibariyle Neptün son kez Kova burcuna geri dönüyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirmeye başlıyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar gruplar, sanatsal organizasyonlar, medyatik faaliyetler, liderlik gücünüzü ortaya koyabileceğiniz her alandaki ideallerinizi tekrar sorgulamanızı sağlıyor. Kurduğunuz dostluklar veya ilerlediğiniz yolda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmamak için dikkatli seçimlerde bulunmanız gerekiyor. Örneğin zararlı alışkanlıklardan uzak durmak, umutlarınızı yanlış kişiler uğruna harcamamak lazım. Görmek istediğinizden çok, asıl görünene odaklanmak gayet önemli. Bu enerji, hayallerinizi gerçeklik sınırları içinde tutabildiğiniz sürece başarılı bir dönem geçirmenizi sağlayabilir. Sanatsal alanlar, mistik öğretiler, grup faaliyetleri, sinema ve tiyatro, fotoğrafçılık, tasarım gibi alanlarda çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter kavuşumu, gerek aşk, gerek yaşamın zevkli olan yüzü ve gerekse kendinize duyduğunuz güven duygusunun yükselişi anlamına gelir. Kişi ne kadar farklı biri olduğunu hissetmek ister. Çevresindeki kişilere espriler yaparak, hayatı fazla ciddiye almadan gününü gün etmekte yanadır. Bazen bu isteklilik abartılı bir şekilde dışa yansıtabilir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm günü keyifli bir şekilde geçirme isteğinizin işaretidir. Anlaşmaya gönüllüsünüzdür. Aranızda farklılıklar olsa da, onu her haliyle kabullenmeye hazırsınızdır. Yeter ki tadınızı kaçırmasın. Niyeti ciddi olan ve uzun süredir birlikte olan çiftler bu etki altında evlenmeye karar verebilirler.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda seyrine başladığında her durumu net bir şekilde görmek ve Eğer kafanızı kurcalayan meseleler varsa, bunların üzerine eğilerek bir an önce çözüme kavuşturmak istersiniz.

BOĞA
Sevgili Boğalar saat 05:54 itibariyle tekrar Kova burcuna dönen Neptün Mayıs 2012 öncesini hatırlatıcı olayları karşımıza çıkarıyor. Bu etki altında mesleki konularda farklılıklarınızı, hedeflerinizi ve ortaya koymak istediklerinizi tekrar bir gözden geçirmek faydalıdır. 3 Şubat 2013 tarihine kadar, hangi alanda sesinizi duyurmak ve kariyer yapmak istiyorsanız, öncelikle o alanı belirlemeli, azim ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Güncel akımları takip etmeli, kendinizden fedakârlıkta bulunmadan gerçekçi bir şekilde yol almalısınız. Bu süreçte yapılacak tespitler 2012 sonrasına damgasın vuracağından lütfen bir kez daha ne yapmak istediğinizi iyice düşününüz. Hayal kırıklığı yaşamamak için bilinçli seçimlerde bulununuz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm, kendini özel ve önemli gören bireyin, bunu dışarıya karşı kimi zaman abartılı bir şekilde ifade edişinin göstergesidir. Güçlü durmaya ve gücünü kabul ettirmeye çalışır. Özellikle ailesi başta olmak üzere, ilişkisinde de hakimiyeti elinde tutmaktan yanadır.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki olumlu görünüm, iş yaşamınızda politik davranmak zorunda kalışınızın işaretidir. Bu yüzden de keyfiniz pek yerinde olmaz. Rutin işler hep aynı insanlar ve hep aynı sorunlarla uğraşmak canınızı sıkabilir.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlediğinde partnerinizin size karşı dürüst davranmasını beklersiniz. Gizemli halleri veya gücünü kabul ettirmeye çalışması kimi zaman sizi çekici gelse de, çoğu zaman rahatsızlık duyabilirsiniz.

İKİZLER
Sevgili İkizler, saat 05:54 itibariyle Neptün son kez Kova burcuna dönüyor. 3 Ocak 2012 tarihine kadar devam edecek bu etki altında, inancınız, yaşama bakış açınız, hayatı algılayış biçiminiz ve seçimlerinizde hayal kırıklığı yaşamamak için gerçekçi düşünmelisiniz. Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Özellikle yolculuklar, yabancı ülkelerle olan ilişkiler, başka bir şehre yerleşme, yüksek eğitim, mesleki ihtisasınızla ilgili eksiklerinizi tekrar gözden geçirmelisiniz. Bu gözden geçiriş 2012 sonrası hem toplumsal yaşamınız hem de kariyeriniz anlamında sizi destekleyicidir. Ne kadar bilinçli düşünürseniz o denli rahat edeceğiniz bir hayata adım atabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm pek dışarı yansıtılmayan, daha çok geri planda uğraşı verdiğinizin göstergesidir. Kimileri çocuklarıyla ilgilenir, bazılarınız çok önemli bir proje üzerinde çalışabilir, bir kısmınız ilişkisini şimdilik kaydıyla gizleyebilir. Ne yapmayı seçerseniz seçin amacınız güven içinde yaşamaktır.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, aşk konusunda ciddi düşünmenizi sağlar. İlişki sorunlarından, rutin bir hayatın donukluğunda ve üzerinizdeki baskılardan bir an evvel kurtulmak istersiniz. Sizi anlayabilecek kişiye olan ihtiyacınız yoğundur. Bu arada karşınıza biri çıksa da, hemen gönlünüze almayıp beklemeyi tercih edebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında gerek sağlığınız gerekse iş hayatınızla ilgili konularda kendinizi güçlü hissetmek istersiniz. Huzursuzluk, aşırı yoğunluk, hoşlanmadığınız görevlerle karşı karşıya kalmak canınızı sıkabilir.

YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, saat 05:54 itibariyle son kez Kova burcuna dönecek olan Neptün, Mayıs 2012 öncesi yaşanmış bazı durumları tekrar karşımıza çıkarabilir. 3 Şubat 2013 tarihine kadar ideallerinizi hayata geçirmek adına çaba sarfetmelisiniz. Zihinsel yönde uyarıcı olan ve gözünüzün önündeki perdeyi ortadan kaldırarak gerçeği görmenize yardımcı olan Neptün, ister özel ilişkiniz, isterse her türlü maddi ve manevi paylaşımlarınızda birilerinin gelip sizi kurtarmasını beklememeniz gerektiğini söylüyor. Sizden ayrılıp gidenlerin, sizin için gerekli olmadığını biliniz. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, kendinizin ve ideallerinizin farkında olarak seçimlerinizi yapınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki parasal konularda dikkatli seçimlerde bulunmanız gerektiğinin göstergesidir. Hedefinizin bilincinde olursanız, çevrenizdeki insanların iyi niyetinizi suistimal etmelerine izin vermemiş olursunuz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, hem maddi hem de ilişki anlamında ciddiyetin önemli olduğunu vurguluyor. Eğer güven içinde yaşamak istiyorsanız gelirinize göre harcamalarda bulunmalısınız. Ev değiştirmek, onarmak, satın almak durumundaysanız bütçenizi düzenlemeden böyle işlere kalkışmayınız.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu etki altında, aşkın cinsel yönü ağır basmaya başlar. Kişi sevdiği insanla bütünleşmekten yanadır. Eğer bir sorun varsa, bunu mutlaka çözmek ister.

ASLAN
Sevgili Aslanlar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna dönmüş olacak. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Sizler 3 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek bu seyir boyunca, evlilik ve ilişki ideallerinizi gözden geçirmeniz gerekiyor. Sizi üzebilecek, hayal kırıklığı yaratabilecek, tutarsız kişilerden uzak durunuz. Eğer doğru seçimlerde bulunmuyorsak, kendi isteklerimiz için mücadele vermiyorsak, hayatımızın iplerini elimizde tutmak adına çaba göstermiyorsak şikayet etmeye hakkımız yoktur. İster evliliğinizde ister kuracağınız ilişkide gerçekçi düşünmeniz şarttır. Neptün sisli bir etkidir. Beklenmedik aşklar yaşatır, beklenmedik güzellikte kişileri hayatınıza getirir. Bize düşen aklı başında olmaktır. Bu süreçte beraberliğinizi tekrar ele alınız. Gördüğünüze değil, asıl olana önem veriniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm, dış dünya ile temasınızı, ilişkilerinizi abartıya kaçmadan düzenlemeniz gerektiğinin göstergesidir. İnsan kendisini dev aynasında görebilir. Ancak burada önemli olan en doğru kararı vermek için her şeyi enine boyuna düşünmektir. Önünüze çıkan fırsat gözünüzü boyasa da, gerçekçi olmaya çalışınız.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, ciddi bir şekilde işlerinize odaklanmanız ve verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz anlamında önem taşır. Ne kadar istekli olduğunuzu ve her şekilde sorumluluklarınıza sahip çıkacağınızı belirtmenizde fayda vardır.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu etki altında kişi, yanlış ve doğru arasındaki ayrımı yaparken oldukça sert düşünebilir. Kendisiyle aynı frekansta olmayan kişileri düşmanı sayabilir. Yanlışlarını bile savunur. Çünkü kendine aittir. Güç olgusu her şey demektir. Bu yüzden de tedbirli olmaya çalışabilir.

BAŞAK
Sevgili Başaklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna geri dönüyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar devam edecek bu etki altında dağılmamak, yanılmamak, hayal kırıklığı ve belirsizliklerle uğraşmamak için gerçekçi düşünmek zorundasınız. Çünkü Nisan 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Yanlışlarınızla yüzleşmeniz, yaşamınızdaki eksikleri tespit etmeniz gerekiyor. Şüphe ve korkulardan uzak kalmak için, öncelikle buna neden olan etmenlerin tespit edilmesi, problemlerin üstünün sıvazlanmaması gerekir. Sanatla uğraşan Başak burçlarının çarpıcı ve yenilikçi fikirlerini eserleriyle ortaya koydukları bu süreç, fırsatları doğru biçimde değerlendirmek için akıllı olmanın gerektiğini göstermektedir. Günlük başarıları değil, yarınlarınızı garanti altına alacak şekilde hareket ediniz. Beklentilerinizi gerçekçi sınırlar içinde tutmaya çalışınız ve sağlam olarak yere bastığınızdan emin olunuz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm iç dünyanızda aşka duyduğunuz özlemi vurguluyor. Aşkta kimi zaman kendinizi çok şanslı hissederken, bazen tam tersine size uymayan bir beraberlik nedeniyle gururlu tepkilerde bulunabilirsiniz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, ödün vermeden, bedel ödemeden sahip olma arzunuzun göstergesi. Yüreğinizdeki ses, -Senin de haksız tarafların var dese de, siz inandığınız yolda gitmekten yanasınız.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyen Ay, gizli saklı meseleler üzerinde düşünmekten konuşmaktan hoşlandığınızı gösteriyor. Eğer birisi derdinizi sorsa, kolaylıkla olan biteni açıklayabilirsiniz. Çünkü amacınız rahatlamak ve kuruntularınızdan kurtulmaktır.

TERAZİ
Sevgili Teraziler saat 05:54 itibariyle Neptün Kova burcuna dönüyor. 3 Şubat 2013 yılına kadar sürecek bu seyir boyunca aşk hayatınızla ilgili konularda yanılmamak ve hayal kırıklığı yaşamamak için her şeyi bir daha gözden geçiriniz. Bu seyir, hedefinize, yaşam amacınıza ve hayat stilinize uygun bir aşk yaşamak için kriterlerinizi tekrar ele almanızda destekleyicidir. İkaz ışığı gibidir dersek abartmamış oluruz. Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirebilir. Lütfen gerçekçi olunuz. Hayatımızda bir şeyler yolunda gitmiyorsa burada yapılması gereken, o alandaki yanlışları derinlemesine düşünerek ardındaki gerçekleri saptamaktır. Neptün genel anlamıyla bulanıklaştırıcı ve hakikatleri örtücü bir etkidir. O zaman bize düşen, durumları işimize geldiği gibi değil, olduğu haliyle görmeye çalışmaktır. Maalesef bizler bunu yapmıyoruz. Bir hayalin peşinden sürükleniyor sonra da şanssızlık olarak değerlendirip ya hayattan kaçıyor veyahut aynı hataları tekrarlamamıza neden olacak deneyimler yaşamaya devam ediyoruz. Eğer siz, yaşam hedefiniz ve kişiliğinize uygun tercihler yapıyorsanız, düşlerinizin sizi yanıltması mümkün değildir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda da etkili olan bu süreç, onun yaşamını, amaçlarını gözden geçirmenizde önem taşımaktadır.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm değerlerinize sahip çıkmanız ve onları korumanız, amaçlarınız uğruna mücadele etmeniz, kimle ne temasınız var bunları gözden geçirmeniz anlamında önem taşıyor.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm mantıklı ve tarafsız bir şekilde düşünmenin son derece yararlı olduğunu işaret etmekte. Ortada bir hedef varsa ve bu uzun ömürlü olacaksa kararlarınızı verirken enine boyuna düşünmekte fayda var.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu enerji, hayatta değer verdiğiniz ne varsa, bunu koruma altına almak istediğinizi gösteriyor. Psikolojik anlamda zorlanmamıza neden olsa da, bize kendi gerçeğimize uygun hareket etmemiz gerektiğinden söz ediyor.

AKREP
Sevgili Akrepler saat 05:54 itibariyle Neptün, Kova burcuna geriliyor. Böylece Mayıs öncesi yaşananlar yavaş yavaş kendini tekrar hissettirmeye başlıyor. 3 Şubat 2013 tarihine kadar yine bir testten geçeceğiz. Bazı belirsizlikler, güvensizlik ve kafa karışıklığı yaşanması mümkündür. Açıklanamaz korkular ve kaygılar sizi rahatsız edebilir. Yuvanızı fazlasıyla idealize edebilir ve bu konuda yüksek hayaller kurabilirsiniz. Aileniz veya kendinizi güvende hissetmek için bilinçli olmak durumundasınız. Sezgileriniz bu devrede oldukça güçlenecek. Bu sayede olan bitenleri önceden hissedebilirsiniz. Genelde rüya aleminde yaşamak daha çok hoşunuza gidebilir, gerçeklere pek dayanamazsınız. Bütün bunlar aileniz ve iç dünyanızla alakalı konularda oluşabilir. Bu dönem içinde sağlam bir zemin üzerinde ilerlemeye çalışınız. Yanılmamak için, geçmiş tecrübelerinizi tekrar bir düşününüz. Aynı hataları tekrarlamamak için bilinçli olmalısınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm kendi arzularımızın mutlak kabul edilmesi yönünde hareket ettiğimizi ve bunda da kendimizi haklı gördüğümüzü gösterir. Ancak karşı taraf yani partnerimiz veya iş yapıyorsak ortağımız böyle düşünmüyor olabilir. O da kendi değerlerini korumaktan yanadır. Bu durumda her iki taraf inatçı bir tutum sergileyebilir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, benzetme yerindeyse ilişkinizle ilgili konularda iki yakanızın bir türlü bir araya gelmemesi haline benzer. İş yapmak, bir şeylerle uğraşmak pek istemezsiniz. Aynı konu üzerinde sürekli düşünür, problemi ortadan kaldırmak için çaba sarfedebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlediğinde enerjiniz yükselmeye başlar. Kendinizi bir cendereden çıkmış gibi hissedersiniz. Ancak çabucak toparlanırsınız.

YAY
Sevgili Yaylar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni tekrar Kova burcuna geriliyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanmış durumlar tekrar kendini hissettirmeye başlıyor. 3 Ocak 2013 tarihine dek, zihniniz bilgilenmeye açıktır. İletişim, yakın çevre ilişkileri, eğitim hayatı, iş girişimleri ve hedeflerinizi tekrar gözden geçirmeniz faydalıdır. Bir şeyi canlandırma ve hayal etme gücünüz oldukça yükselir. Başka insanların kafasından geçenleri okumanız veya anlamanız kolaylaşır. Nerede yanlışınız var, nelerden sakınmanız gerekiyor, kendinizi hangi konuda geliştirmelisiniz şimdi bunları kafanızın içinde oturtabilirsiniz. Kendinizi güvende hissetmediğiniz meseleler üzerinde gerçekçi düşünmeye çalışınız. Siz amaçsız öyle başı boş avare değilsiniz. Buna göre hareket etmenizde, yaşamınızı düzenlemenizde fayda var. Tiyatro veya sinemayla uğraşıyorsanız bu dönemde rol gücünüz yükselir ve başarılı çalışmalarda hakkınızı yiyenler tekrar size yönelerek bunu telafi edebilirler. Yazarsanız anonim yapıtlar sergiler veya yazılarınızı takma bir isimle gerçekleştirirsiniz. Bu süreçte etrafınızda ilaç bağımlısı veya içki, uyuşturucu bağımlısı enteresan komşular ya da değişik insanlar olabilir. Bu nedenle görüştüğünüz insanlara dikkat ediniz ve özellikle bu dönemde seçici davranmaya özen gösteriniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm ilişkinizi ve sizi ilgilendiren konular üzerindeki cesaretinizin simgesidir. Düzensizlik gösteren ne varsa onu bir an önce halletmek istersiniz. Hatta bu konuda fazlasıyla inatçı davranabilirsiniz.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm amacını gerçekleştirmek isteyen bireyin, anlaşmaya hazır olduğunun göstergesidir.kadinca.net

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, bilinmeyenler, belirsizlikler canınızı sıkar. Korku ve şüpheler olumlu düşünmenin önüne geçer. Böyle anlarda umudunuzu kaybetmeden bilinçli bir şekilde düşünmeye çalışınız.

OĞLAK
Sevgili Oğlaklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni Kova burcuna dönüyor. Böylece Mayıs 2012 öncesi yaşanan bir takım durumlarla tekrar karşılaşmak mümkün. 3 Ocak 2013 tarihine dek bu seyir devam edecek. Hem geçmişi irdeleyeceğiz hem de geleceğimiz adına yapılması gerekenleri maddi-manevi anlamda tespit etmeye çalışacağız. Başkalarının etkisi altında kalmamak için, bilinçli seçimlerde bulunmak durumundayız. Eğer gideceğiniz yönün ve attığınız adımın farkında değilseniz lütfen dikkatli olunuz. Para kayıpları yaşamamak ve hayal kırıklığına uğramamak için mantıklı düşününüz. Kazancınızı har vurup harman savurmayınız. Riskli alanlardan uzak durunuz. Maddi gücünüzü aşan harcamalarda bulunmayınız. Hayalci davranmayınız. Anlık isteklerinizin ve arzularınızın sizi yönetmesine izin vermeyiniz. Gereksiz borçlar altına girmeyiniz. Paranızın idaresini emin olmayan ellere bırakmayınız.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm maddi konularda yaşanan tatsız deneyimlerin işareti olabilir. Bir yandan geleceğinizi garanti altına almaya çalışırken diğer yandan birileri bencilce düşünerek sizi kayba uğratabilir. Şu aralar her şeyi iyice gözden geçirmekte, nereye ne verdiğinizi bilmekte yarar var.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, daha fazla kazanmanız adına karşınıza çıkabilecek tekliflerin göstergesidir. Ancak bunları gözden geçirmeden, ileriye yönelik olup olmadığını anlamadan lütfen kesin bir cevap vermeyiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda gücünüzü toparlamanız adına destekleyicidir. Sizinle aynı yönde düşünen kişilerle güç birliğinde bulunabilirsiniz.

KOVA
Sevgili Kovalar saat 05:54 itibariyle tekrar burcunuza dönen Neptün bu seyrini 3 Ocak 2013 tarihine kadar sürdürecektir. Ancak Mayıs 2012 öncesi yaşanmış bazı meselelerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Bu süreç, kendinizi yeniden hayatla buluşturmak, cesaret kazanmak, özgürce yolunuzu çizmek anlamında destekleyicidir. Dünyada şu an yaşamakta olan hiç kimse bir daha Kova burcu seyrini göremeyecektir. Demek oluyor ki, bazı durumları yerli yerine oturtmak için tekrar bir şansınız var. Neyi amaçlıyor, neyi hedefliyorsanız bunları uygulamak için var gücünüzle çabalayınız. Bireyliğinizi savunmak veya keşfetmek, aklınıza koyup da bir türlü yapamadıklarınızı şimdi uygulayınız. İçinizde, derinlerde olan o özel kadını veya o özel adamı ortaya çıkarınız. Olmaz demeyiniz, olur hale getirmek için her şeye yetecek güce sahipsiniz. Bu bir başkaldırı değil, bu kendi keşfeden insanın heyecanıdır. Bu heyecanı kimsenin sizden koparıp almaya hakkı yok.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm ilişkide tutkuların, güven olgusunun, birbiriniz için var olmanın gayet önemli olduğunu gösteriyor. Evli olanlar, kaynaklarını çarçur etmeden bir yuva sahibi olmayı arzulayabilirler. Birbirinize güç vermeniz gayet yerinde olur.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm, farklı düşüncelere açık olduğunuzu ancak kimsenin kimse üzerinde baskı kurmaması gerektiğini düşünmenizi sağlıyor.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda ilerlemeye başladığında, sıkışık olduğunuz durumlar kendini daha fazla hissettirir. Elden geldiğince sakin olmaya çalışınız.

BALIK
Sevgili Balıklar saat 05:54 itibariyle Neptün gezegeni tekrar Kova burcunda dönüyor. Böylece Mayıs yılında yaşanmış bazı durumlar kendini hissettirebilir. Hemen olumsuz düşünmeyiniz. Bu enerji 3 Şubat 2013 tarihine kadar, özgürlüğünüzün önünde engel oluşturan konuları tekrar ele almanızı sağlayıcıdır. Özel bir yalnızlık duygusu ve ilişkilerde bağımlılık gibi etkiler görülebilir. Mistik alanlar dikkatinizi çekebilir ve özel bir şekilde ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Bazı kişilerle yol ayrımına gelebilir, sizi çekemeyen bazı kişilerin varlığını hissedebilirsiniz. Bu süreçte, vizyon sahibi olmanız gayet kolaydır. Dış ortamlarda veya yakın çevrenizde olsun, farklı duruşunuzla göze çarpabilirsiniz. Bu dönemde farklı inanışlar ilginizi çekebilir, yaşamın üst boyutları hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Sanatla uğraşıyorsanız yarım kalan eserinizi tamamlayabilirsiniz.

Saat 07:34 Venüs-Jüpiter arasındaki görünüm kendinizi güçlü gösterme hevesliliğinizin ve değerlerinize sahip çıkma arzunuzun işaretçisidir. Beraberliğinizde egonuz yüksektir. Bakımınıza bugün özel önem gösterirsiniz. Beğenilmek sizin için son derece önemlidir.

Saat 13:47 Güneş-Satürn arasındaki görünüm sizi kontrol etmeye çalışan insanlara karşı kendinizi savunmanız anlamındadır. Onların bu ikili davranışlarına içerleyebilirsiniz.

Saat 14:57 itibariyle Ay-Akrep burcunda burnunuzun iyi koku almasını sağlar. Deyim yerindeyse birisi leb demeden leblebi dersiniz. Hisleriniz yoğun, tutkularınız derindir. İçinizde ne varsa bunları bir şekilde insanlara göstermeye çalışabilirsiniz.

Zamanı en güzel şekilde değerlendirmeniz ve engellerle karşılaşmamanız dileğimle,
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 22, burç, günlük, haziran, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557