Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10 Temmuz 2012, 23:42   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart 11 Temmuz 2012 günlük burç yorumları

KOÇ burcu 11 Temmuz 2012 yorumu

Sevgili Koçlar, yeni haftamız saat 12:47 olana dek Ay boşluk etkisi altında başlıyor. Bu saate dek başta parasal konular ve ilişki, ortaklık sorunlara karşı tedbirli olmakta fayda var. İstemeden de olsa birileri sözünde durmayabilir veya siz yapmayı düşündüklerimizi planlarımıza uygun şekilde yerine getiremeyebiliriz. Sağlam olmadığını hissettiğiniz alışverişlerde dikkatli olalım.


12:47 sonrası Ay-Yay burcu seyri başlıyor ve saat 13:44 Ay-Neptün zorlu görünümü gerçekleşiyor. Her şeyin iyi olacağına, yolunda gideceğine inanmak istiyor insan. Hayallerinin onu sürüklediği yerde olmaktan yana. Belki bazı şeyler ters gidecekmiş gibi düşünüyor. Ancak bir yandan da iyimser düşünmeye gayret gösteriyor. Beklenmedik durumlardan uzak kalmak istiyor. Beklentiler oldukça yüksek. Fakat mantıklı düşünmekte fayda var.


Saat 20:40 Ay-Uranüs olumlu görünümü, tüm gün boyu yaşananları cesaretle ele almanızı sağlıyor. -Şu konuda sıkıldım, burada yanılmış olabilirim, ancak halledebilirim gibi cümleler dudaklarınızdan dökülüyor. Farklı yollar arayışı, çıkış çözümleri bulmak için şansınız yükseliyor.


BOĞA burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Boğalar saat 12:47 olana dek devam edecek boşluk etkisi altında, ilişkinizi ilgilendiren konular üzerinde bazı anlaşmazlıklar gözünüzde büyüyebilir. Herhangi bir karara varmanız, netleştirmeniz mümkün olmayabilir. Eğer aranızda problemler varsa, bunları halletmek adına her iki tarafın da esnek düşünmesi yerinde olur.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başlıyor ve hemen ardından saat 13:44 de Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Hedefine kitlenen, hayallerinin peşinden gitmeyen kişi, ideallerinin özlemiyle yanıp tutuşuyor. Partneriyle ilgili konularda, ilişkisini ilgilendiren meselelerde yanılmak istemiyor. Doğru ve net bir şekilde olayları görmek istiyor. Benim tavsiyem açık bir kapı bırakmanız. Bu sizi yanılmaktan koruyabilir.


Saat 20:40 Ay-Uranüs görünümü, geçmişinizden uzak durmaya, değişmeye, hayatınızı yeniden şekillendirmeye olan ihtiyacınızı vurguluyor. Bazı durumların sizi kıskaç altına almasına izin vermek istemiyorsunuz. Çünkü bir yanlış adım atarsanız, bunun geri dönüşünün olmayacağını siz de iyi biliyorsunuz. Eskisinden daha farklı bir şekilde durumunuzu gözden geçirmekten yanasınız.


İKİZLER burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili İkizler saat 12:47 olana dek boşluk etkisi altındayız. Bu durum, etrafınızdaki bir takım olaylardan, insanlardan kolayca etkilenmeniz anlamındadır. Hiçbir şeyin hafife alınmaması, dikkatli bir şekilde tetkik edilmesi gerekir. Dışa karşı belli etmesek de, yüreğimizin bir yanı şüphelere, kuruntulara, fazla detaylı düşünmeye açıktır.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu bir görünüm yapıyor. Bu görünüm düzeltmeye çalıştığınız ve işin içinden çıkamadığınız konularda sizi zorluyor. Bir yandan sorumluluklarınız var, diğer yandan yapmak istedikleriniz. Her ikisinde de başarılı olmaya çalışmak zorlayıcıdır.


Saat 20:40 Ay-Uranüs etkisi altında gündüz saatlerinde halledilmeyen işlerinizi düzenlemeniz mümkün hale geliyor. En azından daha hızlısınız ve daha çabuk durumlara müdahalede bulunmanız mümkün. Akşam saatlerinde olaylara müdahalede bulunabilir, istediğiniz şekilde hareket edebilirsiniz.


YENGEÇ burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Yengeçler yeni haftamız saat 12:47 olana dek boşluk etkisi altında geçecek. Bu süreçte, tutkularımız yoğun, kendimize ait olanı sahiplenişimiz ön plandadır. Avuçlarımızdan hiçbir şeyin kayıp gitmesini istemeyiz. Kararlarımızı uygulamamız kolay olmayabilir. Eğer ilişkimizde sorunlar varsa karşı tarafın bir adım atmasını bekleyebiliriz. Çocuk sahibi olan Yengeçler evlatlarının üzerine gereğinden fazla titreyebilirler.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm yaptığında, yüreğinizin sesi her türlü olumsuzluğu geride bırakarak isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi söylüyor. Yanlış olsa dahi, içinizdeki sesi dinlemeye hazırsınız. En azından denemekte fayda var diye düşünebilirsiniz.


Saat 20:40 Ay-Uranüs olumlu görünümü, içsel huzursuzlukları farklı bir bakış açısıyla gidermenizde size destek oluyor. İmkansızı, en güzel olanı, değişimi istediğiniz için önünüzdeki hiçbir engelin sizi yıldırmasına müsaade etmemeye kararlısınız. Sürprizler bu saatlerde belirgin. Kısa süreli bile olsa güzel bir şey duymak hoşunuza gidebilir.


ASLAN burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Aslanlar yeni haftamız Ay boşluk etkisi altında başlıyor. Saat 12:47 olana dek, içinizdeki hırs, güçlü olma arzusu, yenilmezlik duygusu, bir an önce isteklerinizi elde etme dürtünüz ön plandadır. Kafanızın içinde sorular dönüp dolaşır. Ne olursa olsun hayata yenilmek istemezsiniz. Olayları, insanları değerlendirirken iktidar tutkunuz öndedir. Tutkularınız fazlasıyla derindir.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm yaptığında iç dünyamızda yaşadığımız gelgitlerin, anlaşılması zor olan duygularımızın, ideal bir yaşam arzumuzun peşine düşüyoruz. Birileri ne derse desin, yanlış veya doğru hiç fark etmiyor. Bizim ne gördüğümüz önemli hale geliyor. Yanılacağımız bilsek bile, bu saatlerde pek umrumuzda değil. Yeter ki biraz olsun rahatlamamızı sağlasın. Gerçek benim yüreğimde hissettiğimdir diyerek ilerliyoruz.


Saat 20:40 itibariyle hem cesaretimiz yükseliyor hem de yenilenme hevesimiz büyüyor. Bu heveslilik, yaşama karşı sevinç duymamızı, her şeyin bir şekilde halledileceğini düşünmemizi sağlıyor. Özgürlük, dilediğimiz gibi yaşamak, farklılık ve yeni olan her şey bizi kendine doğru çekiyor.


BAŞAK burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Başaklar saat 12:47 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Bu zaman içinde, kendinize ait olanı koruma dürtünüz yoğundur. Olayları değerlendirme biçiminiz, haklı olduğunuzun mutlak kabul edilmesi üzerine kuruludur. Karşılıklı güven ihtiyacı son derece önemlidir. Eğer birinden veya bir durumdan tam olarak emin değilseniz durumları daha fazla irdeleyebilirsiniz.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm

yanılmadığımızı söyleyecek, güvenle hayatımıza sarılmamızı sağlayacak birine duyduğumuz ihtiyacı simgeliyor. Her şeyini oluruna bırak diye iç sesiniz, yanlışın bile peşinden gitmeye hazır. Bağlılık duyduğunuz konularda geri dönüş yapmaya niyetiniz yok. Tutkularınız sizi peşine katmış sürükleyeceğe benziyor.

Saat 20:40 itibariyle Ay-Uranüs üçgen görünümü, sınırları olmayan ve oldukça coşkulu bir dünyaya sizi davet ediyor. Her zaman mükemmel arayan, hatta titiz davranan ruhunuz ipini koparmış gibi heyecanın peşinden koşmanızı sağlıyor. Deyim yerindeyse bir avare gibi, hiçbir şey düşünmeden yol almak niyetindesiniz.


TERAZİ burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Teraziler yeni haftamız saat 12:47 olana dek Ay boşluk etkisi altında devam edecek. Bu süreçte, kaygılardan uzak ve endişesiz bir şekilde parasal durumumuzu gözden geçirmekte fayda var. Bazı kişilere işimiz düşebilir. Paylaşımcı olmakta zorlanabiliriz veya birileri egemenliğini üzerimizde hissettirmeye kalkışabilir. Maddi konularda, çıkarlarımızı korumamızda fayda var. Sabah itibariyle bir takım yanlışlıkları düzeltmek için uğraşabilirsiniz.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm

Gerçekler yerine düşlerinizi, yanlışlar yerine kendi doğrularınızı koyarak rahatlamanızı sağlıyor. Huzur bulmak, romantik bir gece geçirmek, sıkıntılar olsa bile deyim yerindeyse felekten bir gece çalmak arzunuz yoğunlaşıyor. Kafanızı türlü endişelerden uzak tutmak niyetindesiniz.

Saat 20:40 itibariyle Ay-Uranüs olumlu görünümü altında, başkalarından farklı düşünüyor olsanız bile bunları hiç çekinmeden söylemenizi sağlıyor. Ancak güveniniz son derece yüksek. Bu halinizle sıra dışı bir kişi görünümü çizebilirsiniz.


AKREP burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 12:47 olana dek Ay boşluk etkisi altında başlıyor. Bu zaman dilimi içinde hakimiyet kurmakta zorlanabileceğimiz mevzularda üstelemeden, işlerimizi sakin ve esnek bir biçimde yapmakta fayda var. Eğer tatilinizi geçirmekteyseniz boşluk etkisi güne geç uyanarak enerjinizi toparlamak anlamında faydalıdır. Bulunduğunuz yerde kendinizi güven içinde hissetme arzunuz yoğundur.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm yapacak. Aşka yeniden şans vermemizi sağlıyor. -Evet belki yanıldım veya aradığımı bulamıyorum ancak aşksız da duramam diyerek tukularınızın peşinden gitmeniz için sizi destekliyor. Bazen masum yanlarınız ortaya çıkıyor bazen de şüpheci. Ancak bütün bu halleriniz hoşuna gidiyor. Çünkü son derece doğal davranmak niyetindesiniz.


Saat 20:40 itibariyle Ay-Uranüs ile olumlu görünüm yaptığında kendinizi akışa bırakmaktan yanasınız. -Dünyayı kurtarmak zorunda değilsin diyen iç sesiniz sizi rahatlatabilir. Farklı ve sıra dışı düşünebilir, düşüncelerinizi ilginç bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kendinizi her konuda haklı görme arzunuz yükseliştedir. Belli bir amacınız yoktur. Sadece içinizden geldiği gibi hareket etmek istersiniz.


YAY burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Yaylar saat 12:47 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Haftaya başlarken, iç dünyamız sezgilerimiz bizi farklı arayışlara çekiyor, gönlümüz güvenli limanlarda dinlenmek ihtiyacında. Tutkular yoğun, hisler derin, kendimizle temasımız ön planda. Hayatı dış dünyanın kurallarıyla veya dayatmalarıyla değil, gönlümüzle hissetmeye çalışıyoruz. Boşluk etkisi bir çok burç için zorlayıcı olurken, bizim için kendimizle, olan bitenle yüzleşme anlamında destekliyor.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm yapacak. Başkalarının düş kırıklığına uğratmak istemediğiniz için, sizi rahatsız eden konuları dile getirmekten yanasınız. Çünkü bunları içinizde tuttuğunuz sürece üzüleceğinizin farkındasınız. Hayatın anlamını keşfetmek istiyorsunuz. İdeallerinizi ancak bu şekilde gerçekleştireceğini düşünebilirsiniz. Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.


Saat 20:40 itibariyle Ay-Uranüs size ayrı bir çekicilik kazandırıyor. Kendinizi rahatlamış, yüklerinizden kurtulmuş gibi hissedebilirsiniz. Bu enerji ayrıca hızlı düşünmenizi, akıllı saptamalarda bulunmanızı ve bunları uygulamanızı sağlıyor. Belki kısa süreli bir enerji. Ancak akşam saatlerinin hoş bir şekilde geçmesini sağlıyor.


OĞLAK burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Oğlaklar saat 12:47 olana dek, Akrep burcunda boşlukta kalacak Ay, dış dünyadan destek bekleyişimizin işaretçisidir. Ancak bu desteğin bedeli olmamalı, bizi pişman etmemeli, bunu canı gönülden yapmalıdır diye düşünürüz. Dostlarınızla temasınız, yabancılara oranla daha kuvvetlidir. Tutkularınız, özellikle hedefleriniz söz konusu olduğunda yoğundur. Emin olduğunuz konularda şüpheye düşmezseniz, planlarınızı akıllıca gözden geçirirseniz, rutin işlerinize ağırlık verirseniz bir de elden geldiğince dikkatli olursanız, boşluk etkisinin sizi kilitlemesine izin vermemiş olursunuz.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle görünüm yapacak. Bu enerji altında yüreğinizin sesi size -Özgür ol çağrısı yapıyor. Her şeyi denetlemekten, yoluna koymaktan, düzenlemekten vazgeç. Önünde duran yaşama bak ve rahatla diyor. İlişkisinde problemi olanlar, iş hayatında ve ailevi konularda zorluklar yaşayanlar bu sese kulak verebilirler.


Saat 20:40 Ay-Uranüs görünümü, başkalarından farklı bir şekilde yaşamınızı sürdürüyor olmanın, birilerine uymak zorunluluğunun, geriye baktığınızda yılların geçmekte olduğunun farkına varmanızı sağlayıcıdır. Yaşamınız bir film şeridi gibi gözlerinizden önünden geçer. Eskiler aklınıza gelebilir. Bazı kişilere ne kadar da çok değer vermişim diye düşünebilirsiniz.


KOVA burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Kovalar saat 12:47 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Sağlamlığa pirim vermemiz gereken bu zaman dilimi içinde, emin olmadığınız konularda tedbirli, güven duyduğunuz meselelerde ise şüpheye düşmeyiniz. Herhangi bir iş girişimi mecburiyetiniz varsa, daha dikkatli konuşmaya ve hareket etmeye çalışınız. Eğer erteleme olanağınız varsa bunu denemekte fayda var. Rutin işleri yapmanın bir sakıncası yok. Mesleğiniz, ruhsal danışmanlık, psikiyatriyle alakalı ise, boşluk etkisi oldukça işinize yarar. Gözlerine baktığınız insanın ne düşündüğünü hissedebilirsiniz.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle görünüm oluştururken yepyeni ve hiç denenmemiş olanı istiyoruz. Ruhumuz kendince akmaktan yana. Başkalarının bizi nasıl gördüğü veya nitelendireceği önemli değil. Biz kendimizle barışık olmaktan yanayız.


Saat 20:40 Ay-Uranüs görünümü yüreğimizdeki gün ışığını ortaya çıkarıyor. Güzellikleri öylesine çabuk fark ediyoruz ki, birilerinin nasıl göremediğine şaşıyoruz. Hedeflerimizin gerçekleşmeme ihtimalini bile düşünmüyoruz. Nasılsa istediğimizde onların tümünü elde edebileceğimizin farkındayız.


BALIK burcu 11 Temmuz 201
2 yorumu

Sevgili Balıklar yeni haftamız saat 12:47 olana dek boşluk etkisi altında geçeceğinden, duygularınızı daha fazla dışarı vurabilirsiniz. Zaptetmekte zorlandığınız konular biraz daha canınızı sıkabilir. Terslikleri kendi haline bırakmayıp, müdahalede bulunarak ortadan kaldırmak istedikçe yorulduğunuzu fark edebilirsiniz. Tutkularınız yüreğinizi esir alır. Sanki sizden gizlenen bir şeyler vardır. Bunların peşine düşerek gerçeği bulabileceğinizi düşünürsünüz.


Saat 12:47 Ay-Yay burcunda seyrine başladıktan sonra saat 13:44 de Neptünle zorlu görünüm yapacak. Dışa dönük yanlarımızı öyle bir ifade ediyoruz ki, iç dünyamızda olan biteni birilerinin anlaması pek mümkün değil. Duygusal konularda toparlanmak, olumsuzlukları geride bırakmak için biraz geriye çekilmek istiyoruz. Bu sayede olayları farklı bir açıdan görebileceğimizi düşünüyoruz.


Saat 20:40 itibariyle Ay-Uranüsle görünüm oluşturduğunda, her şeyin kendiliğinden akıp gitmesine izin veriyoruz. Hiçbir şeyi denetlemek niyetimiz yok. Çünkü biliyoruz ki eğer bizimse yanımızda olur. Zorlamayla, kurcalamayla baskı kurmakla elimizde tutmamız mümkün değil. Kendi haline bırakmanın faydalı olacağını düşünüyoruz.


.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 11 Temmuz 2012, 12:23   #2 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart

Alıntı:
Ancak gerçekten özgür müsünüz? Bazı şeylere dur diyebilir misiniz bunları tekrar düşünmekte fayda var.

Şu cümle herşeyi özetledi.
Teşekkürler


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
11, 2012, burç, günlük, temmuz, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557