Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu   muhabbet.org"Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Temmuz 2012, 23:04   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 28
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Balık
Saat 15:26 Ay-İkizler burcunda seyir etkinliğinde, karar vermek veya daha önce verilmiş bir kararı uygulamak zor olur.Bazen karşınızdaki kişiyi öylesine dinlersiniz veya bir meseleyi şimdilik kaydıyla gözden geçirirsiniz.Uzun vadeli düşünmek yerine anlık hareket etmekten zevk alırsınız.İçinizden geldiği gibi hareket etmeyi tercih edersiniz.Bir meselede fikriniz sorulduğunda ilk aklınıza geleni söyleyebilirsiniz.Saat 21:00 Ay-Neptün zorlu görünümü, ailevi meselelerin üzerinizde bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Anlayışlı olmanızı isteyen kişilerin bencil davrandıklarını düşünebilirsiniz.

Kova
Duyguların dışa değil içe doğru akışta olduğu bu zaman diliminde huzur her şeyden önemlidir. Kişi bir bakış açısıyla hayatı ele alır.Bilir ki, keskin sirke küpüne zarardır.Bu nedenle olayları kurcalamak yerine kendi haline bırakmayı tercih eder veya tercih etmesinde yarar vardır. Hayatı kolaylaştırmak, güçleştirmemek lazımdır. Eğer bir sorun varsa, suya atılan taş misali halka halka büyütülmemeli, bir çerçeve altına alınarak incelenmelidir.Günlük hatta anlık tespit edilen aktiviteleri uygulamak bir hayli hoşunuza gider. Eğlendirici, aklıyla, konuşmasıyla dikkatinizi çekici insanlarla bir arada olmak size iyi gelir.Saat 21:00 Ay- Neptün zorlu görünümü, ilgi çekme, farklı biri olarak kabul edilme arzunuzu gösteriyor.Sıkıntıya gelemediğiniz için, bazı şeyleri duymazdan gelebilirsiniz.

Oğlak
Aşk evinizde etkili olacak boşluk etkisi, daha sağlam düşünmenizi sağlayacak.Kişi değerlerine saygı gösterilmesini bekler.Yeni bir buluşma için pek uygun zaman olmasa da, aşkta ne istediğinizi, ne beklediğinizi belirlemenizde yardımcı olabilir.Kişi her bir noktayı güvenlik çerçevesinde gözden geçirir.Hiç kimsenin sizin kadar dürüst davranmasını beklemeyiniz.Her insanın bir zaafı mutlaka vardır.Siz de bu saatlerde meseleleri bu bakış açısıyla gözden geçiriniz.Böylece, şu kişi neden böyle davranıyor diye kendinizi sıkmamış olursunuz.Saat 21:00 Ay-Neptün zorlu görünümü, dışarıdan rahat biri gibi dursanız da, aslında bir çok meselenin sizi yorduğunun göstergesi.Hiç bir şeyin yolunda gitmediğini düşünmenize neden olabilir.

Koç
Parasal konularda daha sabırlı davranmanız gerekebilir.Bir koç için bu zor olabilir, çünkü o atılgan bir yaradılışa sahiptir. Fakat ne olursa olsun boşlukta Ay saatleri içinde sakinlik ve temkinlilik önemlidir.Rutin tüm para işlerinizi halledebilirsiniz yalnız harcamalara özen göstermek ve parasal alışverişlerde dikkatli olmak durumu vardır. Kelime yerindeyse paranıza sıkı sıkı sahip çıkmanız gerekmektedir.Duygusal açıdan ise güzelliklere sahip olma isteğiniz yükselebilir.Bu isterseniz karşı cins olsun isterseniz hayatın zevk veren tüm olguları fark etmeyecektir, dokunduğunuz, hoşunuza giden her şeyi canınız çekebilir.

Boğa
Değişiklikte bulunmak için uygun zaman değildir.Paranızı, malınızı veya sizin için önemli olan her şeyinize sahip çıkınız.Tamamlanması gereken işleri ele alarak bitirmeye çalışırsanız kolayca üstesinden geldiğinizi fark edebilirsiniz.Sizden genç biriyle alakalı bir durum hakkında birileriyle konuşmanız mümkündür.Annenizle olan iletişiminizi güçlendirir. Ailenizi veya evinizi ilgilendiren bir konunun gündemi gelmesi söz konusudur. Yolculuğun işaretçisi olabilir.Maddi konular üzerinde dikkatlice hareket etmekte fayda var.

İkizler
Saat 15:26 olana dek, sırlarınızı çok iyi korumanız gerekebilir.Ne kadar güvenseniz de kimseyle paylaşmamalı, maddi ve manevi konularda aldığınız kararları uygulamaya dökmemeli ve yeni bir görüşmede bulunmak yerine beklemede kalmayı tercih etmelisiniz.Tam olarak araştırmadıkça bilgilenmedikçe karşınıza çıkabilecek tekliflere hemen evet demeyiniz.Yoğun bir haberleşme trafiği, sözel bağlantılar, internet üzerinden bazı işlerinizi düzenlemek, kısa geziler, arkadaşlarla buluşma gibi geniş bir alanda aktif hareket edebilirsiniz.Girdiğiniz ortamlara çabucak adapte olabilir, sabahki ağırlığınızın üzerinizden yavaş yavaş kalkmasıyla gecikmeli olan işlerinizi kolayca bitirebilirsiniz.

Yengeç
Yenilik anlamında düşünülen işlerde beklemediğiniz aksamalar oluşabilir.Genel olarak sorunlarınızı bu etki altında çözmeye çalışmanız, gereksiz inatlaşmalara yol açabilir.Oysaki yapılması gereken sakin olmaya çalışmaktır.Bazı konularda düşünmek, mantıklı kararlar verebilmek ve olayların iç yüzünü anlamak istersiniz.Yalnız tepkisel düşünmenize neden olabilir.Çelişkili ifadelerde bulunabilirsiniz.Evet belki söyledikleriniz doğrudur.Ancak uslubunuz başkaları tarafından yadırganabilir.Saat 21:00 Ay-Neptün zorlu görünümü, meseleleri gerçek haliyle değil, görmek istediğiniz şekilde ele almanızı sağlar.Ancak dikkatli olmamızda yarar vardır.

Aslan
Duygularınızı ve yaşamınız açısından önem arzeden konuları oldukları haliyle kabullenmeye hazır gibisinizdir.Zaten boşluktaki Ay etkisi altında bir şeyleri yoluna koymak, hele bu duygusal bir mesele ise, oldukça zordur.Yapacağınız şey kesinlikle yeni bir karar almamak ve beklemede kalarak, olaylara daha geniş bir açıdan bakacağınız saatleri tercih etmektir.En doğrusu boşluktaki etki altında, soğukkanlı bir şekilde gözden geçirmelerde bulunmak yararlıdır.Yakın gördüğünüz kişilerle iletişime geçebilir, esnek düşünebilir, çocuksu tavırlarınızla etrafınızdaki insanları neşelendirebilirsiniz.Arkadaşlarıyla bir yerde buluşabilir, ayaküstü sohbet edebilir, şakalaşarak keyiflenmeye çalışabilirsiniz.

Başak
Geç uyanabilirsiniz.Önemli mevzularda karar vermek zorunda kalırsanız lütfen iyice düşününüz.Eksiklerin tamamlanması, ihtiyaçların karşılanmasında parasal durumunuza göre hareket ediniz.Saat 15:26 Ay- İkizler burcu seyri başladığında, günlük aktivitede sözel iletişim öne geçer.Bir hayli aktifsinizdir.İhtiyaçlarınızın temini için alışverişe çıkma, tatildeyseniz yeni insanlarla tanışmak, merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olma bu saatlerde bir hayli etkilidir.Kimileri ailesi, kardeşleriyle görüşürken, bazılarınız arkadaşlarınızla bir araya gelerek günü değerlendirebilirsiniz.

Terazi
Kimi zaman bir hayli sakin hatta içe dönüksünüzdür.Bazen de her şeyi kontrol etmek, sağlam mı değil mi diye ölçüp biçmek ihtiyacı duyarsınız.Başkalarının gözünde, sessizliğiniz bir hayli dikkat çekicidir.Duygularınızı veya herhangi bir konuda düşündüklerinizi ifade etmekten sakınabilirsiniz. Yenilik anlamında yapılan işler açısından uygun olmayan boşluk etkisi, aslında bir çok meseleyi gözden geçirme, anlamaya çalışma yönünde yararlıdır.Yolculuk, bağlantılar, arkadaşlık ilişkileri, uzak akraba ziyareti gibi birçok alanda hareketlilik ön plandadır.İletişimde bulunmak hoşunuza gidebilir, öğrenmek, kendinizi geliştirmek, yabancılarla bağlantı kurmak, kendinizi ifade etmeye çalışmak, yeni insanlarla tanışmak açısından bu saatler oldukça etkilidir.

Akrep
İnatçılık, kıskançlık özellikle ilişkide bir hayli baskın olabilir.Düşüncelerinizi savunma, kendinize ait olanı sakınma arzunuz yoğundur.Her durumu sağlama almak istersiniz.İlişkinizle alakalı konularda veya özel hayatınızla
ilgili meselelerde eğer arzu etmediğiniz durumlar yaşıyorsanız, bunların bir an önce düzelmesini istersiniz.Ancak boşluk etkisi altında dikkat etmeniz gereken konu, sadece kendinizin haklı olduğunuzu düşünmemektir.Eğer bir problem varsa, her iki tarafın da gözden geçirmede bulunması gerekir.Saat 21:00 Ay-Neptün zorlu görünümü, bazı meselelerin aklınızı karıştırmasına yol açabilir. Her şey yolunda derken, gereksiz konular yüzünden sıkılırsınız.

Yay
Hangi konuda olursa olsun, yenilik anlamında karar vermeden önce sağlamlığını, güvenliğini çok iyi gözden geçirmek gerekir.Parayla alakalı konularda harcamalara dikkat etmekte yarar vardır.İlişkiniz gayet iyi yürüyorsa, sohbetinize doyum olmaz.Birlikte bir program yapabilir, eğlenebilirsiniz.Eğer bir problem varsa, üzerinde konuşmak pek çare olmayabilir.Yay derin düşünür, Saat 21:00 Ay-Neptün zorlu görünümü, partnerinizle ortaklaşa hareket etmenin zorluğunu işaret ediyor.Bazı gelişmelerin yolunda gitmemesi canınızı sıkabilir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
16, burç, günlük, temmuz, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557