Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05 Ağustos 2012, 00:14   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Thumbs up 5 Ağustos 2012 Günlük Burç Yorumları

Sevgili Koç,

Bu hafta ileriye yönelik planlarınızı gözden geçirmenizde fayda var.Sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla zaman geçirmek keyfinizi yerine getirebilir. Bunun yanısıra duygusal anlamda beklediğiniz haberler var.Hali hazırdaki merkur gerilemesi biraz gecikme yaşanabileceğine dikkat çekiyor. Risk almanız gereken konularda aklınızı kullanmanız gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Aceleci tavırlar ve fevri davranışlar başınıza iş açabilir. İletişimsel problemleri ancak mantığınızla ve konuşarak çözebileceğinizi aklınızdan çıkarmayın.


Sevgili Boğa,

Bu hafta Dolunayın etkisini en fazla hissedecek olan burçlardan biri olarak bu enerjiyi olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Zorunlu bitişler, tamamlanmalar ve farkındalıklar ön planda olacak. Sadece hedeflerinize odaklanmak isteyeceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Kararlarınıza olan duygusal bağlılığınızda aşırıya kaçmamalı ve yakın olduklarınızı ihmal etmemelisiniz. Evi ve aileyi ilgilendiren bazı konular sizi yorabilir. Tartışma ortamlarından uzak durmalı ve inatlaşmalardan kaçınmalısınız. Bu hafta maddi konular daha çok ilginizi çekebilir ve birinden beklenmedik bir hediye alabilir ya da bir hediye verme arzusu içerisinde olabilirsiniz.


Sevgili İkizler,

Bu hafta duygusal anlamda kendinizi daha rahat ve iyimser hissedebilirsiniz. Bu duygular altında fazla rahat davranmanız bazı aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir.Bu yüzden ölçülü davranmanızda ve aşırıya kaçmamanızda yarar var. Bunun yanı sıra hukuksal bir sorununuz var ise buna yoğunlaşabilirsiniz. Yakın çevre ile ilgili ilginç gelişmeler öğrenebilirsiniz. Yapacağınız seyahatler ve bulunduğunuz ortamlar yeni insanlarla tanışmanızı sağlayabilir. Bencilce davranışlarınız ve beklentileriniz insanlarla olan ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Bu yüzden davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.


Sevgili Yengeç,

Bu hafta duygusal anlamda tedirginlikler yaşayabilirsiniz. Gizli kalmış şeyleri kurcalamak, bitmiş olayları tekrar aklınıza getirmek sizi üzebilir haberiniz olsun. Kuşku, kin ve kıskançlığın içinizi kemireceği bir hafta. Daha tutarlı olmalı ve mantığınızı ön planda tutmalısınız. Parasal harcamalarınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Beklediğiniz bazı paraların gelmesi gecikebilir. Duygularınızı ve hislerinizi bu hafta daha çok içinize gömebilir, yoğun bir platonik ilişki yaşayabilirsiniz. Kendinizi değersiz ve kullanılmış hissedebilirsiniz. Bu hafta bu olumsuz düşüncelerden bir an önce vazgeçerseniz, maddi ve manevi olumlu enerjileri de hayatınıza yavaş yavaş çektiğinizi göreceksiniz.


Sevgili Aslan,

Bu hafta Dolunayın etkisini en fazla hissedecek olan burçlardan biri olarak bu enerjiyi olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Zorunlu bitişler, tamamlanmalar ve farkındalıklar ön planda olacak. İlişkisel anlamda partnerinizin ya da kafanızdaki kişinin duygu dünyasına daha yakın olmak isteyeceksiniz. Fakat o kişinin duygu dünyasındaki karmaşalara pek bir anlam veremeyebilirsiniz. Tepkisel davranışlarda bulunmamanız ve öfkenizi kontrol altına almanız gerekiyor. Kişisel olarak aldığınız bazı kararlardan vazgeçebilir, istikrarsız davranabilirsiniz. Davranışlarınızın bazen bencillik noktasına gelmesi etrafınızdaki insanların size tepki göstermesine neden olabilir. Bu yüzden davranışlarınıza ve sarfettiğiniz sözlere bu hafta daha da dikkat etmeniz gerekiyor.


Sevgili Başak,

Bu hafta bulunduğunuz ortamdaki koşullara odaklanacağınız ve eğer çalışıyorsanız çalışma şartlarınızın ağırlığından dert yanacağınız bir hafta olacak. Sorumluluğunuz olan insanlarla ilgilenmenizi gerektiren bazı durumlar yaşayabilirsiniz. Duygusal dünyanızda kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Çok fazla detaya yoğunlaşmanız kafanızı karıştırabilir. Düşünceleriniz dağılabilir ve konsantrasyon problemi yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu hafta net ve bağlayıcı kararlar almamanız gerekiyor. Kulağınıza gelen dedikodulara da fazla inanmayın ve hemen bir yargıda bulunmayın.


Sevgili Terazi,

Bu hafta duygusal olarak kendinizi eğlenceye ve zevke çok fazla kaptırabilirsiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirme ve keyifli ortamlarda bulunma arzunuz artabilir. Fakat bu şartlar altında aşırıya kaçmamanız gerekiyor. Yakın olduğunuz bir insanla ufak bir tartışma yaşayabilirsiniz.Sözlerinize ve ifade ettiklerinize dikkat etmenizde yarar var. İnsanlarla düşüncelerinizi fazla paylaşmamanız gerekiyor. Arkadaş ortamınıza ve etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz. Uzak bir yerden haber beklentisi içerisindesiniz.Tabi Merkuru de hesaba katmakta yarar var. Farklı şeylere karşı olan ilginiz size bazı noktalarda sorunlar yaratabilir. Daha iyimser olacağınız bu günlerde aşırı ve abartılı davranışlardan kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır.


Sevgili Akrep,

Bu hafta Dolunayın etkisini en fazla hissedecek olan burçlardan biri olarak bu enerjiyi olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Zorunlu bitişler, tamamlanmalar ve farkındalıklar ön planda olacak. Ev ve aile bireyleri ile ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Çok fazla duygusal iniş ve çıkışlar yaşayacağınız için net kararlar vermeden önce iyice düşünmeniz gerekiyor. İş ve kariyerle ilgili problemler biraz size sıkıntı yaratabilir. Beklentilerinizi yüksek tutmanız hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. Hedeflerinizi ve beklentilerinizi gözden geçirmeniz ve gerçekçi beklentiler içerisinde olmanız gerekiyor. Bu dönem ilişkilere bakış açınız biraz daha fazla çıkarcı bir hal almış gibi gözüküyor. Bu durum insanların size olan bakış açısını olumsuz yönde etkileyebilir. İnsanlara karşı daha duyarlı ve anlayışlı olmanız gerekiyor.


Sevgili Yay,

Bu hafta yakın çevrenizdeki kişilerle, kardeşlerinizle ya da kardeş gibi gördüğünüz kişilerle duygusal yakınlık içerisinde olabilirsiniz. Çok fazla duygusal davranabilir ve mantıklı davranmakta zorluk çekebilirsiniz. Yurtdışı ya da şehir dışı konularla ilgili bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Fakat beklenmedik haberler ve davranışlar karşısında soğukkanlılığınızı korumanız gerekiyor. Gerçeklerden fazla uzak kalmamalı ve fazla hayalperest olmamalısınız. Yakın olduğunuz kişilerle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara değer verdiğiniz sürece onların da size gereken değeri vereceğini asla unutmayın. Fikirlerinizin takdir edilmesi hoşunuza gidebilir. Ama yine de abartılı davranışlardan ve hareketlerden uzak durmanız gerekiyor.


Sevgili Oğlak,

Bu hafta parasal konular, alacak-verecek ilişkileri ve işle ilgili konular ön planda olacak. Bir mala veya ürüne sahip olma düşünceniz varsa, sonradan pişman olacağınız alışverişlerden kaçınmanız ve acele kararlar vermemeniz daha yerinde bir karar olur.Eski hesapları tekrar gözden geçirmekte fayda var. Bunun yanı sıra ön göremediğiniz ekstra bir harcama canınızı sıkabilir. Bu hafta ister iş, ister duygusal konular olsun detaylar içerisinde boğulduğunuzu hissedebilirsiniz. Yapmaya çalıştığınız işlerde aşırı çaba sarfedebilir ve gereksiz yorgunluklar yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı eleştirisel davranmanız bazı sıkıntılar yaratabilir. Bu yüzden daha sakin ve mantıklı davranmanız sizin yararınıza olacaktır.


Sevgili Kova,

Bu hafta burcunuzda gerçekleşecek olan Dolunayın enerjisini olumlu yönde kullanmanız gerekiyor. Zorunlu bitişler, tamamlanmalar ve farkındalıklar ön planda olacak. Duygusal tepkilerinizi saklamakta güçlük çekebilir, etrafınıza karşı bir isyan duygusu içerisinde olabilirsiniz. Aşırı hassas, alıngan ve kırılgan tavırlarınız etrafınızdaki insanları şaşırtabilir. Bu yüzden daha sakin olmalı ve kendinizi kontrol etmelisiniz. Ortaklaşa işlere başlamadan önce olayları iyi değerlendirmeli ve acele kararlar vermemelisiniz.İnsanların fikirlerine daha açık olmanız gerekiyor. Duygusal anlamda beklentilerinizin, zevk arzunuzun ve tutkunuzun artacağı bir dönemden geçiyorsunuz. Fakat bu dönemlerde kendinize aşırı güvenmeniz ve dünyanın etrafınızda döndüğünü düşünmeniz size bazı sıkıntılar yaşatabilir. Bu yüzden mantıklı davranışlar içerisinde olmalı ve egolarınızı kontrol altına almalısınız.


Sevgili Balık,

Bu hafta aşırı duygusal davranışlar içerisinde bulunabilir ve insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Böyle zamanlarda yorgun ve kırgın bir şekilde kendinizi yeniden toplamak istersiniz. Bu haftayı biraz kendinize zaman ayırarak geçirmeniz sizin için faydalı gözüküyor.İnatlaşmalardan uzak durmalısınız. Yaşadığınız içsel sıkıntıların acısını etrafınızdaki insanlardan çıkarmamaya çalışın. Çok fazla iğneleyici laflarda bulunabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz.Kendi iç dünyanızın ve içsel düşüncelerinizin daha da önemli olduğu bir dönemden geçmektesiniz.Evinizde ya da ailenizde yaşadığınız problemleri işinize ve sosyal çevrenize yansıtmamaya çalışın. Biraz daha sabırlı davranmanız ve olumlu düşünmeniz sizin için daha faydalı olacaktır.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, ağustos, burç, günlük, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557