Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Ekim 2012, 16:03   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 28 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

28 ekim 2012 günlük burç yorumları, 28 10 2012 burçlar, 28 ekim 2012 akrep burcu yorumu, 28 ekim 2012 aslan burcu yorumu,28 ekim 2012 balık burcu yorumu,28 ekim 2012 başak burcu yorumu,28 ekim 2012 boğa burcu yorumu,28 ekim 2012 ikizler burcu yorumu, 28 ekim 2012 koç burcu yorumu,28 ekim 2012 kova burcu yorumu, 28 ekim 2012 oğlak burcu yorumu, 28 ekim 2012 terazi burcu yorumu, 28 Ekim 2012 yay burcu yorumu,28 ekim 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 ekim ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2012 ekim günlük burç yorumları, 28 ekim burç yorumları, 28 ekim 2012 pazar burç yorumları

28 Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu
28 Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu


28 Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu
Aşktan yana olan şansınızı bu tür sorumsuz davranışlarınızda geri tepmemelisiniz. yine bu dönem içinde sürpriz dost ziyaretlerine kendinizi hazırlıklı tutmalısınız. Beklemediğiniz kimseler size kalıcı misafir olarak gelebilirler. Şayet iş hayatında veriminizin düştüğünü görürseniz hemen harekete geçmeli ve daha çok yoğunlaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde iş vereninizin gözüne herkesten daha çok çarpabilirsiniz. Karşılaşacağınız olaylar ve karşınızdaki insanın tepki ve davranışları yüzünden, küçümsediğiniz bir kimse hakkında yanıldığınızı anlayabilirsiniz. Kendiliğinden gelen destekler ve yardım teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.


28 Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu
Harcamalarınız oldukça artacaktır. Maddi gelirinizin üstünde bazı borçlara girmiş olabilirsiniz. Bu borçların ödenmesinde bu ay bir hayli zorlanacaksınız. Kişisel yönleriniz bu devrede daha ağır basacaktır. Bu sebeple öncelik tanıdığınız işlerinizi halletmek için ısrar edeceksiniz. Bilinçli bir şekilde hedeflerinizi takip ettiğinizde başarı oranınızın bir hayli fazla oluşu sizi de şaşırtabilir. Sizi şaşırtacak bir haber almanız ihtimali güçlü. Bunu saklı tutmayıp, tartışmaya açmalısınız. Önemli bir toplantıda ya da bir eğlencede bulunabilirsiniz. Bu gibi durumlarda ciddi konulardan da uzak durmalısınız.


28 Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu
Şansınızın desteği ile olaylar lehinize gelişmeye devam edecektir. Yalnız kişisel yeteneklerinize öncelik tanımaya çalışmalısınız. Başarılarınızın keyfini çıkartabilirsiniz. Bunun yanında aşk hayatınızda gözle görülür bir hareketlenme olacaktır. şayet bir sevdiğiniz yoksa bu dönem içinde şansınızı zorlamanızda bir sakınca yok. Ne istediğinizi, ne beklediğinizi tam olarak adlandıramayabilirsiniz. Size her şey sıradan ve son derece tatsız gelebilir.Gerilerseniz her şeyi kaybetmeniz kaçınılmaz olur. Sizde takıntı haline gelmiş fikirlerden, eskimiş ve size engel olan duygusal ilişkilerden kurtulabilir, hepsinin üzerine bir sünger çekebilirsiniz. Harekete geçmekte geç kaldığınız işler için hemen davranmazsanız pişman olabilirsiniz.


28 Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Bir birlikteliğiniz varsa aranızda geçmiş olan ufak tatsızlıkları halledebildiğiniz gibi bir birinize daha yakın bir dönem geçireceksiniz. Ayrıca bu dönemde resmi dairelerle olan ilişkileriniz ilk döneme nazaran daha verimli ve sağlıklı olacaktır. Yalnız aceleciliğiniz bu dönemde de devam edecek. Bu nedenle iş ve genel yaşamınızda girişeceğiniz yeni atılımlarda daha dikkatli olmalısınız. Karşı cins ilişkilerinizde anlaşmazlık veya kavgalar yaşayabilirsiniz. Bu belki küçük bir sebepten kaynaklanabilir. Siz bir erkekseniz çok hareketli ve çevrede dikkat çekici bir dönem yaşayabilir ve içinde olduğunuz bir toplumun yıldızı olabilirsiniz. Size gelen bir teklifi reddetmeniz olasıdır.


28 Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu
Çevrenizde gelişen tatsız olaylar sizi de etkileyecektir. Hatta olayların içinde bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Yakınlarınız ile ilgili olacak bu sorunlar bir dönem devam edecek. Fakat sonucunda olayları yaşça büyük birisinin halletmesi ile rahatlayacaksınız. Yine bu dönemde gizli düşünceler ve fikir sabitliği de sizi epey zorlayacak. Sıkıntısız bir gün geçireceksiniz, genelde memnunluk ve mutluluk hisleriniz yoğunlaşacak. Bazı Aslanlar öğleden önce saygınlık kazanacaklar. Yaşamınızla ilgili endişeler azalıyor uzaklaşıyor ve rahatlıyorsunuz. Öğrendiklerinizin ve eğitiminizin size yarar sağladığını göreceksiniz. Genelde şansınızın iyi olduğu bir dönemdesiniz. Bir beklentiniz fazla zorlanmadan kendiliğinden gerçekleşecektir.


28 Ekim 2012 Başak Burcu Yorumu

Aşk ve sevgi konularında bu gün oldukça verimli geçecektir. Bunların yanında özellikle de aile fertlerine karşı düşüncesiz ve kızgın davranışlarda bulunabilirsiniz. Sinirli ve saldırgan hareketler bu dönem yoğun geçecektir. Özellikle de kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak ve ilişkilerinizi bu düzeyde davam ettireceksiniz. Başka günlere göre bu gün daha sakin ve huzurlu gibisiniz, sabır ve çalışkanlık sizi amacınıza götürebilir. Bugün sorumluluk alabilirsiniz, toprakla ilgili konularda veya ev ve arsa işlerinde başarılı olabilirsiniz, bu konum kendinizi yalnız daha rahat hissedeceğinizi gösterir. Birden fazla konuyla ilgileniyorsanız bu dönemde birisi öncelik kazanacak ve konunun üstüne disiplinle eğilerek başarı sağlayacaksınız.


28 Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu
Sosyal yöndeki hırslarınız öne çıkacaktır. Bu hırslarınızı kontrol etmenizde yarar var. Çünkü elinizdeki kozları kullanabilir ya da yanlış bir zamanlama ile gereksiz yere riske girebilirsiniz. Bu tür aksaklıklardan dolayı canınızın sıkılmasını istemiyorsanız daha temkinli olmanızda yarar var. Aşk hayatınız durağan geçebilir. Savurganlık yapmayın içinde bulunduğunuz etkiler sizde ilaçlara düşkünlük gibi bir sonuç ortaya çıkarabilir, mutsuzluk hissine kapılabilirsiniz. İşte bir hissi ihtilaf görülebilir veya resmi dairelerde zorluklar çıkabilir. İşlerinizi veya sorumluluklarınızı ertelemeyin. Kararsızsınız ve rahatsız edici bir değişiklik yaşayabilirsiniz ama bu değişim sizin dışınızda olacaktır. Evle ilgili sorunlarınız olacak ve zorluklarla karşılaşacaksınız.


28 Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu
Hareketliliğiniz ve faaliyetleriniz oldukça düşecek. Aldığınız bazı başarıların keyfine varmak isteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Hatta faaliyetsizlik veya kaprisli isteklerde bulunmanız dostlarınızı gücendirebilir. Bunun yanısıra enerjinizi boşa harcama eğilimlisiniz. Özellikle de sevdiğiniz kimseye karşı huysuz davranabilirsiniz. Sevindirici bir buluşma olurken, yeni fikirler ve planlar öne çıkacaktır, herşeyi yeniden yapılandırmak isteyeceksiniz. Bir seyahati düşünebilirsiniz . Bazılarınız mutlu beraberlikler kurabilirsiniz fakat bunlar geçici olacaktır avantajınız bulunduğunuz durumu hemen kavramak olacaktır. Şans oyunlarından küçük de olsa kazanç sağlayabilirsiniz. Çevrenizde sizi pohpohlayan kimseler olabilir bunlara fazla önem vermemeye çalışın.


28 Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu
Gereksiz risklerden kaçınmanız maddi yönden uğrayabileceğiniz büyük bir zarardan kurtulmanıza yardım edebilir, dönemin sonunda size cazip gelen bir yatırım teklifi alabilirsiniz. Elinizdeyse bu teklifi mümkün olduğunca ertelemenizi tavsiye ederim. daha uygun bir zamanlama ile yeniden gündeme gelecek bu teklif daha sağlıklı sonuçlar verebilir. Bağımsızlık ve özgürlük sevgisi hislerinizi yoğunlaştıracak, bu yüzden çevreye ya da belirli kişilere karşıt tutum ve fikirler üretebilirsiniz. Bugün davranışlarınızda saygısızlık, abartma ve acelecilik olabilir ve bu yüzden iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. İnançsal veya politik tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu gece midenize dikkat etmelisiniz.


28 Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu

Yakın dostlarınızın sorunları gizli düşmanlıklara dönüşebilir. Onun sizin davranışlarınızı anlayacağını hatırlatmalıyım. Bu sebeple önemli bir gerginlik yaşayacaksınız. Çünkü heyecanlı oluşunuz duygusal reflekslerinizi kontrol edemediğiniz anlamına geliyor. Böylelikle istenmeden vazgeçmeye bakın. Bazı sorunların çözümü için elinizden bir miktar para çıkabilir. Çözümler ise umduğunuzdan da zor olacaktır. İdealistsiniz, etik ve sosyal fikirlere daha fazla açık olmak istiyorsunuz ama başkaları tarafından teşvik edilmeyi bekliyorsunuz. Değişiklik isteğinizin yoğun olmasından dolayı bir seyahat veya uzun vadeli bir plan yapabilirsiniz. Eliniz bu ara çok açık ama doğru kişiyi kırmazsanız az zorlamayla kazanç ve çıkar sağlayabilirsiniz. Sonuç olarak hayalleriniz ve beklentilerinizin gerçekleşmeleri için olumlu bir devredesiniz.


28 Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu

Bazı sorunlarla uğraşırken kendi planlarınız aniden bozulabilir veye onları ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Bu huzursuzluktan aşk hayatınız da nasibini alabilir. Bunun önlemek ise size kalmış. Sevdiğinizi bu tür sorunlara bulaştırmamalısınız. Hatta elinizden geldiğince onu bu olaylardan uzak tutmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu dönem şans oyunlarından uzak durmanız da doğru olacaktır. Daha düne kadar sıkıntı veren olaylar işte kendiliğinden çözümleniyorlar. İnsan sevgisi ve entellektüel düşünceleriniz yoğunlaşacak ve sanata ilgi duyacaksınız, Etkilenmelere açıksınız ama en ilginci kişileri baştan çıkartma eğilimindesiniz. Hayalleriniz zenginleşecek ama bu ara ideal ve gerçek arasında ayrım yapmakta zorlanacaksınız, hayal kırıklığına uğramanız kaçınılmazdır.


28 Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu
Bu gün ruhsal yönden sıkılabilir ve yaptıklarınızdan memnun olmayabilirsiniz. Ama size oldukça yakın bir dostunuz ile konuşmanız sorunu biraz halledecektir. İstek ve arzularınızın artışı bu dönemde yoğunlaşacak. bu sebeple de kendinize verdiğiniz önemin artması ile hırçınlaşabilir ve düzgün giden planlarınızı bu davranışlarınız yüzünden bozabilirsiniz. Bir düşmanlık ve kırgınlık yaşamanız olasıdır, eğer çalışıyorsanız ve dikkatsiz olursanız işinizden olabilirsiniz, dolandırıcılara dikkat. Uzun vadeli çabalara girebilirsiniz ama bu ara gereği yok. Biraz günü yaşayın. Çevrenizde uygun görmediğiniz insanlara karşı çıkarak hislerinizi ifade etmeye eğilimlisiniz ki bu hisler sizi uzaklaşmak gibi fikirlere yönlendirebilir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 2012 ekim ayı burç yorumları, 2012 ekim günlük burç yorumları, 28, 28 10 2012 burçlar, 28 ekim 2012 akrep burcu yorumu, 28 ekim 2012 aslan burcu yorumu, 28 ekim 2012 balık burcu yorumu, 28 ekim 2012 başak burcu yorumu, 28 ekim 2012 boğa burcu yorumu, 28 ekim 2012 günlük burç yorumları, 28 ekim 2012 ikizler burcu yorumu, 28 ekim 2012 koç burcu yorumu, 28 ekim 2012 kova burcu yorumu, 28 ekim 2012 oğlak burcu yorumu, 28 ekim 2012 pazar burç yorumları, 28 ekim 2012 terazi burcu yorumu, 28 ekim 2012 yay burcu yorumu, 28 ekim 2012 yengeç burcu yorumu, 28 ekim burç yorumları, burç, ekim, günlük, günlük burç yorumları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557