Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Şafak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30 Ekim 2012, 20:27   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 31 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

31.10.2012 günlük burç yorumları
31 ekim 2012 günlük burçlar,burç yorumları 31 ekim 2012
Günlük burç yorumları 31 ekim 2012
31 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları, 31 10 2012 burçlar, 31 Ekim 2012 akrep burcu yorumu, 31 Ekim 2012 aslan burcu yorumu,31 Ekim 2012 balık burcu yorumu,31 Ekim 2012 başak burcu yorumu,31 Ekim 2012 boğa burcu yorumu,31 Ekim 2012 ikizler burcu yorumu, 31 Ekim 2012 koç burcu yorumu,31 Ekim 2012 kova burcu yorumu, 31 Ekim 2012 oğlak burcu yorumu, 31 Ekim 2012 terazi burcu yorumu, 31 Ekim 2012 yay burcu yorumu,31 Ekim 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 Ekim ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2012 Ekim günlük burç yorumları, 31 Ekim burç yorumları, 31 Ekim 2012 Salı burç yorumları

31 Ekim 2012 Koç Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Boğa Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 İkizler Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Yengeç Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Aslan Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Başak Burcu yorumu
31 Ekim 2012 Terazi Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Akrep Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Yay Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Oğlak Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Kova Burcu Yorumu
31 Ekim 2012 Balık Burcu Yorumu


31 Ekim 2012 Günlük Burç Yorumları

KOÇ
Gökyüzü yoğun ve stresli bir günün sizleri beklediğine işaret etmekte. Sabah saatlerinde çalışma arkadaşlarınızdan biriyle ufak bir sebepten dolayı ciddi bir tartışma yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki gerginse siz sakin davranmaya çalışın. Maddi konularla ilgili beklediğiniz gelişmeler, bugün de istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Beklenmedik ödemelerin gün yüzüne çıkmasıyla paniğe kapılabilirsiniz. Gün içinde tartışmalardan uzak durarak, çözüm odaklı davranmanız günü olumlu etkilerle geçirmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise, ilişkilerinizde yaşanacak olumlu gelişmeler söz konusu.

Günün Olumlaması: Biliyorum ki, sabırlı davrandığımda karşılaştığım engellerin üstesinden gelebileceğim. Biliyorum ki, duygularımı dengede tutmayı başardığımda, aşk hayatımda verdiğim kadar sevgiyi alacağım.


BOĞA
Göksel enerjiler, yüksek bir enerjiyle haftaya başlayacağınıza işaret etmekte. İşinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yapılan anlaşma ve sözleşmelerin aktif olmasıyla popülariteniz ve maddi gelirlerinizde önemli artışlar yaşamaya başlayabilirsiniz. Yaptığınız işleri titizlikle değerlendirmelisiniz. Uzun süredir yaşadığınız konsantrasyon probleminiz de ortadan kalkıyor. Bugün öğrenme ve algılama gücünüz son derece yüksek. Özel yaşamında birliktelikleri olan Boğa’lar, 3. şahısların kıskanç ve sinsi yaklaşımlarıyla karşılaşmaları söz konusu. Beraberliğinizdeki uyum ve paylaşım, insanları kıskandırarak bu tarz yaklaşımlara itebilir. Bu gibi insanların huzurunuzu kaçırmalarına fırsat vermeden, gönül birliğiyle gerekeni yapmalısınız.

Günün Olumlaması: En yüksek akıl yetilerim şimdi faaliyette, öğrenmek istediklerimi kolayca öğreniyor. Aklımda depoluyor, zamanı geldiğinde en yüce hayrıma olacak şekilde kullanıyorum. İşlerim yolunda emek veriyor ve karşılığını bolca alıyorum. Sağlık, huzur, bolluk ve bereket yaşamımın vazgeçilmez güzellikleridir.


İKİZLER
Bugün, son derece yoğun dikkat gerektiren işlerle ilgilenebilirsiniz. Oldu dediğiniz işlerinizde problemlerle karşılaşabilirsiniz. Birileri işlerinizi bozmak için önünüze sürekli olarak engeller çıkarabilir. Geri dönen işleriniz için paniğe kapılmak yerine, size zarar vermek için uğraşıp duran kişileri öğrenmeye çalışmalı ve sizden yaşça büyük otorite konumundaki insanların desteğini alarak, yılanın başını bulmalı ve bu durumun önünü kesecek girişimlerde bulunmalısınız. Özel yaşamınızda ise, yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. İlişkisi sorunlu devam eden İkizler burçları, önemli kararlar alabilirler.

Günün Olumlaması: Sezgilerim ve aklımın önderliğinde hakkımı, geleceğimi, kazancımı engellemeye çalışan olay ve kişilerin farkına varmayı seçiyorum. Haklarıma sahip çıkıyor, engelleri tek tek aşıyorum.


YENGEÇ
Gökyüzü güne son derece dinamik ve enerji dolu başlayacağınıza işaret ediyor. Birkaç gündür sergilediğiniz pozitif yaklaşımlarınız, bugün de çevrenizi şaşırtmaya devam edecek. Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyecek insanların, beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyebileceksiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken şey paylaşımlarınız olmalı. Kiminle, nerede, ne konuştuğunuza ve bu konuşmaların gizliliğine önem verin. Fikir ve projeleriniz uygulamaya geçmeden önce başkalarının kulağına çalınırsa zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Sadece duygularınızla değil, mantığınızın da sesine kulak vererek tercihlerinizi belirlerseniz, mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Yeni doğmuş bir bebek gibi yenilenmiş, huzur dolu, öğrenen, araştıran, hayata sıkı sıkı tutunduğum zamanlardayım. Bana sunulmuş hayatı tüm yönleriyle değerlendiriyor, mutluluk ve

ASLAN
Gökyüzü bugün, disiplininiz ve başarmaya yönelik istekli davranışlarınızın ödülünü alabileceğinize işaret etmekte. Daha önce yapıp yapmamak konusunda tereddüt ettiğiniz konuları ele alabilir ve kısa bir süre içinde istediğiniz şekilde size fayda getirecek hale getirebilir, maddi imkanlarınızı artırabilirsiniz. Geçmişe takılıp kalmadan, günün getirdiğini akıllıca değerlendirdiğiniz özel zamanlardasınız. Kendinize olan güven ve cesaretiniz iş hayatınızda statünüzü yükseltecek bir enerji sizler için. Özel yaşamınızda ise, ailenizle yaşanan problemleri bir an evvel halletme yoluna gitmelisiniz. İşinizdeki gelişmelere tüm dikkatinizi verebilmeniz için huzurlu olmanız şart. Bunu sağlayacak kişi de sizsiniz.

Günün Olumlaması: Kendime belirlediğim hedeflerim doğrultusunda, deneyimlediğim her olaydan aldığım derslerin verdiği disiplinle hareket ediyor ve isteklerime başarıyla ulaşıyorum.

BAŞAK
Gökyüzü bugün, iş hayatınızda oldukça yoğun ve tempolu bir güne işaret etmekte. Yoğunluktan dolayı hiçbir şeyi gözden kaçırmamaya, özellikle dikkat gerektiren resmi evrakları tam anlamıyla okuduğunuzdan emin olduğunuza dikkat edin. Bugün sadece yapmanız gerekenlerle ilgilenin. Çalışma arkadaşlarınız sizi farklı konuların içine çekmek isteyebilirler, duyarsız kalın ve işinize bakın. Boş konuşmalara harcayacak zamanınız yok. Özel yaşamınızda ise, aile hayatınızı ilgilendiren konular önem kazanacak, sevdiklerinizden ilgi görüp, ilgi göstereceğiniz keyifli bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Sözlerin esiri olmak yerine fikirlerimin önderliğinde ilerlemeyi seçiyorum. Sözlerimi sessizliğe haykırıyor, rahatlıyor ve kendime olan güvenimle işimde cesaretli girişimleri gerçekleştiriyorum.


TERAZİ
Gökyüzü güzel başlangıçlara işaret etmekte. Bugün, herkesle uyum içinde olmaya gayret göstermeli, alınması gereken ortak konularda yapıcı tavırlarda bulunmalısınız. Beklediğiniz bir görüşme bugün gerçekleşebilir ve istediğiniz sonucu alabilirsiniz. İletişime önem vermeli ve fikirlerinizi cesaretle ifade etmelisiniz. Yapılan toplantılarda konumunuzla ilgili önemli kararlar alınabilir. Kariyerinizde olumlu gelişmelerin yaşandığı bu süreçte, kimseyle tartışmaya girmemeye ve duygusal yaklaşımlarla kararsız tavırlar göstermemeye, her zamankinden çok daha fazla dikkat edin. Özel yaşamında ise, birliktelikleri devam eden Terazi'ler, karşı tarafın maddi konularda yaşadığı yanlış tercihler yüzünden stres yaşayabilirler.

Günün Olumlaması: Her geceden sonra güneşin doğduğu gibi karanlık günlerimden sonra gelen aydınlığım için şükrediyorum. "Hayat mucizelerle dolu" derlerdi de inanmazdım. Şimdi kendi mucizelerimi yaşamanın verdiği umutla, yarınlarıma güvenle yürüyorum.


AKREP
Burcunuzda ilerlemeye devam eden Güneş, kendinize olan güveninizi geliştirmeye ve zorlandığınız konularda, nasıl davranmanız gerektiği yönünde, doğru kararlar almanız için sizlere yardımcı olmaya devam ediyor. Bu olumlu etkiyi akıllıca kullanmalısınız. İşlerinizi geliştirmek, var olan potansiyelinizi ortaya koymak için mücadele edin. Hırsla, amacı birbirine karıştırmamaya özen gösterin. Özel yaşamında evli olan Akrep'ler, yaşanan sıkıntılı günlerden sonra birbirlerine karşı dürüst davranmanın getirdiği olumlu günlerin keyfini çıkaracaklar. Beraberliği olmayan Akrep burçlarının bir arkadaşlıkları her an aşka dönüşebilir. Acele etmeden biraz daha tanımaya çalışarak, hareket etmek faydanıza olacaktır.

Günün Olumlaması: Hırslarımı ve aşırı gururumu kontrol altına alıyorum. Mücadeleci davranıp, tüm beceri ve yeteneklerimi ortaya koyuyor, hak ettiğim yere sağlam adımlarla gelmenin mutluluğunu yaşıyorum.


YAY
Gökyüzü, düşüncelerinizdeki karışıklığı iş hayatınıza yansıtmamanız için uyarıyor sizleri. Olumlu gelişen olayları bile kararsız ve dalgın tavrınızla değerlendiremeyebilirsiniz. Uzun zamandır birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz. İç huzursuzluğunuzu paylaşarak yenmeye çalışmalısınız. Bugün işinizle ilgili ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda geçmişte deneyimlediğiniz fakat çözüme kavuşturamadığınız konular tekrar gündeminize gelecek. Siz, iç dünyanızda kopan fırtınaları bu kez söndürecek tavırlar sergileyecek ve rahatsızlıklarınızı söküp atacaksınız. Yaşanan bu durum sizi öylesine rahatlatacak ki, yıllardır hissetmediğiniz kadar hür ve cesur hissedeceksiniz kendinizi.

Günün Olumlaması: Yıllardır içimde biriktirdiğim acılarımı, öfkemi, kırgınlıklarımı söküp atıyorum yüreğimden. Beni bağlayan prangalardan kurtulmanın verdiği hürriyet duygusunu yaşıyor, sahip çıkıyor ve şükrediyorum.


OĞLAK
Gökyüzü bugün, işinizle ilgili konularda hiçbir şeyi ihmal etmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Rahat tavırlar sergilemekten kaçınmalısınız. Sorumluluklarınızın bilinciyle hareket etmeniz gereken bir süreçtesiniz. Bugün gerçekleştireceğiniz görüşmelerde ayrıntılara fazlasıyla önem verin, çözümleyemediğiniz bir iş için önemli ipuçları elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, yakın çevrenizden duyacağınız haberlere inanmak istemeyeceksiniz ama etkilenmeye de devam edeceksiniz. Bu süreçte duygusal davranmak yerine gerçekçi davranmalı ve daha zor deneyimler yaşamadan, birtakım konularda tavrınızı net bir şekilde ortaya koyarak tedbirli davranmalısınız.

Günün Olumlaması: Son derece berrak, net ve arınmış düşüncelere sahibim. Çevremdeki her şeyi ayrıntıyla değerlendiriyor ve doğru kararlar alarak, yaşamımı kolaylaştıracak girişimlerde bulunuyorum.


KOVA
Gökyüzü iş hayatınızda risk ve başarıyı bir arada yaşayabileceğiniz bir gün olduğuna işaret etmekte. Kendinizi ortaya koyma zamanı geldi çattı. Kararlı olup hedefinize kitlenmiş ve organize olmuş bir tarzda hareket etmeniz oldukça önem taşıyor. Riskleri hesaplamalı ve girişimci olmalısınız. Yurt dışıyla bağlantılı işlerde şansınızı sonuna kadar zorlamalısınız. Mümkün olduğunca bağlantılarınızı güçlendirmeye çalışmalı, gerekirse konuya aracılık eden kişinin desteğini istemekten de çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise, iş hayatınızdaki yoğunluktan dolayı beraber olduğunuz insanın sitemkar sözleriyle karşılaşabilirsiniz. Anlayışlı davranın ve sevginizi sözlerinizle ifade edin.

Günün Olumlaması: Günün getirdiği tüm şartları akıl yetilerimle ayrıştırarak, kendi faydama olacak her şeyi itinayla seçiyorum. Yapmam gerekenleri tüm yeteneklerimi ortaya koyarak, tereddüt etmeden gerçekleştiriyorum.


BALIK
Gökyüzü bugün, geçtiğimiz haftaya göre daha kararlı bir ruh halinde olduğunuza işaret etmekte. İş arayanlarınız arkadaş ve yakın çevrenizin aracılığı ile yüz yüze görüşmeler yaparak, olumlu sonuçlar elde edebilir ve yeni bir işe hafta içinde başlayabilirsiniz. İşine devam edenlerse, yoğun geçen görüşmeler, toplantılar sonunda maddi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilir. Günlerdir fikirlerinizi kabul ettirmek için çaba sarf ettiğiniz konularda, üstlerinizden destek alabilir, yeni görevler alarak sorumluluklarınızı daha da artırabilirsiniz. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu, başkalarının etkisinde kalmadan hareket etmeniz olacaktır. Özel yaşamında yalnız olan Balık burçları, bu hafta işiniz için yaptığınız görüşmelerde ilgi duyacağınız biriyle tanışabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Kendimi seviyorum; yaşamı, işimi ve bana bahşedilen her şeyi sevdiğim gibi. Yeteneklerimi seviyorum. Başarılı olabilmek için, ayakta kalıp yaşamımı idame ettirebilmem için, maddi olarak kazançlı çıkabilmem için, sevgiyle harmanladığım düşüncelerimi, fikirlerimi ve yeteneklerimi kararlılıkla ifade etmeyi seçiyorum.

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Göklerin kutsal ışıkları daima yaşamınızı aydınlatsın. Yıldızınız ve şansınız bol olsun…
∞ MαsαL Bunu beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 31 Ekim 2012, 14:42   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

sabırlı olmak şart tabi teşekkürler

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 2012 ekim ayı burç yorumları, 2012 ekim günlük burç yorumları, 30 ekim 2012 günlük burç yorumları, 31, 31 10 2012 burçlar, 31 ekim 2012 akrep burcu yorumu, 31 ekim 2012 aslan burcu yorumu, 31 ekim 2012 balık burcu yorumu, 31 ekim 2012 başak burcu yorumu, 31 ekim 2012 boğa burcu yorumu, 31 ekim 2012 günlük burç yorumları, 31 ekim 2012 günlük burçlar, 31 ekim 2012 ikizler burcu yorumu, 31 ekim 2012 koç burcu yorumu, 31 ekim 2012 kova burcu yorumu, 31 ekim 2012 oğlak burcu yorumu, 31 ekim 2012 salı burç yorumları, 31 ekim 2012 terazi burcu yorumu, 31 ekim 2012 yay burcu yorumu, 31 ekim 2012 yengeç burcu yorumu, 31 ekim burç yorumları, 31.10.2012 günlük burç yorumları, burç, burç yorumları 31 ekim 2012, ekim, günlük, günlük burç yorumları, günlük burç yorumları 31 ekim 2012, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557