Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Kasım 2012, 20:13   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 1 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

01.11.2012 günlük burç yorumları
1 kasım 2012 günlük burçlar,burç yorumları 1 kasım 2012
Günlük burç yorumları 1 kasım 2012
1 kasım 2012 Günlük Burç Yorumları, 01 11 2012 burçlar, 1 kasım 2012 akrep burcu yorumu, 1 kasım 2012 aslan burcu yorumu,
1 kasım 2012 balık burcu yorumu, 1 kasım 2012 başak burcu yorumu,
1 kasım 2012 boğa burcu yorumu,1 kasım 2012 ikizler burcu yorumu,
1 kasım 2012 koç burcu yorumu,1 kasım 2012 kova burcu yorumu,
1 kasım 2012 oğlak burcu yorumu, 1 kasım 2012 terazi burcu yorumu, 31 Ekim 2012 yay burcu yorumu,1 kasım 2012 yengeç burcu yorumu, 2012 Ekim ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2012 Ekim günlük burç yorumları, 1 kasım burç yorumları, 1 kasım 2012 perşembe burç yorumları


1 kasım 2012 Koç Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Boğa Burcu Yorumu
1 kasım 2012 İkizler Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Yengeç Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Aslan Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Başak Burcu yorumu
1 kasım 2012 Terazi Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Akrep Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Yay Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Oğlak Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Kova Burcu Yorumu
1 kasım 2012 Balık Burcu Yorumu


KOÇ
Göksel enerjiler bugün kendinize davranışlarınıza karşı son derece adil yaklaşımlarda bulunup kendinizi geliştirmeniz gereken alanları, net bir şekilde değerlendirip ele alacağınıza işaret etmekte. Bu adil yaklaşımınız sorunlu yönlerinizi geliştirebilmeniz için önemli bir fırsat sizler için ve siz bunu yapabilecek irade gücüne sahipsiniz. İşlerinizin sorumluluğunu daha fazla taşıyacak ve dürüst yaklaşımlarınızla çevrenizdeki insanların desteğini alarak rahatlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise, karşı cinsle ilişkilerde heyecan verici gelişmeler sizi ürkütebilir. Duygularınızı kendi içinizde yaşamak yerine paylaşmayı tercih etmelisiniz.

Günün Olumlaması: Kendime adil davrandığımda kazanırım. Hiç kimse kusursuz değildir. Benim de olmadığım gibi geliştirmem gereken yönlerimi kabul ediyor. Sabır ve sevgiyle kendimi geliştiriyor daha iyiye, güzele ulaşıyorum.


BOĞA
Gökyüzü kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte, cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler söz konusu. Basamakları hızlı adımlarla çıkmaya başlıyorsunuz, bu durum sizi korkutmamalı. Uzun zamandır emek verdiğiniz, mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi ve sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız, fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar, bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise, beraber olduğunuz insanla birlikte yeni kararlar alabilir, bir uygulamanın içinde birlikte yer almayı tercih edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabır, sevgi, saygı bu üç önemli olgunun getirdiği gücü tüm benliğimde hissediyor işime, sevdiklerime, kendime karşı uyguluyorum. Bütünün parçası olmaktan mutluyum. Bütünün hayrına yaptığım, dilediğim tüm güzelliklerin, gerçekleşmesi için çalışıyor ve gerçekleşeceğine inanıyorum.

İKİZLER
Gökyüzü tamamlamanız gereken işleriniz varken yeni girişimlere girmeniz konusunda aceleci davranmamanız için uyarıyor sizleri. Var olanı tamamlamadan yeni bir olgu içine girmeniz, birçok riski beraberinde getirebileceği gibi hali hazırda devam eden ilişkilerinizin bozulmasına da neden olabilir. Hayat uzun soluklu bir maraton, nefesinizi ve enerjinizi kısa sürede tüketmemeyi öğrenmelisiniz. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşamaya başlayacağınız bu süreçte, sorumluluklarınızın hakkını yerine getirerek, hareket ettiğinizde erteledikleriniz zaten karşınıza çıkacaktır. Özel yaşamınızda ise, beraberliğinizde gerçek anlamda aradığınız huzuru bulamadığınız zamanlardasınız.

Günün Olumlaması: Sağlıklı ve doğru kararlar alabilmek için iç sesime kulak veriyor, yaşadıklarımı objektif olarak gözlemlemeyi seçiyorum. Haklılık peşine düşmeden, haksızlığı suçlamadan, suçlu olmayı hissederek hareket ediyor ve doğru olanı buluyorum.

YENGEÇ
Bugün, iş hayatınız sayesinde tanışacağınız insanlarla yeni fikirlerle karşılaşabilir, önemli teklifler alabilirsiniz. Kendinizi ifade ediş şekliniz, iş yaptığınız insanları fazlasıyla etkileyecek. İş arkadaşlarınızdan olumlu görüşler alacaksınız. Bu motivasyon ve güveninizi daha da arttıracak. Bugün eskiye özleminiz artacak, yakınlarınızla nostalji yapacaksınız. Akşam saatlerinde gelecek bir habere sevinebilirsiniz. Özel yaşamınızda geçmişte yaşanan ilişkilerdeki korku ve endişelerinizi şimdiye taşımamayı öğrenmelisiniz. İlişkinizde gizliliğe önem vermeli ve yaşadıklarınızı alenen ifade etmemeye özen göstermelisiniz.

Günün Olumlaması: Kendi özelimi sevdiğim insanla yaşıyor, dışarıdan hiçbir müdahalenin ilişkimizi bozmasına izin vermiyorum. Yaşam beni olgunlaştırıp bilgeleştirdi. Her deneyimim ve öğrendiklerim için Rabb'ime minnettarım.

ASLAN
Bugün yoğun bir iletişim görüşme trafiği yaşayabilirsiniz. E- mailler, bildirmeniz gereken haberler, onaylamanız ve onaylatmanız gereken konularla fazlasıyla meşgul olacaksınız. Çalışma arkadaşlarınızla uyum içinde hareket etmeye çalışın fakat üstün yönlerinizi göstermekten, sorumluluklarınızın ne kadar bilincinde olduğunuzu yansıtmaktan da geri kalmayın. Yönlendirici olabileceğiniz bu süreci, akıl ve disiplinle devam ettirmeniz gerektiğini aklınızdan çıkarmayın. Duygusal hayatınızdaki olumlu gelişmeler enerjinizi yükseltecek.

Günün Olumlaması: Kendimi ve yapmam gerekenleri anlaşılır bir şekilde ifade ediyor, iletişimde başarılı oluyor ve ilişkilerimi her geçen gün güçlendiriyorum.

BAŞAK
Gökyüzü bugün, iş hayatınızda duygularınızla değil aklınızla hareket etmeniz yönünde uyarıyor sizleri. İdarecilerinizle tartışmalardan uzak durmalı, öfkeli davranışlarıyla karşılaşsanız bile sakinliğinizle olayları yatıştırmalı ve okları üzerinize çekmemelisiniz. Bir süre sonra karşınızdaki kişi yaptığından rahatsızlık duyacak ve gelip özür dileyerek ve sizi tutumunuzdan dolayı tebrik edecektir. Özel yaşamınızda ise, çocuk sahibi Başak’lar çocuklarınızdan gelecek güzel bir haberle sevinebilirsiniz. Beraberliği olmayanlar ise, sosyal yaşamınıza biraz daha fazla özen gösterin. Bu özeni fiziksel olarak kendinize de göstermeniz gereken bir zamandasınız.

Günün Olumlaması: Sakinliğim ve kontrollü davranışlarım sayesinde, haksızlıklardan korunuyor, güvenle ilerlemeye devam ediyorum.

TERAZİ
Gökyüzü işinizle ilgili konularda kendinizi ifade ederken, tereddüt ve korkuya kapılmadan hareket etmeniz için uyarıcı. İş arkadaşlarınızın etkisinde kalarak, bildiğiniz konularda bile yeterince iyi olmadığınız izlenimi yaratabilirsiniz, dikkatli davranın. Bugün yakın çevrenizde gerçekleşecek gergin durumlardan mümkün olduğu kadar uzak durmaya çalışın ve sadece işinizle ilgilenin. Eğer bunu yapamazsanız bir anda kavganın, gürültünün içinde kalabilir, yöneticiler ya da üstlerinize konuyla ilginiz olmadığını ifade edebilecek şansı bile yakalayamayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, göz göre göre uyarılarınıza rağmen yapılan yanlış davranışları kabullenir bir tarzda hareket etmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Kendimle baş başa kalmayı seçiyorum. Beni ilgilendirmeyen konulardan uzak duruyor, işime konsantre olarak tüm enerjimi bu yönde kullanıyorum.

AKREP
Gökyüzü, yaşamınızın her alanında ilişkilerinizi iyileştirmeniz için var olan şartları yükseltebilmeniz adına sizleri destekliyor. Bugün işinizle ilgili konularda sergileyeceğiniz mert tavırlar, birlikte çalıştığınız sizden pekte hoşnut olmayan insanları bile etkileyecektir. Yapmayı düşündüğünüz girişimlerinizi son ana kadar kimseyle paylaşmamaya özen gösterin. Bundan kastım birileri iyi niyetle de olsa, işinizi zora sokacak bir davranış içine girebilir. Bekar Akrep’ler, bugün hiç tahmin etmediğiniz bir arkadaşınızın ya da birlikte iş yaptığınız birinin, size karşı beslediği duygularını ifade etmesiyle sarsılabilirsiniz. Sarsılabilirsiniz diyorum çünkü bu insan muhtemelen evli ya da bir arkadaşınız birlikte olduğu biri olabilir. Tepkinizi gereken cevabı vererek gösterin.

Günün Olumlaması: Seçimlerimi aklım ve sezgilerimin rehberliğinde gerçekleştiriyorum. Deneyimlerimden kazandığım bilgelik, yolumu aydınlatıp beni hep daha ileriye, daha güzele taşıyor

YAY
Gökyüzü bugün planlarınızı, arzu ve isteklerinizi gerçekleştirebilmeniz için, ilk adımınızı güvenle atabilmeniz için destekliyor sizleri. Ruhsal enerjinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz. Sezgileriniz adeta insanların zihnini okumanızı sağlayacak kadar yüksektir. İş hayatınızda maddi yatırımlar dışında tüm düşüncelerinizi, fikirlerinizi paylaşabilir, girişimleriniz için önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin, bugün her şeyin iç yüzünü çözebilir, isteklerinizin ne denli başarılı ve başarısız olacağını sezinleyebilirsiniz. Evren size kendi kendiniz rehberi olmanız için tüm olanakları sunmuş durumda. Özel yaşamınızda ise evli Yay’lar, eşlerinizle ilişkinizi daha sıcak bir hale getirmek elinizde, yeter ki duygularınızı ifade edin.

Günün Olumlaması: Ey sevgilim, sırdaşım, hayat arkadaşım sen evrenin bana verdiği mükafatımsın. Beni sende, seni bende bulduğum için çok şanslıyım. Aşkla besleniyor ve gelişiyorum. Sevginin tüm nimetleri yaşamımı süslüyor ve değer katıyor.

OĞLAK
Gökyüzü kendinizi oldukça güçlü ve zinde hissedeceğiniz olumlu bir güne işaret etmekte. Bugün biriken işlerinizi gözden geçirin ve tamamlayın ki, gelecek işlerinize tam anlamıyla dikkatinizi vererek değerlendirmelerde bulanabilin. Maddi konularda yatırımlardan acil olmayan harcamalardan uzak durmalısınız. Bu günlerde hiç aklınızda yokken cazip gösterilerek, içine sokulmak isteyeceğiniz ortaklıklara yatırımlara karşı gözünüzü açık tutun, dikkatli davranın. Maddi kayıplar ve borçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise, çocuklarınızdan kaynaklanan sorunlar canınızı sıkabilir. Size karşı dürüst davranmayabilirler. Duygularınızın ve aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz.

Günün Olumlaması: Ben evrenin ritmik müziğine kulak veriyor ve evrensel zekamı tamamen işime konsantre ediyorum. Yaşama güveniyorum. Zekamı, yeteneklerimi tüm yaratıcı enerjilerle ortaya koyuyorum.

KOVA
Gökyüzü bugün, kendinizi gergin bir ruh halinde hissedeceğinize işaret etmekte. Bu durum özellikle sabah saatlerinde daha yoğun olacaktır. Gün içinde kendinizi daha iyi hissedebilmek için bilinçaltınızda biriken öfkeyi sevdiğiniz bir hobinizle kısa bir süre bile olsa ilgilenerek, rahatlamayı başarabilirsiniz. Aksi halde gerginliğiniz gün içinde daha da artarak, çevrenizdeki hemen herkese fazlasıyla yansıyarak yapmanız gerekenleri engelleyecek, yanlış anlaşılmalardan dolayı haksız tepkilerde bulunmanıza sebep olabilecektir. Özel yaşamınızda ise, hoşgörülü davranışlarınızın karşılığını fazlasıyla alacaksınız. Aşkın tüm canlılığı yaşamınızı sarabilir.

Günün Olumlaması: Aynaya baktığımda gördüğüm yüzü seviyorum. O benim ve ben olmaktan mutluyum. Yaşamımda her şey yolunda ve olması gerektiği gibi gelişiyor. Gitmesi gerekenler gidiyor, yaşam boyu yolculuk edeceğim gerçek sevgiler ve değerler kalıyor

BALIK
Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalara karşı dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Söylenenleri doğru anladığınızdan emin olun, gerekirse teyidini almaktan çekinmeyin. Aynı şekilde birlikte çalıştığınız insanların da sizi doğru anladıklarından emin olun. Ufak tefek aksilikleri büyütmemeye özen gösterin. Yapıcı ve iş bitiren tavırlarınızla dengelerini siz sağlayın bugün. Özel yaşamınızda aile büyükleriyle ilişkilerinize onların görüş ve önerilerinize önem vermelisiniz. Birlikte alınacak kararlar için düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edin.

Günün Olumlaması: Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Biten, ardımda kalan her şey en yüce hayrımadır. Neden, niçin, keşke sorgusunda bulunmam ve yenilenen değişime sevgi ile ayak uydurur, yaşamıma kattıklarını en iyi şekilde değerlendiririm.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
01 11 2012 burçlar, 01.11.2012 günlük burç yorumları, 1 kasım 2012 akrep burcu yorumu, 1 kasım 2012 aslan burcu yorumu, 1 kasım 2012 balık burcu yorumu, 1 kasım 2012 başak burcu yorumu, 1 kasım 2012 boğa burcu yorumu, 1 kasım 2012 günlük burç yorumları, 1 kasım 2012 günlük burçlar, 1 kasım 2012 ikizler burcu yorumu, 1 kasım 2012 koç burcu yorumu, 1 kasım 2012 kova burcu yorumu, 1 kasım 2012 oğlak burcu yorumu, 1 kasım 2012 perşembe burç yorumları, 1 kasım 2012 terazi burcu yorumu, 1 kasım 2012 yay burcu yorumu, 1 kasım 2012 yengeç burcu yorumu, 1 kasım burç yorumları, 2012, 2012 ekim ayı burç yorumları, 2012 ekim günlük burç yorumları, 31 ekim 2012 yay burcu yorumu, burç, burç yorumları 1 kasım 2012, günlük, günlük burç yorumları, günlük burç yorumları 1 kasım 2012, kasım, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557