Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree3Kişi Beğendi
  • 3 Post By Şafak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10 Kasım 2012, 22:28   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart 11 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

11 Kasım 2012 Günlük Burç Yorumları

11. 11. 2012 Günlük Burç Yorumları

wwwforumrenklicom burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…
KOÇ burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Koçlar saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında oluşacak zorlu görünüm gayet önemli. Ay bu saatlerde boşlukta olduğu için iki misli dikkatli olmamız gerekiyor. Bu görünüm genel olarak ilişkiniz, iş ortaklığınız, yasal davalarınız, evlilik, yeni sözleşme konularında kişinin güvenmek, huzur bulmak, korunulmak ihtiyacının göstergesidir. Yerli yerine oturtamayan, sağlam olmayan, sorun çıkartıcı olan durumları ortaya çıkarır. Kişi kendini yalpalıyormuş gibi hissedebilir.

Bir yandan muhafaza etmeye çalıştığı değerleri, diğer yandan ilişkisindeki sorunlar, haksızlıklar veya dengesizlikler. Gün boyu bunlarla uğraşmak zorunda kalınabilir. Benim tavsiyem, ciddiyet ve hassasiyetin yoğun olduğu bugün, öncelikle durumu mantıklı bir şekilde gözden geçirmenizdir. Çünkü bazen insan aşırı duyarlılık içinde ufak şeyleri gözünde devleştirebilir. Ancak gerçekten sorun büyükse en azından bugün halletmek için durumu daha fazla zorlayabilecek hareketlerden kaçınmaktır.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

BOĞA burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Boğalar yeni gün saat 10:35 itibariyle gayet önemli olan Venüs-Satürn zorlu görünümü altında başlıyor. Özellikle sağlığınız başta olmak üzere, iş hayatınızı ilgilendiren ortaklık ve paylaşımlar, bir türlü çözüme bağlanmamış bu nedenle verimli çalışmanızın önünde sıkıntı oluşturan problemleri bir an önce halledilmesi yönünde sizi baskı altına alıyor. Kişi güvence ve ileriye yönelik teminat istiyor. Önünde duran engelleri konuşarak, anlaşmaya veya tümüyle gidermeye uğraşıyor.

Kendine anlamlı gelmeyen tekdüze bir hayatın içinde kaybolup gitmek istemiyor. Zihinsel ve bedensel anlamda onu etkileyen sorunlarından kurtulmak istiyor. İster istemez geçmişten bahsediyor, yaşanmış acı tecrübelerden söz ediyor. Amacı kendini ve değerlerini korumak istemesi. Benim tavsiyem, tarafsız ve kapsamlı bir şekilde her şeyi gözden geçirmeniz ve duruma göre hareket etmenizdir. Bütünün içindeki yerinizi bilirseniz, sorunlarınızı aşabilmeniz kolay olur.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

İKİZLER burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili İkizler saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında oluşan zorlu görünüm, kişinin yaşama karşı duyduğu inancı, her günü neşeyle bekleme arzusunu, yaratıcı çıkış yollarını zorlayıcı bir etki yaratıyor. Dramatik hatta oldukça zorlayıcı durumlar nedeniyle kendini güvensiz hissediyor. Sahip olduğunuz her şeyin elinizden kayıp gitmemesi için daha fazla emek sarfetmek isteyebilirsiniz. Sizi bloke altına alan mevcut sıkıntılarınızı yüreğinizin içinde biriktirerek kendinize lütfen yüklenmeyiniz. Kendinizi kaybetmek, aşırı endişelenerek sanki dünyanın sonu gelmiş gibi davranmak yanlı olabilir.

Maddi konularda da etkili olması muhtemel bu oluşum, eğer cebinizde paranız yoksa keyifsizlenmenize yol açabilir. Ailenizin maddi konforunu sağlamak adına abartılı bir baskının, borcun altına girmeyiniz. Benim tavsiyem hayata güvenmeniz ve sorunlarınızı mutlaka halledebileceğinize dair inancınızı korumanızdır. Ayrıca birilerinin illaki sizi onaylamasını beklemeyiniz. Onlar sizi, sizin gözlerinizle göremeyebilir, hissedemeyebilirler. Siz yine de gün boyu hayattan uzaklaşmadan her bir meseleyi bilinçli bir şekilde ele alınız.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

YENGEÇ burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Yengeçler yeni günümüz saat 10:35 itibariyle oluşacak Venüs-Satürn zorlu görünümü altında başlıyor. Bu oluşum özellikle Venüsün burcunuzda ilerlemesi nedeniyle doğal olarak sizler açısından daha önemlidir. Tabii ki her Yengeç aynı durumları yaşayacak diye bir şey yok. Bir çok olasılıklar bulunmakta. En önemlisi, kişinin çocukluk yaşamından bugüne dek yanında olan insanlarla ilişkisi ve paylaşımları, yetişme biçimi, duygusal konulara bakış açısı hassas hale geliyor. Eğer ailenizden yeteri kadar sevgi göremediyseniz doğal olarak kendi içinizde biriktirdiğiniz her şey açığa çıkıyor. Ne kadar güvendeyim? Sorusu gün boyu kafanızın içinde dolanıp durabilir. Yuvanızda eğer huzursuz bir yaşam sürüyorsanız, eşinizle sorularınız varsa, ailenizden uzaktaysanız doğal olarak hassasiyetiniz yüksek olabilir. Bir yandan ailenizi bir arada tutmaya güven içinde yaşamaya çalışırsınız, diğer yandan kendinizi ortaya koymakta, dengelerinizi yerli yerine oturtmakta zorlanırsınız.

Bir sığınak ararsınız. Sizi koruyacak, sarıp sarmalayacak, eski günlerdeki gibi mutlu edecek insanlara arzu duyarsınız. Yeniden hayatınızı inşa etmek ve kendinizi ortaya koymak arzunuz yüreğinizde büyür. Benim tavsiyem, saplantılı düşünmeden, nevrotik insanlar gibi kafanıza bir şeyleri takmadan, korkularınızı bilinçli bir akılla gözden geçirmektir. Eğer siz moralinizi yüksek tutarsanız biliniz ki, her şey zamanla yerine oturur. Yok, tam tersine isyan ederseniz, geçmişe takılıp kalırsanız tutarlı bir yaşam sürmeniz zor olabilir. Bir söz vardır. Dün dünde kaldı, bugün yeni bir şeyler söylemek lazım. Siz de kendiniz için artık yeni bir şeyler yapmaya hazırlanınız. Böylece günü olumlu bir şekilde değerlendirmiş olursunuz.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

ASLAN burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Aslanlar yeni gün zorlu bir görünümün etkisi altında başlıyor. Saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında mücadeleci bir açı(90 derece) meydana gelecek. Bu görünüm, hedeflerini gerçekleştirmek, doğru ve düzgün ilişki yaşamak, kendini güçlü bir şekilde ifade etmek isteyen bireyin gün boyu kendisini tanımlamakta karmaşaya düşebileceğinin işaretçisidir. Düşüncelerinizi belli bir temele oturtmakta, bunları başkalarıyla paylaşmakta zorluk çekebilirsiniz. Sıkıntılı olduğunuz konularda sizi rahatlatacak insanlara, hayata güzel bakabilmek için fazladan desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Önünüzde duran engelleri bir atlama taşı olarak görmenizi tavsiye ediyorum.

Hani bazen insan avuçlarının arasından bir şeyleri kayıp gittiğini düşünür. Sanki çaresiz ve ortada kalmış gibidir. İşte bütün bunlar hayata daha sıkı tutunarak mücadele gücümüzün açığa çıkmasını sağlayabilir. Durumu bir de bu bakış açısıyla değerlendirirseniz yaşamla bağınızı koparmadan ayakta durabilirsiniz. Ne olursa olsun insanlarla iletişimde bulununuz, problemlerinizi gözünüzde devleştirmeyiniz. İnsan güçlü bir varlıktır. Sizi abluka altına alan problemlerinizi bilinçli bir şekilde ele aldığınızda, gözünüzde büyüttüğünüz kadar önemli olmadığını, her şeyden önce sizin sağlığınızın kıymetli olduğunu unutmayınız. Kendinizi aşmak ve yaşamın sıkıntıları karşısında duyulan endişelerden kurtulmanın yolu inançla hayata sarılmaktır. Sakın ola kendinizi bırakmayınız. Konuştukça açılırsınız, paylaştıkça rahatlarsınız.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

BAŞAK burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Başaklar günün en önemli enerjisi saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasındaki zorlu görünüm olarak dikkat çekiyor. Bu oluşum, kişinin kendi değerini, ancak ve ancak sahip olduklarıyla eş tutmasına yol açabilir. Eğer sorunları varsa, elindeki avucundaki yetersizse sürüklendiğini hissedebilir. Kendini hem ilişkisi hem de geleceğiyle alakalı konularda güvensiz hissedebilir. Sanki değersizmiş, sanki ortada kalmış, yaşamı kısıtlanmış gibi hissettiği için akıntıya kapılmış bir yaprak misali kendini bırakabilir. Kimileri böyle bir etki altında mala-paraya-ilişki kurmaya-başarılı olmaya öylesine açtır ki, gereğinden fazla biriktirir, hatta biriktirdiğini bile yetersiz görür.

Bazıları tam tersine ona hiçbir faydası dokunmayacak ilişkiye kendini adar, sahiplenir ve gözünün önündeki gerçekleri görmezden gelebilir. Bir kısmı sırf kendini güçlü hissetmek için geçmiş anılara sığınır. Oysaki onlar geride kalmıştır. Ancak kişi bunu kabul etmekte zorlanır. Benim tavsiyem, kendinize mutlaka gerçekçi bir hedef belirlemeniz ve iç dünyanızı yeniden yapılandırmak için var gücünüzle sağlıklı bir şekilde ilerlemenizdir. Parayla alakalı ortaklıklarınızı, bağımlılıklarınız bugün iyice gözden geçiriniz.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

TERAZİ burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Teraziler yeni günümüz saat 10:35 Venüs-Satürn görünümü altında başlıyor. Satürn burcunuzda ilerlediği için doğal olarak dikkatli olması gereken burç mensuplarının başında geliyorsunuz. Bu oluşum, kendini ortaya koymakta zorlanan ve özellikle özgüven duygusunda düşüşler hisseden Teraziler için zorlayıcıdır. Kendinizi anlamsız ve size yabancı bir yaşamın ortasında kısılmış gibi hissedenleriniz olabilir. Yaşam amacınızın farkında olmanız mutlaka şart. Yani ne olursa olsun hayatta bir hedefiniz olması gerektiğini ve olduğunu unutmayınız. Başkalarına göre değil, kendinize göre bir çizgi belirleyerek onun üzerinde sağlıklı bir şekilde yürümeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bazen öyle durumlar yaşanır ki, kişi kendini bir yaprak misali kaderin eline bırakır.

Artık ne olacaksa olsun diyerek mücadeleden, kendini ifade etmekten vazgeçer. İsteklerinin peşinden gitmeye cesareti yok gibidir. Oysaki böyle düşünmek kendinize yaptığınız haksızlıktır. İnsan net ve kararlı olmayı bilmelidir. Bu oluşum sizin değişken düşünmenize, birilerinin kontrolü altına girmenize yol açmamalı. Buna müsaade etmemelisiniz. Eğer siz kendinizin farkında olursanız toplum içinde kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Eğer siz, dengenizi kaybederseniz, eskiye takılı kalır, gelişemez büyüyemezsiniz. Güven içinde yaşamak istiyorsanız, kendinize sahip çıkmalısınız.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

AKREP burcu 11 Kasım 2012 yorumu

Sevgili Akrepler yeni gün her burç mensubu için farklı alanlarda zorlayıcı olabilir. Saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında oluşan mücadeleci görünüm, kendini tanımlamakta, ortaya koymakta endişe ve karmaşa duymanıza, kısır bir döngü içinde yuvarlanıp gittiğinizi düşünmenize yol açabilir. İş hayatınız, sağlığınız veya gelecek konusunda önünüzü görmekte zorlanabilirsiniz. Sanki her şey gelip sizi bulmakta ve elinizi kolunuzu bağlamaktadır. Bu durumda olan Akreplere tavsiyem, hayata dört elle sarılmaktan, korkularınızın, geçmişin etkisi altında kalmaktan sakınmanızdır. Siz kendinize güven duyarsanız hiçbir şeyin sizi kelepçelemesine izin vermemiş olursunuz. Bazen aşırı duyarlılık insanın içini kemiren bir virüs gibidir. Bir kere izin verdiniz mi sizi zapteder ve esir alır. Oysaki insan kendi kendine telkinde bulunmalı, çaresiz olmadığını bilmeli inadına hayata gülümsemelidir. Lütfen kendinizi bırakmayınız.

Bazen öyle bir ilişkiye tutuluruz ki, dengemiz sarsılır. Ha bugün ha yarın düzelir diyerek yıllar gelip geçer. Fakat nedense beraberlik bir türlü rayına oturmaz. İşte bu durumda olan Akreplere tavsiyem, geçmişte yaşananları, beraberliğinizi gerçekçi bir şekilde gözden geçirmenizdir. Her Akrebin aynı durumları yaşamayacağı gerçeğinden yola çıkarak bugünkü oluşumu size örneklerle açıklamaya çalıştım. Bu enerjinin özünde yatan asıl önemli nokta şudur. Hayatımızın, amaçlarımızın, yaşamın ve her şeyden önemli kendimizin farkına varmak. Bunu bilen insan yanlış seçimlerde bulunmaz, kendinden emin olur, hayata tutunur ve engellerle mücadele etmesini bilir. Fırsatları yerinde kullanarak arzularını elde eder. Şüpheye düşen insan yolu göremez. Karmaşa içinde kaybolup gider. Bunu kendimize yapmaya hakkımız yok.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

YAY burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Yaylar saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında oluşacak zorlu görünüm her birimiz için farklı alanlarda uyarıcıdır. Bir insan yaşam karşısında sürüklenmeden ayakta durabilmek için mutlaka bir amacı olmalıdır. İnsan avare ve başı boş bir hayat sürmesi halinde yanlış işlere, yanlış ilişkilere saplanır kalır ve sonunda kaybolur gider. Hedefsiz insan rüzgara kapılıp giden yapraklara benzer. Nereye konacağı meçhuldür. Gelip geçici boş işlerin peşinde koşan ve tuhaf ilişkilerin esiri olan kişinin kaderine küsmeye, isyan etmeye hakkı yoktur. Ne olursa olsun kendiniz için en güzel, en doğru olanı istemeli ve bunu elde etmek için bütün gücünüzle mücadelenizi sürdürmelisiniz. Kendinizi tanımanın yolu, kendi gücünüzün farkına varmak ve bastığınız yeri bilmekle mümkündür. Bazen yanlış insanlarla bir arada oluruz, yanlış kişiye vuruluruz, yanlış seçimler yapar sonra da geçen yıllarımıza yanar dururuz. Oysaki kendi değerimizin farkında olsak bir hayalin peşinden koşmak yerine, sağlıklı olana yöneliriz. İnsan çaresiz bir varlık değildir. Hiç kimsenin kendine eza cefa etmeye hakkı yoktur. Zaman her türlü yaraları sarar ve iyileştirir.

Yeter ki umudumuz olsun. Dostluklar çok önemli. İnsan yeri geldiğinde sırtını sıvazlayacak, dengeli ve adil, eşitlik ilkesi içinde paylaşımlarda bulunacağı kişileri hayatına almalıdır. Eğer yaşadığımız beraberlik sürüklenmemize yol açıyorsa, bir türlü sağlam bir zemine oturmuyorsa oturup her şeyi bilinçli bir şekilde gözden geçirmek lazımdır. İşte bugünkü görünüm güçlü bir ortaklığa, doğru bir insana ve hayatın doğal döngüsü içinde yaşamla kaynaşmaya olan ihtiyacımızın birebir göstergesidir. Kendini tanıyan, yanlışını bilen, hatasını anlayan insan yeni bir sayfa açabilir. Sağlıklı, akıcı bir cinsel yaşamı olabilir. Amacını bilen insan, kimseye eğilip bükülmeden kendi ayakları üzerinde durabilir. Sıfırdan hayatını kurgulayabilir. Zor durumlardan geçip düşmüş olsa bile ayağa kalkıp yine zirveye ulaşabilir. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklarınız çok önemli. Yanlış kişilerin gittiği yola saparak hayatınızı boş yere harcamayınız. Yaşam-Ölüm iç içe geçen olgular. İnsanca yaşamak, sağlıklı bir şekilde yaşlanmak, huzurlu bir hayat sürmek için bilinçli düşünmek zorunda olduğumuzu bilmemiz gerekiyor.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

OĞLAK burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Oğlaklar saat 10:35 itibariyle yöneticiniz Venüs, Satürn ile mücadeleci bir görünüm yapacak. Gün boyu etkisini hissedeceğimiz bu oluşum, iş hayatında, toplumsal aktivitelerinde eşit hak ve sorumluluklar çerçevesinde yaşamını sürdürmek isteyen bireyin güvence arayışını simgelemektedir. Tabii ki hepimiz ekmeğimizi kazanmak, hak ettiğimiz gibi insanca yaşamak istiyoruz. Kurulan ilişkiler, ister özel hayatımızda isterse dış dünyada olsun, ruh sağlığımız üzerinde çok önemli izler bırakabiliyor. Kendimizi garip bir döngünün içinde hissediyorsak ve bir türlü arzu ettiğimiz güvenceye kavuşmuyorsak umudumuzu yitirebilir, hayata küsebiliriz. İşte bu görünüm, bugün yaşanılan sorunları ortaya çıkartarak bizi kıskaç altına alıyor. Bir yandan kendimizi ispat etmek için toplumda mücadele veriyoruz diğer yandan özel hayatımızda ilişkimizi ayakta tutmaya çalışıyoruz.

Bazen sorunların üstesinden geliyoruz, kimi zaman üstünü kapatıp yokmuş gibi farzederek yaşamımızı sürdürüyoruz. Ancak bugün olduğu gibi, Satürn bize ihtarda bulunuyor. Yanlışlar varsa bunları ele almalı, haksızlıklara karşı dikkatli olmasın diyor. Bazılarınız için bu enerji daha özel durumları simgeleyebilir. Artık bir yeni sayfa açarak kendi yaşamını kurmak isteyen birey, evliliği düşünüyor olabilir. Ancak şartları gereği güvende olmadığı için bunu yapamamanın sıkıntısını duyabilir. Burada önemli olan, ilişkinize, toplum içindeki yerinize, hayatınıza bugün gerçekçi bir şekilde bakmanız ve kişisel yönden size doyum sağlayan seçimlerde bulunmanızdır. Eğer bir yanlış varsa, bilin ki kendini sürekli hatırlatabilir.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

KOVA burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Kovalar Çarşamba günümüz gayet önemli bir oluşuma ev sahipliği yapmakta. Saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasındaki görünüm kişinin toparlanmak, kendine gelmek, inandığı yolda ilerlemek, yaşama daha olumlu yönden bakabilmek adına yaşamını düzenleme ihtiyacının göstergesidir. Bazen gönül ilişkimiz, kimi zaman bazı insanlar, gelenekler ve görenekler bizi sıkıştırarak kabul edemeyeceğimiz şeyleri bize zorla enjekte etmeye çalışırlar. Oysaki böyle bir hayat sürmek için Kova açısından kaybolup gitmekle eş değerdir. Oysaki mutlu ve huzurlu birey, kendini ve amacını belirleyebilir. Seçimlerini ona göre yapabilir. Bazen hayat bizi –Şunu seçmeye mecbursun diyerek kıskaç altına alır. Şöyle düşünmelisin, şuna dikkat etmelisin, şu yoldan gitmelisin.

Bütün bunlar kişinin yaşam felsefesini darmadağın eder. Fırsatları yerinde kullanamamasına yol açar. Kişi çaresizleşir, kendine bile yabancılaşır. Kimi zaman da, ailevi meseleler, çalışma hayatındaki zorluklar, sağlık koşulları, insanı durdurur. Bu etkenlerle mücadele etmeden ilerlemek, kendine yeni bir sayfadan bakmak zordur. İşte bugünkü görünüm, hem kendiniz hem de geleceğiniz adına ilişkilerinizi, durduğunuz noktayı, sosyal güvencenizi, iş koşullarınızı kısaca hayatınızı gözden geçirmeniz adına önem taşır. Zihin ve beden ilişkinizi mutlaka dengede tutmaya çalışmanızı tavsiye ediyorum.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.

BALIK burcu 11 Kasım 2012 yorumu
Sevgili Balıklar saat 10:35 itibariyle Venüs-Satürn arasında mücadeleci bir görünüm oluşacak. Bu oluşum her burç mensubu için önem oluşturuyor. İnsanoğlu doğumundan ölümüne kadar türlü deneyimlerden geçer. Hayat kimi zaman mutlu yüzünü gösterir ve bizi gülümsetir. Bazen de hüzünlendirir ve tüm ağırlığıyla üzerimize çöker. Ancak her şeye rağmen yaşamak güzeldir. Zaman gelir geçer, acılar deva bulur, yaralar sarılır. Her yeni günün bir umut olduğunu asla unutulmamalıdır. Bu görünüm altında, maddi sorunlarınızdan iş ortaklarınıza, cinsel hayatınızdan girişimlerinize kadar her alanda dikkatli olmak, bastığınız yeri bilmek durumundasınız. Kanuni işler, kalıcı değişiklikler, alacak-borçlarınız, tüm hesaplarımızda bilinçli düşünmeye çalışınız. Eşiniz ve ortaklarınızla olan parasal ilişkilerinizde doğru seçimi yapabilmek için aranızdaki güven duygusunu, bağlılığınızı gözden geçiriniz.

Eğer insan sıkıntılı ise, hayatın tadını çıkaramaz. Eğer bir insan birilerine endeksli yaşıyorsa özgür olamaz. Her günün umutla, sevinçle karşılanması için ilişkinizdeki dengelerin adil bir şekilde yerine oturtulması gerekir. Derin ve oldukça gizli problemlerinizin keyfinizi kaçırmaması için kimlerle bağlantınız var. Bunlar doğru ve yanlış mı? Lütfen bir daha düşününüz. Geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız, harcamalarınıza dikkat ediniz. Eğlenmek, gönlünüzce yaşamak hakkınız. Ancak bu, sizi maddi-manevi yönden zorlayacaksa, size ağır bedeller ödetecekse bir anlamı olabilir mi? İçgüdüsel isteklerimizin kurbanı olmamak için, ilişki konularında gerçekçi olmak durumundayız. Sağlığımıza dikkat etmeliyiz. Ailemizin, sevdiklerimizin ve kendimizin güven içinde yaşamamız için kendi kendime telkinde bulunarak bizi üzen meseleleri artık bir hale yola koymalıyız.

Not: Saat 17:14 olana dek Ay boşlukta kalacaktır. Acil kararlar vermekten sakınmalıyız. Yukarıdaki konuları gözden geçirme anlamında boşluk etkisi oldukça işinize yarayabilir. Sakin olalım, bilinçli davranalım ve umudumuzu asla yitirmeyelim.
Pαndorα, Đeѕtinα. ve YeK..! bunu beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 11 Kasım 2012, 01:49   #2 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart

Güzel burç yorumları teşekkürler


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 11 Kasım 2012, 03:27   #3 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

Teşekkürler Şafak..
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 11 Kasım 2012, 03:31   #4 (permalink)
>>> M..S..D <<<

YeK..! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 21 Ekim 2012
Nerden: Karadeniz
(Mesajlar): 1.043
(Konular): 417
Renkli Para : 47418
Aldığı Beğeni: 222
Beğendikleri: 348
Ruh Halim: Paranoyak
Takım :
Standart

Tutmuo tutmuo dedık şimdide fazla tuttu iyimi saolasın şafak.

"Aç Mısın?" Sorusuna " Kafayı Yedim, Ziyadesiyle Tokum" diyesim var...
YeK..! isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 11 Kasım 2012, 04:53   #5 (permalink)
Zamansız..


Đeѕtinα. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Ağustos 2011
Nerden: *Şeker Kutusu ~
(Mesajlar): 7.875
(Konular): 1160
Renkli Para : 437176
Aldığı Beğeni: 1051
Beğendikleri: 1249
Ruh Halim: none
Standart

11 Kasım 2012 Hangi Burç,11.11.2012 burçlar, 2012 kasım ayı burç yorumları, 2012 kasım günlük burç yorumları, 11 kasım 2012 akrep burcu yorumu,11 kasım 2012 aslan burcu yorumu, 11 kasım 2012 balık burcu yorumu, 11 kasım 2012 başak burcu yorumu, 11 kasım 2012 boğa burcu yorumu, 11 kasım 2012 cuma burç yorumları, 11 kasım 2012 günlük burç yorumları, 11 kasım 2012 ikizler burcu yorumu, 11 kasım 2012 koç burcu yorumu, 11 kasım 2012 kova burcu yorumu, 11 kasım 2012 oğlak burcu yorumu, 11 kasım 2012 terazi burcu yorumu, 11 kasım 2012 yay burcu yorumu, 11 kasım 2012 yengeç burcu yorumu, 11 kasım burç yorumları, günlük burç yorumları

***

ünlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarBaşkalarının fikirlerine aldırmadan harakete geçmenizin hiçbir sakıncası yok. Size telkin edilmek istenilen fikirleri iyice süzgeçten geçirmelisiniz. Kaybettiğinizi zannettiğiniz bir anda yeni bir moralle davranıp, durumu kurtarmanız olasıdır. Çevrenizdeki kimseler yapılması gerekenlere ilgisiz olabilirler ve bütün sorumluluk size kalabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 Pazarİş ve para konularında ummadığınız olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Karlı alışverişler yapabilir, her konuda büyük bir beceriklilikle haraket edebilirsiniz. Özellikle ihtiyaçlarınızı karşılamak ya da bir süredir istediğiniz bir şey için alış veriş yapmayı düşünüyorsanız bugün çok uygundur. Hayatınızda yeni yüzler, yeni yerler, işler ve aşklar isteyebilirsiniz. Mantığınızın sesini sezgilerinizle birleştirebilirseniz büyük kazançlar elde edebilirsiniz.


Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarBugün yeni düşünce ve projelere açıksınız. Herşeyi son derece kolaylaştıracak olan buluş veya fikirler üretmeniz mümkündür. Herşeyi düzeltmek, yeniden yapmak güç ve kabiliyetine sahipsiniz fakat bugün aynı zamanda sizin için aktiviteler herşeyden ön planda olabilir. Karşı cinsle kontak kurabilmek açısından da oldukça şanslısınız. Aslında, iyi kullanıldığı takdirde yapıcı bir dönemdesiniz. Uzun zamandan beri beklediğiniz şeyleri gerçekleştirebilirsiniz.


Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarBugün talih oyunları ya da benzeri şeylerden de uzak durmalı veya ölçüyü elden kaçırmamalısınız. Alışılmadık ve renkli dostluklar kurabilirsiniz. Bütün hayatınızı değiştirecek olan büyük sürprizlere hazır olmalısınız. Gene de bu olumlu gelişmeleri hemen bir gün içinde beklememelisiniz. Zamanla herşeyi teker teker göreceksiniz. Duygusal ilişkileriniz heyecan ve mutluluk vericidir. Eğer yalnız biriyseniz yeni başlangıçlar yapma imkanı bulabilirsiniz.


Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarBugün daha gerçekçi ve dengeli hareket edeceğiniz bir gününüzdesiniz. Size memnuniyet verebilecek olan birçok olay ya da şeyle karşılaşmanız olasıdır. Yardımsever yapıdasınız. Karşı cinsle olan her türlü ilişki ve iletişimiz verimlidir. Bugün karşı cinsin istek ve düşüncelerini sezgisel olarak anlayıp, gereken karşılığı verebilecek yapıdasınız. Gelecek için hazırlık ve plan yapabilmek için iyi zamandasınız. Her tür alım satımda şansınız açıktır. Konuşma ve ikna gücünüzGünlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarEğer teknik konularla ilgili bir iş yapıyor veya okuyorsanız son derece başarılı olacağınız bir dönemdesiniz. Ancak aceleci bir yapıda olmanız nedeniyle sakarlığa eğilim gösterebilirsiniz. Bu yüzden her zaman ufak tefek kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Bazı önemli kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Hayatınızın bu döneminde çok güçlü itilimler duymanız olasıdır. Eğer erkekseniz arzularınız zorlayıcı seviyede olabilir. Duygusal ilişkileriniz kötü gidiyorsa fazla sorun etmeyin. Ya şu anki ilişkilerinizdeki problemler çözülecek ya da yeni bir ilişki içine girerek daha mutlu olacaksınız.


Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarÇevrenizde size düşman olan bazı kimseler bulunabilir. Hayal kırıklığı getiren karşı cins ilişkilerine eğilimlisiniz. Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bir şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenize karşı uyumsuz davranışlarınız olabilir. Sağlığınıza biraz daha özen gösterin. Hemen hemen herşeyi dert edip, kendinizi üzme eğilimindesiniz. Bu da işinizi kolaylaştırmıyor.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarÇevrenizde farkında olmadığınız bir veya birkaç düşmanınız olabilir ve bunların bazı faaliyetleri size gerçekten de zarar verebilir. Ev ve iş çevrenizde size rahatsızlık veren gelişmeler olabilir. Oldukça acelecisiniz ve bu yüzden de bazı iyi fırsatları kaçırabilirsiniz. Eğer bu gibi şeylerle ilgilenmeyip, duygusal ilişkilerinizi ön plana alırsanız birlikte olduğunuz kimseyle tam bir fikir birliği içinde olabilir ve varsa ilişkinizdeki olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarEğer siz bir kadınsanız aniden karşınıza çıkan bir erkeğe bağlanabilirsiniz. Eviniz ve bütün çevreniz olumlu değişiklikler içindedir. Maddi ve duygusal açılardan beklenmedik olumlu yenilikler için kendinizi hazırlamanız lazım. Uzaklara özlem duymanız ve yolculuğa çıkmanız ya da yolculuk plan ve hazırlıkları içinde olmanız da olasıdır. Eğer mahkemelerle veya hukuki konularla ilgili işleriniz varsa bugün daha dikkatli olmanız gerekmektedir.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarDikkatli davranmazsanız aynı işi birçok kere yapmak zorunda kalmanız olasıdır. Daha sakin düşünmeye çalışmalısınız. Önünüze çıkan zorluklar karşısında yardım aramanız boşuna. Çevrenizden aradığınız destek ve yardımı bulamayabilirsiniz. Kolayca başa çıkmanız mümkün olan konular size yapılması imkansız ya da çok zor işler olarak görünebilirler. Olayları gözünüzde fazla büyütmeyin ve bir an önce atağa geçin.


Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarKendinizi fiziksel olarak güçlü hissetseniz bile küçük bir performans düşüklüğü yaşıyor ve çevreniz de bunu farkediyor. Biran önce silkinip kendinize gelmeniz ve işlerinize gereken özeni göstermeniz gerekiyor. Kendinize güvenin ve karşınıza çıkan her sorumluluğu üstlenin. Hangi cinsiyetten olursanız olun iş alanındaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Bir yatırım yapmayı düşünüyorsanız eski bir dostunuzdan yardım isteyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 11 Kasım 2012 PazarSevdiğiniz kişilerle birarada olmak, içinde bulunduğunuz bazı sıkıntılardan uzaklaşmanızı sağlayacaktır. Bugün arkadaş çevreniz sizin etkinizdedir ve onları her türlü yönlendirmeniz mümkündür. Aramak ve aramamak arasında kararsız kaldığınız birisini aradığınız takdirde olumlu gelişmeler başlayabilir. Gerekli ataklığı gösterebilirseniz sorunları kolaylıkla aşarsınız. Daha iyimser düşünmeye çalışmalısınız.
Đeѕtinα. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
10 kasım 2012 akrep burcu yorumu, 10 kasım 2012 başak burcu yorumu, 11, 11 11 2012 burçlar, 11 kasım 2012 aslan burcu yorumu, 11 kasım 2012 balık burcu yorumu, 11 kasım 2012 boğa burcu yorumu, 11 kasım 2012 günlük burç yorumları, 11 kasım 2012 ikizler burcu yorumu, 11 kasım 2012 koç burcu yorumu, 11 kasım 2012 kova burcu yorumu, 11 kasım 2012 oğlak burcu yorumu, 11 kasım 2012 terazi burcu yorumu, 11 kasım 2012 yay burcu yorumu, 11 kasım 2012 yengeç burcu yorumu, 2012, burç, günlük, kasım, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557