Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Aralık 2012, 11:47   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 22 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

22 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları

22
122012 Günlük Burç Yorumları
wwwforumrenklicom burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…22 Aralık 2012 Günlük Burç Yorumları


22 Aralık 2012 Koç Burcu Yorumu
Bugün sizi uzun zamandan beri düşündüren bir işi şaşılacak derecede kolaylıkla halledebilirsiniz. Maddi konularda geleceğinizi düşünerek hareket edebilir ve sizi mutlu eden bir karar alabilirsiniz. Bugün alışveriş için de uygun bir gününüz. Çalışan Koçlar uğraştıkları konuda çok iyi sonuçlar gözleyebilir ancak daha sonra beklemedikleri bir engelle karşılaşabilirler. İşveren Koçlar ise ticari bir konuda çok iyi fırsatı değerlendirirken eksik bir bilgi ya da hesaplamadıkları bir şey yüzünden dondurmak zorunda kalabilirler. Çalışmayan ve öğrenci Koçlar da sorumlulukları keyifli bir havada yerine getirebilirler ancak can sıkıcı bir tartışma bir anda soğumalarına neden olabilir. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Koçlar eşleriyle aynı şeyleri istemedikleri için sıkıntılı anlar yaşayabilirler.


22 Aralık 2012 Boğa Burcu Yorumu
Bugün parasal açıdan şanslısınız. Karşı cins ilişkilerinde hoşunuza gitmeyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ruhsal olarak romantik ve nostaljik bir yapıdasınız. Eğer yalnızsanız bugünlerde kolaylıkla aşık olabilirsiniz. Maddi olarak bir şansı kullanabilirsiniz. Çalışan Boğalar ellerindeki bir işten feragat edebilir ya da başka bir konuya yönelmek üzere bitiş çizgisi koyabilirler. Patron Boğalarsa ölü bir yatırımdan vazgeçip yeni bir başlangıç düşünebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Boğalar da duygusal davranıp sorumlulukları bırakabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Boğalar ilişkilerinde apayrı bir canlılık hissedebilirler. Yalnız Boğalar ise yeni bir ilişkinin ilk adımlarını atabilir.


22 Aralık 2012 İkizler Burcu Yorumu
Bugün herşeyi bir kenara bırakıp yeni çıkan şeylere hazır olmanız lazım. Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir. Herkesten güçlü olduğunuza inanmanız lazım. Gerekeni yapmaktan çekinmemelisiniz. Bugün herşeyi başarabilecek ve elde edecek güçtesiniz.Gelişmelere ümitsiz bakmayın. Herşey iyiye gidecektir. Para ve iş konularına gelince. Maddi olarak bir öneriyi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca çok arzu ettiğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Çalışan İkizler bugün gelecekle ilgili planlar yaparken geçmişin muhasebesine girebilirler. Çalışmayan ve öğrenci İkizler de eskiden ilgilendikleri ve keyif aldıkları bir konuyla ilgilenebilir nostalji yaşayabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan ikizler için pozitif bir gün. İlişkinizde sizi mutlu eden şeyler yaşayabilir ve geleceğe olan güveniniz artabilir.


22 Aralık 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Kendinize güvenerek girişeceğiniz bütün işlerde başarılı olmamanız için hiçbir sebep yok. Bazı kimseler açığınızı kolluyor ve herhangi birşeyi gelişigüzel yapmanız onlara malzeme verir. Fazla açgözlü olduğunuz hissini vermekten kaçınmalı fakat hakkınızı da korumalısınız. Yorucu yolculuk ve eğlenceler sizi mutlu edebilir ve fiziksel yorgunluğa karşı zihinsel olarak yenileyebilir. Maddi olarak beklemediğiniz bir yerden para alabilir ya da giriştiğiniz bir işten güzel bir kazanç sağlayabilirsiniz. Çalışan Yengeçler işte uyumlu bir gün geçirebilir ayrıca işle ilgili güzel bir habere sevinebilir ama sonraki aşamada eski tutumlarını değiştirmeleri gereğini hissedebilirler. Çalışmayan ve öğrenci Yengeçler de ilgilendikleri konularda iyi sonuçlar alabilir ve başkalarından yardım görebilirler.


22 Aralık 2012 Aslan Burcu Yorumu
Karşı cinsten çevrenizde sizinle ilgilenen çok sayıda insan var. Bunlar arasında seçim yapmak size kalmış. Aile büyüklerinizden size gelebilecek olan bir teklif var. Sorumluluk altına girmeniz gerekebilir. Moralinizi fazla bozarsanız sevdiğiniz kimselere karşı kırıcı tutumlara girebilirsiniz. Güvendiğiniz bir arkadaşınız sizin için yapmasını istediğiniz bazı şeyleri ihmal etmiş olabilir. Maddi olarak hoşunuza giden bir öneri alabilirsiniz. Sizi heyecanlandıran bir konuya harcama yapmanız da olasıdır. Çalışan Aslanların bugün çözüm bulabildikleri ama canlarını sıkan bazı sıkıntılarla karşılaşması olasıdır. Kafalarından geçeni birebir uygulamaları konusunda engelleri olabilir. Çalışmayan ya da öğrenci Aslanlar da bugün iradelerini kullanarak önemli bir sorumluluğu yerine getirmek için bazı isteklerini erteleyebilirler.


22 Aralık 2012 Başak Burcu Yorumu
Olayları kontrolünüz altında tutmak yönünde tavrınız bugün pek işe yaramayabilir. Çalışkanlığınız ve kendinize hakim tutumunuzla pek çok şeyi halledebilir ama bazı engeller zaafa düşme tehlikesi getiriyor. Bugün bir arkadaşınız sizi kötü şekilde kırabilir ve siz de ve onunla ilgili niyeti bozabilirsiniz. Aksiliklerin büyümesi ve büyük zararlarla karşılaşma riski sizi benmerkezci yapabilir dikkat edin. Maddi olarak istediğiniz bir şeye çok yaklaşabilirsiniz. Çalışan Başaklar uzun vadeli planlar yapabilir ve bazı sevindirici olanaklar elde edebilirler. Çalışmayan ve öğrenci Başaklar ise meşgul oldukları konularda planları dışında kalan bir şeyi öğrenebilir ümitsizliğe kapılabilirler. Ancak çözüm için uygun bir öneriyi muhtemelen ev halkından bulabilecekler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Başaklar bugün güzel bir gün yaşayabilirler. Ancak duygusal iniş çıkışlara dikkat etmeli ve eşinizin zaman zaman sizinle aynı eğlence anlayışında olmayabileceğini normal karşılamalısınız.


22 Aralık 2012 Terazi Burcu Yorumu
Bugün hesapta olmayan bir buluşma gerekebilir. Çok eğlenceli bir toplantıda karşı cinsten oldukça çekici ve hoş birisiyle tanışabilirsiniz. Daha önceleri düşündüğünüz bir konu hakkında cesaretlendirici gelişmeler olabilir. Maddi olarak bir şeyin iyi hesabını yapmanız ve göründüğü kadar karlı olup olmadığını anlamaya çalıştığınız bir gün olabilir. Çalışan Teraziler kendilerinden istenen bir işi yapmak konusunda kararsız davranabilir ve bu yüzden daha sonra ufak çaplı bir çatışmaya neden olabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Teraziler ise meşgul oldukları konularda isteksiz olabilir ve keyfi şeylere yönelebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Terazilerin bugün bazı nedenlerle karşı tarafın isteklerine uymaları gerekebilir. Bazı Terazilerin ise ilişkilerinde bir bekleme ya da bir durumu kabullenme süreci yaşanacak gibi görünüyor.


22 Aralık 2012 Akrep Burcu Yorumu
Bugün hayatın hemen her alanında nedenli nedensiz tedirgin ya da savunmada hissedebilirsiniz. Herşeyi tekrar tekrar değerlendirebilir ve istemediğiniz durumlarla karşılaşmamak için bir çok şeye kendinizi kapatabilirsiniz. Huzurunuzu korumak için elinizden geleni yapın. Bugün gerilimli ruh durumunuz yüzünden bir çok fırsat kaçabilir. Çeşitli tersliklere karşı dostlar imdadınıza yetişebilir. Ani bir başlangıç yapma düşüncesi sizi heyecanlandırabilir. Maddi olarak değişik bir öneriye kuşkuyla yaklaşmanız mümkündür. Çalışan Akrepler çalışmalarının karşılığını takdir görerek alabilir ya da hayatlarının girişiminde bulunmaları konusunda iyi bir fırsat yakalayabilir. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Akreplerin ilişkilerinde bir tartışmaya girmeleri ve herşeyi kestirip atmaları olasıdır. Bu nedenle gergin hallerinizi eşinize yansıtmayın.


22 Aralık 2012 Yay Burcu Yorumu
Herşeyin küçüklü büyüklü tersliklere açık olduğu bir gündesiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde dolaşan bazı sözler canınızı sıkabilir. Maddi olarak sezgilerinize göre hareket edebilirsiniz. Ayrıca güvendiğiniz birinin tavsiyesiyle beklemede kalabilirsiniz. Çalışan Yaylar yeni iş olanaklarına yönelebilirler. Çalışmayan öğrenci Yaylar da sorumluluklarını gözlerinde fazlaca büyütebilir ve sonuç almak için yeni ortamlara girmeleri gereğini farkedebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yaylar bugün ilişkilerini güvenli bir liman olarak görebilirler. Ancak ilişkide görmek istedikleri bazı heyecanları bugün göremeyebilirler. Arzularınız bugün eşinizle aynı tarz olmayabilir ve boşluk yaşayabilirsiniz. Yalnız olan Yaylar da bugün ciddi bir ilişki özlemi duyabilir ve maceralara kapalı olabilirler.


22 Aralık 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Tam olarak duygusal bir gününüzdesiniz. Herşeyi hislerinizle değerlendirme meylinde olabilirsiniz. Moralinizi fazla bozmazsanız ilerde durumu toparlamanız mümkün olabilir. Bir arkadaşınızın eşinizin ya da sevgilinizin hoş olmayan bir durumdan sıyrılması olasıdır. Maddi olarak ticari düşünebilir ya da böyle bir insanın etkisiyle hareket edebilirsiniz. Çalışan Oğlaklar sosyal ilişkilerin öne çıktığı bir iş günü geçirebilirler. Patron Oğlaklar da eski bir iş ilişkisini canlandırma düşünceleriyle zemin hazırlama girişimlerinde bulunabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Oğlaklar da bugün birileriyle ortak hareket edebilir ya da işten çok keyfi düşünebilirler. Duygusal konular da evli ya da beraberliği olan Oğlaklar bugün ilişkilerinde tutuk olabilirler. Karşı tarafın isteklerine uymaları gerektiğini düşünerek uyum sağlama çabaları yüzünden bütün neşeleri kaçabilir.


22 Aralık 2012 Kova Burcu Yorumu
Bugün kendinize haddinden fazla güvenip sezgilerinizin arzuladığı şekilde davranabilirsiniz. Ancak kontrolü elden kaçırırsanız ileride pişman olacağınız davranış biçimleri sergileyebilirsiniz. Bugün özellikle önem verdiğiniz bir buluşma için para harcamanız olasıdır. Çalışan Kovalar iş yerinde aksiliklerin işleri aksattığı bir gün geçirebilirler, piyasa şartları gibi kendilerini aşan nedenlerle durgun ve eski hataların sorun çıkarttığı bir gün geçirebilir. Çalışmayan Kovalar meşgul oldukları alanlarda bir nedenle fazla beklemek zorunda kalabilir ve ortaya konulan bilgi sonucu düşündüklerinden fazla uğraşmaları gerektiğini farkedebilirler. Duygusal konulara gelince evli yada beraberliği olan Kovalar bugün eşleriyle ilişkilerinde karşılıklı olarak açık davranmamak ve yalan söylenmesi söz konusu olabilir.


22 Aralık 2012 Balık Burcu Yorumu
Bugün hayatınızla ilgili önemli bir karar verip yeni sorumluluklar üstlenmeyi hedefleyebilirsiniz. Parasal olarak muhtemelen bir insanın etkisiyle yeni bir yatırım alanına yönelebilirsiniz. Önceden verilmiş kararların meyvelerini toplamanız da mümkündür. Çalışan Balıklar işteki olumlu bir değişikliğe sevinebilir ve ilerisi ile önemli bir beklentiye girebilirler, önemli buldukları bir anlaşmayı gerçekleştirmeye çok yaklaşabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Balıklar da sevindirici bir haberle arzu ettikleri bir konuda etkin bir konum elde edebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Balıklar ilişkilerinde kabullenmelerini gerektiren herhangi bir değişiklikle karşılaşabilir ve memnun olmayabilirler. Duygularınızı saklama eğilimi gösterebilirsiniz. Yalnız Balıklar da bugün arkadaş çevrelerinden birinden çok etkilenebilir ve karşılık görebilirler.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2012, 2012 aralık ayı burç yorumları, 2012 aralık günlük burç yorumları, 22, 22 12 2012 burçlar, 22 aralık 2012 akrep burcu yorumu, 22 aralık 2012 aslan burcu yorumu, 22 aralık 2012 balık burcu yorumu, 22 aralık 2012 başak burcu yorumu, 22 aralık 2012 boğa burcu yorumu, 22 aralık 2012 cumartesi burç yorumları, 22 aralık 2012 günlük burç yorumları, 22 aralık 2012 ikizler burcu yorumu, 22 aralık 2012 koç burcu yorumu, 22 aralık 2012 kova burcu yorumu, 22 aralık 2012 oğlak burcu yorumu, 22 aralık 2012 terazi burcu yorumu, 22 aralık 2012 yay burcu yorumu, 22 aralık 2012 yengeç burcu yorumu, 22 aralık burç yorumları, aralık, burç, günlük, günlük burç yorumları, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557