Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23 Ocak 2013, 20:12   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 25 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

25.01.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…25 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu
Zihninizin iyi ve akıcı şekilde işlediği bir gündesiniz. Her konuda fikir yürütmeniz, yenilikler keşfetmeniz ve gerek varsa çözümler bulmanız mümkündür. Yolculuk veya yolculuklarla ilgili konularda da şanslısınız. Bugünkü şanssızlıklarınız sizin düşünce yapınız ya da tepkilerinizle ilgili değil, insanların sizinle ters olmalarından kaynaklanmaktadır. Sizin son derece akılcı yaklaşımlar gösterdiğiniz durumlara diğer insanlar ters açılardan bakabilirler. Bu kimseler yakınlarınız da olabilirler, hiç tanımadığınız kimseler de olabilirler. Aslında haklı olan sizsiniz fakat derdinizi anlatabilmeniz zordur. Bugün özellikle anlayışsız kimselerle kontak kurmaktan kaçınmalısınız aksi takdirde sadece kendinizi yormuş olursunuz. Ayrıca çevrenizde bazı kaba yaradılışlı kimseler de bulunabilir.

25 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu
Duygusal ve asabi açıdan gerilimli bir gündesiniz. Duygularınızı dengede tutabilmeniz oldukça zordur. Bir an neşeliyken bir an sonra içine kapanık olabilirsiniz. Başka günlerde fazla aldırmayacağınız durum ya da sözler bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir. Duygusal yakınlık içinde olduğunuz kimseler sizi anlamakta güçlük çekebilirler. Aynı şekilde sinirleriniz de çabuk bozulabilir. Bir anda parlamanız mümkündür. Bu durumları kontrol altına alabilseniz de, alamasanız da uzak yerlere gitmekten kaçınmalısınız. Altında olduğunuz etkiler bu açıdan size çok az şans veriyorlar. Beklediğiniz bir haberin size bir türlü ulaşamaması ya da neşenizi kaçırabilecek haberler almanız da olasıdır.

25 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu
Genel olarak sakin bir gününüzdesiniz ancak evli ya da çocuğunuz varsa çocuklarınızla ilgili bazı sorunlarla ilgilenmek zorunda kalmanız ve bu yüzden de oldukça yorulmanız mümkündür. Sizden yaşça genç kimselerle fikir ayrılıklarınız olabilir. Eğer bu durumun üzerine giderseniz olayları büyütmeniz ve çok fazla zaman harcamanız kaçınılmazdır. Herhangi bir şekilde konuyu kesinlikle kapatırsanız, aslında sizin için son derece verimli olabilecek olan bugünü değerlendirebilme şansınızı da kaçırmazsınız. Siz bekar bir insansanız bugün arkadaşlarınızla ilgili hoş gelişmeler olabilir. Kalabalık fakat dinlendirici bir ortamda bulunabilirsiniz. Evli ya da sürekli bir ilişkisi olan bir kimseyseniz karşı cins ilişkileriniz bütün zamanınızı alabilir ve arkadaşlarınızla ilgili bazı şeylerden fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz.

25 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün oldukça önemli ya da eğlenceli şeyler yapmayı planlamış olabilirsiniz ancak ilişkilerinizi iyi düzenleyemezseniz bütün planlarınız suya düşebilir. Pek yakın bir arkadaşınız olmasa da bir tanıdığınızın lüzumsuz konu ve konuşmalarla sizi meşgul etmesi olasıdır. Eğer böyle bir kontağınız olursa ne kadar uğraşırsanız uğraşın aşırı kabalaşmadıkça bu kimsenin elinden kurtulabilmeniz oldukça zordur. Bunun dışında akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınız arasındaki bir aile kavgasına ya da anlaşmazlığa karışmanız da mümkündür. Başınıza iş açmak istemez ve gününüzü istediğiniz gibi değerlendirmek isterseniz bu gibi durumlarda hemen bir bahane ile uzaklaşmanız gereklidir. Bu gibi şeylerle vakit öldüreceğiniz yerde zamanınızı sevdiğiniz kimselerle beraber olarak harcarsanız hem siz mutlu olursunız hem de onları memnun edersiniz

25 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu
Sizin cinsiyetiniz ne olursa olsun bugün bir kadınla gerilimli durumlarda olmanız ve hatta kendinize hakim olamazsanız kavga etmeniz olasıdır. Siz bekar bir erkekseniz ve bugün bir kadınla randevunuz varsa büyük bir ihtimalle bu randevu gerçekleşemeyecektir. Ayrıca gerçekleşmemesi bir bakımdan daha iyi de olabilir çünkü buluşabildiğiniz takdirde zamanınız pek hoş geçmeyebilir. Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin ailesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz. Siz bekar bir kadınsanız ve sürekli bir ilişkiniz varsa bir kadın arkadaşınızın birlikte olduğunuz erkeğe karşı küçümser davranışlar içinde olmasına ya da fazla ilgili olmasını kızmanız olasıdır. Siz evli bir kadınsanız bugün eşinizin annesi ile bir araya gelmemeye gayret ederseniz daha iyi olur.

25 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugün, gündemdeki çok önemli bir konuyu kendi becerilerinizle olumlu bir şekilde çözümleyebilirsiniz. Sorunun çözülmesi birçok kişiyi rahatlatacak ve dostlarınızın beğenisini kazanacaksınız. Bir erkekseniz çok hareketli ortamlarda bulunabilir hatta bulunduğunuz yerde günün yıldızı bile olabilirsiniz. Size yapılan bir teklifi reddedebilirsiniz ama aslında pek de önemli sayılmaz. Daha değişik hem de çok daha iyi şartlarla başka fırsatlarla önümüzdeki günlerde tekrar karşılaşacaksınız. Karşı cinsle yeni başlayan bir ilişkileriniz varsa onun da sizin gibi düşündüğünden emin olmalısınız. Bu günlerde evinize yönelik olacak ve değişimler yapmak isteyeceksiniz.

25 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu
Zamanınızı faydasız, boş ve gereksiz işlerle harcama meylindesiniz. Kafanızda birçok plan olabilir ancak bunları yürürlüğe koymayı hep erteleyerek kendinizi engellemeniz ve vakit öldürmeniz mümkündür. Üzerinizdeki tembelliği atabilmeniz oldukça zordur. Bu nedenle birşeyler yapacağım diye kendinizi aldatmayı bırakıp gününüzü dinlenmeye ayırırsanız kafaca rahat edersiniz. Eğer bu yapınızı yenebilirseniz sizi çok memnun edebilecek gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda, siz hangi cinsiyetten olursanız olun Eğer dargın olduğunuz bir erkek varsa onunla barışabilirsiniz. Yine hangi cinsiyetten olursanız olun bir erkekle tanışmanız ve onunla bir dostluk kurmanız mümkündür.

25 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bugün karşı cins ilişkileriyle ilgili bazı beklentilerinizin boşa çıkması mümkündür. Planladığınız bir buluşmada umduğunuzu bulamayabilir ya da planladığınız yaklaşımları yapamayabilirsiniz. Bugün karşı cinsten haksızlık ya da anlayışsızlık görmeye açıksınız. Özellikle siz bir kadınsanız erkeklerin kırıcı tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Size değer verdiğini zannettiğiniz bir erkeğin aslında sizi hiç de ciddiye almadığını öğrenerek sinirlenmeniz de olasıdır. Bütün bu sayılan olumsuzluklar diğer insanların size karşı olan tutumlarıyla ilgili şeylerdir. Aslında siz uyumlu ve duygusal yapıdasınız ve olayların tatsızlaşmamaları için elinizden geleni iyi niyetle yapabilirsiniz. Bu yüzden, karşılaşabileceğiniz olumsuzluklara biraz daha hoşgörüyle bakmaya çalışarak canınızı sıkmamanız iyi olur.

25 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugün isteğinize göre son derece eğlenceli ya da verimli bir gün geçirmeniz mümkündür. Bir toplantıda bulunabilir ve zekice konuşma ve davranışlarınızla dikkat çekebilirsiniz. Genç kimselerle bir arada bulunmanız da olasıdır. Süregelen bir ilişkiniz yoksa bugün sizden oldukça genç bir kimseyle hoş bir ilişki başlatabilirsiniz. Bir yolculuk yapmanız da olasıdır. Çok zor ya da yorucu gibi görünen şeylere heves etmeniz ve bunlardan da büyük bir zevk almanız mümkündür. Bir tanıdığınızın ya da akrabanızın sizi çok memnun edecek bazı davranışları da olabilir. Birlikte olduğunuz kimsenin size açmak istemediği bazı sıkıntıları olabilir. Onu biraz zorlarsanız dertlerini sizinle paylaşacaktır.

25 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Sinirlisiniz ve çevrenize kabalaşabilir, hatta saldırganlaşabilirsiniz. Çevrenizdeki bazı kimselerin aynı kaba davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Fiziksel olarak aniden tükenebilir, serilip kalabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bir erkek tarafından atlatılabilirsiniz. Baş dönmesi halsizlik gibi şikayetleriniz olabilir. Gittiğiniz herhangi bir yerde kalabalıktan bunalabilirsiniz. Dostlarınızdan biri kendisini aramanızı bekliyor. Onu arayıp, birlikte olursanız kendisine çok yardımcı olmuş olursunuz. Bugün maddi konularda da çok şanslı sayılmazsınız. Tasarladığınız bir yatırım varsa, bir süre ertelemeniz sizin için hayırlı oacaktır.

25 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu

Kendinizi, olduğunuzdan çok daha enerjik hissederek olmayacak şeyler yapmaya kalkmanız ve fiziksel olarak yıpratmanız olasıdır. Bugün kapalı yerlerde kalmak size sıkıntı verebilir. İsteyerek gitmiş bile olsanız sinema, tiyatro gibi yerlerde sıkılmanız ve yarısında kalkma arzuları duymanız mümkündür. Eğer yalnız değil de birileri ile beraber bu gibi bir yere gitmişseniz sıkıntılı yapınız anlaşmazlıklara da sebep olabilir. Yemeklerinizde de dikkatli olmalısınız çünkü aşırı yeme eğilimleriniz olabilir. Sevdiğiniz kimseler ya da aileniz sizi yanlarında görmek isteyebilirler. Planlarınızı yaparken bunu da hesaba almalısınız. Zaten uzun süredir onları ihmal ediyorsunuz.

25 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu

Burcunuzun üzerinde hiç bir olumsuz etki olmayan ya da daha doğrusu kayda değer bir olumsuz etki olmayan günlerinizden birindesiniz. Siz bir erkekseniz bugün kendinizi son derece dinç ve güçlü hissetmeniz olasıdır. Yürümek, spor yapmak, herhangi bir yere gitmek arzuları duyamanız olağandır. Erkek arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli bir ortamda bulunmanız mümkündür.. Fiziksel uğraşlara gerek duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir süredir görmediğiniz bir erkekle görüşmeniz ya da ondan haber almanız mümkündür. Ayrıca bir erkekten gelen sevinç yaşamanız da olasıdır.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 ocak ayı burç yorumları, 2013 ocak günlük burç yorumları, 25, 25 1 2013 burçlar, 25 ocak 2013 akrep burcu yorumu, 25 ocak 2013 aslan burcu yorumu, 25 ocak 2013 balık burcu yorumu, 25 ocak 2013 başak burcu yorumu, 25 ocak 2013 boğa burcu yorumu, 25 ocak 2013 cuma burç yorumları, 25 ocak 2013 günlük burç yorumları 25 ocak 2013 günlük burç yorumları, 25 ocak 2013 ikizler burcu yorumu, 25 ocak 2013 koç burcu yorumu, 25 ocak 2013 kova burcu yorumu, 25 ocak 2013 oğlak burcu yorumu, 25 ocak 2013 terazi burcu yorumu, 25 ocak 2013 yay burcu yorumu, 25 ocak 2013 yengeç burcu yorumu, 25 ocak burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557