Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Şafak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25 Ocak 2013, 23:29   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 26 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

26 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

26.01.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…26 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu
Gün ortasına kadar hareketlisiniz. Ancak işle ilgili konuları içine alan ek görevler öne çıkıyor. Biraz planlı hareket etmeli gün ortasına kadar işlerinizi sonlandırmalısınız. Daha sonra iç dünyanıza yönelik etkiler sizi bocalamaya itebilir. Huzurunuzu kaçıran geçmişle ilgili temalar yeniden gündemde olacaktır. Biraz kendi korkularınızdan sıyrılmaya çalışmalısınız. İş, hizmet ve sağlık alanlarında gerileyen Mars, işlerinizde birtakım zorlanmaları birkaç ay boyunca hayatınıza taşıyabilir. Yaptığınız işleri ve yaptıklarınızı gözden geçirmek için uygun bir dönem içerisinde olacaksınız. Sağlığınızı gözden geçirmeyi ihmal etmeyin.

Boğa
Aşk hayatınızda gerilemeye başlayacak olan Mars, girişimlerinizi bloke edebilir. Aşk hayatınızda yaşadıklarınızı fark etmek için güzel bir dönem. Yavaşlamalar ve ertelenmeler söz konusu olursa anlayışla yaklaşmayı deneyin. Bu süreç Nisan 14 e kadar devam edecek. Hareket, iş hayatı ile ilgili görevler ya da değişiklikler sizi disiplinli olmaya itiyor. Özellikle gün ortasına kadar tamamlanması gerekli işleri öne almalısınız. Daha sonra işle bağlantılı ortak çalışmalara yönelmeniz gerekecek. Beklediğiniz parasal destekler öne çıkabilir. Başkaları adına yapılabilecek fedakarlıklar karşısında daha fazla çaba göstermelisiniz.

İkizler
Bugün itibarıyla 14 Nisan’a kadar projelerinizde harekete geçerken dikkatli adımlar atmalısınız. Aşkta, eviniz ve aileniz konusunda da aşırı eleştirel olabilir, aşk hayatınızda ve çocuklarla ilişkilerinizde enerjinizi ortaya koymakta bir parça da olsa zorlanabilirsiniz. Yabancılarla ilgili temalar yoğun bir şekilde sürüyor. Hayata bakışınızı etkileyen ilişkiler size çok yeni fikirler katabilir. İlham alacağınız etkinlikler, özellikle eğitim çalışmalarınızda yeni başlangıçlar öne çıkacak. Gün ortasına kadar yeni haberlerin getirdiği pozitif sonuçlar sizi motive edecektir. Sonrasında iş hayatına öncelik vermek, yeni program dahilinde ilerlemek gerekecek.

Yengeç
Bugün gerilemeye başlayacak olan Mars, kariyer evinizin yöneticisi. 14 Nisan’a kadar, özellikle satış, reklam, pazarlam, yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde, yakın çevre alanlarınızda yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir. Üzerinizde stres yaratan duygusal bağlar ve ortaklıklar sürmekte. Ancak gün ortasına kadar sabırlı olmalı ve planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Uzaklarla ilgili temalar hayatınıza renk katacak şekilde gelişebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizi yeniden organize etmek ve tutarlı adımlar atmak gerekiyor. Farklı kişiler ve yeni haberler eğitim hayatınıza olumlu katkıda bulunabilir.

Aslan
Ortaklaşa konular sizi birtakım değişikliklere götürüyor. Sizin dışınızda ortaya çıkan sonuçları tekrar ele alabilir, muhasebe yapabilirsiniz. Gün ortasından sonra şartlar ortak para konularını içine alacak şekilde gelişecek. Finansal anlaşmalarda artık daha temkinli olmanız gereken bir sürece ilerleyeceksiniz. Kısa vadede borç alacak konularınızda olumlu sonuçlar alacaksınız. Bugün itibarıyla para evinizde gerileyecek olan Mars, parasal işlerinizde ve anlaşmalarınızda zorlanmalar yaratabilir. 14 Nisan’a kadar önemli parasal atılımlardan, ödemelerden, borç almak veya vermekten, pahalı bir eşya almaktan, takastan kaçının.

Başak
Son bir hamle ile elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmalısınız. Zira gün ortasından sonra ortaklıkların getirdiği temalar ağırlık kazanacak. Başkalarının önerileri, evliliğinizle ilgili gelişmeler üzerinde düşüneceksiniz. Daha yapıcı ve paylaşımcı ilişkiler kurmanız söz konusu. Aynı zamanda yeni ortaklıkların öne çıkacağı şanslar sizi harekete geçirecek, Bugün Mars sizin burcunuzda gerilemeye başlıyor. 14 Nisan’a kadar yapacağınız işlerde geri dönmeler, isteksizlikler ve zorlanmalar oluşabilir. Enerjinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa para alanlarınız da bu etkiden nasibini alacak.

Terazi
Gevşeyebileceğiniz konular, değişik hobiler sizi oldukça keyifli zamanlar yaşattı. Kendinizi duygusal açıdan özgür hissettiğiniz bu dönem yaratıcılığınız ile dikkat çekiyorsunuz. Ancak gün ortasından sonra günlük işler adına çok şey yapmanız gerekecek. Tamamlanması zorunlu işler sizi daha disiplinli olmaya itecek. Size hizmet eden kişilerden destek görebilirsiniz. Bugün itibarıyla 14 Nisan’a kadar dikkatli adımlar atmalı, fazla para harcamamalı, ortaklı işlere özen göstermeli ve bütçenizi yeniden oluşturmalısınız. Mars gerilemesi, en fazla evli Terazileri ve uzun soluklu ilişkisi olanları etkileyebilir. Sağlığınıza çok dikkat!

Akrep
Kendi iç dünyanız ve özel hayatınız daha öncelikli görünüyor. Bu konuda yaşadığınız keyif verici gelişmelerle moral toplayacaksınız. Fazladan aldığınız sorumluluklar artık geri planda kalacak. Gün ortasından sonra kendinizle barışık olmak, dışadönük koşulların içine yer almak isteyebilirsiniz. Hayattan olumlu yanları sizi daha yaratıcı kılacak. 14 Nisan’a kadar iş arkadaşlarınızla, sosyal çevrenizde iletişimde olduğunuz insanlarla birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak yapacağınız bir proje varsa yavaş ilerleyebilir ya da ertelenebilir.

Yay
Yakın çevrenizin hayatınıza kattığı pek çok şey yaşadınız. Yalnız kalmadığınız son günlerde kardeşlerle ilişkiler size heves getirmiş olabilir. Aynı zamanda pozitif haberler planlarınızda olumlu değişiklikler getirdi. Gün ortasından sonra planlarınız tamamen değişecek. Elinizdeki kaynaklar konusunda önemli getirileri olan kararlar göze çarpacak. Mars kariyer evinizde gerilediğinden 14 Nisan’a kadar bu alanda birtakım geriye dönüşler, aksamalar, gecikmeler oluşabilir. Bu tür oluşumları kafaya takmamalı, takıldığınız noktalarda değerlendirmeler yapmalı ve olayları yeniden gözden geçirmelisiniz.

Oğlak
Bugün itibarıyla 14 Nisan’a kadar Başak burcunda gerileyecek olan Mars, yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, hukuk, ticaret, medya alanlarınızı olumsuz etkiliyor olacak. Bu alanlarda gösterdiğiniz efor ve çabanın karşılığını almakta zorlanabilirsiniz. Gelir gider dengenizi sarsan konuları aşmış durumdasınız. İş hayatı ve parasal konular gün ortasından sonra yerini yakın çevre ile ilişkilere bırakacak. Kardeşlerle ilgili konularda bazı fedakarlıklar sizi akışta kalmaya itebilir. Zihinsel açıdan kendinizi toparlamak ve eğitim planlarınızı yenilemek gerekecek. Neyse ki hayatın keyifli yanları yeterince mutluluk verici görünüyor.

Kova
Bütün dikkatler üzerinizde. Yaptıklarınız ve girişimleriniz üzerinden tatmin sağlamaktasınız. Kendinizi yenilediğiniz bu dönem çok şey başardınız. Gün ortasından sonra daha ciddi planlar üzerinde duracaksınız. Zira para kaynaklarınızı korumak, yeni kazanç yolları aramak önem kazanacak. Yaratıcı yanlar ya da yetenekler üzerinden gelebilecek kaynaklar olabilir. Mars, ortaklaşa para alanlarınızda gerilemeye başlayacak. Kariyerinizde, satış, pazarlama işlerinizde, banka alanlarınızda, vergi konularında ve kredi alımlarında bu tarih sonrası 14 Nisan’a kadar dikkatli adımlar atmaya özen göstermelisiniz.

Balık
Gün ortasına kadar kendinizi toplamanız gerek. Çok fazla kısıtlandığınız son günlerde biraz daha fazla düşünme şansı bulmuş olmalısınız. Bazı dersler ve kabullenmeler size çok şey kazandırmış olabilir. Tüm enerjinizle burcunuza geçecek Ay’ı karşılamalı, kişisel konularınıza göz atmalısınız. Birtakım belirsizliklere rağmen kendinizi kararlı hissedeceksiniz. Gerileyen Mars ortaklı işlerinizde 14 Nisan’a kadar dikkatli olmanızı söylüyor. Mars ayrıca para evinizin yöneticisi olduğundan parasal konularda açılmayın. İkili ilişkiler alanlarınızda sorunlar oluşabilir.
Mihrimah Bunu beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 25 Ocak 2013, 23:48   #2 (permalink)
п℮f℮sim.

'βuʀՏα κızı. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 10 Ocak 2013
Nerden: вυrѕα
Yaş: 24
(Mesajlar): 113
(Konular): 9
İlişki Durumu: Nişanlı
Burç:
Renkli Para : 28351
Aldığı Beğeni: 52
Beğendikleri: 52
Ruh Halim: Melek Gibi
Takım :
Standart

Yengeç
Bugün gerilemeye başlayacak olan Mars kariyer evinizin yöneticisi. 14 Nisan’a kadarözellikle satış reklam pazarlam yayıncılık ve iletişime dayalı işlerinizde yakın çevre alanlarınızda yavaşlamalar ve aksilikler oluşabilir. Üzerinizde stres yaratan duygusal bağlar ve ortaklıklar sürmekte. Ancak gün ortasına kadar sabırlı olmalı ve planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Uzaklarla ilgili temalar hayatınıza renk katacak şekilde gelişebilir. Yurt dışı bağlantılı işlerinizi yeniden organize etmek ve tutarlı adımlar atmak gerekiyor. Farklı kişiler ve yeni haberler eğitim hayatınıza olumlu katkıda bulunabilir.


tşk..

'βuʀՏα κızı. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 26, 26 ocak 2013 günlük burç yorumları ve astroloji hakkında bilgiler, burç, burçlar ve burçların özellikleri burçların yorumları günlük burçlar, burçların yükselen burçları, günlük, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557