Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Şafak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27 Ocak 2013, 19:42   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 28 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

28 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

28.01.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…28 Ocak 2013 Günlük Burç Yorumları

28Ocak 2013 Koç Burcu Yorumu
Bugün bazı kızgınlıklarınızı açığa çıkartmanız ve kötü bir patlama yapmanız olasıdır. Hiçbir konuda taviz verici davranmanıza gerek yok. Maddi olarak yapmanız gereken bir harcamaya gerek kalmadığını öğrenmeniz ve bir maddi yükten kurtulmanız mümkündür. Çalışan Koçlar işte istedikleri farklı bir konuda görev alabilir ya da başka bir işyerinden olumlu sonuç alabilirler. Patron Koçlar da daha önce yapılmış bir hatayı veya önemli bir pürüzü halletmek konusunda becerikli hareket edebilecekler. Çalışmayan ve Öğrenci Koçlar da onlar da kaygı uyandıran bir konuda muhtemelen birisinin yardımıyla iyi sonuç elde edebilecekler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Koçlar yapmak istedikleri kimi şeylerle ilişkileri arasında karar vermek zorunda bırakılabilirler. Yalnız Koçlar da bugün dostlar aracılığı ile güzel bir tanışma yaşayabilir ve ümitlenebilirler.

28 Ocak 2013 Boğa Burcu Yorumu
Yeni başlangıçlar yapmak ve temiz bir sayfa açmak istiyorsunuz. Ama olaylar sizde tedirginlik yaratıyor olabilir. Üzerine eğildiğiniz herhangi bir konuda başarılı olmamanız için hiçbir neden görünmüyor. Maddi olarak çok iyi bir haber alabilir ya da kayda değer bir başarı sağlayabilirsiniz. Çalışan Boğalar bugün taze bir başlangıç yapabilir ve yaratıcı fikirler geliştirebilirler. Patron Boğalar ise yeni alanlara açılma gereği hissedebilir ama kararsız ve karşı tarafa güvensiz tutumları anlaşmazlıklara yol açabilir. Çalışmayan ve okuyan Boğalar ise yapmaları gereken işler konusunda kararsız tutumlara girmeleri sorunlara neden olabilir. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Boğalar bugün ilişkilerinde sabırlı olmalarını gerektiren bir durumla karşılaşabilir. Önceden planlanmış bir programın gerçekleşmemesi ya da ertelenerek gerçekleşmesi gibi bir durum olabilir.

28 Ocak 2013 İkizler Burcu Yorumu
Fazla hareketli bir dönemdesiniz . İçlerinde önemli kimselerin de bulunabileceği ciddi bir toplantıya ya da sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. Çevreden gelen fikirler doğrultusunda saçma planları yürürlüğe sokup kendi işinizi zorlaştırabilirsiniz. Maddi olarak sizi çok mutlu eden bir gelişme olabilir ama bunu değerlendirmek konusunda sıkıntınız olabilir. Çalışan İkizler bugün fazladan çalışmalarını gerektiren bir iş yoğunluğu ile karşılaşabilir ve belirlenmiş sürede tamamlayama telaşına girebilirler. Patron İkizler de herşeyle tekbaşlarına ilgilenmelerini gerektiği düşüncesiyle hareket edebilir ama bazı pürüzler yüzünden önemli bir kayıp yaşama kabusu yaşayabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci İkizler ise bugün meşgul oldukları konularda herşeyin çok yavaş ilerlemesi yüzünden sıkıntıya girebilir ve yetişmesi gereken bir işi tamamlayamayabilirler.

28 Ocak 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün sizi oldukça heyacanlandıran bir öneriye para harcayabilir ya da yatırabilirsiniz. Çalışan Yengeçler işle ilgili bir değişiklik düşünebilir ve bu konuda girişimde bulunabilirler. Çalışmayan ve öğrenci Yengeçler de meşgul oldukları konuda eksik bilgiye sahip olduklarını düşünerek konuya hakim gördükleri birine danışabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yengeçler ilişkilerinde bir canlanma ve yenilik hissedebilirler. Hayatlarındaki ev taşıma çocuk sahibi olma gibi birlikte gerçekleştirdikleri olası bir değişiklik, ilişkilerine bakışlarını olumlu etkileyebilirler. Yalnız Yengeçler ise bugün kural dışı davranabilir ve bundan zarar görebilirler.

28 Ocak 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün genel tavır olarak kendinizi iyi tartmalı ve bütün değerlendirmelerinizde objektif olmaya çalışmalısınız. Maddi olarak büyük beklentileriniz var ama dikkat edin boyunuzu aşan harcamalar olabilir. Çalışan Aslanlar bugün rahat bir iş günü geçirebilir ama olası bir tartışma ilerde mücadele etmelerini gerektirebilir. Çalışmayan ve Öğrenci Aslanlar da sorumlulukları konusunda fazla rahat davranabilir ve işleri zaman ve mücadele gerektiren bir duruma sokabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Aslanlar ilişkilerinde bugün bir mutlluluk fotoğrafı çektirebilirler. Ancak ufak yollu olarak bir hak arama mücadelesi yaşayabilirsiniz. Keyif ve gerilimi aynı anda yaşayabilirsiniz. Yalnız Aslanlar da bugün dişlerine uygun biriyle hem didişmeli hem de zevkli anlar geçirebilirler.

28 Ocak 2013 Başak Burcu Yorumu

Çok büyük bir olay kapınızda bekliyor. Kararsızlığınızı yenin ve bunun fırsat olduğunu anlayın. Maddi olarak keyfi harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca parayla ilgili güzel bir haber neşenizi yerine getirebilir. Çalışan Başaklar duygusal bir tercih yapıp işten çıkma düşüncelerine girebilir bugün. Çalışmayan ve Öğrenci Başaklar da meşgul oldukları konularda amaçlarından vazgeçebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Başaklar bugün ilişkilerinde romantizmi ve anlayışı yaşayabilir. Dargın olan Başaklar ise eşlerinin olumlu bir jestiyle etkilenebilirler, zaman ve mekan tanımayabilir kendiliğinden gelişen içgüdüleriniz ve mantığınız arasında bir kaosu yaşayabilirsiniz. Yalnız Başakların da yeni biriyle ayakları yerden kesilebilir.

28 Ocak 2013 Terazi Burcu Yorumu

Acele davranmanız gereken bir dönemdesiniz. Bugün gerekli kontakları sağlamanız için uygun bir gün olabilir. Maddi olarak duygusal hareket edebileceğiniz bir gününüzde olmanız mümkündür. Çalışan Teraziler bugün alabilecekleri bir haber ya da güzel bir rastlantı sonucunda hedefe yaklaştıkları umudunu taşıyabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Teraziler de bugün yorgunluk hastalık ya da zorunlu nedenlerle sorumluluklara ara verebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Teraziler muhtemelen eşlerinin bir mutlu bir haberini kuşkuyla karşılayabilir ve durumu kabullenmek zorunda kalabilirler. Dargın olan Teraziler de çevrenin girişimleri ile tekrar deneme niyetine girebilirler. Eşinizden olumlu yaklaşımlar görebilirsiniz. Yalnız Terazilerin ise güzel bir buluşmanın sonucunda karşı tarafın baskın tavrı yüzünden etki altında kaldıkları bir ilişkiye sürüklenebilirler.

28 Ocak 2013 Akrep Burcu Yorumu
Kararsız kalmanıza neden olan şeyler kafanızın içindedir. Kendinizi aşırı yıpratmanızın sonucu olarak bugün piliniz bitebilir. Maddi olarak kazanç sağlayabileceğiniz bir öneriyi değerlendirebilirsiniz. Çalışan Akrepler keyifsiz ve isteksiz bir iş günü geçirebilir ve gün içinde onların yararına olabilecek bazı gelişmelerin haberini alabillirler. İş sahibi Akrepler ise umudu kesmek üzere oldukları bir konuda şaşırtıcı bir hızlanma görebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Akrepler de hoşlanmadıkları bir sorumlulukla ilgili bir destek bulabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Akrepler bugün eşleriyle planlanan bir ziyaret konusunda uzlaşamayabilir ve ilişkilerinde güvensizlik yaşayabilirler.

28 Ocak 2013 Yay Burcu Yorumu

Bugün yaşayacağınız olayların sizi öngöremediğiniz bir noktaya götürdüğünü hissedebilirsiniz. Hayatınızda iyi düşünülmüş bir değişiklik evinizde karışıklık yaratabilir. Zihinsel yönden aktif olmanız fikir alışverişlerine verdiğiniz önemi gündeme getirecek. Maddi olarak gerekli esnek davrandığınız ve hesaplarınızın üstünde resmi harcamalarda bulunduğunuz bir gün olabilir. Çalışan Yaylar işle ilgili oldukça güzel bir haber alabilir uzun süreli planlara girebilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Yaylar da olumlu bir gelişmenin yaratabileceği yeni başlangıcı biraz tedirginlikle karşılayabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Yaylar ilişkilerinde bir yenilenme görebilir ama duygusal karışıklık yüzünden karşı tarafın olumlu yaklaşımlarını farketmeyerek kırıcı olabilirler. Baştan çıkartılabilir ve şımartılabilirsiniz.

28 Ocak 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Gurur meselesi yaparak açamadığınız bazı konuların üzerine gitmenizin zamanı geldi. Herhangi bir konuda taze bir başlangıç yapmak sizin için önemli görünüyor. Maddi olarak eskiye dayanan bir para meselesi kafanızı kurcalayabilir ve harekete geçebilirsiniz. Çalışan Oğlaklar işle ilgili dostlar kanalıyla güzel bir fırsat yakalayabilir ve kararsız kalabilirler, girişimci tutumları sayesinde çok iyi bir şansı değerlendirme imkanı bulabilecekler. Çalışmayan ve Öğrenci Oğlaklar da meşgul oldukları konularda beklenmedik çözümlerle karşılaşabilir hatta yeni kararlar alabilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Oğlaklar ilişkilerinde ciddi bir tartışmaya girebilir ve sorunları çözebilirler. Yalnız Oğlaklar da dost çevresinde tanıştıkları ya da karşılaştıkları birinden çok etkilenebilir.

28 Ocak 2013 Kova Burcu Yorumu
Bugün çeşitli yerlerden yardım ve destek görmeye açıksınız. Maddi olarak birşeyi sonlandırıp önemli bir kazanç sağlayabilirsiniz. Çalışan Kovalar işyerlerinde bazı olumsuz gelişmeler karşısında birşeyleri kabullenmek zorunda kalabilir ve uyum sağlamak için bakış açılarını değiştirmeleri gerekebilir, önemli bir işin aksaması ve ya da verilmiş bir karardan vazgeçmelerine yol açan olaylar yaşayabilirler. Çalışmayan ve öğrenci Kovalar da bazı sorumluluklarını yerine getirirken beklemedikleri bir engelle karşılaşabilir ve istedikleri şeyden vazgeçebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Kovalar evde ihtiyaç duyduğu moral desteği görebilir ve kafalarındaki soru işaretlerini bir yana atabilirlerse karşı tarafın sorun olarak gördüğü şeyleri açıklayabilme şansları olabilir.

28 Ocak 2013 Balık Burcu Yorumu

Duygusal konularda son derece atak ve ve cesaretli olacağınız bir devreye girmektesiniz. Bugün arkadaş çevrenizden bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Maddi olarak yeni kaynaklar bulmanız ve sıkıntınız varsa halletmeniz mümkündür. Çalışan Balıklar bir iş değişikliğine yönelebilir ya da işte önemli bir atılımda bulunup sağlam bir pozisyon için kapı aralayabilirler. Çalışmayan ve Öğrenci Balıklar da meşgul oldukları konular da atak davranabilir ve ciddi bir düzenlemeye gidebilirler. Duygusal konularda evli ya da beraberliği olan Balıklar hayatlarına yeni bir düzen getirme konusunda konuşma yapabilir ve öneri getirebilirler. Yalnız karşı tarafın kıskançlık ya da üçüncü şahıslarla ilgili bozuk tavrı ile karşılaşabilirsiniz. Yalnız Balıklar ise bugün ilgilendikleri kişiye dikkat etsinler. Bu onları çok zorlayan bir flört olabilir.
Başak Bunu beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 27 Ocak 2013, 21:56   #2 (permalink)

Mihrimah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 29 Ağustos 2012
Nerden: İstanbul
Yaş: 28
(Mesajlar): 5.490
(Konular): 871
İlişki Durumu: Var
Renkli Para : 10138
Aldığı Beğeni: 694
Beğendikleri: 478
Ruh Halim: Uykucu
Takım :
Standart

hımmmm enteresan seyler söylenmıs

"Peki" dersin bazen;
inandığın için değil,tükendiğin için.


Mihrimah isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Alt 27 Ocak 2013, 22:55   #3 (permalink)
B/aşk'a

Başak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 27 Ekim 2012
Nerden: Aydın
(Mesajlar): 546
(Konular): 237
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 193156
Aldığı Beğeni: 169
Beğendikleri: 166
Ruh Halim: Melek Gibi
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 2
Oscar Ödülü Oscar Ödülü 
Standart

Yalnız Başakların da yeni biriyle ayakları yerden kesilebilir.

Teşekkürler Şafak

Senin çelme taktığın yerden başlıyorum hayata..
Varsın yara içinde kalsın dizlerim, Yüreğim kadar acımaz nasıl olsa.

Başak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 ocak ayı burç yorumları, 2013 ocak günlük burç yorumları, 28, 28 1 2013 burçlar, 28 ocak 2013 akrep burcu yorumu, 28 ocak 2013 aslan burcu yorumu, 28 ocak 2013 balık burcu yorumu, 28 ocak 2013 başak burcu yorumu, 28 ocak 2013 boğa burcu yorumu, 28 ocak 2013 günlük burç yorumları 28 ocak 2013 günlük burç yorumları, 28 ocak 2013 ikizler burcu yorumu, 28 ocak 2013 koç burcu yorumu, 28 ocak 2013 kova burcu yorumu, 28 ocak 2013 oğlak burcu yorumu, 28 ocak 2013 pazartesi burç yorumları, 28 ocak 2013 terazi burcu yorumu, 28 ocak 2013 yay burcu yorumu, 28 ocak 2013 yengeç burcu yorumu, 28 ocak burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, ocak, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557