Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Şubat 2013, 20:24   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 28
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

08.02.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…08 Şubat 2013 Günlük Burç Yorumları

8 Şubat 2013 Koç Burcu Yorumu
Herhangi bir maddi sıkıntınız yoksa ilerdeki parasal gelişmelerin ilk adımlarını görmeniz olasıdır. Aşk hayatınız da yeni bir döneme girmekte. Bu alanda herşeyin çok daha iyi ve kolay ilerlediğini görerek karşı cins ilişkilerinizde büyük bir rahatlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz daha duygusal bir yapı kazanabilir. Erkekseniz kadınlara karşı olan tutumunuz daha çok arkadaşça ve anlayışlı bir hale gelebilir. Yemek konusunda aşırılıklarınız olabilir. Hayal gücünüz herşeyi olumsuz yanından ele almanıza ve abartmanıza sebep olabilir.

8 Şubat 2013 Boğa Burcu Yorumu
Bugün insanlarla olan ilişkileriniz biraz gerilimli olabilir. Politik davranmanız gereken durumlarda çıkışlar yapmamalısınız aksi halde beklenmedik engellemelerle karşılaşmanız olasıdır. Aynı şekilde size de beklemediğiniz sürprizler yapabilirler. Bugün özellikle sizi çekemeyen ya da aranızda sorun olan bir kimsenin bazı sözleri canınızı sıkabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde, kendinize hakim olmalı, normalin üzerinde tepki göstermemeli ve işi çok büyütmemelisiniz. Karşı cins ilişkileriniz de de dikkati elden bırakmayın.

8 Şubat 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bugün, işlerinizdeki sizi yıldıran bazı zorlukların ortadan kalktığını ve o konu veya konuların daha kolay ilerlediğini görebilirsiniz. Zamanla birikmiş olan ya da bir türlü halledemediğiniz işlerden kurtulmaya uygun bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizin biraz daha yumuşaması ve rahat ortamlar içinde konuşmalar yapmanız da mümkün. Aranızda soğukluk olan bazı kimseler varsa bunlarla olan ilişkilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan dargınlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bugün fiziksel olarak kendinizi her açıdan güçlü hissedebilirsiniz ama bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz de olumluluklar görülebilir.

8 Şubat 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün bazı fırsatlar önünüze gelecektir, dikkat edin çünkü farkedebilmeniz koya olmayacak ve farketseniz bile daha önemli olduğunu düşündüğünüz başka bir konuyla ilgilenmek istemenizden dolayı zamanında harakete geçemeyebilirsiniz. Eğer uyanık davranır da fırsatların üzerine giderseniz asıl faydasını daha ilerdeki günlerde göreceksiniz. Bazı şeyler satın almayı düşünüyorsanız bunlar için de hemen harekete geçmeniz yerinde olur. Şu anda zor olan, çevrenizdeki bir çok gelişme içinde, sizin için gerçekten önemli olanları ayırabilir, onların üzerlerine gidebilmektir. Günü yorgun olarak tamamlayabilirsiniz.

8 Şubat 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen bir erkeği hessedebilirisiniz. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için gayret ettiğini görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın.

8 Şubat 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugün çevrenizdekilere karşı sabırsız ve hırçınsınız, üstelik sinirli kimselerle de karşılaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlara olan yaklaşımınız umursamaz olabilir. Siz bir kadınsanız bugün bir erkekle tartışmanız da mümkündür. Hangi cinsiyetten ol Hiç aklınızda olmayan bir şeyler almanız ve bilinçsiz harcamalar yapmanız olasıdır. Bugün sizi rahatsızlık verebilecek tatsız bir durumdan son anda sıyrılacaksınız. Ancak bunun için dikkatli olmalı ve fırsatlardan faydalanmalısınız.

8 Şubat 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün size engel olan bazı şeylerden kurtulabileceğiniz, bazı olumsuzlukların ortadan kalkabileceği bir dönemdesiniz. Hangi konu olursa olsun sizi üzen, umutsuzluğa düşüren ve göze alamadığınız şeylerde harekete geçmeniz gerekiyor. Eğer yalnızsanız ve kaf Karşınızdaki insanın başı oldukça kalabalık ya da işleri çok yoğun gibi görünebilir ve bu durum sizin cesaretinizi kırabilir. Böyle durumlardan dolayı moralinizi bozmayıp, bir fırsatını bulup niyetinizi belli edin.

8 Şubat 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bugün sevdiğiniz bir insanın sizden uzak bir yere gitmesi ve bu durumdan dolayı neşenizin kaçması olasıdır. Bazı önemsiz engellemeler altında olabilirsiniz. Önemli bir sıkıntı vermeseler de bu engellemeler özellikle bir yer ya da bir şeye yetişmeniz gerek Karşı cins ilişkileriniz cinsiyetinize göre değişkendir. Duygularınızı içinize atmaya ya da bastırmaya çalışırsanız ileride çok daha büyük patlamalar yapabilirsiniz. Bir kadından beklenmedik yardımlar görmeniz de mümkündür. Hangi cinsiyetten olursanız bugün oldukça büyük masraflar yapmaya ve elinizdekini harcayabilirsiniz.

8 Şubat 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugün güzel haberler almanız olasıdır. Alacağınız haberler sizi son derece memnun ederek hayata daha olumlu bakmanıza sebep olabilirler. Oldukça duygusal yapıdasınız ve karşınızdaki kimselere son derece şefkatli yaklaşımlar gösterebilir, en ters kişilerin Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kimseyseniz eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimse sizin çok istediğiniz birşeyi yapabilir. Yalnızsanız şanslı tesadüflere açıksınız. Para ve iş konularında da şansınız açık. Çalışıyorsanız işyerinizdeki bazı gelişmeler size yeni yükler getirebilir fakat bunların karşılığını alacaksınız.

8 Şubat 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün, kendinizi fiziksel olarak son derece bitkin hissetmeniz olasıdır, fiziksel yorgunluklardan kaçınmanız gerekmekte. Çünkü gerçekten de sağlığınız açısından hassas olduğunuz bir gündesiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda baştan savmacı tutumlarda da Hangi cinsiyetten olursanız olun sağlık hassasiyetinizin dışında oldukça şanslısınız. Bugün karşı cinsten ummadığınız bir yaklaşım görmeniz ya da bir yere davet edilmeniz olasıdır. Bu tekliflere olumlu bakarsanız bazı şeyleri de başlatabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa fazla nazlanmamalı ve vakit kaybetmemelisiniz.

8 Şubat 2013 Kova Burcu Yorumu
Bugün hareketli, heyecanlı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki bu etkiler önümüzdeki günlerde de kendilerini belli edeceklerdir. Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcama Eğer bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz. Tabii hesabınızı bilirseniz böyle bir tehlike yok. Bugün sabah saatlerinde küçük bir tatsızlık yaşamanız ve büyük ihtimalle de iş yerinizde birilerine kötü şekilde kızmanız olasıdır. Ancak daha sonra durum düzelecek ve fazla kızmanızı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.

8 Şubat 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün yeni teşebbüs edeceğiniz işler son derece olumlu gelişmeler gösterebilirler. Ancak, başlangıçta bazı zorluklarla karşılaşabilir ve düşündüğünüzden çok daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, işler deyimi ile basit bir tamirattan, yeni bir işe girmeye, bir aşk ilişkisinden spor yapmaya kadar aklınıza gelebilecek olan herşey kastedilmiştir. Tabii bu vazgeçin anlamına gelmiyor. Yeni başlamanız gereken işlerle ilgili sorumluluk almaktan çekinmemeli ve üzerlerine gitmelisiniz. Ummadığınız bir yerden az da olsa para gelebilir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 09 Şubat 2013, 00:32   #2 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart

teşekkürler


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
08, 2013, 2013 şubat ayı burç yorumları, 2013 şubat günlük burç yorumları, 8 2 2013 burçlar, 8 şubat 2013 akrep burcu yorumu, 8 şubat 2013 aslan burcu yorumu, 8 şubat 2013 balık burcu yorumu, 8 şubat 2013 başak burcu yorumu, 8 şubat 2013 boğa burcu yorumu, 8 şubat 2013 cuma burç yorumları, 8 şubat 2013 günlük burç yorumları, 8 şubat 2013 ikizler burcu yorumu, 8 şubat 2013 koç burcu yorumu, 8 şubat 2013 kova burcu yorumu, 8 şubat 2013 oğlak burcu yorumu, 8 şubat 2013 terazi burcu yorumu, 8 şubat 2013 yay burcu yorumu, 8 şubat 2013 yengeç burcu yorumu, 8 şubat burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, yorumları, şubat


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557