Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Mart 2013, 20:04   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 10 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

10.03.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…10 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
10 mart 2013 günlük burç yorumları,10 03 2013 burçlar,10 mart 2013 akrep burcu yorumu,10 mart 2013 aslan burcu yorumu,10 mart 2013 balık burcu yorumu,10 mart 2013 başak burcu yorumu,10 mart 2013 boğa burcu yorumu,10 mart 2013 ikizler burcu yorumu,10 mart 2013 koç burcu yorumu,10 mart 2013 kova burcu yorumu,10 mart 2013 oğlak burcu yorumu,10 mart 2013 terazi burcu yorumu,10 mart 2013 yay burcu yorumu,10 mart 2013 yengeç burcu yorumu,2013 mart ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 mart günlük burç yorumları,10 mart burç yorumları,10 mart 2013 Pazar burç yorumları


10 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

10 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu
Bugün kendinizi daha güvende hissedeceğiniz bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Sizin için güzel haberlerle dolu bir gün olabilir. Gerçekleştirmek istediklerinizi doğru bağlantılar kurarak elde etme şansına sahip olabilirsiniz. Çevrenizdeki hareketli ve yorucu çalışma temposuna rağmen iyi bir performans sergileyeceksiniz. Kendi alanınızdan insanlarla iletişim halinde olmanız, öğrenciyseniz ilgi alanınıza giren veya yeteneklerinizi geliştiren kolay anlayabileceğiniz konularla ilgilenmeniz ve okul hayatınızda beklenmedik ilerleme ve gelişmelere sebep olabilir. Özellikle kendinizle ilgili konularda daha atik ve girişken davvranışlarınız sayesinde üstlerinizin dikkatini çekecek ve görev ve sorumluluklarınızı kolaylıkla yerine getirebileceksiniz. İşinizle ilgili bağlantı kurduğunuz yerlerden iş yerinizdeki durumumunuzu güçlendirici sonuçlar elde edebilirsiniz. Geçmiş günlerde yaşadığınız sıkıntıların biraz olsun hafiflediği bir dönemdesiniz.

10 Mart 2013 Boğa Burcu Yorumu
Para konusunda şanslı bir dönemdesiniz. Bugün yapacağınız yatırımlar size tatlı kazançlar getirebilir. Ayrıca elinizdeki parayı değerlendirebileceğiniz çok güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirmek istiyorsanız elinizdeki verilerin çok iyi bir analizini yapmanız gerekebilir. Bu arada yatırım yaparken içinizden gelen sese kulak vermeyi de ihmal etmeyin. Finansal yönden çok şanslı ve başarılı bir dönemde olsanız bile kendi maddi kapasitenizin üzerine çıkmaktan kaçınmaya gayret edin. Unutmayın fazlası sonuçlarını ağır olarak ödeyeceğiniz bir kumar olabilir. İşyerinizdeki saygınlığınız artmaya devam edecek. Ancak sizden istenen bazı işler biraz canınızı sıkabilir, bu işleri yapmanızın gereksiz ve zaman kaybı olduğunu düşünebilirsiniz.

10 Mart 2013 İkizler Burcu Yorumu
İşinizdeki çalışma temponuzu güzel bir zaman ayarlaması yaparak daha verimli olabileceğiniz bir hale getirebilirsiniz. Bundan patronlarınız ve çevrenizdekilerde memnun olacaktır hem böylece sosyal ilişkilerinize kültürel ve sanatsal aktivitelerinize de daha çok zaman ayırabildiğinizi göreceksiniz. Son zamanlarda sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan koptunuz. Yakınlarınızdan birinin hastalığı bu dönemde kafanızı meşgul edebilir. Farklı uğraşılarla rahatlamaya çalışmanızı öneririz. Hem yorgunluğunuzu atabileceğiniz hem de eğlenebileceğiniz bir tatil için kendinize zaman yaratmalısınız. Son günlerde formunuzu da ihmal ettiniz. Biraz daha dikkatli davransanız iyi olur. Bu dönemde yapacağınız sportif aktiviteler sizi fazla yormayacak egzersizler uzun bir süre formda kalmanızı sağlayacaktır.

10 Mart 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Etrafınıza karşı son derece soğuk ve ilgisizsiniz. Bu durum daha çok kafanızın mesleğinizde yükselmek için yeni çareler aramakla meşgul olmasından kaynaklanıyor. Kısa sürede çok büyük paralar kazanabileceğiniz imkanları elde etmeyi hedefliyorsunuz. Ancak bu tür beklentileriniz için acele etmemenizde yarar var, acele etseniz bile sonuç değişmeyecek. Çünkü yükselme planlarınızı gerçekleştirebilmeniz şu aralar pek mümkün gözükmüyor. Mahkeme ve benzeri hukuksal sorunlarınızı rahatlıkla halledip sonuca ulaştırabilirsiniz. Ancak, bu sıralarda hukuksal işlerde yeni sorun yaşamamaya çalışın. Çalışma ortamınızda birtakım değişiklikler yapabilirsiniz. Bu aslında bir süredir düşündüğünüz bir değişiklik ama bugün yapmanız sizin için daha iyi olacaktır.

10 Mart 2013 Aslan Burcu Yorumu
Paranızı değerlendirmek isterseniz, istediğiniz alanlarda düşünmeden yatırım yapabilirsiniz. Harcamalarınız konusunda aşırıya kaçmamanız sizin iyiliğinize olacaktır. Unutmayın fazla açıldığınızda bütçenizi denkleştirmeniz çok uzun zaman alıyor. Sevdiğiniz insanlarla çok mutlu bir olayı paylaşabilirsiniz. Hayatınızı etkileyen önemli bir meseleyi kendi zeka ve kabiliyetinizle kolaylıkla çözümleyeceksiniz.Uzak bir yere yolculuk yapabilirsiniz. Ciddi ve güvenilir bir görünüm kazanıyorsunuz. Olgun bir insanla duygusal bir ilişkiye girebilirsiniz. Sizden yaşlı bir kişinin destek ve yardımını alabilirsiniz. Sizin için oldukça zevkli ve neşeli bir dönem. Moraliniz de oldukça yüksek. Özellikle kadınsanız yeni bir erkekle tanışabilir ve bu erkekle ciddi güzel bir arkadaşlık ilişkisi geliştirebilirsiniz.

10 Mart 2013 Başak Burcu Yorumu
İşinizde çalışırken işleri biraz ağırdan alıp daha çok kendi kişisel ihtiaçlarınızı tatmin etmek istiyorsunuz. Yaratıcı ve sanatsal yönünüzü geliştirip, hoş şeyler üretebilmeniz için elinize fırsatlar geçiyor. Yaptığınız işten dolayı kendinizi tatminsiz hissediyorsunuz ve yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz alanlarla daha çok ilgilenmeye başlıyorsunuz. Bugün asla paranızı değerlendirmek için yatırım yapmaya kalkışmayın çünkü doğru yatırımlar yapabilmeniz için uygun zamanda değilsiniz. Gerek çalışırken gerekse kendinizi geliştirmek için okuduğunuz dokümanlara veya benzeri yazılara her zamankinden daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

10 Mart 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün harcamalarınıza dikkat edin. Farkında olmadan bütçenizi aşabilirsiniz. İşinizle ilgili gireceğiniz bağlantılarda birtakım anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Özellikle kurduğunuz ilişkiler veya yeni tanışacağınız kişiler ilerlemenizi sağlayacak fırsatlar yakalamanıza sebep olabilir. Bu dönemde alacağınız teklifleri de değerlendirmeye bakın. Kendinize olan güveniniz artacağı için çevrenizdeki insanlarla fikirlerinizi, düşüncelerinizi açıklarken kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Bu zamana kadar yaptığınız çalışmaların meyvalarını artık toplamaya başlıyorsunuz. Dışarıda yaşadığınız sorunları evinize yansıtmamaya özen gösterin.

10 Mart 2013 Akrep Burcu Yorumu
Sizin için bugünün biraz gerilimli geçmesi mümkündür. Her şeyden önce bazı hayali şeyleri çok fazla ciddiye alarak gereksiz yorgunluklara katlanmanız ihtimali var. Yakın akrabalarınız, kardeşleriniz ya da sevdiğiniz dostlarınızla gerilimli durumlara girebileceğiniz gibi, yolculuklar için de olumlu bir dönemde değilsiniz. Maddi durumunuzda ise biraz ferahlama olabilir ve ilerisi için güzel olacağını umduğunuz gelişmeler ard arda görülebilir. Karşı cins ilişkilerinizde bazı karışıklıklara ve duygıısal incinmelere eğilimlisiniz, fakat siz bir erkekseniz, bu konularda daha şanslısınız. Erkekseniz, kadınlarla genel olarak iyi anlaşacağınız bir dönemde oldugunuz için birisiyle bozuşuranız, başkasıyla yakın ilişkiler içine girebilirsiniz.

10 Mart 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugünün sizin için en şanslı yanı iş ve para konularıdır. Bu açılardan sizin için aşırı karlı bir gün olabilir. Önemli iş görüşmeleri ve anlaşmaları yapabilir, parayla ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bütün hayati enerji ve aktiviteniz, iş ve para konularına odaklanmıştır. Eğer gereksiz uğraşlarla vakit öldürmez ve elinizden geleni yaparsanız, bugün önemli konumlara ulaşabilirsiniz. Özellikle çalışma hayatınızda sizden daha genç yaşta olan kimselerle son derece başarılı iş birlikleri kurabilirsiniz. Evinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle bir kadının rahatsızlığı sizi huzursuz edebilir. Bazı duygusal patlamalara da açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir.

10 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün şans oyunları ve şansa bağlı bütün konulardan uzak durmalısınız. Birtakım önemli ve ağırlıklı sosyal etkinliklerde bulunmanız mümkündür. Bazı kimselerle ki, bu kimselerin erkek olmaları ihtimali büyüktür, fikir ayrılıklarınız olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız, kazanan taraf olabilirsiniz. Ani bir maddi sarsıntı yaşamanız olasıdır. Fakat fazla moralinizi bozacak bir şey yok. Çünkü kısa bir süre içinde sıkıntının feraha dönüsmesi ve maddi konularda rahatlamanız da olasıdır. Bir arkadaşınızın bilerek ya da bilmeyerek, parayla ilgili bir işinizi engellemesi mümkündür.

10 Mart 2013 Kova Burcu Yorumu
Eğer siz bir erkekseniz, iş ilişkilerinizdeki önemli bir erkekle ya da siz öğrenim çağında bir erkekseniz okul çevresindeki bir erkekle anlaşmazlıklarınız olabilir. Bu kimseden bazı zararlar görebilirsiniz. Bugün sosyal çevrenizde bulunan evli bir kadına dikkat etmelisiniz. Böyle bir kadının size duygusal yakınlık göstermesi olasıdır ve isterseniz onunla bazı maceralar yaşayabilirsiniz. Siz bir kadınsanız ve süregelen bir duygusal iliskiniz varsa, bugün duygusal bağlılık içinde olduğunuz kimseyi gözden uzak tutmamalısınız. Bu yolculuklar kötü geçmemekle birlikte beklediklerinizi bulacağınız kadar da verimli olmayabilirler.

10 Mart 2013 Balık Burcu Yorumu
Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye girmek için açık ve uygun olduğunuz bir dönemdesiniz. İlgi duyduğunuz insana duygularınızı çekinmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Sevgiliniz varsa onunla daha romantik ve mutlu anlar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz her zamankinden daha hoş ve romantik olabilir. Eşinize olan sevginizi göstermeyi ihmal etmeyin. Zaman zaman asabi ve gerilimlere açık olabileceğiniz için ilişkinizin gidişatını biranda olumsuz bir şekilde etkileyebilirsiniz. Eğer beraber olduğunuz kişiyle aranızda anlaşmazlıklar olursa da bu tür bir anlaşmazlığın daha çok sizden kaynaklanıyor olabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Çocuğunuz varsa onun varlığı sizi olumlu yönden etkileyecek. Astrolojik oluşumların üzerinizdeki kötü etkilerinden dolayı başınıza ani kazalar gelebilir. Bu nedenle araba kullanırken ya da spor yaparken çok dikkatli olmalısınız. Bitmek üzere olan ya da bitmiş gözüyle baktığınız işler aniden bozulabilir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
10, 10 03 2013 burçlar, 10 mart 2013 akrep burcu yorumu, 10 mart 2013 aslan burcu yorumu, 10 mart 2013 balık burcu yorumu, 10 mart 2013 başak burcu yorumu, 10 mart 2013 boğa burcu yorumu, 10 mart 2013 günlük burç yorumları, 10 mart 2013 ikizler burcu yorumu, 10 mart 2013 koç burcu yorumu, 10 mart 2013 kova burcu yorumu, 10 mart 2013 oğlak burcu yorumu, 10 mart 2013 pazar burç yorumları, 10 mart 2013 terazi burcu yorumu, 10 mart 2013 yay burcu yorumu, 10 mart 2013 yengeç burcu yorumu, 10 mart burç yorumları, 2013, 2013 mart ayı burç yorumları, 2013 mart günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, mart, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557