Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19 Mart 2013, 20:05   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 20 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

20 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları

20.03.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…20 Mart 2013 Günlük Burç Yorumları
20 mart 2013 günlük burç yorumları,20 03 2013 burçlar,20 mart 2013 akrep burcu yorumu,20 mart 2013 aslan burcu yorumu,20 mart 2013 balık burcu yorumu,20 mart 2013 başak burcu yorumu,20 mart 2013 boğa burcu yorumu,20 mart 2013 ikizler burcu yorumu,20 mart 2013 koç burcu yorumu,20 mart 2013 kova burcu yorumu,20 mart 2013 oğlak burcu yorumu,20 mart 2013 terazi burcu yorumu,20 mart 2013 yay burcu yorumu,20 mart 2013 yengeç burcu yorumu,2013 mart ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 mart günlük burç yorumları,20 mart burç yorumları,20 mart 2013 Çarşamba burç yorumları


20 Mart 2013 Koç Burcu Yorumu

Beklentilerinizin arttığını ve bununla birlikte maddi gelirinizin yükseldiğini göreceksiniz. Ama aceleci olmayın. Çünkü bir süre yeni gelişmeleri dengelemek ve düzene koymak için uğraşacaksınız. Bu da gelişmelerin hızını biraz kesecektir. Daha çok ikili ilişkiler bu dönemde gündemde olacaktır. Üst üste gelen kutlamalara katılmak için hediyeler almak zorunda kalacaksınız. Şansınızın da olumlu desteğiyle bütçenizi düzene koyabiliyorsunuz. Bu süre içinde karşılaşacağınız işlerde hemen ileri atılmanız ve daha sonra çoşkunuzu yitirirerek kendinizi ortada kalmış gibi hissetmeniz doğaldır. Çünkü plansız ve programsız hareket ediyor üstelik olayların niceliğini öğrenmeden atılımlarda bulunuyorsunuz. Sempatinizin ve çekiciliğinizin yoğun olduğu bir gün bugün, neşeli ve uyumlusunuz öte yandan iç güdüleriniz ve dürtülerinizdeki yoğunluk sizin dışa dönük olmanızı sağlıyor.

20 Mart 2013 Boğa Burcu Yorumu

Eğer siz evli ve çocuk sahibi olan bir boğaysanız bugün çocuklarınızla ilgili sevinçler yaşamanız olasıdır fakat çocuklarla ilgili bazı maddi fedakarlıklara da katlanmanız gerekebilir. Ama siz okul çağında bir boğaysanız bu dönem önemli çalışmalar yapmanız ve disiplin göstermeniz gereken bir devreye giriyorsunuz. Çevrenizdeki insanlara karşı düşüncesiz davranışlarda bulunabilirsiniz ve birileri ile sürtüşmeler olabilir. Duygusal ve seksüel yönden güçlü olduğunuz bir dönemdesiniz üstelik kuvvetli aşk isteğiniz var, bunu hissettiriyorsunuz yapıcı davranışlarda bulunabilirsiniz hem zaten genelde bu dönem çekiciliğiniz ve cazibeniz bir hayli yoğun olacaktır. Acelecilik ve sabırsızlık bu dönemde öne cıkacaktır.

20 Mart 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bugün sosyal çevrenizdeki hareketliliği hissedeceksiniz ve buna ayak uydurmaya çalışıyorsunuz. Bir erkekle yakın ilişkiler içine girip, onunla birlikte çalışmanız olasıdır. Özellikle siz bir kadınsanız eşinizin beklenmedik yolculukları ya da alkole, eğlence ve benzeri şeylere düşkünlüğü canınızı sıkabilir. Gene siz bir kadınsanız bu dönem eşinizin başka bir kadınla duygusal yakınlık içine girme hevesleri olabilir. Bir arkadaşınız beklenmedik şekilde sizin aleyhinize dönebilir ve bunun sebebini de bir türlü anlamayabilirsiniz. İşlerinizi ve özel yaşamınızı aksatacak bazı misafirleriniz olabilir. İsteksiz ve pasif davranışlarınız sizi kaderci bir havaya sokabilir. çevrenizde aranır olmanıza rağmen yabancılaşma eğilimi gösterebilirsiniz.

20 Mart 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Gerek ilişkilerinizde, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır. Bu ihtiyaçtan dolayı birlikte olduğunuz kimselere karşı olumsuz tutumlar içine girebilir ve farkında olmadan çevrenizdekileri kendinizden uzaklaştırabilirsiniz. Karşılaşacağınız kimseler içinde ard niyetli birisi olduğu takdirde, sezgileriniz onun ne olduğunu anlasa bile içgüdüleriniz sizi ona itebilir. Duygusal yöndeki ihtiyaçlarınızı abartma eğiliminiz bir hayli fazla olacaktır, mübalağanın ve abartmanın yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Şansınızın da desteği ile genel yaşamınız oldukça iyi ve başarılı geçecektir, yeni tanışmalar ve ilişkiler de bu dönemde gündeme gelebilir. Daha çok aile içinde geçebilecek tartışmalar sizin olumlu ve akılcıl yaklaşımlarınız ile çözüme kavuşacaktır.

20 Mart 2013 Aslan Burcu Yorumu
Davranışlarınızı ve neşenizi kıskanan kimseler çıkabilir. Ayrıca bu dönemde değişik organizasyonlara veya üyesi olduğunuz dernek ya da kulüp faaliyetlerine katılacaksınız. Değişik eğlenceler ve aktivitelerde bulunacaksınız. Yine bu dönemde kararlarınızdaki tutarlılık ve isabet şaşırtıcı olabilir. Hatta bu nedenle bazı dostlarınız sizden akıl danışacaklardır. Bundan da oldukça hoşlandığınız için neşenize ve moralinize moral katacaksınız. İsabetli kararlarınızı kendi işlerinizde de kullanarak başarılı olabilirsiniz. Dağınık düşüncelerinizi bir araya toplamalı aralarında ilişkisi olanları gruplandırmalısınız. Ancak bu şekilde yararlı şeyler üretebilirsiniz.

20 Mart 2013 Başak Burcu Yorumu
Genel çevrenize ve yakınlarınıza sıcak duygular beslediğiniz bir dönemdesiniz, bu doğrultuda çevrenize kendinizi sevdiriyorsunuz diyebilirim genelde ilişkileriniz uyumlu bir hava içersinde geçecektir. İş yerinizde belirecek tatsızliklara hazır olmalısınız. Kararsız davranmayıp, her şeye hazır ve hakim olduğunuzu hissettirmelisiniz. İyi irdelemeden davranırsanız kaybedebilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar var. Bu günü genel olarak dinlenmeye her şeyi yeniden gözden geçirmeye ayırabilir, yarım kalan işleri tamamlayabilirsiniz. Duygusal ilişkilerinizle ilgili, hislerinizi açma zorluğu çekebilir veya tereddütte kalabilirsiniz. Bilinç altınızda kendine güvensizlik duyguları olabilir.

20 Mart 2013 Terazi Burcu Yorumu
Küçük hediyeler ve sürprizler size tuhaf gelmesin, genelde moralinizin iyi olduğu bir devre geçireceksiniz, çevrenizde bir şenlik havası esiyor ama tabii ki bazı Teraziler için geçerli. Özellikle de ilk on günlük dönemde doğanlar için. Özel ilişkilerinizde ve aşkta mutluluk yaşayacaksınız ve bunun yanında iş ve mesleki yönden küçük başarılar sizi bekliyor. Hem genel hem karşı cins ilişkilerinizde şanslı olmanıza rağmen bunları değerlendirmekten uzak kalıyorsunuz. Yalnız bir kadınsanız kendinizden yaşlı fakat çok dengeli bir erkekle tanışabilirsiniz. Alacağınız davete uymamanız iyi sonuç vermeyebilir. Eski alışkanlıklarınızın yavaş yavaş değiştiğini görebilirsiniz. Aşırı tutucu yanlarınızın bu dönemde oldukça azaldığını görmek sizi şaşırtmasın.

20 Mart 2013 Akrep Burcu Yorumu
Gün içersinde tavırlarınızda gevşeklik ve rahatlık göze çarpıyor, işinize ve çevrenize karşı ihmalkar davranışlarınız var ve özel ilişkilerinizde ve aşk hayatınızda bencil olabiliyorsunuz ve bu yüzden sevdiğiniz kişiyi kırabilirsiniz. Aşk yani duygusal ilişki konusunda akşam saatlerinde çok dikkatli olmalısınız. Bu tarihten sonra bazılarınız bir çok aşk ilişkisi yaşayabilirler. Yalnız geçen ay başlayan ve bazı boğaları etkileyen sağlık sorunlarının tedavisi sizi biraz stresli bir havaya sokuyor gibi. Diş sorunları olabilir. Dayanmaya çalışın ve sakin olun. Bu dönem içinde başaracaksınız da. Fakat birden duracak ve hırsınızın kaybolduğunu göreceksiniz Genelde kadınlarla olan ilişkileriniz gerilimli olabilir.

20 Mart 2013 Yay Burcu Yorumu
Aşırı heyecanlanmanızdan dolayı çok önem verdiğiniz bir işi karıştırmanız olasıdır. Sanatsal olaylara alışılmıştan fazla ilgi duyabileceğiniz bir döneme girmek üzeresiniz. Yeni bir aşk ilişkisine girmeniz ya da en azından sizi heyecanlandıracak bir flörte başlamanız olasıdır. Bazı konularda sağlam başlangıçlar da yapabilirsiniz. Birlikteliğiniz açısından oldukça verimli bir dönem geçiriyorsunuz. Bu ara şansınızın da yardımı ile yeni ve değişik kimselerle tanışacaksınız. Sosyal yaşamınız oldukça hareketli olacaktır. Yeniden kendinize dönüyorsunuz. Çevrenizden gördüğünüz ilgi sizi biraz şımartmışa benziyor. Bu sebeple de aşırı hevesler gösterebilirsiniz. Bugün savaşmak istemiyorsunuz. Bu yüzden de olayları çözümlenmeleri için kendi hallerine bırakıyorsunuz.

20 Mart 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Sadakat duygunuz bugün bir hayli önde olacak. Sizden yaşlılarla bağlantılarınız yoğunluk kazanacak. Günün ikinci yarısında daha açık yapıda olduğunuz için her şeyi ortaya dökmeniz ve çok iyi anlaşmalara varmanız olasıdır. Bir insan üzerinde kesin bir güç kazanabilir ve bu üstünlüğünüzü kullanarak onu son derece üzebilirsiniz. Rahatsız yolculuklar yapabilirsiniz. Süregelen ilişkilerinizde birlikte olduğunuz kimsenin tutumlarını ihtiyatlı karşılamanızda fayda var. Israrcı yaklaşımlarla karşı tarafı kaçırtmaktan başka bir şey elde edemezsiniz. Olayların üzerine gitmeniz her şeyi daha çok çıkmaza sokmaktan başka işe yaramaz. Evde bazı kimselerle bu sebeple tartışabilirsiniz. fakat ikna kaabiliyetinizin devam etmesi ile olayları tatlıya bağlayacaksınız.

20 Mart 2013 Kova Burcu Yorumu
Hesabınızı dikkatli yapın ve acele alış verişlerden kaçının. Memnuniyetsizlik yaşayabilir, çevrenize ve yakınlarınıza soğuk kalpli davranışlarda bulunabilirsiniz, hislerinizde bir zorlanma va kısıtlama gözleniyor ya da duygusal yönden zayıf ve isteksizsiniz. Ama bazılarınız heyecan duyuyorsunuz yani hissi yönden dengesizlik sergileyebilirsiniz. Planlarınızı yaparken zaman faktörünü göz önünde bulundurmalısınız. Her konuda, karşınıza çıkacak olan fırsatları değerlendirmekte tereddütünüz olmasın. Mantığınızı kontrollü kullandığınız sürece şansınız da size destek verecektir. Yeni gelişmeler size aşk ve sevgi konularından uzaklaştırmışa benziyor, bu da ilişkiniz açısından ufak ama tatsız sorunlarla uğraşacağınızı gösteriyor.

20 Mart 2013 Balık Burcu Yorumu
Kısa bir gezi sizi rahatlatacaktır. Hatta bu gezinin ardından coşkulu ve huzurlu olduğunuzu göreceksiniz. Ayrıca bu gezi yeni enerji depolamanıza yardımcı olacaktır. Kendinize dönük manevi dünyanız ağırlık kazanabilir. hatta bu gibi konularda daha da bilinçlenmek isteyebilirsiniz.bu nedenle de bir çok kitap ve dergi alacaksınız. Manevi yöndeki fikirlerinizi başka insanlara aktarma isteğiniz de bu dönemde yoğunlaşabilir, bir dost güvende olmanızı sağlayacak onunla çalışmalarda bulunacaksınız. Ayrıca ilgi alanınız oturduğunuz evi ve aileyi de kapsayacak. Aileden kimselerin sorunlarıyla ilgilenecek, yardımcı olmak isteyeceksiniz. Toplumla olan ilişkilerinizde ise, sezgilerinizi kullanın..
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
20, 20 03 2013 burçlar, 20 mart 2013 akrep burcu yorumu, 20 mart 2013 aslan burcu yorumu, 20 mart 2013 balık burcu yorumu, 20 mart 2013 başak burcu yorumu, 20 mart 2013 boğa burcu yorumu, 20 mart 2013 çarşamba burç yorumları, 20 mart 2013 günlük burç yorumları, 20 mart 2013 ikizler burcu yorumu, 20 mart 2013 koç burcu yorumu, 20 mart 2013 kova burcu yorumu, 20 mart 2013 oğlak burcu yorumu, 20 mart 2013 terazi burcu yorumu, 20 mart 2013 yay burcu yorumu, 20 mart 2013 yengeç burcu yorumu, 20 mart burç yorumları, 2013, 2013 mart ayı burç yorumları, 2013 mart günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, mart, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557