Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14 Nisan 2013, 13:29   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 14 Nisan 2013, Günlük Burç Yorumları

14 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları

14.04.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…14 Nisan 2013 Günlük Burç Yorumları
14 Nisan 2014 günlük burç yorumları,14 04 2013 burçlar,14 Nisan 2013 akrep burcu yorumu,14 Nisan 2013 aslan burcu yorumu,14 Nisan 2013 balık burcu yorumu,14 Nisan 2013 başak burcu yorumu,14 Nisan boğa burcu yorumu,14 Nisan ikizler burcu yorumu,14 Nisan 2013 koç burcu yorumu,14 Nisan 2013 kova burcu yorumu,14 Nisan 2013 oğlak burcu yorumu,14 Nisan 2013 terazi burcu yorumu,14 Nisan 2013 yay burcu yorumu,14 Nisan 2013 yengeç burcu yorumu,2013 Nisan ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Nisan günlük burç yorumları,14 Nisan burç yorumları,14 Nisan 2013 Pazar burç yorumları


14 Nisan 2013 Boğa Burcu Yorumu

Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olur çünkü olmadık sakarlıklar yapabilirsiniz. Karşılaşmanız muhtemel olan kazalar sizden kaynaklanabileceği gibi sizin hiç suçunuz da olmayabilir. Çevrenizdeki dikkatsiz kimseler size ait bazı şeyleri kırıp dökebilecekleri gibi size fiziksel zararlar da verebilirler. Kazaların kimden ve nereden kaynaklandıkları da pek önemli değil. Sonuçta kabak sizin başınıza patlayacağı için fazla farketmez. Dikkati elden bırakmamanızda fayda vardır. Bu dönemde yeni duygusal ilişkilerin sizin için iyi sonuç vermesine karşılık yeni iş ilişkileri kurmaktan kaçınmalısınız. İş konularında yapacağınız teşebbüslerden beklediğiniz sonuçları alabilmeniz oldukça zordur ve her tür yenilik için başka bir zamanı beklemelisiniz.

14 Nisan 2013 İkizler Burcu Yorumu
Bugün yeni başlatmayı düşündüğünüz bir duygusal ilişki ya da ilişkilerinizde yolunda gitmeyen bazı şeyler varsa onları düzeltmek için harekete geçerseniz kazançlı çıkarsınız. Hassas yapıdasınız. Hassasiyetiniz sadece duygusal ilişkiler ve kendi duygularınızı nakledebilmekle sınırlı değildir. Karşınızdaki kimselerin duygu ve niyetleriniz rahatlıkla sezebilirsiniz. Bugün aldatılmanız oldukça zordur çünkü karşınızdaki kimsenin gerçek niyetini hemen anlayabilirsiniz. Unutmamanız gereken şey, hislerinize güvenmeniz ve mantığı ön plana almaktan vaz geçmeniz gerektiğidir. Mantığınızı tamamen reddetmeyin fakat hislerinizi de yabana atmayın. Bir yolculuk yapmanız ve bundan son derece memnun kalmanız olasıdır. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerle kolay anlaşabilir ve dostluk kurabilirsiniz.

14 Nisan 2013 Yengeç Burcu Yorumu
Bugün çevrenizdeki insanlarla uyum içinde olacağınız bir gündesiniz. En anlaşamadığınız kimselerle bile bugün rahatlıkla anlaşabilir hatta isterseniz aranızda, karşılıklı bir hoşgörü ortamı yaratabilirsiniz. Karşı cins ilişkileriniz güçlüdür. Fiziksel ihtiyaçlar içinde olmanız hatta bunu her zamankinden güçlü hissetmeniz olasıdır. Duygusal açıdan da zayıf değilsiniz. Bugün eşiniz ya da sevgilinizle birlikte olmak için dayanılmaz arzular duyabilirsiniz. Bu istekleriniz sadece karşı cins ilişkileri ile sınırlı da değil. Ailenizle, aile büyüklerinizle görüşmek de sizi mutlu edebilir. Yolculuk yapmanız ya da yolculuk özlemleri duymanız olasıdır. Kafanız günlük işlerinizle meşgulken bir yandan da yolculuk, tatil gibi hayaller içinde olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken noktalar, bugün erkeklerle anlaşmazlıklarınızın olabilmesidir.

14 Nisan 2013 Aslan Burcu Yorumu
Bugün sizin için verimsiz ve gerilimli bir gün olabilir. Karşı cins ilişkilerinizde bir kırgınlık yaşamanız ya da evliyseniz eşinizle gerilimli durumlara girmeniz olasıdır. Bir dostunuzun ihaneti ya da birlikte olduğunuz kişinin ihmali ile karşılaşabilirsiniz. İş ilişkilerinizde de sıkıntılı anlar yaşamanız olasıdır. Bugün mümkünse önemli şeylerle ilgilenmeyip, günü fazla hasarsız geçirmeye çalışmalısınız. Karşılaşacağınız zor durumlarınızda ailenizden destek görmeniz mümkündür. Aşırı konuşkan hatta geveze yapıda olmanız mümkündür. İstemediğiniz hatta hiç düşünmediğiniz şeyleri bile farkında olmadan konuşabilirsiniz. Sırlarınızı ağzınızdan kaçırmamaya ve olur olmaz konuşmalar yapmamaya dikkat etmeniz gereklidir.

14 Nisan 2013 Başak Burcu Yorumu
Bugün karşı cinsle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ancak bu uyumsuzluğunuz iş ve sosyal ilişkilerinizle sınırlı kalacaktır. İşyerinizde karşı cinsle ilgili konularda size çeşitli zorluklar çıkartabilirler. Bunun dışında genel olarak insanlarla olan ilişkileriniz ise değişkendir. Bazı kimselerin sınırsız desteğini kazanırken, bazılarının da beklenmedik düşmanlıklarını çekebilirsiniz. Buna belki de sizin tutumunuz sebep olmaktadır çünkü bugün iddiacı yapıdasınız ve fiziksel olarak güçlüsünüz.. İddiacı yapınız karşınızdaki kimselerin canını sıkabilir ve bir anda size karşı dönebilirler. Bazı kimseler ve özellikle de üstünüz konumunda olan kimseler ise iddialı ve kararlı görünümünüzden etkilenip, hoşlanarak size destek olabilirler. Karşı cinsle duygusal ilişkilerde ise durum tamamen farklıdır.

14 Nisan 2013 Terazi Burcu Yorumu
Bugün iş yerinizde steresli bir gün yaşayabilirsiniz. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız. Her konuya abartılı yaklaşmanız olasıdır. Eğer ailenizle birlikte yaşıyorsanız ya da evli bir başaksanız bazı düşüncelerinize aileniz veya eşiniz karşı çıkabilir veya sizi ciddi şekilde engelleyebilirler. Sosyal ilişilerinizin aşırı yoğun olmaları mümkündür. Aslında biraz sakin olabilirseniz hayatınız daha dengeli bir yapı kazanabilir. Akşam saatlerinde duygusal ve ziinsel olarak belli bir rahatlama yaşayacaksınız. Ailenizle olan ilişkilerinizde düzelme veya yoğunlaşma olacaktır. Hangi cinsiyetten olursanız olun erkeklerin, yardım ve destekleriyle karşılaşabilirsiniz.

14 Nisan 2013 Akrep Burcu Yorumu
Bugün maddi açıdan rahat ancak zihinsel açıdan karışıklıklar içinde olmanız mümkündür. Uzak bir yerden kötü haber ya da haberler almanız olasıdır. Kadınlar hakkında yanlış düşüncelere eğilimlisiniz. Siz hangi cinsiyetten olursanız olun bayanları yanlış anlamaya, onları yanlış değerlendirmeye çoğu zaman da haksızlık etmeye de eğilimlisiniz. Eğer siz bir erkekseniz bu tutumunuz aşk ya da evlilik ilişkilerinize yansıyacaktır. Tabii öyle ayrılmak, boşanmak ya da büyük kavgalar gibi şeyler söz konusu olmayabilir sadece birlikte olduğunuz kişiye karşı kaba ve anlayışsız hale giriyorsunuz. Buna karşılık yine hangi cinsiyetten olursanız olun erkek arkadaşlarınızla çok iyi anlaşabileceğiniz bir dönemdesiniz. Eğer siz bir bayansanız eşiniz ya da sevgilinizden önemli faydalar görebilir en azından bazı hediyeler alabilir ve mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz.

14 Nisan 2013 Yay Burcu Yorumu
Bugün karşıcinsle ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz bir anda gözünüzden düşebilir. Bunda haklı ya da haksız olmanız bir şeyi değiştirmez. Bir süreden beri bilinçaltınızda besleyip, yüzeye çıkartmadığınız ufak tefek kırgınlıklar bugün aniden ortaya çıkıp, sizi tanınmaz birisi haline getirebilirler. Yani herşeyin acısını çıkartmaya çalışabilirsiniz. Bir ayrılık yaşamanız olasıdır fakat bu karşı cins ilişkileriniz kadar sevdiğiniz bir insandan ayrılmayı da kapsayabilecek birşeydir. Sevdiğiniz bir kimse uzak bir yere gitmek zorunda kalabilir. Bir iş arkadaşınız işten ayrılabilir. Özet olarak çevrenizde olmasını istediğiniz birisi uzun bir zaman için hayatınızdan çekilebilir.

14 Nisan 2013 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün her zamankinden çok daha rahat bir gün geçirebilirsiniz. Başta iş hayatınız olmak üzere bir çok alanda aşırı şanslı olabilirsiniz. Beklenmedik yerlerden iş teklifleri alabilirsiniz. Maddi açıdan sıkıntılı bir dönem yaşamanız olasıdır. Buna gelirinizdeki azalma kadar sizin masraflarınızın artması, hatta düşünmeden yapacağınız gereksiz masraflar sebep olabilir. Bugün bazı ciddi konuların, hayatınızı yönlendirebilecek olan önemli dönüm noktalarının ve yeni fakat ümit verici işlerle ilgilenmenin başlangıcı olabilir. Özellikle süregelen bir aşk ilişkiniz varsa, bu ilişkiyi daha ciddi boyutlara getirmeyi düşünebilirsiniz. Eğer siz yalnız bir oğlaksanız çevrenizde, gözünüze kestirdiğiniz kimseye artık yaklaşmalısınız.

14 Nisan 2013 Kova Burcu Yorumu
Bugün duygusal olarak hassas ve aşık olmaya uygun yapıdasınız. Parasal konularda şanslısınız. Çevrenizdeki insanlarla ilişkilerinizi daha iyi geliştirebilirseniz yardım duyacağınız her türlü desteği bulabilirsiniz. Çalışan bir kimseyseniz işvereniniz ya da üzerinizde olan kimseler maddi açılardan sizi destekliyorlar. Yeni iş anlaşmaları yapmanız olasıdır. Eğer siz evli bir kovaysanız bu dönemde eşinizle ciddi bir anlaşmazlığınız, hatta kavganız olabilir. İşiniz de oldukça sıkıcı ve yoğundur. İşiniz yüzünden kendinize zaman ayırmayı da zor bulabilirsiniz fakat özel ilişkilerinizi de daha fazla ihmal etmeniz hoş olmaz. Duruma göre bir program yaparak zaman kazanmaya çalışmalısınız. İşlerinizin bir kısmı için arkadaşlarınızdan yardım isteyebilirsiniz.

14 Nisan 2013 Balık Burcu Yorumu
Bugün yanlış kararlar vermeye uygunsunuz. İşinizde önemli hatalar yapabileceğiniz gibi duygusal ilişkilerinizde de sorunlar yaşayabilirsiniz. Herşeye rağmen, siz hangi cinsiyetten olursanız olun bayanlarla iyi anlaşabilecek yapıdası Eğer siz bir kadınsanız zor anlarınızda hanım arkadaşlarınız size destek olup, işlerinizin büyük bölümünü üstlenebilirler. Siz bir erkekseniz bayanlardan hem yardım, hem de duygusal yaklaşımlar görebilirsiniz. Bu durumdan istifade etmeye kalkıp, işi istismar seviyelerine getirmemeye çalışırsanız iyi olur. Bugün ilk bakışta son derece güven uyandırabilecek olan bir kimsenin size bazı tekliflerle yaklaşması mümkündür. Bu teklifler iş ya da özel hayatınızla ilgili olabilir. Hangi konuda olursa olsun alacağınız tekliflere kanmayın.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
14, 14 04 2013 burçlar, 14 nisan 2013 akrep burcu yorumu, 14 nisan 2013 aslan burcu yorumu, 14 nisan 2013 balık burcu yorumu, 14 nisan 2013 başak burcu yorumu, 14 nisan 2013 günlük burç yorumları, 14 nisan 2013 koç burcu yorumu, 14 nisan 2013 kova burcu yorumu, 14 nisan 2013 oğlak burcu yorumu, 14 nisan 2013 pazar burç yorumları, 14 nisan 2013 terazi burcu yorumu, 14 nisan 2013 yay burcu yorumu, 14 nisan 2013 yengeç burcu yorumu, 14 nisan 2014 günlük burç yorumları, 14 nisan boğa burcu yorumu, 14 nisan burç yorumları, 14 nisan ikizler burcu yorumu, 2013, 2013 nisan ayı burç yorumları, 2014 nisan günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, nisan, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557