Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14 Mayıs 2013, 18:50   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 15 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

15 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
Paylaşımın Keyifli Dünyası
15.05.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…
15 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
15 mayıs 2013 günlük burç yorumları,15 05 2013 burçlar,15 mayıs 2013 akrep burcu yorumu,15 mayıs 2013 aslan burcu yorumu,15 mayıs 2013 balık burcu yorumu,15 mayıs 2013 başak burcu yorumu,15 mayıs boğa burcu yorumu,15 mayıs ikizler burcu yorumu,15 mayıs 2013 koç burcu yorumu,15 mayıs 2013 kova burcu yorumu,15 mayıs 2013 oğlak burcu yorumu,15 mayıs 2013 terazi burcu yorumu,15 mayıs 2013 yay burcu yorumu,15 mayıs 2013 yengeç burcu yorumu,2013 mayıs ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 mayıs günlük burç yorumları,15 mayıs burç yorumları,15 mayıs 2013 salı burç yorumları


KOÇ
Gökyüzü, enerjisi yüksek keyifli bir Pazar gününü müjdeliyor sizlere. Aşk hayatınızda romantik anlar yaşayabilir, yaşamınıza renk katacak, sizi maddi manevi tamamlayacak ruh eşinizle tanışabilirsiniz. Bugün sezgileriniz kuvvetlidir. Gördüğünüz rüyalar yaşamınızda alacağınız keskin kararlar için size ışık tutacaktır. Bugün sevgi ve aşk günü olsun sizler için!

Günün Olumlaması: Kendi yaşamımı yüksek irademle, sezgimle, bilgimle, tecrübelerimle idare edebiliyor olmanın gücü ile cesur kararlar alıyor ve bunları uyguluyorum. Gereksiz her şeyi yaşamımdan kolaylıkla uzaklaştırarak yaşam şartlarımı güzelleştiren bolluğu, bereketi ve aşkı kendime çekiyorum.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Topaz

BOĞA
Yakın çevrenizde yaşadığınız olaylarla insan ilişkilerinde kişilerin size gösterdiği tutumları oldukça iyi gözlemlediniz. Şimdi bu gözlemler doğrultusunda davranışlar sergileyecek, size huzursuzluk veren kişilere karşı restinizi çekecek ve ilişkilerinizde radikal kararlarla düzenlemelerde bulunacaksınız. Bugün kendi menfaatleri doğrultusunda sizin suçlayıcı tavırlarda bulunan ve zor durumda kalmanıza sebep olan kişi ya da kişilerin gerçek yüzünün ortaya çıkmasına şahit olabilir ve bu kişilere inanarak size tavır alan kişilerin mahcubiyetine tanıklık edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ben kendime, doğrularıma, yeteneklerime, sabrıma, ilahi olana inanmanın ve şükretmenin getirdiği şansa erişmenin huzurundayım. Yaşamımda her şey olması gerektiği hızda ve güzellikte gerçekleşmekte. Benim hayrıma olan her şey kendiliğinden kolaylıkla bana geliyor; sağlık, başarı, huzur, aşk, barış. Her birine “hoş geldin” diyor sevgiyle kabul ediyorum.

Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Yakut

İKİZLER
Gökyüzü bugün özel yaşamınızda yaşanabilecek keyifli gelişmeler olabileceğini müjdelemekte. Yeni insanlarla tanışabilir, yakın zamanda tanışmış olduğunuz biriyle duygusal bir yakınlaşma yaşayabilirsiniz. Gölgeli günlerden sonra Güneş yaşamınızı tüm parlaklığı ile aydınlatmaya başlıyor. Beklentilerinizin yavaş yavaş gerçekleşmeye başlaması ile kendinize olan güveniniz tazelenecek. İş ve özel yaşamınızda istikrarlı günler sizleri karşılarken sizi engellediğinize inandığınız başta davranışlarınız olmak üzere alışkanlıklarınızı insanlar hakkında da kararlar alarak uygulamaya geçeceksiniz.

Günün Olumlaması: Yüreğimdeki küçük çocuğun sesine kulak veriyor, onu özgür bırakıyorum. Yapmacık, bana ait olmayan, beni benden uzaklaştıran her şeyden uzaklaşıyor, içimdeki çocuğun coşkusuyla ruhumu yeniliyorum. Eskimiş, bana yabancılaşmış her şey yaşamımdan çıkıp gidiyor, yerlerine yepyeni şanslı güzellikler geliyor.

Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Kırmızı turmalin

YENGEÇ
Kararlarınız netleşecek, işinizle ilgili konularda haklarınıza sahip çıkarak hareket etmenin getirdiği avantajlarla karşılaşacaksınız. İşinizle ilgili beklediğiniz teklif ve haberler ilerleyen günlerle gelecek, maddi olarak da rahatlamaya başlayacaksınız. Özel yaşamınızda ise gizliliğe önem vermeli, eş ya da sevgilinizle paylaşımlarınıza başkalarının şahit olmamasına özen göstermelisiniz. Aranızda kalması gerekenler dışarıya yansırsa ilişkiniz ciddi anlamda ikinizin de isteği dışında yara alabilir, dikkatli olmalısınız. Beraberliği olmayan Yengeç’ler, bu süreçte duygusal beraberlikler hayal kırıklıklarına sebep olabilir. İş, eğitim ve kariyerinize odaklanmanız sizin faydanıza olacaktır.

Günün Olumlaması: Karanlık girdaplardan ışığa yürümenin aydınlığı tüm ruhumu sarıyor. Yaşadığım her şeyi adil bir yaklaşımla değerlendiriyor, kendimi yeniliyor, sürekli öğrenerek gelişiyorum. Böylelikle bana sunulan ruhsal planla bütünleşiyor, doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum…

Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Lapis Lazuli

ASLAN
Yakın çevrenizde yaşanacak tartışmalardan mümkün olduğu kadar uzak durmalı ve sakinliğinizi korumalısınız. Özel yaşamınızda ise birden fazla duyguyu yaşayabileceğiniz bir dönem. Aynı anda yoğun duyguların karmaşası sizleri yorabilir. Yaşamınıza aniden giren biri ve devam eden birlikteliğiniz arasında sıkışıp kaldığınızı hissedebilirsiniz. Öncelikle kendinizle baş başa kalmalı ve duygularınızı sorgulayarak kararlar almalısınız. Aksi halde ciddi anlamda başınız ağrıyabilir ve sizi tanıyan, size güvenen insanları hayal kırıklığına uğratabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Gökkuşağının muhteşem renginin sarmalında dolaşan ruhumun derinliklerinde saklı hazineyi fark ediyor ve ona sahip çıkıyorum. Yaşamımın en zengin, en şanslı dönemini tüm akıl yetilerimle, bütünün hayrına kullanıyorum.

Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Carnelian

BAŞAK
Gökyüzü oldukça keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Güne huzurla uyanır, gün içinde ilişkilerinizde uyumun getirdiği huzur ve memnuniyeti deneyimlersiniz. Bugün işinizle ilgili beklediğiniz bir haberi alabilir ve planlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Emek verdiğiniz, engellendiğiniz her konuda şans sizden yana. Sabrınızın ve dürüstlüğünüzün karşılığını ilahi bir şekilde almaya başlıyorsunuz. Hızlı ve güvenli bir başarı süreci sizleri karşılıyor. Sağlığınızla ilgili hassas bir süreçtesiniz. Dinlenmeyi ihmal etmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumu, yeteneklerimi ve duygularımı özgür bırakıyor, yüreğimi acılarından, hüzünden, karanlıklardan sevgiyle arındırıyorum. Emeklerim şansa, şansım bol para ve berekete dönüşüyor.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Kalsedon

TERAZİ
Emeklerinizin boşa gitmediğini görmek sizleri yeniden ayağa kaldıracak. Bu süreçte iletişime önem vermeli ve ön plana çıkabilmek için her fırsatı değerlendirerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise başkalarının sebep olduğu huzursuzlukların ilişkinize verdiği zararları aşabilmeniz için gökyüzü sizi tüm enerjisiyle destekliyor. Biraz anlayış, iletişim ve dürüstlükle her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum. Kendime değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor, kendimle barışıyorum. Yediveren gülleri gibi her gün bir yeteneğim ve özelliğim gün yüzüne çıkıyor, hayat yolunda başarılarıma bir yenisini ekleyerek yenileniyorum.

Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Peridot

AKREP
Gökyüzü bugün, özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız projeleri daha verimli bir şekilde sonuca ulaştırabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde birtakım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi, ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.

Günün Olumlaması: Negatif ruhların olumsuz enerjilerine karşı en kuvvetli korumam olan inançlarımdan aldığım güçle korunuyor, hiç kimsenin ruhsal enerjimi bozmasına izin vermiyorum.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Akik

YAY

Bugün kendinizi baskı altında hissedebilir, yakınlarınızla iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Size karşı tutumları sinirlerinizi bir hayli gerse de sakin kalmayı başarmalı ve ikili tartışmalar içine girmekten kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise duygusal konularda önemli kararlar almamalısınız. Anlık öfke ya da tam sevginizin bir anda yükselmesiyle, ciddi problemlerle karşı karşıya kalacağınız geri dönüşü güç kararlar söz konusu olabilir. Kalbinizi duygularınıza teslim etmemeniz gereken bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Biliyorum ki gecem günle aydınlandığında yeni heyecanlar sarar yaşamımı ve olumsuzluk giysimi karanlık gece ile ardımda bırakarak aydınlığın verdiği beyazlıklarla arınırım.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Dumanlı kuvars

OĞLAK
Çevrenizde bulunan insanları fikirleriniz ve azminizle büyüleyeceksiniz adeta. Bu olumlu gelişmeler maddi olarak size fazlasıyla geri dönecek ve sizleri hayallerinize bir adım daha yaklaştıracak. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın size olan yaklaşımından şüphe etmeniz yersiz. Durduk yere huzurunuzu kaçıracak tavırlar içine girmemelisiniz.

Günün Olumlaması: Dipsiz kuyuların karanlığına esir olmuş ruhların negatif enerjilerinin tesirinden kurtulmuş olmanın özgürlüğü ve huzurundayım. Yeni kararlar alıyor, sahip olduğum yüksek inançlarımla uygulamaya geçiyor ve büyük hedeflerime sevgiyle bağlı kalarak azimle ve sevinçle çalışmayı seçiyorum.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Labradorit

KOVA
Gökyüzü bugün, öfkenizden kaynaklanabilecek sorunlara işaret etmekte, pire için yorgan yakmaya kalkmayın. Sizin gibi doğru sözcüklerle kendini ifade eden insanların sevip saygı duyduğu biri öfkesinin esiri olmamalı. Mümkünse kısa süreli de olsa bulunduğunuz ortamdan uzaklaşın ve sakinleşmeye çalışın. Özel yaşamınızda ise ani bir şekilde ayrılık kararı aldığınız insanla bir araya gelebilir, yaşananları sakinlikle değerlendirerek ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde saklı kalan küçük çocuğun o güzel ve hiç bitmeyen güzel enerjisini bulup yaşamıma şans, ışık, yoldaş olması için saklı yerinden çıkarıyor, kendime rehber ediyorum. Bu sayede daha olumlu düşünüyor, paylaşıyor ve üreterek yaşamımı zenginleştiriyorum.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Kırmızı Mercan

BALIK
Gökyüzü kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte. Cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. Uzun zamandır emek verdiğiniz, mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi ve sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir. Özel yaşamınızda ise beraber olduğunuz insanla birlikte yeni kararlar alabilir, bir uygulamanın içinde birlikte yer almayı tercih edebilirsiniz.

Günün Olumlaması: Sabır, sevgi, saygı; bu üç önemli olgunun getirdiği gücü tüm benliğimde hissediyor, işime, sevdiklerime ve kendime karşı uyguluyorum. Bütünün parçası olmaktan mutluyum. Bütünün hayrına yaptığım ve dilediğim tüm güzelliklerin gerçekleşmesi için çalışıyor, gerçekleşeceğine inanıyorum.

Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
15, 15 05 2013 burçlar, 15 mayıs 2013 akrep burcu yorumu, 15 mayıs 2013 aslan burcu yorumu, 15 mayıs 2013 balık burcu yorumu, 15 mayıs 2013 başak burcu yorumu, 15 mayıs 2013 günlük burç yorumları, 15 mayıs 2013 koç burcu yorumu, 15 mayıs 2013 kova burcu yorumu, 15 mayıs 2013 oğlak burcu yorumu, 15 mayıs 2013 salı burç yorumları, 15 mayıs 2013 terazi burcu yorumu, 15 mayıs 2013 yay burcu yorumu, 15 mayıs 2013 yengeç burcu yorumu, 15 mayıs boğa burcu yorumu, 15 mayıs burç yorumları, 15 mayıs ikizler burcu yorumu, 2013, 2013 mayıs ayı burç yorumları, 2013 mayıs günlük burç yorumları, burç, dünyası, forum, forumrenkli, fr, günlük, günlük burç yorumları, keyifli, mayıs, paylaşımın, paylaşımın keyifli dünyası, renkli, renkliforum, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557