Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By Şafak
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15 Mayıs 2013, 18:02   #1 (permalink)
fenerbahçemmm..

-ÇAĞATAY- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 11 Mayıs 2013
Nerden: OndanBundanŞundan'ım..
(Mesajlar): 5.616
(Konular): 1327
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 72891
Aldığı Beğeni: 208
Beğendikleri: 162
Ruh Halim: Olu Gibi
Takım :
Standart 16 Mayıs 2013 Perşembe, Günlük Burç Yorumları.

16 Mayıs 2013 Perşembe Günlük Burç YorumlarıKOÇ

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Hızlı ve kararlı hareket etmeniz gereken konularınız var. Bir yere yerleşmekle ilgili konular üzerinde ısrarla duracaksınız. Ancak eldeki kaynakların daha dikkatli yönetilmesi adına temkinli olmalısınız. Ailenizle ilgili sorunların size taşıdığı yükler ise devam etmekte. Bu yüzden iş hayatına yönelik sorunların ihmal edilmemesi gereken şartları dikkate alın.

Evinizi, ailenizi veya ilişkilerinizi ilgilendiren konularda esnek olabilirseniz kazanacaksınız. Bazı kişilerin önerilerine adil yaklaşmalı ve hakkını vermelisiniz.
BOĞA

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

İletişim gerektiren konular, önemli yazışmalar sizi oldukça oyalıyor. Kendinizi iyi organize etmeli somut düşünceler üretmelisiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz çalışmalar yanında zihinsel açıdan yük getiren konuların üzerinden geçmeniz gerekebilir. Kişisel adımlarınızı hızlandırmak, yakın çevreden gelecek destekle yeni kararlar almak kolaylaşıyor.

Karşınızdaki kişiler söylediklerinizi veya yaptıklarınızı hemen anlayamayabilirler, on dakika sonra tekrar şansınızı denerseniz, fikirlerini değiştirmeye eğilimli olduklarını görebilirsiniz.
İKİZLER

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Kazanç sisteminizde yaşanan değişim sizi kararlı adımlara götürüyor. Kişisel gelirlerin artırılması yönünde önemli fırsatlar elde edeceksiniz. Yeteneklerinizi öne çıkaracağınız, bütçenizi yeniden toparlayacağınız adımlar atabilirsiniz. Ancak iş hayatında aldığınız sorumluluklar yorucu bir dönem olduğunu anlatmakta. Eksiklerinizi tamamlamaya gayret edin.

Maddi veya işinizi ilgilendiren bir durum mamut hızında ilerliyor olabilir. Ancak, herhangi bir rötarın ya da yavaş akışın yararınıza sonuçları olacağa benziyor.YENGEÇ

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu devam ediyor. Her anlamda kararlı olduğunuz bu dönem kendinize çok şey kattınız. Şimdi ilişkilerin getirdiği çift durumların dışında kalmalı öncelik taşıyan konulara yönelmelisiniz. Sosyal açıdan sizi duyarlı kılan paylaşımlar, arkadaşlıkların verdiği destekle güven tazeleyeceksiniz. Gelecekle ilgili kaygıları akışına bırakın.

Belli bir konuda ısrarcı olmanın faydası olmayacağa benziyor. Size dirençle karşı koyan biriyle karşılaşırsanız, aynı türde karşılık vermemenizde yarar var.
ASLAN

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Ruhsal açıdan yorucu gelişmeler yaşarken oldukça yıprandınız. Elde olmayan nedenleri kabullenmeye çalışmak, akışta kalarak iyimserliğinizi korumak en doğrusu. Önemli yapılanmalar içinde olduğunuz bu dönem işe ait temalar sizi meşgul ediyor. Ancak aşırı yorgunluk, başkalarının işlerini yüklenmek sağlık konusunda sizi uyaracaktır. Dinlenmeye çalışın.

Bazı kişilerin yeteneklerini idealize etmeden önce, gerçek potansiyellerine göre değerlendirmenizde fayda var. Kuzuları koruması için, kurttan ricada bulunursanız, olası aksilikler kurdun suçu olmayacaktır malum.
BAŞAK


Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Oldukça dinamik bir gün yaşıyorsunuz. Yaptığınız çalışmaların ve sosyal kazanımların sonuçları üzerinde duracaksınız. İçinde bulunduğunuz gruplar da size yeni dostluklar kazandırabilir. İş hayatında yaşanan tempo da size kararlılık getirmekte. Yeni planlar, organize olunması gereken konular zaman alabilir. Yolculuk ve çalıştığınız konulara konsantre olmanız gerek.

Bazen olayları kontrol etmek zordur, bugünlerdeki iş akışınız veya ilerlemeniz esnasında, bu cümleye daha fazla önem vermenizde fayda var. Zamana bırakın, geç de olsa, güç olmasın.
TERAZİ

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

İş hayatınızda daha kararlı görünüyorsunuz. İş ait amaçların yeniden gözden geçirilmesi ile hedeflerinizi yniliyorsunuz. Son derece akıcı ve verimli geçecek bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Ortaklıkların parasal yanı ise bazı soru işaretleri taşımakta. Kendi kaynaklarınızı daha dikkatli kullanmak, olası riskleri iyi yönetmek gerek. Yurt dışı ilişkilerin size katacağı keyifler öne çıkacak.

Belli bir konuyu zorlama eğiliminde olabilirsiniz. Ancak, ne kadar zorlarsanız, o kadar tuzağa giden kapıyı açma ve hoş olmayan sonuçlara doğru ilerleme ihtimali olabilir. Temkinli, yavaş ve detaycı olmakta fayda var.

AKREP

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Pek çok açıdan sizi geliştiren ve harekete geçiren konularla ilgileneceksiniz. Yurt dışı ilişkileriniz, kurmak istediğiniz yeni bağlantılar her açıdan yararlı sonuçlar getirebilir. Akademik çalışmalarınızı içine alan arayışlar destek göreceğiniz etkiler getirmekte. Yeni haberler, uzaklarla ilgili konular size fırsatlar kazandıracak şekilde gelişecek.

Üzerinde yoğunlaştığınız bir plan, kurgu, anlaşma, iş v.b konularda yavaşlamanızda fayda var. Zira, bazı komplikasyonlar, maddi ya da uygulamalarla ilgili sorunlar söz konusu olabilir.
YAY

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Maddi ve manevi açıdan sizi bağlayan konular sürüyor. Kendinizi baskı altında hissettiğiniz son dönemi iyi yönettiniz fakat, eşin ya da ortağın para durumu bazı sorunlara işaret ediyor. Size sorumluluk getiren ekonomik yükler, alacaklarınızı tahsil etme zorunluluğu stresler yaratacak. Başkalarının parasal sorumlulukları karşısında eliniz pek güçlü değil.

Anlık değişimlere açık bir süreçteyiz. Gerçekler, gerçeklerin yorumu veya bizim ona yaklaşımımız her an değişiyor. Bugün, bazı anlarda bu cümlemi hatırlayabilirsiniz.
OĞLAK


Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Yakın beraberlikler ve ortaklaşa konular sizi dışsal koşulların içine çekmekte. Başkalarının beklentilerine ayak uydurmak ve olası anlaşmaların getireceği sonuçlara odaklanmak doğru olacak. Mümkün olduğunca kişisel çıkarlarınızı korumalı, esneklik göstermelisiniz. Hayatın keyifli yanları, hobilere olan merakınız size olsun iyimserlik katmakta.


Belli bir girişim, adım veya ilişkiniz, kendi kendine yoluna girmeye başlasa da, henüz olması gereken yere gelmedi. Ancak, yapılan yolculuk her zaman gidilecek yer kadar önemlidir, öyle değil mi?
KOVA

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Günlük planlarınız ve yaşadığını düzen değişiklikleri sizi gergin kılabilir. Ancak eldeki işleri toparlamakta destek alma şansınız var. Ailevi konular ve güvenlikle ilgili mücadeleler ise sizi yormuş durumda. Özellikle eldeki kaynaklar ve beklediğiniz destekler konusunda dikkatli olun. Yanlış adımlar onarılması zor sonuçlar getirecektir.

İş birliği yapmak, ilişki kurmak ya da aşık olmak istediğiniz kişilerle bağlantıya geçmek istiyorsanız, oturduğunuz yerden kalkıp, olası yolları bulmanız gerekiyor. Bence harekete geçin!

BALIK


Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Sizi dinlendiren ve içinizden geldiği gibi davranmaya iten şartlar var. Sevdiğiniz uğraşlar, güven kazanacağınız yaratıcı yeteneklerle yakından ilgilenebilirsiniz. Dikkat çekeceğiniz çalışmalar sizi mutlu etmeye yetecek. Aşk hayatınızda ise daha verici ve toleranslı olacaksınız. Ancak ilişkilerde gözü kapalı hareket etme riskiniz size hayal kırıklığına uğratabilir.


Sizinle tartışmak isteyen kişiler söz konusu olabilir. Belli bir tarafı tutmaktan, belli bir pozisyon almaktan ya da belli bir görüşü benimsemekten kaçmanız , bu tür ortamlardan korunmanıza yardım edebilir

alıntı..
Hurriyet / Astroloji.

Kalpleri Fetheden Renkler, Yaşa FENERBAHÇE! Türk'ün Kalbi Seninle Atar, Yaşa FENERBAHÇE! Mazinde Bir Tarih Yatar, Yaşa FENERBAHÇE! Ne Mutlu Seni Sevene, Yaşa FENERBAHÇE!

Konu -ÇAĞATAY- tarafından (15 Mayıs 2013 Saat 18:04 ) değiştirilmiştir..
-ÇAĞATAY- isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 15 Mayıs 2013, 19:09   #2 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
Standart

YENGEÇ

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 16 Mayıs 2013 Perşembe

Ay’ın burcunuzdaki yolculuğu devam ediyor. Her anlamda kararlı olduğunuz bu dönem kendinize çok şey kattınız. Şimdi ilişkilerin getirdiği çift durumların dışında kalmalı öncelik taşıyan konulara yönelmelisiniz. Sosyal açıdan sizi duyarlı kılan paylaşımlar arkadaşlıkların verdiği destekle güven tazeleyeceksiniz. Gelecekle ilgili kaygıları akışına bırakın.

Belli bir konuda ısrarcı olmanın faydası olmayacağa benziyor. Size dirençle karşı koyan biriyle karşılaşırsanız aynı türde karşılık vermemenizde yarar var.

Teşekkürler.
-ÇAĞATAY- Bunu beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
16, 16 05 2013 burçlar, 16 mayıs 2013 akrep burcu yorumu, 16 mayıs 2013 aslan burcu yorumu, 16 mayıs 2013 balık burcu yorumu, 16 mayıs 2013 başak burcu yorumu, 16 mayıs 2013 günlük burç yorumları, 16 mayıs 2013 koç burcu yorumu, 16 mayıs 2013 kova burcu yorumu, 16 mayıs 2013 oğlak burcu yorumu, 16 mayıs 2013 perşembe burç yorumları, 16 mayıs 2013 terazi burcu yorumu, 16 mayıs 2013 yay burcu yorumu, 16 mayıs 2013 yengeç burcu yorumu, 16 mayıs boğa burcu yorumu, 16 mayıs burç yorumları, 16 mayıs ikizler burcu yorumu, 2013, 2013 mayıs ayı burç yorumları, 2013 mayıs günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, mayıs, perşembe, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557