Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28 Mayıs 2013, 21:26   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 29 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları

29 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
Paylaşımın Keyifli Dünyası
29.05.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…29 Mayıs 2013 Günlük Burç Yorumları
29 mayıs 2013 günlük burç yorumları,29 05 2013 burçlar,29 mayıs 2013 akrep burcu yorumu,29 mayıs 2013 aslan burcu yorumu,29 mayıs 2013 balık burcu yorumu,29 mayıs 2013 başak burcu yorumu,29 mayıs boğa burcu yorumu,29 mayıs ikizler burcu yorumu,29 mayıs 2013 koç burcu yorumu,29 mayıs 2013 kova burcu yorumu,29 mayıs 2013 oğlak burcu yorumu,29 mayıs 2013 terazi burcu yorumu,29 mayıs 2013 yay burcu yorumu,29 mayıs 2013 yengeç burcu yorumu,2013 mayıs ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 mayıs günlük burç yorumları,29 mayıs burç yorumları,29 mayıs 2013 çarşamba burç yorumları


Koç Burcu Yorumu
Maddi konularda kendinizi güvenceye almak zorunda hissedebilirsiniz. Gerekli maddi desteği patronunuz, eşiniz ya da babanızdan görebilirsiniz. Bugünlerde kısa yolculuklar, yazılı anlaşmalar ve iletişim konuları hayatınızda daha ön planda ön olacak. Aşk konularında daha sabırlı ve sakin olması, tartışmalardan uzak durulması gerekiyor. Ayrıca sezgisel davranışlar sergileyebilir, olayları akışına bırakarak olası ruhi sıkıntılardan uzak kalabilirsiniz. Kişisel meseleler, iş, aile, sağlık konularında zorluklar yaşanabilir.

Boğa Burcu Yorumu

Kişisel meseleleriniz ve maddi konular ön planda olacak. Eğitim ve kişisel gelişim konularında önemli adımlar atabilirsiniz.Ayrıca haberleşme, iletişim, yolculuk konularında olumlu etkiler söz konusu .Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi almak ve istediğiniz yolculuğa çıkmanız mümkün olabilir.Ev ihtiyaçları sebebi ile ekstra maddi harcamalar söz konusu olabilir. Aile ve aile üyeleri ile geçimsizlikler, gerginlik ve sıkıntılar söz konusu olabilir. Başkalarıyla ilgili beklentilerinizin sonuçlarıyla karşılaşmak sizi ruhen güçsüz ve sıkıntılı yapabilir. Olayların kontrolünüzden çıktığını düşünebilirsiniz.Bu arada sizin için karanlıkta kalan olaylar nihayetinde açıklığa kavuşabilir.

İkizler Burcu Yorumu
Bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir! Kayıplar ve kırgınlıklar, bekleneni alamama, yalnızlık hissi gibi şeyler söz konusu olabileceği gibi, bazı fedakarlıklarda bulunmak da gerekebilir. Parasal kaynaklarınızı muhafaza etmeye çalışmalı, gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Seyahatler konusunda oldukça aktif bir dönem gözüküyor .Yoğun bir haberleşme ve iletişim trafiği sizleri bekliyor. Ev, aile ve yakın akrabalar ile çeşitli gerginlikler yaşanabilir ancak üstesinden gelmek beklenenden de kolay olabilir. Beklenmeyen sürpriz gelişmeler sizi şaşırtabilir.

Yengeç Burcu Yorumu
Yeni arkadaşlıklar ve birlikte yapılan ilginç toplantı ve aktiviteler söz konusu olabilecek.Sosyal hayatınızda hareketli gelişmeler yaşayabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilir, alacağınız destekler sayesinde geleceğe yönelik yeni anlaşmalara imza atabilirsiniz. Ortak yapılan organizasyonlar ve benzeri aktivitelerde eğer dikkatli olunmazsa maddi kayıplar yaşanabilir. Sağlığınız konusunda ise daha hassas olduğunuz bir dönemdesiniz.Aşırı yorgunluktan kaçınmak gerekiyor. İş ve kariyer konusunda hiç beklenmeyen gelişmeler ortaya çıkabilir.

Aslan Burcu Yorumu
İş arkadaşları ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir. Sosyal açıdan yoğun ve enerjik geçecek.Arkadaşlarınız ile birlikte birden fazla aktiviteye katılıp, küçük yolculuklara çıkabilirsiniz. Sürpriz gelişmelere açık olacaksınız.Şaşırtıcı haberler alabilir, beklenmedik bir gelişme ile çok sevinebilirsiniz. Gelişmeler neticesinde uzun ve huzur verici bir yolculuğa çıkmanız, kendinize vakit ayırmanız söz konusu olabilir.

Başak Burcu Yorumu
Kariyer açısından zorlayıcı gelişmeler olabilir! Kişisel arayış, kendini bulma çabası, derin düşünceler gibi etkiler gözleniyor. Yolculuklar, yabancı ülkeler , eğitim ve hukuksal konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.B günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız. Yeni çevrelere girebilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz.Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.Ev ve aile konularında olası sıkıntı ve çekişmeler gözüküyor.İsyankar bir tutum içine girebilir, kendinizi aşmak için tehlikeli olabilecek marjinal kararlar verebilirsiniz, dikkatli olun.

Terazi Burcu Yorumu
Borçlar ve alacaklar gibi konularda dikkatli olunması gerekiyor.Bu dönemde bu konularda herhangi bir atılım yapmamak doğru olacaktır.Bazı eski konuların gündeme gelmesi söz konusu. Kariyer konularında sıkıntılar yaşanabilir, iş arkadaşları ve iş veren ile küçük anlaşmazlıklar çıkabilir.Öte yandan parasal konularda başkalarından beklediğiniz maddi destekler önem kazanacak.Hayatınızdaki etkin ve güçlü kişiler tarafından üzerinizde baskı oluşturulması söz konusu olabilir. Yeni bir ilişki ile ilgili olumlu etkiler gözleniyor, çevrenize daha dikkatli bakmakta fayda var.

Akrep Burcu Yorumu
İkili ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Eşiniz,ortağınız ve sevgilinizle ile olan ilişkilere dikkat etmeli, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız. Maddi anlamda ise ortağınız, eşiniz gibi kişilerden destek görebileceğiniz gibi çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.Kariyeriniz adına kararlı adımlar atabilir, gereken anlarda insiyatif göstermek zorunda kalabilirsiniz.Aşk hayatınız ve mutluluğunuzu ilgilendiren konularda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz.Sağlık ve günlük rutin işlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.Ev ve aile içerisinde karışıklıklar söz konusu olabilir.

Yay Burcu Yorumu
Sağlık ve uzmanlık gerektiren işleriniz konusunda yeni kararlar almaktan çok eskiden beri sizi rahatsız eden konulara ağırlık verebilirsiniz.İş hayatınız üzerinde sert ve yıkıcı kararlar vermekten kaçınmalı, kibirli gözükmenize sebep olacak atılımlardan uzak durmalısınız.Eviniz ve eşiniz, sevgiliniz ile küçük çaplı gerginlikler yaşayabilirsiniz, alttan almak bir çözüm olabilir.Kariyeriniz ile ilgili konularda ise içinizdeki sıkıntıyı bastırmalı, korku ve endişe gibi duygulara izin vermemelisiniz.Aşk hayatınızı ve mutluluğunuz ilgilendiren konularda şaşırtıcı ve beklenmedik değişiklikler olabilir.Yeni tanışacağınız birinden çok etkilenebilir ve yeni bir aşk macerasının içine atılabilirsiniz.

Oğlak Burcu Yorumu

Aşk hayatınız veya mutluluğunuz ilgilendiren konularda ilişkilere ve anlaşmalara dikkat etmeli , gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.Aşk, eğlence konularında şans ve yapıcı gelişmeler söz konusu.Tutku ve hırs bu konularda ağır basabilir.Öte yandan sanatsal ve eğlence konularında öne çıkmanız, varsa çocuklarınızla birlikte vakit geçirerek onlara kol kanat germeniz olası.İş ve günlük hayat konularının da önde olduğu günler söz konusu.Ekip çalışmalarında başarılı olabilirsiniz.İş konularında beklenmedik gelişmeler, sizi şaşırtan olaylar ortaya çıkabilir.

Kova Burcu Yorumu
Ev ve aile konularında bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Aile bireyleriyle olan ilişkilerinize dikkat etmeli ve gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.Bu konuda zaman zaman destek görseniz de çeşitli kısıtlamalara maruz da kalmanız da mümkün olabilir.Aile fertleriyle olan ilişkilerinizde kırıcı ve tepkili davranışlardan uzak durmalı, sert tavırlar takınmaktan kaçınmalısınız.Bu konularda alaycı olmaktan ve gerçekleri olduğundan farklı göstermeye çalışmaktan kaçınmanız gerekiyor.Öte yandan aşk konularında arzulu ve isteklerinize kavuşabileceğiniz bir dönem.Evde maddi konularda olumlu yada olumsuz sonuçlanabilecek sürpriz gelişmeler meydana gelebilir.

Balık Burcu Yorumu
Kişisel eğitim, karşılıklı ilişkiler, yakın akrabalar, beklenen haberler konularında olumlu gelişmeler gözükmekte.Kısa yolculuklar, iletişim, eğitim, yakın akrabalar, kardeşler ve her türlü anlaşmalarda bazı zorlanmalar ve sıkıntılar getirebilir.Bu günlerde bu konularda yeni başlangıçlar yapmaktan çok eski işlerinizi halletmeye çalışmalısınız.Bu günlerde yeni anlaşmalar yapabilir ,yeni çevreler ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz.Dost ve arkadaş çevrenizin genişlemesi yeni fırsatları da beraberinde getirecek.Ev, aile, aşk konularında sizi yeni ve olumlu gelişmeler bekliyor.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 28 Mayıs 2013, 22:30   #2 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart

Alıntı:
Maddi konularda kendinizi güvenceye almak zorunda hissedebilirsiniz. Gerekli maddi desteği patronunuz, eşiniz ya da babanızdan görebilirsiniz. Bugünlerde kısa yolculuklar, yazılı anlaşmalar ve iletişim konuları hayatınızda daha ön planda ön olacak. Aşk konularında daha sabırlı ve sakin olması, tartışmalardan uzak durulması gerekiyor. Ayrıca sezgisel davranışlar sergileyebilir, olayları akışına bırakarak olası ruhi sıkıntılardan uzak kalabilirsiniz. Kişisel meseleler, iş, aile, sağlık konularında zorluklar yaşanabilir.

doğru doğru

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 mayıs ayı burç yorumları, 2013 mayıs günlük burç yorumları, 29, 29 05 2013 burçlar, 29 mayıs 2013 akrep burcu yorumu, 29 mayıs 2013 aslan burcu yorumu, 29 mayıs 2013 balık burcu yorumu, 29 mayıs 2013 başak burcu yorumu, 29 mayıs 2013 çarşamba burç yorumları, 29 mayıs 2013 günlük burç yorumları, 29 mayıs 2013 koç burcu yorumu, 29 mayıs 2013 kova burcu yorumu, 29 mayıs 2013 oğlak burcu yorumu, 29 mayıs 2013 terazi burcu yorumu, 29 mayıs 2013 yay burcu yorumu, 29 mayıs 2013 yengeç burcu yorumu, 29 mayıs boğa burcu yorumu, 29 mayıs burç yorumları, 29 mayıs ikizler burcu yorumu, burç, günlük, günlük burç yorumları, mayıs, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557