Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Haziran 2013, 19:18   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

25 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Paylaşımın Keyifli Dünyası
25.06.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…25haziran 2013 günlük burç yorumları
25 haziran 2013 günlük burç yorumları,25 06 201 burçlar,25 haziran 2013 akrep burcu yorumu,25 haziran 2013 aslan burcu yorumu,25 haziran ikizler
burcu yorumu,25 haziran 2013 başak burcu yorumu,25 haziran 2013 boğa burcu yorumu,25 haziran 2013 ikizler burcu yorumu,25 haziran 2013 koç burcu yorumu,25 haziran 2013 kova burcu yorumu,25 haziran 2013 oğlak burcu yorumu,25 haziran 2013 terazi burcu yorumu,25 haziran 2013 yay burcu yorumu,25 haziran 2013 yengeç burcu yorumu,25 haziran 2013 burcu yorumu,2013 haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 haziran günlük burç yorumları,25 haziran burç yorumları,25 haziran 2013 salı burç yorumları


Koç
Jest yapmayı seviyorsunuz ve bundan gururlanıyorsunuz. Çevreniz, bu huyunuzu bildiğinden sürekli sizden bir şeyler bekliyor. Özellikle, iş sorunları olanlar sürekli kapınızı aşındırıyor. Olaylara geniş açıdan bakmanız, sizi daha sevilen biri haline getiriyor.. Doğuştan kişisel çekiciliğe sahip bir kişi olmanız, çevrenizin çok kalabalık olmasına sebep oluyor.

Evde yapılacak tadilat, dekoratif değişiklikler veya dekorasyon alışverişleri ya da taşınma, yer değiştirme v.b konular gündemde olabilir. Düşüncelerinizi açıklamanız ve harekete geçmeniz planlanan işlerinizi halletmenizi sağlayabilir. Kaçınılmaz olanı kabullenip yolunuza devam etmeniz gerekebilir.

Boğa
İş ilişkilerinde düzen ve disiplinden yanasınız. Programlı yaşadığınız zaman, kendinizi işinizde daha verimli hissediyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınız da sizinle aynı fikirde. Yapmanız gereken tek şey. Akşam saatlerinde biraz dinlenmeye vakit ayırsanız, kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Fazla yorulmamaya çalışın.

Duygusal açıdan açık davranabilir, planlarınızı ve hayallerinizi paylaşabilirsiniz. Öneriler ve çözümler geleceğiniz veya yaşam tarzınızla ilgili kaliteli seçimler ve değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Verilecek sözler hayatınızı değiştirebilir.

İkizler
Çekici ve huzursuz birisiniz. Çabuk düşünmek, sizin için çok önemli. İlişkileriniz hep bu yönde gelişsin istiyorsunuz. Karşınızdaki kişinin, en az sizin kadar derin düşünmesi her zaman mümkün olmayabilir. Ona anlayış göstermelisiniz. Duygusal çelişkilerden kurtulun artık. Göreceksiniz, sonuç mükemmel olacak.

Öfkeyle çözülemeyecek şeyler olumlu adımlar atılarak veya yavaş hareket edilerek çözülebilir. Çözüm bulmak duygularınızı ve olayları konrol etmenizi kolaylaştırabilir. Çalışmalarınızı daha fazla para kazanma yönüne veya size fırsatlar sağlayacak işlere yoğunlaştırmalısınız. Gayret göstermeniz başarmanızı sağlayacak.

Yengeç
Aktif, kalıcı, inatçı ve yüksek motivasyonunuza herkes şaşırıyor. Birçok işi bir arada yapmanız, olacak gibi değil. Dışarıdan bakanlar, enerjinizi hayranlıkla izliyorlar. Yeter ki, kendinize özgü yaşam tarzınıza diğer insanlar müdahale etmesin. Bugün girdiğiniz her ortamda, sizin istekleriniz ön plana çıkacak ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz.

Tüm gücünüzle çaba göstermeniz, geçmiş tecrübelerinizden faydalanmanız ve hedef odaklı olmanız uzun vadeli etkiler bırakmanızı ve ilerlemenizi sağlayabilir. Aşk hayatınız veya sevgi içerikli ilişkileriniz açısında olumlu günler yakında.

Aslan
İdeallerinizin peşinde koşmayı seviyorsunuz. Fakat, yetersiz kaldığınız zaman çevrenizi suçlayabiliyorsunuz. Güvensizliğinizi yenmek zorundasınız. Öğrenmeniz gereken en önemli şey, insanlarla olumlu ilişkiler kurmaktır. Titiz ve detaycı olduğunuzu bilmeyen yok. Bugün, yine hijyen tutkunuz ortaya çıkabilir.

Taleplerin hepsini yerine getiremezsiniz, karşı çıkmak isteyebilirsiniz. Belli bir bütçeye ve plana sadık kalmanız olası stresi azaltabilir. Değişimi sadece yaşam tarzınıza çok ters değilse kucaklayabilirsiniz. Biraz geride kalıp, zaman isteyip seçeneklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Başak
Düşüncelerinizi kimseye açıklamıyorsunuz. Yetiştirmeniz gereken konular olduğunda iyice içine kapanık ve alıngan oluyorsunuz. Gizli duyguların kişisi oldunuz. İş arkadaşlarınız bu konuda sizden oldukça şikayetçiler, eski neşeli günlerinizi arıyorlar. Çevrenize biraz açılın. Kendinizi anlatmak gibi probleminiz yok ama yanlış anlaşılıyorsunuz.

Önemsediğiniz konuları dikkate almamanız durumunda meydana gelecek sonuçları anlayabilen bir kişiyle yapacağınız samimi konuşmalar belli sorunların çözümünde faydalı olabilir. Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın. Duygusal anlamda gardınızı düşüren durumlar olabilir.

Terazi
Duygusal iniş çıkışlar yaşadığınız bugünlerde, huzursuz anlar geçiriyorsunuz. Kıskançlık konusunda bazen, ikiniz de aşırıya kaçıyor ve birbirinizi üzüyorsunuz. Bu konuda esas görev size düşüyor. Bugün, artık eski olayları unutun ve yeni başlangıçlara yürüyün. Bugün, yaratıcılığınızı ön plana çıkarırken, görünmez kazalara da zemin hazırlıyorsunuz.

Bugünü, bilginizi arttırıcı, yeteneklerinizi geliştirici ve özgeçmişinize keleyeck her tür konuyu içeren hedef odaklı bir gün haline getirmenin faydasını görebilirsiniz. Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz. Sizi engelleyen veya yavaşlatan ilişkilerinizde gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

Akrep
Duygulu, enerji dolu ve çekici kişiliğiniz, çevrenizin sürekli kalabalık olmasına sebep oluyor. Fakat, sizin gözünüz, sevdiğinizden başkasını görmüyor. Gelecekle ilgili yeni planlarınız var, o da sizinle aynı fikirde olmasına rağmen sizi çılgınca kıskanıyor. Bugün tanışacağınız kişilerle, ileriye dönük dostluklar kurabilirsiniz.

Gitmediğiniz yerlere gidebilir, denemediğiniz şeyler deneyebilir veya özgün işlerle uğraşabilirsiniz. Farklı kültürler, felsefeler ya da yaşam tarzları geleceğinizi ilgilendiren değişiklikler yapmanızı da sağlayabilir. Ufukta aşk var!

Yay
Parasal durumunuzu, duygusal yönde emniyete almak istersiniz. Güvensizlikten çok çabuk etkileniyorsunuz. Bugün size sunulan iş tekliflerini iyice gözden geçirmeniz gerekiyor. Önlemini almadığınız işi kesinlikle onaylamayın. Diğer insanlara göre çok hızlısınız. dikkat edin. Aşırı yorgunluktan, stres her an kapınızı çalabilir.

Sağlıkla, finansla veya hukukla ilgili konuların dikkatle ele alınması gerekiyor. Yakın olduğunuz bir kişiyle veya düşündüğünüz bir iş birliği ya da ortaklıkla yaşayacağınız bir problem nasıl ilerleyeceğinize dair kararlar almanıza sebep olabilir. Duygularınızın kontrolü ele geçirmesinin yapmanız gerekenleri yapmanızı engellemesine izin vermemelisiniz.

Oğlak
Ay burcunuzda ilerliyor. Yönetici gezegeninizin Akrepte geri gitmesi sizi bazı değerleriniz herşeyden daha önemli tutmanıza neden oluyor. Yaşantınızda, bir süredir kafanızı kurcalayan konulara bir açıklık getireceksiniz. Amaçlarınız doğrultusunda, biraz soğukkanlılıkla hareket etmeye devam edin. Göreceksiniz ki, her şey lehinize gelişecek.

Sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman ilişkinizde beklenmedik değişiklikler meydana gelmesine neden olabilir. Belli bir konuyu manipüle etmemeye özen göstermelisiniz, aksi takdirde karışanlar çok olabilir veya sizin karışmanız nedeniyle işler raydan çıkabilir. Sorumluluk almaktan kaçmayın, ama aşırı yüklerden çekinmelisiniz.

Kova
Çekici fikirlerinizi daima kendinize saklamalısınız. Dışa dönük ve ilginç bir yapınız var. Fakat, ürettiğiniz düşüncelere karşı çıktıkları zaman son derece rahatsız oluyorsunuz. Yaşama coşkulu bir şekilde bakmanız, her zaman hoş karşılanmıyor. Sevdiğiniz kişi böyle zamanlarda , huysuz ve kaprisli oluyor. Ona sürekli güven vermek de, daima size düşüyor unutmayın.

Mücadele içeren veya rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir. Duygularınızı ve hedeflerinizi paylaşmanız destek bulmanızı veya yararlı önerileri gündeme getirebilir. Belli jestler söz konusu olabilir ya da borçlar ödenebilir.

Balık
Karşı cinsle olan problemleriniz bitmek bilmiyor. Kendinizi sürekli haklı görseniz de, onunla olan ilişkinizde empati yeteneğinizi biraz geliştirmelisiniz. Kendinizi rahatlatmayı bir türlü beceremiyorsunuz ve bu yüzden sinirli bir ifadeyle dolaşmanız, çevrenizde yanlış anlaşılmanıza sebep oluyor. Daha geniş olmaya çalışmalısınız.

Özel hayatınıza ilişkin konular gündeme gelebilir. Yapmaya çalıştığınız şeyleri olumsuz etkileyecek ani hareketlerde bulunmadan önce, artı ve eksi hesabını detaylandırmalısınız. Sorunları mantıklı şekilde ele almanız işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir. Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 haziran ayı burç yorumları, 2013 haziran günlük burç yorumları, 25, 25 06 201 burçlar, 25 haziran 2013 akrep burcu yorumu, 25 haziran 2013 aslan burcu yorumu, 25 haziran 2013 başak burcu yorumu, 25 haziran 2013 boğa burcu yorumu, 25 haziran 2013 burcu yorumu, 25 haziran 2013 günlük burç yorumları, 25 haziran 2013 ikizler burcu yorumu, 25 haziran 2013 koç burcu yorumu, 25 haziran 2013 kova burcu yorumu, 25 haziran 2013 oğlak burcu yorumu, 25 haziran 2013 salı burç yorumları, 25 haziran 2013 terazi burcu yorumu, 25 haziran 2013 yay burcu yorumu, 25 haziran 2013 yengeç burcu yorumu, 25 haziran burç yorumları, 25 haziran ikizler burcu yorumu, 25haziran 2013 günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, haziran, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557