Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Haziran 2013, 19:22   #1 (permalink)
Emekli Yönetici

Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 18 Ağustos 2011
Nerden: Eskişehir
Yaş: 27
(Mesajlar): 17.906
(Konular): 12982
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 967442
Aldığı Beğeni: 1672
Beğendikleri: 1673
Ruh Halim: Ruhsuz
ÖdülleriÜye Ödülleri: 6
Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Oscar Ödülü Teşekkür Plaketi 
tick 26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları

26 Haziran 2013 Günlük Burç Yorumları
Paylaşımın Keyifli Dünyası
26.06.2013 Günlük Burç Yorumları
www.forumrenkli.com burç yorumlarını sizlerle paylaşıyor…26haziran 2013 günlük burç yorumları
26 haziran 2013 günlük burç yorumları,26 06 201 burçlar,26 haziran 2013 akrep burcu yorumu,26 haziran 2013 aslan burcu yorumu,26 haziran ikizler burcu yorumu,26 haziran 2013 başak burcu yorumu,26 haziran 2013 boğa burcu yorumu,26 haziran 2013 ikizler burcu yorumu,26 haziran 2013 koç burcu yorumu,26 haziran 2013 kova burcu yorumu,26 haziran 2013 oğlak burcu yorumu,26 haziran 2013 terazi burcu yorumu,26 haziran 2013 yay burcu yorumu,26 haziran 2013 yengeç burcu yorumu,26 haziran 2013 burcu yorumu,2013 haziran ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2013 haziran günlük burç yorumları,26 haziran burç yorumları,26 haziran 2013 çarşamba burç yorumları


Koç
İş hayatında önemli açılımlara hazır olun. Çok önceden kendinize koyduğunuz hedeflere istikrarlı biçimde yaklaşıyorsunuz. Ancak engellerin ve testlerin devam ettiği bu dönem meydan okuyan yanlarınız sorun olmamalı. Ailenizle ilgili gelişmelerin öne çıkması ile moraliniz yükseliyor. Maddi ve manevi açıdan sizi etkileyecek olumlu kazanımlar söz konusu.

Harekete geçmek için gürültü patırtının dinmesini beklemeniz gerekebilir. Ardından, onayı alıp yaşam tarzınızın, planlarınızın veya stratejilerinizin halen uygulanabilir olup olmadığını sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Boğa
Hayata yaklaşımınız değişirken düşünceleriniz yenileniyor. Bilinçaltı aydınlanmanın getirdiği etkilerle kendinizi ortaya koyma çabası içinde olacaksınız. İş ve profesyonel hayata yönelik yatırımlarınız üzerinde durabilirsiniz. Yabancılarla ilişkileri içinde barındıran güçlü etkiler hayatınıza girmekte olup, esnek olmanın ve geniş düşünmenin tam zamanı.

Bazı kişileri bazı şeylerin daha kolay ya da daha kısa yolları olduğuna ikna etmek gereğinden fazla zaman alabilir. Anlayışlı ve düşünceli olmak için ne gerekiyorsa yapmalıyız.

İkizler
Yeni adımlar atmaya niyetlendiğiniz söylenebilir. Ancak parasal konularda dönüştürücü etkiler altındasınız. Başkalarının dayattığı öneriler finansal durumunuzu etkilerken, borç alacak konularında yapılanmaya gitmek gerekecek. Beklediğiniz desteklerin hızlanacağı günler yaklaşıyor. Olumlu ilerleyecek girişimlerinizi aceleye getirmeyin.

Ortak işler, ekip çalışmaları, iş birlikleri veduygusal durumunuz ön planda olabilir. Üzerinde yoğunlaştığınız veya anlaşmaya çalıştığınız konularda ani haberler alabilirsiniz veya bilgiler edinebilirsiniz.

Yengeç
Oldukça hareketli bir döneme girdiniz. Belirsizliklerin aşıldığı bu dönem pek çok şey netleşiyor. Özellikle ikili ilişkilerde objektif olunmalı , gereksiz fikir ayrılıklarına meydan verilmemeli. Sizi derinden yaralayan bu alanda önemli bir değişim içinden geçiyorsunuz. Ortaklıklarınızı tümden yenilediğiniz bu süreçte gücünüzün farkındasınız.

Haziran doğumlu Yengeç’ler başta olmak üzere tüm Yengeç’ler, köşeye sıkışmış, gergin ya da stresli hissedebilirler. Bugün dahil, birkaç gün için olası tartışmalardan ve gergin ortamlardan kaçmakta ve risk almamakta fayda var.

Aslan
Büyük resmi görmeli işe ait hedeflerinizi uzun vadede düşünmelisiniz. Son derece zorlayıcı ve iş ilişkilerini içine alan değişim sürecindesiniz. Az laf çok iş sloganınız olmalı. Detaylı konuları, büyük ve önemli projeleri organize etmekte zorluklar yaşanabilir. Kendinizi aşırı tüketeceğiniz bu döneme dikkat edin. İçten içe sizi tüketen sağlık sorunlarını artık aşıyorsunuz.

Belli konuşmalar ya da tartışmalar düşündüğünüzden uzun sürebilir. Doğru veya yanlış herkesin anlatacak uzun bir hikayesi vardır.

Başak
Yaptığınız her işten keyif alıyorsunuz. Duygusal olarak gergin olmanıza rağmen iş hayatından yana tatmin olacağınız konular söz konusu. Üzerinde çalıştığınız hobiler size değişik fikirler verebilir. Düşüncelerinizle inandırıcı olacağınız ortak çalışmalar da size sorumluluk getirmekte. Şansınızın arttığı bu dönem para durumunuzla ilgili gereksiz risklerden kaçının.

Önemsediğiniz konuları dikkate almamanız durumunda meydana gelecek sonuçları anlayabilen bir kişiyle yapacağınız samimi konuşmalar belli sorunların çözümünde faydalı olabilir. Alışılmadık şeyler önermekten korkmayın. Duygusal anlamda gardınızı düşüren durumlar olabilir.

Terazi
Aile hayatınız, özel ilişkileriniz üzerinizde baskı kurmakta. Artık eski toleransınızın kalmadığı bu süreçte değişimin izlerini takip etmektesiniz. Yerleşimle ilgili sorunların ağırlaşması ile yerinde kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Eldeki kaynakları etkileyecek gelişmelere dikkat edin. Kariyer hayatınızda gücünüzü yeniden ortaya koyabileceğiniz fırsatlar bulacaksınız.

Bugünü, bilginizi arttırıcı, yeteneklerinizi geliştirici ve özgeçmişinize keleyeck her tür konuyu içeren hedef odaklı bir gün haline getirmenin faydasını görebilirsiniz. Başkalarının sizin için seçtiği değil kendi seçtiğiniz hayallerin peşinden gitmelisiniz. Sizi engelleyen veya yavaşlatan ilişkilerinizde gerekli düzenlemeleri yapmanız gerekiyor.

Akrep
Son derece dikkatli ve kararlı hareket ediyorsunuz. Üzerinde çalıştığınız konulara güçlü biçimde konsantre olacaksınız. Zihnen yaşanacak yorgunlukları dikkate alarak yakın çevre ile ilişkilerden uzak durmalısınız. Aile ve yakınlarla ilgili sorunlar bu dönem sizi yorabilir. İşle ilgili yolculuklar ve konuşmalar açısından önemli bir süreç başlıyor.

Sizin eksiklerinizi gideren, sırlarınızı saklayan veya arkanızı toplayan bir kişi daha önce kendisini ispat etmiş olmasına rağmen tekrar test etme ihtiyacı duyabilirsiniz.

Yay
Maddi durumunuzda yaşanan değişime konsantre olmuş durumdasınız. Eyleme geçeceğiniz her girişimin sonuçları sizi memnun edecek. Yeteneklerin dönüştürülmesi, iş odaklı girişimler sayesinde gelirlerde artışa yol açacak etkiler var. Aniden ortaya çıkan harcamalar ise tüm bütçenizi alt üst edebilir. Parayla ilgili planlarınıza sıkı sarılın.

Sağlıkla, finansla veya hukukla ilgili konuların dikkatle ele alınması gerekiyor. Yakın olduğunuz bir kişiyle veya düşündüğünüz bir iş birliği ya da ortaklıkla yaşayacağınız bir problem nasıl ilerleyeceğinize dair kararlar almanıza sebep olabilir. Duygularınızın kontrolü ele geçirmesinin yapmanız gerekenleri yapmanızı engellemesine izin vermemelisiniz.

Oğlak
Ay burcunuzda size kararlılık ve öne çıkma cesareti getiriyor. İş hayatında aldığınız sorumlulukların bilincindesiniz. Önemli başlangıçlarınıza odaklanmak, sizi bağlayan konulara gereken özeni göstermekten kaçınmayın. Evde aradığınız özgürlük ve tek başına kalma arzunuz ilişkilerinizde yeni gerginlikler getirebilir. Sağduyulu olmalısınız.

Sevdiğiniz bir kişiyle geçireceğiniz zaman ilişkinizde beklenmedik değişiklikler meydana gelmesine neden olabilir. Belli bir konuyu manipüle etmemeye özen göstermelisiniz, aksi takdirde karışanlar çok olabilir veya sizin karışmanız nedeniyle işler raydan çıkabilir. Sorumluluk almaktan kaçmayın, ama aşırı yüklerden çekinmelisiniz.

Kova
İş ortamında sizi engelleyen ve fedakarlık yapmaya zorlayan etkiler var. İş ilişkilerine vurgu yapan konular eklenince zor bir haftaya başladınız. Eldeki işleri organize etmekte zorlanabilirsiniz. Duygusal açıdan sizi huzursuz eden detayları tek başına yüklenmek zorunda kalabilirsiniz. Yine de bugün somut işler çıkarmakta kararlı görünüyorsunuz.

Mücadele içeren veya rekabet ortamlarına girmeniz yenilenmenizi sağlayabilir. Duygularınızı ve hedeflerinizi paylaşmanız destek bulmanızı veya yararlı önerileri gündeme getirebilir. Belli jestler söz konusu olabilir ya da borçlar ödenebilir.

Balık
Son derece canlı bir gün yaşıyorsunuz. Sosyal ilişkilerin önem kazanması ile yeni gruplar oluşturulabilir. Duygusal açıdan sizi zorlayan arkadaşlarla ilişkilere özenli yaklaşın. Daha ziyade iş kaynaklı ortak çalışmalar sizi bağlayacaktır. Büyük bir organizasyon içinde artan sorumluluklarınız olacak. Sevdikleriniz için yapacak çok şey bulacak, çocuklarla ilgili konulara göz atacaksınız.

Özel hayatınıza ilişkin konular gündeme gelebilir. Yapmaya çalıştığınız şeyleri olumsuz etkileyecek ani hareketlerde bulunmadan önce, artı ve eksi hesabını detaylandırmalısınız. Sorunları mantıklı şekilde ele almanız işe yarar çözümler bulmanızı sağlayabilir. Tartışmamalı, pozitif olmalısınız.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
2013, 2013 haziran ayı burç yorumları, 2013 haziran günlük burç yorumları, 26, 26 06 201 burçlar, 26 haziran 2013 akrep burcu yorumu, 26 haziran 2013 aslan burcu yorumu, 26 haziran 2013 başak burcu yorumu, 26 haziran 2013 boğa burcu yorumu, 26 haziran 2013 burcu yorumu, 26 haziran 2013 çarşamba burç yorumları, 26 haziran 2013 günlük burç yorumları, 26 haziran 2013 ikizler burcu yorumu, 26 haziran 2013 koç burcu yorumu, 26 haziran 2013 kova burcu yorumu, 26 haziran 2013 oğlak burcu yorumu, 26 haziran 2013 terazi burcu yorumu, 26 haziran 2013 yay burcu yorumu, 26 haziran 2013 yengeç burcu yorumu, 26 haziran burç yorumları, 26 haziran ikizler burcu yorumu, 26haziran 2013 günlük burç yorumları, burç, günlük, günlük burç yorumları, haziran, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557