Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Forum Renkli Cafe > Astroloji > Günlük Burç Yorumları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumlarının bulunduğu ve her gün güncel olarak paylaşıldığı forum.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree1Kişi Beğendi
  • 1 Post By ∞ MαsαL
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06 Temmuz 2013, 19:05   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Selin Türkoğlu 8 Temmuz 14 Temmuz 2013 haftalık burç yorumları!

Astrolog Selin Türkoğlu Haftalık Burç Yorumları 8 Temmuz 14 Temmuz 2013! Koç burcu, Boğa burcu, İkizler burcu, Yengeç burcu, Aslan burcu, Başak burcu, Terazi burcu, Akrep burcu, Yay burcu, Oğlak burcu, Kova burcu, Balık burcu 8 Temmuz 14 Temmuz 2013 yorumları...

Koç Burcu

Koç ve Yükselen Koç;

Koçlar - Geçen haftadan bu yana rüzgâr arkadan esiyor. Koç burcu nu kadersel alanda ziyaret eden , , Jüpiter ve Satürn başrolde. Günümüzün belki de en önemli astrolojik olayı… Bu ilişki 2016 yılına kadar etkisini sürdürecektir. Özellikle ayın ilk günlerinde doğanlar için büyük değişim görünüyor. Aslında bu süreç son 1-2 yıldır başladı ve devam edecek. Ama buradaki ana tema sürpriz. .

ŞOK OLACAĞIZ. Hayatlarındaki her şey kapandı ve kaderlerini kontrol edemiyorlarmış gibi bir durum içindeydiler. Aslında Koç burcu her şeye müdahale etmeyi seven bir burç. Şüpheci, gerçekleri ararken bu onları çok zorladı. “ Baskıya boyun eğmedi” (Koçların Şansının buradan kaynaklandığını gösteriyor.)

Şimdi onlar için değişim zamanı. Zaten Bu yola girildiğinde olumlu etkiler yavaş yavaş görülecek Ve bir yıl boyunca iş ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak.

Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev, araba varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. Bazı şeyleri bırakmak zorunluluğu sizi boğsa bile, yeni kapılar açılabilir.


Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1.2. 8. 9. 12.16. 20.27.
Boğa Burcu

Boğa ve Yükselen Boğa;


Boğalar - Boğalara birtakım. Vaatler şanslar var; Ve sonunda verimli bir hasat dönemi…. Geçen hafta yaptığınız başlangıçlar ilk viraja giriyor. Bu işin devam edip etmeyeceğini pazartesi ilk testte anlamış olacaksınız. Israrcı olmanız size sonuç vermiyor gibi görünse de, tutarlılıkla yeni atılımları devam ettirdiğinizde olaylar lehinize dönecek.

Onları iyi görüp…. Geçmişte yaşananları artık geride bıraktığınızda kariyer adımlarını tırmanabilirsiniz. Sizden tarz olarak daha katı, ciddi kişilerin tavsiyelerini dinlerseniz kazanırsınız. Önünüzde, hiç de geçen aylara benzemeyecek güzel zamanlar var.

Ve bazılarının çok lüks koşullarda gerçekleşeceği bir dönem başlıyor. Çünkü gelen veya gelecek olan kariyer fırsatı çok uzun bir süre daha ele geçmeyebilir. Önümüzdeki 3 seneyi çok iyi değerlendirmek zorundasınız, Acele etmeyin, sağlam düşünün derim. Yine Bu ay kimseyle alel acele bir anlaşma yapmayın, bekleyin ve görün.

Çünkü yakında zaten kariyer için yaptığınız çabaların karşılığını görmeye başlayacaksınız. Sağlığınız için duyduğunuz bazı haberlerin sizde korku ve endişe yaratmasına izin vermeyin. Bu dönemde hiçbir şekilde pes etmek yok.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1.4.8.20.25.27. 29.


İkizler Burcu

İkizler ve Yükselen İkizler;


İkizler -“Bu hafta zekânızı çok iyi kullanmalısınız” Zaman zaman kısa süreli da acı ve üzüntü duyacaksınız, bu yoğun duygu sizi olumsuz yapabilir. Birkaç günlük süreçte bazı kırılma noktaları yaşayabilir, sorumlulukları bir kenara bırakma noktasına gelebilirsiniz.

Çevreniz ve ailenizin gerginliği ve olumsuzluğu size de yansıyabilir. Potansiyelinizi keşfedebilirsiniz.” Ancak ateşle oynamamakta fayda var! Ancak bu yazdıklarım çok şey ifade etmesin, zira temmuz ayı içerisinde astrolojik açıdan gökyüzünde altın üçgen diye tanımlanan olumlu bir etkileşim de devam ediyor.

Sosyal çevrenizdeki rolünüz giderek artıyor. Şirket içi ve dışı proje gruplarında daha fazla gayret sarf edecek, ama karşılığını göreceksiniz. İçinizdeki idealist ruhu uyandırın. Bu hafta birden fazla konuda olumlu gerçekleşecek gelişmeler sizi çok sevindirecek. Olumlu gelişmelerin farkına varmak ve keyfini çıkarmak ise size kalıyor.

Bulutların neşenizi gölgelemesine izin vermeyin. Organize olmadaki başarılı tavırlarınız bilgisayar, yayıncılık, reklam, satış, pazarlama alanlarınızda size yeni kapılar açabilir... Bazı İkizler bir süre yalnız kalacaklar. Değişikliğin bedeli olabilir” "Aslında ben istemiyormuşum" gibi bir noktaya gelecekler.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
2.48.12.14. 20.24.27.31.
Yengeç Burcu
Yengeç ve Yükselen Yengeç;

Yengeçler -TEMMUZ AYI YENGEÇLERİN AYI” sevgili Yengeçler. İsteseniz de istemeseniz Her şeyi hemen her alanda başarı elde etmeniz mümkün... Sıkıntılar artık bitti… Jüpiter bu burçta yücelmektedir: “Jüpiter’in doğası kuzey rüzgârları, BEREKETİ temsil eder.

Jüpiter’de Yengeç burcunda bulunduğundan,” Bu da, 16 Temmuz 2014’e kadar hayatınızda Değişim olacak? Biten bir konuya tekrar imza atacaksınız. Yine çok büyük bir değişim olacak...

Evlilik olabilir, Aşk, iş değiştirmek olabilir, taşınma olabilir; yani, o tarz bir şey olabilir. Yapmanız gereken tek şey, önünüzdeki bu altın yılı nasıl değerlendirmek Yine 26 Temmuzda ’da Merkür ilişkiler alanlarınızda gerileyecek. Merkür iletişimin her tür formuyla alakalıdır.

Konuşma, anlaşma, alışveriş anlaşmalar, , seyahat, gemicilik, taşımacılıkla ilişkilendirilir. O yüzden de bu alanlarda karışıklıklar, sorunlar yaratır. Yine akılla çalışanlar, yazarlar, gazeteciler, yorumcular, etkilenecekler arasında yer alabilir. Yine bu süreçte, Çözülmemiş duygusal meselelerin üzerine gidilmelidir. İsteklerinizi elde edemezseniz, Fazla söze gerek yok, yürüyüp gidin.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:.
1.3.4 .6.7.8.20,27 .31.
Aslan Burcu

Aslan ve Yükselen Aslan;


Aslanlar - VENÜS ASLAN BURCUNDA: Dönüşleri muhteşem olacak, parlamaya başlayacaklar, özellikle ayın ikinci yarısı Aslanlar daha kalıcı, uzun soluklu dönemde kalacakları yerlere geçme durumu olabilir. Arkadaşlardan destek var ” HAYATIN TADINI ÇIKARTIN. Sosyal ve dışa dönük bir burç olarak bilinirsiniz ama yeni başlayan ve bir yıl sürecek olan bu süreç, kendinizi yenileme fırsatı verecek.

Bu Temmuz hayatınızın en güzel dönemi başlayacak sevgili Aslan, Bu parlak bir ışığın sizi takip etmesine benzer. Venüs, size para kazandırır ve harcatır. Önemli bir satış yapacaksanız ve resmi imza atacaksanız “ Ayrıca unutmayın, başarı başınızı döndürebilir, aşağıdan yukarıya doğru itilirken, güvenli olduğunuz düzeyi kaçırabilirsiniz.

Mümkün olduğunca… Yine Merkür hareketi dönemindeyiz. Devamı gelen fırtınalar sebebiyle Eski tanıdıklar, eski dosyalar önünüze gelebilir. 22 Temmuz sonrası artık sizin döneminiz başlıyor...

Bazılarınızda birkaç haftadan beri üzerinize yerleşmiş olan miskinlik ve isteksizlik geride kalmaya başlayacak. Artık kendinizden emin olacaksınız. Parasal gelişmeleriniz de hız kazanacak. Hesabımızı bilmemizde yarar var. Güzel şeyler olacak, Aşkı keyifli geçireceksiniz.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1. 3.4. 7. 8.9.21.Başak Burcu
Başak ve Yükselen Başak;

Başaklar - Önemli sorumlulukların ayı Başaklar için... Başarıyı daha çok kendi çabalarınız sonucunda elde edeceksiniz. Fiziğiniz güçlü ve iyisiniz. İhtiyaçlarınızın karşılanmadığı hissine kapılabilir, duygusal tatminsizlik yaşayabilirsiniz.

Köprüler kurmaya çalışırken karşı tarafı daha da soğutma riskiniz var. Sizi gerçeği görmekten alıkoyan dumanı uzaklaştırırsanız çözümler bulabilirsiniz. Hafta ortası kariyer gezegeniniz Jüpiter’in etkisiyle her şey beklediğinizin ötesi olacak.

Ekibinizden tam gaz destek alacaksınız. Yine Karşıt burcunuzda bir süredir geri harekette olan iletişim gezegeni Merkür'ün düzelmesi, bu hafta bazı kişilerin sizi şaşırtmasına sebep olabilir. Verilen sözler yerine geliyor. (Anlaşma imzalayın. ) 12 Temmuz Ay başak burcunda 01.12 hayatınızdaki en büyük kariyer fırsatı sizin.

Artık aklınızı bulandıracak fikirlerden uzaklaşıp biraz dinlenmeye çalışın. Size benzer kimselerle tanışacak ve hayret edeceksiniz. Güçlüsünüz ve canlılık gösteriyorsunuz, aşkta rekabeti seveceksiniz Genel olarak Başaklar şanslı ve kısmetlidirler, ancak ilgisizlikten kayıplara sürüklendikleri de olabilir.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1.3.6.7.8.12.16,20.24.27.Terazi Burcu

Terazi ve Yükselen Terazi;

Teraziler - Karşıt burcunuzda oluşan gezegen yığılması, özel ve iş hayatında ikili ilişkilere dikkat çekiyor. Bu finansal durumları etkiliyor. Çevrenizdeki herkesin bilirkişiye dönüştüğünü görerek şaşırabilirsiniz. Neler olup bittiğini anlamak için yan yollar bulmanız gerekebilir.

Evinizi terk etmesi kadar olası! Üzerinizdeki isteksizliği atıp, belli konuların üstüne gitmeli, Elinizi taşın altına koymaktan korkmamanızın karşılığını görebilirsiniz. Yanlış anlaşılmaması için, hikâyenizi karşı tarafın anlayabileceği şekilde veya seviyede anlatmanız gerekiyor. 05 Temmuz'dan sonra maddi konularla ilgili sorunların eşliğinde, beklediğiniz yatırımlarda gecikmeler olacak.

Ödenmemiş ve vadesi gelen senetlerinizi kontrol etmelisiniz. Bu ruhla Olmazsa olmazı oluşturabilirsiniz. 14 Temmuz Ay terazi burcunda 10.40 Sevgili Terazilerin Biraz da büyük resmi görebilmeleri bu dönem önemlidir. Körü körüne riske atılmak zarara da götürebilir.

Kolay vazgeçmiyorsunuz üstelik dayanıklılık gücünüz yüksek ve ilginçtir ki sabırlısınız. Venüs’ün etkisiyle iyi haberler alıp, küçük bir hafta sonu kaçamağıyla kafanızı rahatlatacaksınız. PARA... Yine Cuma: sonrası, iş hayatını destekleyen gezegenlerin de etkisiyle Reklamcılık, yayın ve eğlence ve gıda işlerini es geçmeyin.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
3.4. 6,7. 8.14.25.27.Akrep Burcu

Akrep ve Yükselen Akrep;


Akrepler - Akrepler her şeyi yeniden yapılandırıyor. Sanki üstlerinden bir ölü toprağı atmış gibiler. ( Akrepler evlenme teklif edebilir.) Temmuz ayı bir yandan seyahatlerinizin artacağı, diğer yandan da iş alanlarınızdaki yoğunlukların fazla olacağı bir ay olacak.

Yine 22 Temmuz’a kadar Kendiişlerini kuran ve çok hızlı kazanca döndüren Akrepler olacak. Öte yandan Akrepteki biriken yıldızlar Jüpiter, enerji gezegeni Mars ve 8 Temmuz’daki yeni ayla birlikte çok yüklü bir tazminat alacağınız neredeyse kesin! Ama yine de siz siz olun, bu aralar imzalayacağınız kâğıtları iyi okuyun, yoksa bitişe sürüklenebilirsiniz.

Bir süredir yaratıcılığınızı tetikleyen olaylar içindesiniz, şimdi artık kafanızdaki yenilikleri ortaya koymak, yeni stratejiler çizmek için şartlar hazır. Yeni başlayan ve bir yıl sürecek olan eğilim hayatınızın en parlak fırsatlarının yurt dışı, seyahat, üniversite, mahkeme ya da medya bağlantılı olmasına neden olacak.

Zor bir dönemler bitti… Kesinleşmiş avantajlara ve kesin amaçlara ihtiyacınız var. Dikkat edin daha egoistsiniz. Dokunma duyunuz güçleniyor, daha duyumsalsınız. .Doğru kişi ile karşılaşacaksınız. Baş ağrısı ve tansiyonun sebebi telaş ve fazla yükler olabilir.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1. 6.7.8.14. 16,27.30.


Yay Burcu

Yay ve Yükselen Yay;


Yaylar - Bu hafta iş hayatınız da çok yoğun geçecek. 20 TEMMUZ’A kadar çok önemli parasal işlerden kaçının. Bu süreç bittiğinde bu alanlarınızda Jüpiter size 1 yıl boyunca bol şans sunacak. Çok tempolu çalışacaksınız, ama karşılığını alacaksınız.

Özel hayatınızda sürprizler bu haftadan itibaren rayına girmeye başlıyor. Aralık başı doğumlu Bazı Yaylar, kariyer anlamında tutulmalardan kaotik bir dönem geçirdi. Dışarıdan baktıkları zaman her şey pırıl pırıl, maddi kazançları –yerinde- ama onlar da kendi iç dünyalarında…

( sorunsuz bir dünya henüz yok" ) Biliyor musunuz, yarı at yarı insan olarak simgelenen Yay tek burçtur? Genellikle gökyüzüne doğru bir oku hedefler, yayını sonuna kadar germiştir ve atmak üzeredir. Sonuçta Yaylar amaçlarının çok büyük ve yüksek düzeyde olduğunu belirtirler ve buna taliptirler” İşte şimdi güzel gelişmeler var.

Daha önce görüşme yaptığınız kişiler size cevap verebilir. İyimser ve geleceğe dönük umutlusunuz. İş dışı hobilerinizin aktifleşmesi, işteki başarınızı da olumlu yönde artıracaktır. Yay’lar 08 Temmuz’ sonrası sihirli bir dönem geçirecek.: 13 ay boyunca aşırı Aşık olacaksınız. Aklınızdaki iş çok riskli ama denemeye değer. Bu haftaları kaçırmayın.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1. 6.7.8. 9.18.20.26.30.Oğlak Burcu

Oğlak ve Yükselen Oğlak;


Oğlaklar - KARAR HAFTASI. Artık geçmişi geçmiş diyip gelecek için ders çıkarmanın vakti geldi. Yeni hedeflerinizin peşine düşmelisiniz.. Büyük resme odaklanmalı, ama her şeyi bir anda ve kendi başınıza yapmaktan vazgeçmelisiniz.

Durumunuzu doğru değerlendirmeniz, zaman, güç ve verim hesabını dikkatle ele almalısınız. Ayağı yere basan ilişki, işbirliği ya da ortaklıkları tercih etmeniz gerekiyor. Ayın ortalarında biraz sıkıntı olacak ama” Oğlaklar bu sıkıntıları olayları parlatarak aydınlatacaklar.

Önümüzdeki günlerde onlara yaşayacakları ve kabul etmeleri gereken değişimler için yardımcı olmakta yarar var. Şans gezegeni Jüpiter tam on iki yıl sonra Aşk ve Para evinize geldi ve bir yıl kalmaya hazırlanıyor.

En büyük şans ve fırsatlar eşiniz, ortağınız gibi tarafından gelecek. Başkalarının hayatınızı ve kaderinizi kontrol etmesine izin vermeye isteklisiniz ancak bununla ilgili zemin gelişmeden ve olgunlaşmadan bir şey yapamazsınız Arzularla dolu olduğunuzdan, ihtiraslı ve hırslı bir sevgilisiniz ama sevginiz kontrolden çıkmışsa, sahiplenme, kıskançlık ve şiddete başvurabilirsiniz… Sağlığınız düzeliyor.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1.3.6.8.17.24.30.
Kova Burcu
Kova ve Yükselen Kova;

Kovalar -Ofisten dışarı çıktığınız, iş gezilerine, müşteri ziyaretlerine zaman ayırdığınız bir dönem başlıyor. Her şeyi hızlıca halletmek istemeniz güzel, bunun için enerjiniz de çok yüksek. Bazı işler ertelenebilir, olayları gözünüzde büyütebilir ve kasıtla yanlış yönlendirebilirsiniz.

En kötü düşmanınız, dikkatsizlik ve kötü zamanlama olabilir. Cömert fakat tedbirsiz davranabilirsiniz. Kendi kendinize kaldığınızda sabırlı olabilmek ve rahat bir nefes almak için kafanızı toplamalısınız. Yeni bir kitap yazmaya bile başlayabilirsiniz.

Hızlı aktiviteler size bu aralar daha cazip gelecektir. Para konusunda yeni gelişmeler söz konusu Kovalar: En disiplinli yatırımcı tipidir. Maddi konuları asla riske atmaz, adımlarını bilinçli atar, heyecana kapılmadan bastığı zemini çok iyi analiz ederek ilerler… Sürpriz paralar söz konusu olacak gibi ama sağlam girişim zemini oluşmamışa benziyor.

Yine. Bu hafta, pek çok konu ve ilişki hayatınızdan kayıp gidebilir. . Meditasyon, parfümlü ılık banyolar ve rahatlamak önemli Her olayı, herkesi ve kendinizi bağışlayın.

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
6.7.811.17.19.27.29.Yengeç Burcu
Yengeç ve Yükselen Yengeç;

Balıklar -Şans 1yıl boyunca sizin yanınızda. Gezegenin etkisinin üzerinizde olmasıyla özel hayat, yaratıcılık ve iş konularında farklı adımlar atacaksınız. Bu hafta telefonlar susmayacak” eğer inşaat, medya, emlak işiyle uğraşıyorsanız, büyük bir iş anlaşması imzalayacaksınız. Bu iş hayatınızda yükseliş olacak.

Tüm bunlara ek olarak Jüpiter de tüm şansıyla yanınızda olacak. İyi değerlendirin. Yine Merkür'ün burcunuzdaki geri hareketi, pek çok eski dostu görmenizi, geçmişten gelen konuların aktive olmasını sağladı. Bu dönemde işyerinde ufak tefek küskünlükler yaşanmış da olsa, şimdi Merkür'ün düzelmesi sayesinde taşlar yerine oturacak.

İlişkilere biraz zaman verin ve bazı noktalarda sizin de alınganlık yaptığınızı keşfedin. Çarşamba ve sonrasındaki birkaç hafta boyunca Evliliğiniz ve işiniz arasında çelişkiler olacaktır. Eşiniz veya sevgiliniz eğer çok sahip çıkıcıysa ya da duygusal bağımlılıkları varsa iş ilişkilerinizi etkileyip bozulmasına neden olabilir.

Yine de eşiniz vasıtasıyla başka gelişme sağlayacaksınız. Balık burcu çok vefalı, çok şefkatli bir burçtur. Vermeyi, etrafına dağıtmayı çok sever. Biraz tutumlu olmaya özen gösterirse…

Temmuz ayı şanslı günleriniz:
1,3. 712.13.17.24.26.30.
Huzur Bunu beğendi.

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
14, 2013, 8 haziran 14 haziran, 8 haziran 14 haziran 2013 haftalık boğa burcu, 8 haziran 14 haziran 2013 haftalık koç burcu, 8 haziran 14 haziran asroloji, 8 haziran 14 haziran haftalık boğa burcu yorum, 8 haziran 14 haziran haftalık koç burcu yorum, bu yoğun duygu sizi olumsuz yapabilir. birkaç günlük süreçte bazı kırılma noktaları yaşayabilir, burç, haftalık, haftalık burç yorum haziran 14 haziran 2013, ikizler, ikizler burcu yorumları, nuray sayarı 8 haziran 14 haziran haftalık boğa, nuray sayarı 8 haziran 14 haziran haftalık koç, nuray sayarı 8-14 temmuz 2013 haftalık ikizler, nuray sayarı boğa burcu 8 haziran 14 haziran, nuray sayarı boğa burcu 8 haziran 14 haziran 2013, nuray sayarı haftalık burç yorumları, nuray sayarı haftalık burç yorumu, nuray sayarı koç burcu 8 haziran 14 haziran, nuray sayarı koç burcu 8 haziran 14 haziran 2013, reklam, satış, selin, selin türkoğlu 8 haziran 14 haziran asroloji, selin türkoğlu 8 haziran 14 haziran haftalık, selin türkoğlu haftalık burç yorumları, selin türkoğlu haftalık burç yorumu, selin türkoğlu koç burcu 8 haziran 14 haziran, temmuz, türkoğlu, yayıncılık, yorumları


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557