Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kadınca > İlişkiler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
İlişkiler İlişkileriniz hakkında kafanızdaki soru işaretlerini ve ilişkiler hakkındaki paylaşımlar bu bölümdedir.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 31 Mayıs 2014, 19:35   #1 (permalink)
Aşk Pıtırcığı

süperkız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 12 Mayıs 2014
(Mesajlar): 53
(Konular): 36
İlişki Durumu: Yok
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 10
Beğendikleri: 2
Ruh Halim: Sekercik
Standart Öpüşmeden Önce Size Birkaç Tavsiye


Herkes öpüşmeyi bilir, öyle değil mi? Sadece dudaklarınızı başkasının dudaklarına yapıştırıyorsunuz; ne kadar zor olabilir ki? Öpüşmenin temel tekniklerinin iyi bilindiği doğru olsa da iyi öpüşmenin ince nüansları her zaman net değildir. İyi öpüşmek siz ve partnerinizi mutlu edecek bir deneyim yaşamanızı sağlayacak bir yoldur. Aşağıda iyi öpüşmek için 10 ipucu yer almaktadır.

* İyi öpüşmeye başlamadan önce ilk olarak dikkat etmeniz gereken şey hijyendir. Çok az insan vardır ki nefesi kötü kokan birini öperken zevk alsın. İyi öpüşen biri olmak istiyorsanız davetkâr olmanız gerekir. Parlak temiz dişler ve taze bir nefes şarttır. Görünüş de önemlidir. Dişleriniz ya da ağzınız kirli veya kokuyorsa, tekniğiniz ne kadar iyi olursa olsun öpmek istediğiniz kişi bundan zevk almayacaktır. Genel olarak hijyen sorunu da vardır. Kötü vücut kokusu açıkçası size hiçbir şekilde puan kazandırmaz ve öpüşmeniz için büyük engeldir. Ayrıca yüz kılları da bir sorundur. Erkekler, eğer sık tıraş olmuyorsanız yüzünüzdeki kılların ne kadar tahriş ettiğini bilmelisiniz. Anlayışlı olun. Temiz olun. Bakımlı olun. Mümkün olduğunca temiz kokun ve çekici olun.


* Her zaman kapalı ağızla başlayın. Bu sadece kibarlık değildir aynı zamanda olgunluk ve saygınlıktır. Bu, biriyle ilk kez öpüşeceğiniz zaman özellikle önemlidir. Bir iki dakikanız olsa bile ağırdan alın. Aceleyle yapılan öpüşme pek hatırda kalmaz.

* Fiziksel olarak çok sert ya da çok yumuşak davranmayın. Bu yoruma açık olabilir ancak sizi temin ederim ki bazılarına göre öyle değil. Öpüşürken dudaklarınızı partnerinize çok fazla bastırırsanız bu pek zevk vermez. Bazıları bunu bir güç göstergesi olarak düşünse de partneriniz kendini daha çok rahatsız hissedecek ve dişlerini sökeceksiniz diye korkacaktır. Öbür taraftan eğer çok yumuşak öperseniz partneriniz varlığınızdan şüphe etmeye başlayacaktır, karşınızdaki insanla paylaşacağınız bu öpücüğün asıl amacından uzaklaşırsınız.

* Ne kadar süre öpüşmelisiniz? İstediğiniz kadar öpüşürsünüz. İyi öpüşmek için öptüğünüz kişiyle uyum içinde olmalısınız. Uyumlu musunuz? Agresif misiniz? Daha fazlasına mı yoksa azına mı ihtiyacınız var? Yaptığınız şeyden zevk alıyor mu? Nasıl anlatabilirsiniz? Genel olarak eğer yaptığınız şeyden zevk alıyorsa size kibarca karşılık verecektir. Dudaklarını sizinkine göre hareket ettirecektir. Ya da dilini kullanarak öpecektir. Büyük olasılıkla vücutlarını sizinkine göre hareket ettirecektir. Y a da ellerini üzerinizde gezdirecektir. En azından oldukça iddialı olacaktır. Diğer taraftan eğer yaptığınız şeyden zevk almıyorsa kendini hafifçe geri çekebilir ya da onu öpme şeklinizi değiştirmeye çalışabilir. Nefes alış verişi yavaşlayabilir. Emin değilseniz geri çekilin ve gözlerinin içine bakın. Sabır mı yoksa arzu mu görüyorsunuz? Bu cevabınız olacaktır.


* Ellerinizi kullanmadan öpüşmeniz neredeyse imkânsızdır. Ancak ellerinizi nasıl kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor çünkü bu öpüşünüzü daha iyi ya da daha kötü hâle getirir. Öpüşürken ellerinizi nasıl kullanacağınız karşınızdaki insanla ilgili bazı bilgiler gerektirir. Eğer o insanı ilk kez öpüyorsanız dikkatli olmanız gerekir. Hiç şüpheniz olmasın daha seksi bir şekilde dokunmanız için yeşil ışık yakan biri öpmenize de izin verecektir. Genellikle birini öperken yüzüne dokunmak ya da başının arkasından tutmak güven vericidir. Bunlar kararınızı etkileyecek arzunuz olmadan samimi ifadelere izin veren alışılagelmiş pozisyonlardır. Birinin yüzüne dokunurken her zaman kibar ve ölçülü olun. Partnerinizin yüzünde yer alan sinirleri harekete geçirmek için parmak uçlarınızı kullanın. Ellerinizi dokunmak ve okşamak için kullanın ancak onu yönlendirmek ya da başka bir pozisyon için zorlamak için kullanmayın. İyi bir şekilde öpüşmek için partnerinizle aranızdaki hareketlerin karşılıklı olduğundan emin olun.

* İyi bir şekilde öpüşmek için nefes alış verişinizi kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekir. Eğer kısa bir öpücükse her halde nefesinizi tutabilirsiniz. Ancak daha uzun bir öpücükse nefes almanız gerekir. Nefesinizi olabildiğince uzun tutmak sizi sersemletir ve oksijene ihtiyaç duyduğunuzda sizi nefes nefese bırakır. Rahat nefes alıp verin ama dikkatli olun. Kimse boğazının hırlamasını istemezsiniz. Eğer yapabiliyorsanız burnunuzdan nefes alıp verin. Dudaklarınızı açmak için hareket edemiyorsanız bu tek yoldur. Dilinizi dans ettirerek ağzınız açıkken öpüşürken sırayla ağzınızdan ve burnunuzdan nefes alın, bu dilinizle ve dudaklarınızla yaptığınız hareketlere daha fazla yoğunlaşmanızı sağlar.

* Birkaç dakikadan fazla öpüştüğünüz zaman yutkunma isteği duyarsınız. Bunun nedeni ağzınızı açmasanız bile insanlar öpüşürken tükürük salgılanır. Bazen yutkunmak için geri adım atmanız en iyisidir. Bu birbirinizin gözlerine bakmanız için artı fayda sağlar. Partnerinize tükürük püskürtmemek için yutkunurken dudaklarınızın kapalı olmasına özen gösterin. Öbür taraftan dudaklarınız birbirine yapışıkken yutkunabilirsiniz ancak diliniz partnerinizin ağzının içindeyken bu biraz zor olabilir. Her zaman ilk siz geri çekilin ancak bunu kibar bir şekilde yapın yoksa partneriniz öpüşmekten yorulduğunuzu düşünebilir.

* Her öpüşle bir dans. Dudak dudağa. Dil dile. Sayısız şekil mevcuttur. Dans etmeyi ne güzelleştirir? Ne berbat eder? Her öpücüğün kalitesi çiftlerin vereceği karara kalmıştır. Bazıları ihtiraslı olanı tercih eder. Bazıları kibar ve kısa kısa olanını. Bazıları ağzında bir dil olmasından rahatsız olur. Bazıları eğer girişimde bulunmazsanız kendilerinde bir sorun olduğunu düşünebilirler. Öpüşmek hem çok kişisel hem de çok ayrıcalıklıdır. Bu nedenle güzel öpüşmenin anahtarı dudaklar birbirine yapışıkken iki tarafın da zevk alacağı ortak bir nokta bulmaktır. Bunu sağlamak için her zaman yavaş yavaş başlamak en iyisidir. Partnerinizi, onun sizi hissettiği gibi, dudaklarınızla hissedin. Verdiği tepkiyi dikkate alın. Eğer olumluysa biraz daha fazlasını yapın, sadece hafifçe değiştirerek. Eğer tepkisi olumsuzsa başka şeyler yapın. Öpüşmenin en güzel şeylerinden biri her zaman deneyecek başka şeylerin olmasıdır. Isırabilir ya da hafif geçişler yapabilirsiniz. Sadece bir dudağı ya da her ikisini birden öpebilirsiniz. Direkt olarak, bir köşesinden ya da diğer köşesinden öpebilirsiniz. Olasılıklar sınırsızdır. Hayal edebildiğiniz kadarını yapmak size kalmış ve hangi hareketin iyi bir tepki aldığına dikkat edin. Bir iki dakika öpüştükten sonra karar verme sürecine girersiniz. Dudaklarınızı ayırıp ayırmayacağınıza… Sonra tekrar yavaşça devam edin. Dudaklarınızı hafifçe ayırın. Bu kadarı yeter böylece partnerinizin bunu hissettiğini bilirsiniz. Eğer dudaklarını açarak tepki veriyorsa her şey yolunda demektir. Eğer yapmıyorsa zorlamayın. Baskı uygulayarak düşüncesini değiştiremezsiniz dolayısıyla denemeyin. Bu sadece öpüşmeyi mahveder. Açık dudaklarla öpme konusunda ilerlerseniz, sıra dilinizi partnerinizin ağzında dolaştırıp dolaştırmayacağınıza karar vermeye gelir. Yavaş olun. Kibar olun. Abartmayın. Önce dudaklarına dokunun. Ya da geri çekilmeden önce diline hafifçe dokunun. Oyun oynayın. Ya da cilveli olun. Cesur olun. Her şey lehinize. Eğer partneriniz dudaklarını açıyorsa dilinizi akıllıca ve dikkatlice kullandığınız sürece kabul etmemesi için bir ihtimal olması düşüktür.

* Öpüşmek sadece dudaklarla gerçekleşmez. Bütün vücudunuzla ve aklınızla gerçekleşir. Partnerinize nasıl dokunduğunuza dikkat edin. Rahat mı? Başka bir pozisyon tercih eder mi? Ve siz ne durumdasınız? Rahat mısınız? Gidişattan memnun musunuz? Bu kişiyle öpüşmeyi tercih edeceğiniz başka bir yer var mı? Öpüşmek bazı durumlar gerektirir. Doğaçlama mı? Partnerinizden bir süreliğine ayrı mı kaldınız? Belki de bir şemsiyenin altında oturuyorsunuz ve içinizden biri acele ediyor. Şartlar ve etraf bir öpücüğü etkiler. Eğer şartları reddederseniz öpüşmenizi berbat edebilirsiniz. Örneğin ocakta yemeğiniz varsa ya da çocuklar tişörtünüzü çekiştiriyorsa iyi bir karşılık alamayabilirsiniz. Şartlarınızı ve adaptasyonunuzu dikkate alın. Kusursuz bir resim gibi görünecek şekilde gerçekleştirmeyi deneyin.

* Son olarak, öpüşmeyi sekse başlangıç olarak kullanmayın. Seks yapmak için bir neden olması anlaşılabilir bir durumdur ancak bunu zorunluluk olarak görmeyin. Bu sinirlenmenizi ve daha sonra bırakmanızı gerektireceği anlamına gelmez. Bu, bir insanı başka beklentisiz bir şekilde öpmeyi öğrenmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Öpüşmenin kendisinden zevk alın. Bu muhteşem bir şeydir. Sizi öpen kişiyi öpüyorsunuz. İyi yapıldığı zaman mutlu eden çok az şey vardır. Ayrıca bir insanı küçük bir düşünceyle öpmek ile niyetli öpmek arasında fark vardır. İyi öpmek için iyi anınızda olmanız gerekir. Sizi düşüncelere daldıracak duygulara izin verin ve karşılık verin. Kendinizi akışına bırakın. Duygularınızı hareketlerinize yansıtın. Duygularınızı serbest bırakın ve bunu hareketlerinizle partnerinize gösterin. Dudaklarınızdan onunkine. Ve onunkileri hissedin. Her saniyesinden zevk alın.


Lütfen unutmayın öpüşmek her ikiniz için de bir hediye ve lütuftur. Bu modern koşuşturmalı hayatın içinde birkaç sevindirici şeyden biridir. Şüphe yok ki eğer öpüşme hayatımızda daha fazla olsaydı daha iyi olurduk. Şimdi, iyi şanslar ve harekete geçin, şu andan itibaren birileri muhtemelen öpmeniz için bekliyordur.

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !

Konu süperkız tarafından (31 Mayıs 2014 Saat 19:38 ) değiştirilmiştir..
süperkız isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
aşk, birkaç, ilişki, size, tavsiye, Önce, Öpüşmeden, Öpüşmek


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557