Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kadınca > İlişkiler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
İlişkiler İlişkileriniz hakkında kafanızdaki soru işaretlerini ve ilişkiler hakkındaki paylaşımlar bu bölümdedir.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 24 Nisan 2012, 20:07   #1 (permalink)
Ee Sonra ?

.SuяLч. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 05 Ağustos 2011
Nerden: Kıbrıs
Yaş: 26
(Mesajlar): 12.985
(Konular): 3475
Renkli Para : 28612
Aldığı Beğeni: 89
Beğendikleri: 13
Ruh Halim: none
Takım :
Standart Vazgeçilmez kadın olmak

Oysa siz genç, akıllı, başarılı, iyi bir kariyeri olan, çok hoş bir kadınsınız ve buna rağmen yalnızsınız.
Demek ki siz, henüz erkek dilini çözememiş, onların karşılarındaki kadından beklentilerim fark edememişsiniz. Haydi biraz daha rahat olun artık. Gerginliği bir kenara bırakarak, aşkı ve iliş kileri büyük bir sorun olmaktan çıkarıp, eğlenceli bir oyun olarak görmeye başlayın. Tıpkı, vazgeçilmeyen, erkeklerin etrafında pervane olduğu o gizemli kadınlar gibi. Aslında hiç zor değil o kadınlardan olmak. Biraz kendine güven, birkaç küçük taktik ve biraz da oyuncu bir ruh... Sonrası, tüm erkekler sizin peşinizde!
KENDİNE GÜVEN VE DİŞİ SEKSAPEL

Vazgeçilmez kadın olmanın ilk şartı, kendine olan güvenle başlar. Bunun için Deniz Akkaya'ya ya da Çağla Şikel'e benzemeniz gerekmiyor. Kendini kadın olarak sevmek, kendi bedeninin içinde iyi ve mutlu olmak demektir. Erkekler de buna bayılır. Hatta pek çok erkek arkadaşımın; "Çok güzel değil ama şu kadının kendine olan güveni beni çok çekiyor" dediğine şahidim. Kadınca güven hem neşeli bir ruh hali hem de ışıltılı bir seksapel getirir. Hangi erkek böyle bir kadına "hayır" diyebilir ki!..
BOL BOL ERKEK ARKADAŞ

Etrafınızda kadın arkadaştan daha çok erkek arkadaş olmalı. İçinde gizli flörtü olan ama arkadaşlık boyutu çok daha yüksek olan, samimi ve yakın arkadaşlıklardan söz ediyorum. Böylelikle hem erkek dünyasını keşfedecek ve erkek dilini öğreneceksiniz, hem de kadın arkadaş olmanın sevgi ve şefkatiyle erkekler tarafından şımartılacaksınız. Üstelik, dışarıya çıktığınızda etrafınız erkeklerle çevrili olacağı için, diğer bütün erkeklerin ve "kız kıza" dışarıya çıkan yalnız kadınların gözü de merakla sizi süzecek. Çok havalı değil mi...
YUMUŞAK KUMAŞLAR-DOKUNMA HİSSİ

Lycralı, stretch'li kumaşlar naylonlu olduğu için sert ve pütür pütür olur. Bunlardan kesinlikle uzak durun. Vücut hatlarınızı belli belirsiz ortaya koyan ipekler, bedeninizde salınan emprimeler, yanar dönerli satenler ve kışın yumuşacık tüylü kumaşlar, sizi dayanılmaz yapacak ve karşınızdaki erkekte dokunma hissi uyandıracaktır. Üstelik ilk dokunuş için de güzel bir sebep yaratmaz mı?
SOYUNMAYIN, GİYİNİN

Bazı kadınlar seksi olmak için soyundukça soyunurlar. Bu da onlara basit bir hava verir. Siz seksi olmak için soyunmak yerine giyinmeyi tercih edin. Göğüs dekolteniz güzelse, ilgiyi yalnızca oraya çekin. Ya da derin bir yırtmaç varsa, üst tarafı kapatmanızda fayda var. Aslında bu işin sırrı şu; erkekler gizli yerlere atılan kaçamak bakışlara bayılıyorlar. Bu yüzden onlara hayal kurduracak ve böylece ruhlarında fırtınalar estireceksiniz.
ETKİLEYİCİ BAKIŞLAR

Gözler herşeyi itiraf eder. Önemli olan onları doğru kullanmaktır. Öncelikle, ürkek, ezik, bekleyen, hayran bakışları derhal unutuyorsunuz. Cesur bakışlar karşısında hiçbir erkek dayanamaz. Bu konuda İzmirli kızlar yöntemi çok tutar. Beğendiğiniz erkeğe uzun bir bakış atacak, sonra da başınızı çevireceksiniz. Yani vur-kaç yöntemi. Yanınızdaki erkeğin de gözlerine, dudaklarına, boynuna, kollarına attığınız derin ve onu istediğinizi anlatan bakışlar onu fazlasıyla heyecanlandıracaktır.
BEKLENMEDİK DOKUNUŞLAR

Bakışlarınız kadar dokunuşlarınızda da cesur olmalısınız. Üstelik erkekler olur olmadık zamanlarda kendilerine dokunulmasına bayılırlar. Çünkü bu dokunuşlar, onunla ilgilendiğiniz ve onu istediğiniz anlamı taşır erkekler için. Eline, bacağına, yüzüne, omzuna... Her fırsatta dokunmanız, onda da aynı etkiyi yaratacaktır. Hem unutmayın, sözcüklerin yetmediği zamanlar, dokunuşlar çok şey anlatır.
ONA ERKEK OLDUĞUNU HİSSETTİRİN

Aslında hepsinden önemlisi bu. Nasıl biz yanımızda, bize kadın olduğumuzu hissettiren, erkek gibi bir erkek istiyorsak, onlar da yanlarında kendilerim erkek gibi hissedecekleri, kadınlar istiyorlar. İş hayatinin size yüklediği, "ben herşeyin üstesinden tek başıma gelirim" şeklindeki maskülen tavırları hemen bir yana bırakarak, karşınızdaki erkeğin şefkat, ilgi ve sorumluluk alma güdülerini, istek ve de arzularınızla harekete geçiriyorsunuz.
PRENSES SENDROMU

Cem Yılmaz bir röportajında şöyle diyordu; "Ben de diğer erkekler gibi yanımda prenses görmek isterim. Fedakar Nene Hatun değil." Sanırım olayı kavradınız. Karşınızdaki erkek için sakın ola ki saçınızı süpürge etmeye kalkışmayın, asla yaranamadığınız gibi, size aşık olma ihtimali de sıfırın altına iner. Hem zaten siz zarif, yumuşak ve narin prensessiniz. Onun asistanı, yardımcısı ya da annesi değil.
ERKEĞİNİZ KAHRAMANINIZ OLSUN

Erkekler ekonomik bazlı düşünürler ve yatırım yaptıkları kadınlara aşık olurlar. Yani bu, şu demek; sizin için zaman, emek ve hatta para harcamalı... Hemen öyle herşeyin üstüne atlayıp, kestirme yoldan gitmeye sakın kalkışmayın. Sizi kazanması için zemin hazırlamanız yeterli. O size yardımcı olacak, iyilik yapacak, duvarınızdaki çiviyi çakacak, gece arkadaşınızdan gelip alacak ve böylece kahraman olmanın gururunu taşıyacak.
ÇEVRESİNDEKİLERİ KAZANIN

Erkekler arkadaşlarının ve ailesinin düşüncelerine aslında kadınlardan çok daha fazla önem verirler. Sakın arkadaşları ya da ailesi ile arasına girmeye kalkışmayın. Aksine, onlarla sıcak ve samimi ilişkiler kurmanız, sizin hayrınıza olur. Onlarla biraraya geldiğinizde, neşeli ve esprili olup, içinizdeki renkleri ortaya çıkarın. Güler yüzlü ve sıcak olmanız yeterli. Tabii ki tüm bunlar doğal olduğu sürece.
ANLATTIKLARINA İLGİ GÖSTERİN

Erkeklerin çoğu, kadınların kendilerini asla din-lemediklerinden yakınırlar. Siz sakın o kadınlardan olmayın. Günlük iş sorunları, sa nat, politika hatta askerlik anılan... Karşınızdaki erkeğin anlattıklarına ilgi gösterir ve o konuyla ilgili sorular sorarsanız, hem ona önem verdiğinizi hem de saygı duydu-ğunuzu göstermiş olursunuz. Üstelik bütün bunlar katla-narak size geri dönecek, sevgi ve üstün değerlerle kuşatılacaksınız.
TATLI DİL MUCİZESİ

İşte erkeklerin, daha doğrusu tüm insanların en zayıf noktası. Tatlı dille tavlayamayacağınız hiçbir insan, ele geçiremeyeceğiniz hiçbir şey olamaz. Agresif ve sitemkar bir tarzınız varsa, derhal değişin. Hem iğneci teyze gibi birini kim sever ki!.. Ayrıca erkekler emir tonundan nefret ederler ve kullanıldıklarım hissettiklerinde hemen kaçarlar. Neden cümlelerinize "canım, tatlım, sevgilim" gibi sözcüklerle başlamıyorsunuz?
ONU SIK SIK ONAYLAYIN

Erkeklerin en büyük zaaflarından biri de, onaylanma ihtiyaçlarıdır. Çünkü onlar kadınlardan farklı olarak, her şeyi başkalarının gözünde daha iyi, daha üstün görünmek arzusuyla yaparlar. Yüksek bir kariyeri, çok parası olması gerekmiyor. Siz onun iyi olduğu alanları öne çıkartarak, güvenini artırır ve çok "densiz" olmadığı sürece düşüncelerini onaylarsanız, sizden harika bir kadın olamaz.
CEZA DEĞİL ÖDÜL

Diyelim ki kavga ettiniz ve o gece ayrı yatıyorsunuz. Ya da günlerce surat asıyorsunuz. Yani onu cezalandırıyorsunuz. Haliyle bunlar ilişkinize zarardan başka bir şey getirmez. Oysa hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam ederseniz, bu tavrın altında pişman olur ve ezilir. Ayrıca kötü şeyler yaptığında cezalandırmak yerine, iyi ve hoş şeyler yaptığında, harika bir gece ya da şahane bir sofra ile onu ödüllendirmeyi denesenize...
KÖRKÜTÜK SARHOŞ OLMAYIN

Erkekler sıkı içen kadınları sevdiklerini söylerler ama onları sadece erkek arkadaşları gibi görürler. Oysa çakırkeyif olmuş bir kadın çok tatlıdır, çok çekicidir. İçki konusunda zayıfsanız, kesinlikle kontrolü elden bırak mayın. Yoksa makyajı akmış, gözleri baygın bakan, saçma sapan konuşan, sarhoş ve sarsak bir kadın hangi erkeğe çekici gelebilir ki?


.SuяLч. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
kadın, olmak, vazgeçilmez


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557