Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kadınca > İlişkiler
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
İlişkiler İlişkileriniz hakkında kafanızdaki soru işaretlerini ve ilişkiler hakkındaki paylaşımlar bu bölümdedir.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10 Şubat 2013, 21:50   #1 (permalink)
No mαtter the distαnce, we still look αt the sAmE moon ~


Pαndorα - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 04 Ağustos 2011
Nerden: İstαnbul
Yaş: 24
(Mesajlar): 23.328
(Konular): 2239
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 762479
Aldığı Beğeni: 1842
Beğendikleri: 1637
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
Standart Kadınlar ne kadar dikkat çekmeli?

Bazen, erkek arkadaşımızınkinden çok, başkalarının ilgisini çekebiliyoruz. Bu durum, kendimizi iyi hissettirip egomuzun tavan yapmasını sağlasa da, onları rahatsız edebiliyor. Veya bilinçsizce yaptığımız bazı hareketler onları çileden çıkartıyor, hiçbir kötü niyetimiz yokken büyük kavgalara tutuşabiliyoruz.

Gece sevgiliniz kapıyı bir yabancıya geceliğiyle açarsa ne yaparsınız?
Sevgilimin daha düşünceli olması gerektiğini düşündüğüm için kapıyı kapattıktan sonra ona biraz kızabilirim.
Can, 29, Veteriner
Bundan hiç hoşlanmam. Sevgilim kapıda kimin olduğunu bilmediği için özenli olmalıdır. Çünkü kapıdaki bir erkekse sevgilimi farklı yorumlayabilir. Böyle bir yanlış anlamaya fırsat vermemek için önceden bu konuda sevgilimi uyarırım.
Deniz, 39, Serbest Meslek Sahibi
Ona niye böyle bir şey yaptığını sorarım. Mantıklı bir açıklama yapamazsa sevgilimi sorgulamaya başlarım. İlişkilerde karşılıklı olarak ahlak anlayışlarının uyması gerekiyor. Bunun benzeri konularda farklı olduğumuzu keşfedersem, ahlaki anlamda bana uygun olup olmadığını kendi içimde tartmaya başlarım.
Kaan, 33, Danışman
Eğer gece kapı çalıyorsa, zaten kapıya ben bakarım. Ancak uyuyakaldıysam sevgilim kapıya bakmış olabilir. Gecelikle de açmışsa uykulu olduğunu düşünür, içimi rahat tutarım. Bir art niyet aramam.
Cem, 30, Avukat
O saatte kapıyı sevgilime açtırmam biraz tuhaf olur zaten. Geç vakitte eve gelecek kişi önceden arayıp haber verdiyse ve onun kız arkadaşlarından biri ise delikten bakıp kapıyı açmasında tabii ki sakınca yok. Ama bana özel olması gereken kıyafetlerin her kim olursa olsun başkaları tarafından görülmesine biraz bozulabilirim. Eğer bilmediğimiz ve tanımadığımız biriyse kapıyı ben açarım. Sevgilim kapıyı açmak konusunda ısrar ederse de ciddi tartışma çıkarırım.
Orbay, 30, Finans Uzmanı


Kız arkadaşımın paldır küldür kapıyı açması beni fazlasıyla rahatsız eder. Zaten o saatte kapıyı kız arkadaşına açtıracak yapıda bir erkek olmadığımdan sorun çıkmayacaktır.
Selçuk, 30, Toplu Satış Sorumlusu
Aşırı tutucu biri değilim açıkçası. Hatta bu durum daha önce bir ilişkimin bitmesine neden olmuştu. Kız arkadaşım onu kıskanmadığımı söyleyerek beni terk etmişti! Sevgilim ben evdeyken kapıyı o şekilde açarsa hoşuma gitmez elbette ama üzerinde de çok durmam galiba. Kadınların bu konudaki beklentilerini kestiremiyorum her zaman. Üstünde durmazsan duyarsız, bir şey söyleyecek olursan maço yaftası yiyorsun!
Ali, 30, Akademisyen

Plajda havlunun altından bikinisini değiştirse nasıl tepki verirsiniz?
Güzel bir şekilde bikinisini değiştirmesi için kabinler olduğunu ona belirtir, böyle bir yöntemin gereksiz olduğunu vurgularım.
Can, 29, Veteriner
Hiç tepki vermem. Hatta ıslak mayosunu değiştirmesini ben öneririm. O esnada göğüsleri yanlışlıkla gözükse bile bozulmam. İhtiyaç giderilirken yanlışlıkla havlu düşebilir. Bunda anormal bir şey yok.
Deniz, 39, Serbest Meslek Sahibi
Koşullar bunu yapmasını gerektiriyorsa hoşlanmamama rağmen sessiz kalırım. Üzerini başka bir yerde değiştirme imkanı varken bunu yapıyorsa; öncelikle bana herhangi bir nedenden dolayı öfkeli olduğundan dolayı mı bunu yaptığını sorgularım. Eğer kızgınlık nedeniyle böyle yaptıysa önce onun gönlünü alırım. Ancak, herhangi bir nedeni olmadan bikinisini havlunun altında değiştiriyorsa onun ahlaki değerlerini sorgularım. Bu da benimkiyle örtüşmeyeceği için, kız güzelse güzelliğinin beni götürdüğü yere kadar ilişkimiz devam eder. Fiziksel bir çekicilik hissetmiyorsam ilişkimiz biter.
Kaan, 33, Danışman
Şayet kimsenin kimseyi umursamadığı rahat bir yerdeysek, ben de pek takmam açıkçası ama bakkaldan biralarını almış gelmiş erkeklerin olduğu halk plajındaysak durum değişir. O zaman böyle bir şeyin söz konusu dahi olmadığını kendisine izah ederim ve konuyu kapatırız.
Cem, 30, Avukat


Sevgilim havlunun altından bikinisini değiştirecek rahatlıkta olamaz. Avrupa’da yaşamıyoruz ve ben böyle şeylerin hoş karşılanmadığı bir toplumda büyüdüm. Kabine birlikte gideriz, ben kapısında beklerim, o da rahatça değiştirir bikinisini.
Orbay, 30, Finans Uzmanı
Durum nerede olduğumuza göre değişir. Normal de karşılayabilirim aslında. İstanbul’da bir havuza gittiğimizde bu durum beni rahatsız edebilir ama Bodrum’da ya da Çeşme’de aynı kuşkuyu yaşamayabilirim.
Selçuk, 30, Toplu Satış Sorumlusu
Hangi ülkede olduğumuz önemli. Türkiye’de huzursuz olacağım kesin. Çünkü erkeklerin hayal güçleri inanılmaz, havlunun altından hiçbir şey gözükmese bile senaryolar yazabiliyorlar ve korkarım ben de onlardan biriyim! Size önerim kabinde giyinmeniz.
Ali, 30, Akademisyen
Gittiğiniz bir yerde bir erkek yanınızdaki kadına bakarsa kadını mı suçlarsınız, yoksa bakan erkeği mi?
Suçlayacağım son insan yanımdaki kadın olur. Eğer ona güvenmiyorsam benim yanımda zaten yeri yoktur.

Can, 29, Veteriner
Tahrik edici bir şekilde seksi giyinmişse onu suçlarım. Bunların dışında doğal haline bakılıyorsa onları suçlarım.
Deniz, 39, Serbest Meslek Sahibi
Erkek bakıyorsa ilk yapacağım şey, kız arkadaşımın tutumunu incelemek olur. Doğal halindeyse ve adama bakmıyorsa sorun çıkartmam. Ancak, sevgilimin ona kaçamak bakışlarla veya direkt olarak baktığını fark edersem kız arkadaşıma onu tanıyıp tanımadığını sorarım. Tanımıyorsa bu sefer neden baktığını sorarım. Tanıyorsa kim olduğunu sorarım. Bana mutlaka makul bir cevap vereceğinden eminim.
Kaan, 33, Danışman
Bakan erkekle aramızda pek hoş bir diyalog olacağını sanmıyorum. Bulunduğumuz yerden çıktıktan sonra arabada giderken kız arkadaşımla da aramızda nahoş bir diyaloğun olacağı kesindir.
Cem, 30, Avukat
Yanımdaki kadın da ona bakmıyorsa adamı suçlarım.
Orbay, 30, Finans Uzmanı
Genelde erkekler başka bir erkeğin yanındaki kıza bakmazlar. Ama arada bir de olsa bu anlamda kendini bilmez birkaç insan çıkabiliyor. Eğer kız arkadaşımın da o adama gözünün kaydığını fark edersem olaylar her iki taraf için hiç de iç açıcı olmaz. Fakat kız arkadaşım benden başka kimseyle ilgilenmiyorsa, karşı taraf da bunun farkına varıp vazgeçecektir zaten.
Selçuk, 30, Toplu Satış Sorumlusu
Erkek bakıyorsa ilk yapacağım şey, kız arkadaşımın tutumunu incelemek olur. Doğal halindeyse ve adama bakmıyorsa sorun çıkartmam. Ancak, sevgilimin ona kaçamak bakışlarla veya direkt olarak baktığını fark edersem kız arkadaşıma onu tanıyıp tanımadığını sorarım. Tanımıyorsa bu sefer neden baktığını sorarım. Tanıyorsa kim olduğunu sorarım. Bana mutlaka makul bir cevap vereceğinden eminim.
Kaan, 33, Danışman
İnsanlar her zaman tanıdıkları veya güvendikleri ortamlarda bulunamayabiliyorlar. Etraftakiler kız arkadaşınızın tarzını yadırgayabiliyor ya da beğendiğinden gözlerini ayıramayabiliyor. Ama bakma durumu makul bir zamanda olup bitmeli ve galiba kız arkadaşım bulunduğumuz ortama göre biraz dikkat etmeli…
Ali, 30, Akademisyen
Size en seksi gelen dekolte hangisi?
Sırt dekoltesi.
Can, 29, Veteriner
Uzun topuklu ayakkabı ile tamamlanmış kalça ve bacak dekoltesi her zaman için çok seksidir.
Deniz, 39, Serbest Meslek Sahibi


Önem sırasına göre söylüyorum: Bacak, sırt, omuz.
Kaan, 33, Danışman
Düşük bel pantolon ve sırt dekoltesi.
Cem, 30, Avukat
Sırt dekoltesinden hoşlanıyorum.
Orbay, 30, Finans Uzmanı
Göğüs dekoltesinin üstüne yok.
Selçuk, 30, Toplu Satış Sorumlusu
Erkeklerin genel tercihi göğüs ve bacak dekoltesinden yanadır ama bence sırt dekoltesi muhteşemdir. Kadının kıvrımları beni çok heyecanlandırıyor. Hele bir de dağınık bir topuzla tamamlanırsa tadına doyum olmuyor.
Ali, 30, Akademisyen
Sevgilinizin dikkat çekmemesini mi istersiniz, herkesin bakmasını mı?
Sevgilimin herkesin dikkatini çekecek kadar güzel olması normal olmakla birlikte, herkesin bakmasına gerek olmadığını düşünüyorum.
Can, 29,VeterinerNe dikkat çekmemesini isterim, ne de herkesin bakmasını. Elbette ki herkesin gözleri üzerinde olmamalı ki ben de kendimi iyi hissedebileyim. Bana özel güzellikleri olsun, sadece benim bildiğim, benim anladığım, bana güzel ve bana özel olan.
Orbay, 30, Finans Uzmanı
Bir ortama girdiğimizde onun benden daha çok dikkat çekmesi hoşuma gider. Sonuçta insanların kız arkadaşımın güzel olduğunu düşünmeleri hoş bir şey. Ama bunun abartılmasını da kabul edemem.
Selçuk, 30, Toplu Satış Sorumlusu
Aslında ruh halime göre değişir. Kimi zaman çevredekilerin gözlerini ondan ayıramaması hoşuma gider ama kimi zaman da sadece bana ait olduğunu bilmek isterim. Zaten öyle zamanlarda evde baş başa olacağımız programlar yapıyoruz. İçine kapanık bir ruh halindeysem evde kalmayı tercih ediyorum. Sevgilim de kız arkadaşlarıyla program yapıyor.
Ali, 30, Akademisyen


Senden bir parçayım artık, belki de baştanbaşa
sen oldum farkında değilsin.
Beni bana bırakma!
Pαndorα isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
çekmeli, dikkat, kadar, kadınlar, ne


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557