Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Dini Bölüm > İslamiyet
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
İslamiyet İslamiyet hakkındaki tüm bilgiler, haberler ve paylaşımlar bu bölümdedir.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Like Tree2Kişi Beğendi
  • 1 Post By Hüyem
  • 1 Post By Kraliçe.
Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 01 Kasım 2013, 18:10   #1 (permalink)
عشق

Hüyem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 22 Eylül 2013
(Mesajlar): 2.470
(Konular): 835
İlişki Durumu: Evli
Renkli Para : 90716
Aldığı Beğeni: 1007
Beğendikleri: 1480
Ruh Halim: none
Standart Hannas,Şeytan ve Şeytanlaşmiş İnsan

“Armageddon”, İsa döneminin adı. İsa ölünce de bir süre Dünya, Cennet gibi gidecek... Daha sonra da ŞEYTAN öldürülünce, yerini İNSANLAR alacak! Bir tek kişi bile Allah diyemeyecek ve kıyamet kötüler üzerine kopacak. İsa şeytanı öldürecek. Şeytanın yerini İNSAN alacak. "İnsan kendine niye karşı koysun?" ŞEYTAN da kendine karşı koymuyor ki! İnananların tamamını bir "Rüzgar" usulce ve can çekiştirmeden öldürecek (Nötrino rüzgarı). Bütün müminler kolay ölecek. Sadece mümin olmayanlar bu ŞEYTAN vesvesesini kendilerine DEVRALACAKLAR. Yani kendileri şeytan olacaklar. Daha sonrası

Tekvir ve İnşikak Sureleri’nde yazılı.

Benim yazdığım-istisnasız herşey- ZATEN ayettendir. Kömür gibi... Kömür YANINDA petrol de vardı. Bunu nereden anladığıma ilişkin, şimdiye kadar tüm YÖNTEM BİLİMİMİZİ çok iyi izlemiş olmanız gerekir. Örneğin: NÖTRİNO bozonları ve w parçacıkları... Bunların zayıf nötr akımlar olduğu...

Şeytanın ömrü, ayetlere dikkat ederseniz, "Belli bir DÜNYA süresi" olarak verilmiştir. Şeytan NASIL ÖLECEK? Kıyametle mi? Ayete bakarsanız, Şeytan kötülük yapmak için bir mühlet ve yetki ister, bu yetkiyi Allah verir. NEREYE kadar? Ayete bakınız, şeytanın DÜNYA’DA öleceği ve daha sonra "SİCCİN" denen bir Cehennem’e ebediyen konacağı biliniyor. Şeytan cinlerdendir. Cinler de ölür/öldürülür. Cinler + yüklü veya - yüklü (İfrit gibi) elektron-pozitron gibi bir ailedendir. Ama bunların yüksüz (nötr) olanı da vardır. Cinlerin + ve - olması onun FERMİON, yani ışıyan yüklü ve maddi parçacık olduğunu, ışıyan/ısıyan kuant olduğunu, ölçülebilir olduğunu gösterir. Ama YÜKSÜZ elektron olur mu? Elbette FERMİON olarak OLMAZ! Fakat bozon (Bosone) olarak ELBETTE olur.

Fermionlar PARÇACIK/DALGACIK özelliğindeki maddi kuantların adıdır. Bozonlar ise

"Maddeleşmezler". Işımazlar (Virtüel kuantlardır). Yüksüzdürler (Her aracı parçacık kuşkusuz yüksüzdür). Burada anlatmak istediğim şu: CİNLER fermiondur/elektrik yüklüdür, görünür varlıklardır. Ama AYNI aileden ŞEYTAN BOZONDUR. Hiç görünmez. Maddi değildir. Sadece kuvvet alanını taşır. Yani siz ALANI hissedersiniz. Bir cin görmezsiniz. Bir "Şey rüzgarı" hissedersiniz. O şey rüzgarının adı, elektronun/pozitronun/muan/Taon vb.nin bıraktığı NÖTRİNO'dur. Onun Kur'an'daki adı VESVASİL'dir, vesvesedir. Nötrinolar herşeyin içinden geçer giderler. Ama yine de rüzgarı vardır. O rüzgarı İNSAN hisseder >>> çünkü insanda (Aura denen) bir biyoelekromagnetik ALAN ışıması vardır. Bunun adı da “nefs”tir.


NEFS denen bu ELEKTRİK beden şudur: Bedenimiz ışıktan yavaş (madde) ve karşıt bedenimiz (Takyon beden/bilinç/ruh) ise ışıktan hızlıdır. Ve TAM arada ışık hızında duran BİZİM NEFSİMİZ vardır. Yani nefsimiz IŞIK HIZIYLA bizi kuşatmıştır. (Elektronun hızla proton/beden çevresinde dönmesi ile aynı) Yani nefsimiz CESEDİMİZE lokalize olmuştur. Zaten elektron da HİDROJEN atom çekirdeği olan PROTONUN nefsidir. Hantal bir çekirdeğe karşılık, cevval/seyyal, ne zaman nerede olduğu ve hızı bilinmeyen/belirsiz bir elektron BULUTU vardır. İşte bizim NEFSİMİZ bizi böyle kuşatmaktadır.

NEFS denen şey >>> CİN BEDENİDİR (salt enerjidir). O halde Cinler >>> CESETSİZ/MADDESİZ SAF KİRLİAN HOLOPLAZMASIDIR. Demek ki NEFSİMİZ CİNLER'de olan ORTAK bir yapıdır. Meleklerin (ışıktan hızlı oldukları için) ne cesedi ne nefsi vardır. Cinlerin NEFSİ vardır fakat CESETLERİ / bedenleri yoktur. İnsanların hem bedeni hem nefsi vardır.

Bunu anladıktan sonra şunu ekleyebilirim: NEFSİMİZ (cin bedenimiz) DOĞA L olarak "NÖTRON rüzgarından" etkilenebiliyor. Vesveseyi alabiliyor. İkinci olarak: Her insan “VESVASİL HANNAS! Elleziyuvesvisu fisudirinnasi Minel CİNNETİ ven NAS”!

Şimdi açıklayalım: İnsanda doğal olarak CİN kabuğu var >>> Cinde zaten var. Yani NEFS illa ki HANNAS denen şifreye sahip. İlla ki vesvese verenden (Hannas)'dan etkileniyor. Han+NAS sizce ne demek? İkiye ayırdım ki kolay olsun! HEM CİNDE olan HEM İNSANDA olan demek, ortak paydamız NEFS demek! İnsan ve Cin cemaatinin (madde ve enerji insanların) tümüne CİNNAS (cin+nas) deniyor. Ortak paydalarına da HAN+NAS deniyor. Nefs... Cinlerdeki bedenin adı bizdeki NEFS denen bedenin ta kendisi... İnsanlar zaten YAVAŞ giden cinlerdir. Cinler de hızlı giden insanlardır. İkisi aynı şey! Ve ortak payda NEFS'den başka bir şey değil!
“
VESVASİL HANNAS! Elleziyuvesvisu fisudirinnasi” demiştim. VESVASİL HANNAS >>> NEFSİMİZ DOLAYISIYLA açık olduğumuz BOZON rüzgarlarının ayartmaları, fısıltıları Elleziyuvesvisu = Vesvese /zayıf nötr akımlar/rüzgarlar veren ve alan. Bunu yapan KAYNAK, ister CİN'den olsun, ister NAS >>> İNSAN'dan olsun! ŞEYTANLAŞMIŞ İNSANLAR deniyor orada görüyorsunuz değil mi?
İşte sorunun bir yanıtı çıktı: Şeytanlaşmış insanlar!
Şimdi Şeytanın ÖLÜMLÜ olduğuna ilişkin AYETLERİ biliyorsunuz. Bunlar Allah ile cebelleştiğinde, intikam istediğinde, Ademoğlu zürriyetine can düşmanı olmayı yemin haline getirdiğinde, benzeri ayetlerden hatırlayalım. O ayetleri yazalım lütfen...
A’raf 24: (Allah) Dedi ki: "Kiminiz kiminize düşman olarak inin. Yeryüzünde belli bir vakte kadar sizin için bir yerleşim ve meta (geçim) vardır."
Burada ŞEYTANIN öleceği resmen açıkça yazılıdır, bir zamana kadar... Ve 25. ayet bakınız ne diyor:

A’raf 25: Dedi ki: "Orada yaşayacak, orada ölecek ve oradan çıkarılacaksınız."

“Buyurdu ki onda yaşayacaksınız ve onda öleceksiniz ve ondan çıkarılacaksınız”. Dünya’da yaşayacaklar ve HER İKİSİ birden (insan ve şeytan) HER İKİSİ birden ÖLECEKLER. Kıyamette değil, DÜNYA’DA ölecekler (ki ölüyoruz) ŞEYTAN da ölecek! Ama şeytanı BİRİNİN öldürmesi gerekiyor. Kendi eceliyle ÖLEMEZ! Çünkü şeytanın zamanı BİR İLERİ BİR GERİ akmaktadır. Önce yaşlanıp, her cin gibi ölecekken, bu kez geriye doğru gençleşerek kovulduğu yaşa dönüyor, sonra yine düzgün olarak İLERİ gidiyor ve bu BİR GÜN ÖLDÜRÜLENE kadar böyle gidecek.

Şeytanın zamanın ileri geri gitmesi >>> BUNU BANA ŞEYTAN UNUTTURDU ayetlerinin sırrıdır. "ALLAH ŞEYTANA MÜHLET VERDİ/SÜRE TANIDI" demek, eğer normal bir cin gibi süre tanısaydı, zamanda hep ileri giderek son nefesinde yani-mesela-70 yıl sonra ölürdü. Ama İLERİ-geri bir CPT3 zamanında osilasyonik olarak yaşayıp ömrü olan 70 yılı milyonlarca yıl boyunca sürdürebiliyor. Yani ÖLÜMDEN AZ önce yeniden gençleşiyor.

Bir NÖTRİNOYU nasıl öldürürsünüz. Maddeye hayalet gibi davranır. Alfa (helyum çekirdeği), beta (elektron katod ışınları) ve Gamma (Foton), bunlar FERMİONDUR ve size çarpar ve resmen etkilenirsiniz. Ama size vereceğim şu seriye dtikkat ediniz!

1. NÖTRİNO akımları!

2. ÇEKİMCİ DALGALAR!
Bunlar vücudumuzu hiç taciz etmeden, bize değmeden (Vesvese tortusu dışında) HAYALET gibi geçip giderler. Bir hayaleti nasıl öldürürsünüz? İsa ŞEYTANI nasıl öldürür sizce?

Şimdi bilim ışığında ipuçlarımıza bakalım: Evren en başta İKİ İÇERİK ile yaratıldı. Biri MADDE (biliyoruz!), diğeri antimadde (Bu zamanda geri gittiği için Big Bang'den eksi 16 milyar geriye yani bizden 32 milyar yıl uzağa gitti)...

Şimdi madde ve antimaddeyi en küçük düzeyde inceleyelim: Elimizde bir elektron bir de antielektron (pozitron) olsun (veya proton, antiproton) Bunların zamanları gibi -hatta aynı nedenden- izotropik spinleri de TERSTİR, üçüncü bileşenleri terstir...
Şimdi büyük bir sır daha geliyor: Basit görünüyor ama aslında can alıcı: Madde >>>

ANTİNÖTRİNO bırakır/yayar. ANTİMADDE ise >>> NÖTRİNO bırakıp yayar. Çapraz ürünü farkettiniz mi?

Bir sır daha! Antinötrino ZAMAN İÇİNDE GERİ gider (Anti-evreni hatırlayınız). Ve Nötrino ise zaman içinde İLERİ gider. (Evet elektron ürünü muon, taon, tau ürünü) Ancak yüklü kuantlar birbirini etkiler. Örneğin elektron ile pozitron birbirine rastlarsa, "pozitronium" denen bir süreç içinde birbirlerinin etrafında dönüp birbirlerini yokederler ve bir çift kuanta dönüşürler. Proton-Anti proton; nötron-Antinötron da böyle... Birbirlerine rastlarlarsa yok ederler.
Fakat iki hayalet var: Bunlardan biri nötrino diğeri antinötrino... Bunlar birbirlerini bulup YOKETMİYORLAR. (Nötron ve antisi birbirini yok eder, çünkü, içlerinde u ve d kuarkları vardır) Ama nötrino ve antinötrino içinde HİÇBİR şey yoktur. Annihilationları yoktur, birbirini yok edip "görünür bir çift fermiona" dönüşmezler. Onlar bozondur. Pekiyi bu durumda ne olur?

İpucu vereyim: Evrende nötrino ve antinötrino eşit sayıda var. Ve birbirlerini yok edemediklerinden birlikte yaşarlar. Evrende zaman ileri doğru akıyor (Termodinamik yönde). Nötrino'nun da zamanı İLERİ akıyor. Ama evrenin her yerinde fing atan ANTİNÖTRİNOLARIN zamanı TERS akıyor! Bu inceliğin şimdi farkına vardınız mı? (Bunlar hiçbir yerde ve hiç bir zaman yazılmamış ilk ve tek şeylerdir).

Evrende nötrinoların zamanı bizim gibi ileri akıyor ama evren dolusu antinötrinonun zamanı da TERSİNE akıyor. Ama bir arada varlar. Pekiyi zamanın EYLEMSİZLİK çatkısını nasıl beceriyorlar?

Sanal W bozonu ve w+, w- de var. Bunların tamamı elektro zayıf kuvvet diye birleşiyor ve bu tek bozonun adı Zo yani yüksüz Z bozonudur. Eski görüşte öyleydi. Şimdiki bozunmalar değişti (Higgs Bozonu üzerine gidiliyor). Çünkü metatron, burada biri bildiğimiz elektromagnetizma kuvveti diğeri de Zayıf çekirdek kuvveti olan bir çift kuvvet birleşiyor ve TEK KUVVET >>>> ELEKTRO-ZAYIF kuvvet oluşturuyor.


Enerjinin sakınımı yasasına göre: Bu birleşme dolayısıyla açığa bir enerji bırakılıyor. Bunların TAMAMI antinötrino. Şimdiki bilgilere göre: Dışarıya eğer güçlü çekirdek kuvvetinden bir parçacık bırakılsaydı, evrende her yerde gamma patlamaları olurdu. Ama zayıf çekirdek kuvvetinin, güçlü çekirdek kuvvetinin "denge ve tutunumu" gereği sessizce dışarı bırakıldığını biliyoruz. Pekiyi bu nötrino denen hayaleti bırakıyor ve BİZİ NEDEN etkilemiyor? Çünkü zamanda İLERİYE değil; zamanda GERİYE veriyor.

Bugün Cuma olsun! Bir fenomen olsun (süper nova patlasın). Bundan çıkan nötrinolar yarın Cumartesi’ye doğru ok yönünde giderken; antinötrinolar ise PERŞEMBE gününe doğru ENERJİyi boşaltıyorlar. Yani hayalet hikayesi iyice çetrefilleşiyor (Bunu böyle düşünün, w olayı terk edildi/edilecek).

Bir nötrino ile antinötrino nasıl bir arada "EYLEMSİZLİK çatkısı yaparlar? Bunu sormuştum. İki dalga birbirine rastlayınca DURAN dalga olmuyorlar mıydı? Eğer birbirine eşit (mesela ikisi de muon nötrinosu olan) değerde ve zıt yönde, aynı düzlemde karşılayan iki nötrino GARİP bir eylemsizlik çatkısı yaparlar: Duran dalga olmazlar ama, evrende O LOKALDEKİ zamanın akışına garip bir etki yaparlar. İkisi birbirine Neutrinodule denen bir etki ile bağdaşırlar. İkisi bir araya geldiğinde, birbirlerini BİR ZAMANDA ileriye BİR ZAMANDA geriye salıncak gibi ETKİ geçene kadar sallarlar.


Orada bulunan biri kuşkusuz çıldırırdı. Çünkü bir hatırlayıp bir unutacaktı. Şeytanın zamanı bir ileri bir geri akıyor derken bunlardan yola çıkmıştım. Ve Kur'an'da bir kaç yerde geçen "Bunu bana şeytan unutturdu" şifresini de ara ara vermiştim. Hatırladık mı?

Yusuf 42. Onlardan, kurtulacağını bildiği kimseye dedi ki : Beni efendinin yanında an. Fakat şeytan ona, efendisine anmayı unutturdu. Dolayısıyla, birkaç sene daha zindanda kaldı.

Kehf 63. Genç adam dedi : "Bak sen şu ise, hani kayaya sığınmıştık ya, işte o sırada balığı unuttum. Onu hatırlamamı bana unutturan, şeytandan başkası değildi. Balık, denizin içinde acayip bir biçimde yolunu tuttu."

Evet ayrıntı şu: Pekiyi nasıl oluyor da insanlar "BUNU BANA ŞEYTAN UNUTTURDU" diyorlar! Yani Yusuf'un zindan arkadaşı ya da Yuşa "kendilerine unutturanın" şeytan olduğunu nasıl biliyorlardı? Şeytan ile GÖRÜŞMEK gibi bir şey hissetmişler gibi, farkettiniz mi?

Günün birinde İsa gelecek/Deccal'in evreni ile kapı oluşacak. Oradan gelen salt NÖTRİNO dalgaları ve inanılmaz yoğunlukta bu KARIŞIM, Dünya’ya ulaştığında ŞEYTANIN ZAMAN çatkısı eylemini yok edecek. Şeytan her cin gibi zamanda İLERİ giderek ve bir daha zamanda geri kaçamayarak, Hızır nasıl Deccal elinden öldüyse aynı mekanizma bu kes tersine ödenecek, İsa eliyle ŞEYTAN ömrünün sonuna gelip ölecek.
Kraliçe. Bunu beğendi.
Hüyem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Alt 01 Kasım 2013, 18:13   #2 (permalink)
Kralsız Kraliçe

Kraliçe. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 13 Ağustos 2013
Yaş: 21
(Mesajlar): 254
(Konular): 94
Renkli Para : 10
Aldığı Beğeni: 83
Beğendikleri: 152
Ruh Halim: Enerji Dolu
Standart

Bilgi için teşekkürler
Hüyem Bunu beğendi.

Forumrenkli.com Türkiye'nin En Renkli Forumu !
Kraliçe. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Reklam Alanı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
hannas, insan, ve, İnsan, şeytan, şeytanlaşmiş


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557