Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Erkekçe > Fitness & Sağlıklı Yaşam > Kas Yapıcı İlaçlar ve Haplar
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Kas Yapıcı İlaçlar ve Haplar Proteinler gibi kas yapmaya yarayan ilaçlar hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22 Mart 2012, 23:24   #1 (permalink)
Death Surgeon

Hüseyiи. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 02 Ağustos 2011
Nerden: Karanlıklardan..
(Mesajlar): 8.363
(Konular): 2017
İlişki Durumu: Var
Burç:
Renkli Para : 403423
Aldığı Beğeni: 1926
Beğendikleri: 2408
Ruh Halim: Huzurlu
Takım :
ÖdülleriÜye Ödülleri: 1
Oscar Ödülü 
Standart BSN NO-Xplode (Performans Arttırıcı)

N.O.-XPLODE antreman öncesinde yoğun bir enerji vererek performansı ateşler. İlk kullanımdan itibaren; fiziksel ve zihinsel enerjinizin arttığını, kaslarınızdaki gelişimi, gücünüzün ve dayanıklılığınızın arttığını, daha kolay zihinsel konsantrasyon sağlayarak verimli bir egzersiz çalışması yaptığınızı fark edeceksiniz. Tüm bu faydalar N.O.Xplode’da bir formülde toplanmıştır. Size daha once hayal edemediğiniz yoğunlukta ve etkinlikte egzersiz yapabilme kapasitesi sağlar. Kendinizi, hayatınızda gerçekleştirebileceğiniz en verimli, enerjik bir antremana fiziksel ve zihinsel olarak hazır hissedeceksiniz. Bir kere N.O.Xplode ile antreman yapınca, bir daha onsuz asla antreman yapmayacaksınız. N.O.Xplode’un içerdiği yoğun nitric oxide, keratin ve vücut ile zihin arasındaki dengeyi artırıcı elementler sayesinde her antremanınıza konsantre ve güçlü hissederek başlayacaksınız.


ÜRÜN PROFİLİ
L-Arginine Alpha-Ketoglutarate (AKG): AAKG, nitrik oksiti etkileyerek vücuttaki kan akışını büyük oranda arttırır. Sonuç olarak daha fazla besin kaslara taşınarak antrenman sonrası ağrıların azalmasını sağlar. Kan pompalanmasındaki artış kaslarda antrenman esnasında hacim artışına neden olur. AAKG nitrik oksit seviyesini arttırarak, antrenman sonrası yenilenmeyi ve kasların dolgunluğunu sağlar, glutamin seviyesini arttırır ve diğer amino asitlerin emilimine yardımcı olur.

L-Citrulline Malate & L-Citrulline Alpha-Ketoglutarate (AKG): Nitric Oxide ile sentezlenmesi için gereken arginine oluşumunu sağlayan bir amino asittir. AKG ile bağlantısı sonucu bu işlem oluşur. Malic Asit, Krebs devirinde arada yer alır. Kimyasal olarak Malic Asit ve citrulline arasındaki bağ, Krebs devirindeki ATP üretimini destekler.

L-Histidine Alpha-Ketoglutarate (AKG): Histamine oluşumunu sağlayan bir amino asittir. Histamine, nitric oxide aracılığı ile vasodilasyonu etkiler.

RC-NOS™ (Rutaecarpine 95%): Rutaecarpine, meyva Evodia Rutecarpa’sından oluşan bir alkaloid çıktısıdır. Rutacarpine nitric oxide üretimini tetikler. RC-NOS aynı zamanda, kafein tüketiminden dolayı oluşan vasoconstricting etkilerine karşı koyar.

Gynostemma Pentaphyllum (Gypenosides 95%): İçinde saponine bulunan ve gypenosides diye de bilinen bir güneydoğu Asya bitkisidir. Nitric Oxide’in açığa çıkmasını stimüle eder.

Nicotinamide Adenine Dincleotide (NAD): NAD, nitric oksit sentezinin oluşumunu sağlar. L-arginine’in nitric oxide’e dönüşümü için gereken enzimdir.

AVPT (Advanced Volumizing and Performance Technology): Geliştirilmiş tescilli 4 creatin örneğinden biridir.Beta-Alanine, cretain taşınmasını,yapıya alımı ve tesirliliği arttırmak amacıyla tasarlanmıştır ve hızlandırılmış kas onarımıyla hidrojen iyonlarına karşı tampon oluşumuyla sonuçlanır.Sodium Creatine Phosphate Matrix: Kreatin fosfatın sodyum tuzudur, suda çöznürlüğü arttırır. (Arttırılmıştır). Kana karıştıktan sonra, bir tane sodyum klorid bileşeni sorumlu olur, kreatinin kas hüclerine taşınmasından. Kreatin ve sodyumu birleştirilerek, kreatinin organlara geçişi ve emilimi büyük oranda arttırılır.

Creatine Ethyl Ester-Beta-Alanine Dual Action Composite (CarnoSyn®): BSN'nin son tescilli karışımıdır, kreatinin su ve yağdan oluşmuş bileşikteki çözülümünü arttırır. BSN sadece su ve yağ tutulumunu arttırmakla kalmamış, ayrıca hidrojen iyonlarının tutulumunu(engellenmesi galiba) da arttırmıştır. Yakın zamanda yapılan araştırmalar, kasların yorulmasının sadece laktik asit toplanmasın değil, ayrıca hidrojen iyonlarının tutulmasına da bağlı olduğunu göstermişlerdir.
Hidrojen iyonları, metabolik yan oluşumlardır. Beta-Alanine, carnosine'in üretimini arttırır. Carnosin bir iki aminoasitten oluşan bir cisimdir, laktik asit tutulumunu engeller, hidrojen iyonlarının çoğalmasını nötralize eder, engeller. Bundan dolayı, yağda çözünen bir kreatinle, suda çözünen bir tanesini, Beta Alanine ile kombine ederek , kreatinin normal sınırları ötesinde etki etmesi sağlanabilir daha etkili emilim ve etki için.


Creatinol-O-Phosphate-Malic Acid Interfusion: Kardiyovasküler fonksiyonda destekleyici rolünden dolayı kreatin benzeri bilinir, oksijen kullanılabilirliğini arttırır, dayanıklılığı arttırır, çalışma kapasitesini arttırır, yorgunluğu geciktirir. ATP, kasların kasılmasını ve kas dokunun onarılmasını sağlayan vücut enerjisidir. Kreatin, daha fazla atp yapmak için adpye verilen fosfatların taşınmasında yardımcı olur; bu sayede daha fazla enerji elde edilir. Kreatinle etkileşen bu interfüzyon tepkimeleri, patlayıcı enerji için daha fazla kullanılabilir atp oluşturur.

Creatine AAB™ (Creatine Alpha-Amino-N-Butyrate): AVPT'deki diğer kreatin örneği. Emilimi ve etkisi büyük oranda arttırılmıştır; ATP üretimini ve bundan dolayı yapıcı metabolizmanın çalışmasını arttırır. Diğer kreatin örneklerinden farklı olarak, yıkıcı metabolizmaya karşı da çalışır. Leucine, dallanmış bir aminoasit zinciri olarak, şuna dönüşür, buna dönüşür, o da protein sentezini arttırır ve ağır antrenmanın vereceği protein zararını engeller.Kreatin emilimi ve etkisi arttırılmakla kalmaz, anabolik ve katabolik-karşıtı bir madde alınır bununla.

Di-Creatine Malate: Malik Asit kimyasal olarak kreatinin iki molekülü ile bağ kurarak Di Kreatin MAlate’I oluşturur. Malate bağının amacı ; kreatinin sudaki çözünürlüğünü, emilimini ve ATP’yi destekleyen fonksiyonlarını artırmaktır. Emilimin artması, mdesel problemlerin oluşma riskini azaltır. (Mide krampı, mide gazı, vb. )

Trimethylglycine (TMG): TMG, keratin oluşumu için; glikosamine’e methyl gruplarını gönderir. TMG, homocystaine seviyesini korumak için ; glikosamine ile ¼ ölçüsünde karışır. Bu da kalp sağlığının korunmasını destekler.

Glycocyamine: Doğal kreatin üretimini sağlamak için; karışıma eklenen metabolic bir maddedir.

Guanidinopropionic Acid (GPA): Insülin hassasiyetini ve hücrelerin volümünü artıran bir kreatin analoğudur. GPA, kreatinin etkilerine karşı oluşan toleransın azalmasına yardımcı olur. Kreatinin etkilerine cevap vermeyen kişiler üzerinde de, kreatinin etkisinin artmasını sağlar.

Modified Glucose Polymers: Kas glisojenlerinin depolanmasına yardımcı olur. Bunlar anaerobic olmayan antremanların temel yakıt kaynağıdır.

Sodium Bicarbonate (Effesorb Technology™): Bu farklı ve özel taşıma sistemi, besinlerin suda ki çözünürlüğünü kolaylaştırarak hızla kana karışmalarına yardımcı olur.

Cinnulin-PF®: Proanthocyanidine antoksidanları ile eşsiz bir bağlantısı olan ve bazı tarçın olan sıvı bir yan üründür. Bu bileşim, normalde insülüinin uyguladığı hücresel sinyal mekanizmasını harekete geçirir.

Ketoisocaproate Potassium (KIC-K): Dallardan oluşan zincir amino asit Leucine’in anti-catabolic şeklidir ve oluşumunu sağlar. Amino asitler içinde anabolic olarak en kuvvetli olandır.

L-Tyrosine & L-Tyrosine Alpha-Ketoglutarate (AKG): Katekolamin’lerin (epinephrine, norepinephrine ve dopamine) oluşumunu sağlayan ve belirli durumlarda gereken bir amino asittir. Kafein alımı catecholamine’lerin açığa çıkmasını sağlar ve bu da; nöro-kas performansını, dikkati, odaklanmayı ve duyguları düzenler. katekolamin’lerin tyrosine desteği ile yenilenmesi, kafein alımından kaynaklanabilecek zaraları da önlemiş olur.

Taurine: Hücre çoğalmasını ve insulin hassasiyetini dengeleyen bir amino asittir. Aynı zamanda bir anti oksidandır. Taurine, kas hücrelerine glukoz aktarımına yardımcı olur ve oxidative stresi azaltarak, egzersiz performansını destekler.

Glucoronolactone: Genel anlamda kişinin kendisini, iyi ve sağlıklı hissetmesini sağlayan ve artıran bir anti oksidandır.

Methylxanthines (Caffeine): Kafein; kişinin algılama seviyesini, beyni ve kasları arasındaki (neuro muscular) performansını artırıcı bir maddedir. Özellikle kısa süreli ve yoğun- kuvvet egzersizlerinde etkilidir.

MCTs (Medium Chain Triglycerides)[coconut]: Egzersiz sırasında hızlı yağ yakımını sağlayan bir enerji kaynağıdır.Di-Calcium Phosphate, Di-Potassium Phosphate, Di-Sodium Phosphate: Fosfo kreatin seviyelerinin artması için, kreatine geçerek kreatinle birleşirler. Böylece ATP seviyesi, kuvvet ve dayanıklılık artar. Kalsiyum, potasyum ve sodium vücudun güç dengesini düzenler.

Glycerol Hydrating Polymers™: Potassium Glycerophosphate, Magnesium Glycerophosphate, Glycerol Stearate: Glycerol; suyu, kasların dışında yer alan extra cellular alandan çıkararak kana taşır. Böylece, kan damarlarının kalınlığı ve görünürlüğü artar. Dayanıklılığa bağlı atletizm sporcuları, vücutlarındaki su ve nem dengesini glycerol desteği ile sağlarlar.

Stearate: Gliserol, suyu hücre dışındaki (kasın dışındaki) boşluktan çeker ve kana gönderir, bu yüzden de damarların kalınlığını ve gözükürlüğünü arttırır.Dayanıklılık atletleri hidratasyonu suplementlerden alınan gliserolle desteklerler.Potassium Glycerophosphate, Magnesium Glycerophosphate, Glycerol Stearate:
Gliserol, suyu hücre dışındaki (kasın dışındaki) boşluktan çeker ve kana gönderir, bu yüzden de damarların kalınlığını ve gözükürlüğünü arttırır.Dayanıklılık atletleri hidratasyonu suplementlerden alınan gliserolle desteklerler.


İdman günlerinde kullanımı: İdmandan 30-45 dakika önce boş mideye 1-3 ölçek arası alınmalıdır.

Dinlenme günlerinde kullanımı:
Boş mideye 1 ölçek alınmalıdır.

"Yürekten sevdiğin bir insan varsa, bir kişi olsun yeter,
hayatın kurtulmuş demektir…"
1Q84 - Haruki Murakami


Hüseyiи. isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
arttırıcı, bsn, noxplode, performans


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557