Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Kültür & Sanat > Tiyatro & Edebiyat & Sanat > Kitaplar & Vitrindeki Kitaplar
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21 Ocak 2013, 01:39   #1 (permalink)
★½★

aLLien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 05 Kasım 2012
Nerden: Antalya-Ankara
Yaş: 30
(Mesajlar): 2.184
(Konular): 1569
İlişki Durumu: Yok
Burç:
Renkli Para : 49000
Aldığı Beğeni: 382
Beğendikleri: 1020
Ruh Halim: Kaygili
Takım :
aLLien - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Aşk Kapıyı Çalınca - Susan Elizabeth Phillips / Kitap ÖzetiKitabı Konusu

Birbirinden nefret eden iki ünlünün yanlışlıkla evlenmelerini ve birbirlerine aşık olmalarını komik bir dille anlatıyor.

KARAKTERLER

Bram Shepard: Varoş mahallelerde büyümüş. Babasının ilgilenmediği, lise terk biri. Bütün pisliklere bulaştıktan sonra zekasını ve yeteneğini kullanarak kendisini bu yaşantıdan ve kötü arkadaşlıklardan kurtarmış biri. Çok yakışıklı, atletik bir görünümü var. Umursamaz gülümsemesi bir tanrıçayı bile yere serebilir.

Georgie York: Herkese iyi davrana ve herkes tarafında sevilen nadir oyunculardan biri. Başına gelen bütün kötü şeylerden kendisini sorumlu tutan ve babasıyla ilişkisinde sorunlar yaşayan biri. Hastalıklı derecede fedakar. Kendisine göre güzel sayılmayan biri ama aslanda çook güzel. Değişik bir görüntüsü var.

Rory Keene: İşe yapım asistanlığıyla başlayarak stüdyo yöneticiliğine kadar yükselmiş biri. Ona yapılanları asla unutmama gibi bir özelliği var. Sarışın, her zaman derli toplu ve çok hoş bir bayan.


Paul York: Georgie’nin babası. Kızını elinden geldiğince iyi yetiştirmeye çalışmış. Kızının oyunculuktan kazandığı parayla hep yararlı yatırımlar yapmış biri. Kontrolü elinde tutmayı seviyor. Karısının ölerek ve onu henüz bebek olan kızıyla ne yapacağını bilmez durumda bırakmasından sonra psikolojik olarak toparlanamamış biri.

Laura: Georgie’nin menejeri. Fakat aslında sürekli Paul’ün emirleri altında ezilen bir kadın. Bundan her zaman nefret etmesine rağmen bir türlü karşı çıkacak cesareti toplayamıyor. Ne yaparsa yapsın dağınık bir görüntüsü var. Paul’ün kızıyla ilişkisini düzeltmesine yardım etmeye çalışıyor. Hoş ve iyi kalpli bir bayan.

Meg: Georgie’nin çatlak arkadaşı.

Trevor: Georgie ve Bram’in ortak arkadaşı. Aynı zamanda aktör ve gizli gay. İkisininde iyiliğini isteyen yakışıklı bir erkek.

Lance: Georgie’nin eski kocası. Bram’in değimiyle “Ezik”. Cinsel iştahı kapalı, karakteri zayıf bir adam. Kimin yakınındaysa onun karakterini kopyalıyor. Aktör.

Jade: Lance’in yeni karısı. Soğuk bir kadın. Asıl ilgilendiği konu yardım faaliyetleri ama ironik olarak etrafındakileri farkında bile değil. Güzel bir aktrist.

Kitabı Özeti

Georgie York ve Bram Shepard 8 yıl önce başrollerini beraber oynadıkları Skip&Scooter adlı uzun soluklu ( dizi yaklaşık 8 sezon sürmüş) amerikan fenomeni diziden sonra neredeyse hiç konuşmamışlar. İkisi de birbirinden pek hoşlanmıyor çünkü . Georgie, Bram’in umursamaz hallerinden, sorumsuzluğundan ve dizi çekilirken onu düşürdüğü durumlardan nefret ediyor. Ayrıca dizi de Bram’in sex kasedi yüzünden bitiyor . Bu da Georgie’nin ne kadar haklı olduğunu kanıtlıyor. Bram ise eski rol arkadaşının cici kız tavırlarından, herkese iyi davranıp Bram’i olduğundan daha pislik bir duruma düşürmesinden ve herkesin onun mükemmel olduğunu düşünmesine sinir oluyor.
Kitap dizinin bitmesinden 8 yıl sonra başlıyor. Georgie geçen yıl fırtınalı bir boşanma dönemi geçirmiş. Bütün basın peşinde. Ayrıca Skip&Scooter dan sonra çektiği filmlerin hiç biri ilgi görmemiş ve amerikan basını ve halk onu hala Scooter Brown olarak görmekte. Bram’in durumu da ondan daha iyi değil. Aldığı rollerin tümü küçük playboy rolleri ve mali sıkıntılar yaşıyor.
Muhabirler Georgie’nin etrafına toplanıyorlar ve ona eski kocası Lance ile onun yeni karısı Jade’in (bu karakterler de aktör ve aktristler) bebeğinin ultrason fotoğrafını gösteriyorlar. Bu yolla bir yıldır bekledikleri kareleri yakalıyorlar. Perişah Georgie… Bu sırada Bram de orada bulunuyor ve uzaktan yaşananları izliyor. Geargie, arabasına atladığı gibi en yakın arkadaşı Trevor Elliot’un (aktör) sahil evine gidiyor. Bram, Georgie’nin bu durumda ne yapacağını merak ediyor ve onu takip ediyor. Georgie, Trevor’a yaşananları anlatıyor ve gizli gay olan arkadaşına sahte bir evlilik teklif ediyor. Trevor bu teklifi reddediyor ve bu sırada Bram kendini gösteriyor. Bütün konuşmaları duymuş. Georgie’yle alay ediyor ve bu kadar çaresiz durumda olduğunu bilmediğini söylüyor.
Georgie, evine dönüyor ve kesinlikle “kazanan” olmak için bir şeyler yapmayı aklına koyuyor. Ama ne?...
Kusursuz bir adamla görünmeyi planlıyor. Buluşma yerleri olan, basının uğrak yeri “Sarmaşık” ta adam onu bekletiyor. Georgie, bozuntuya vermemeye çalışıyor. Ekildiğinin gazetelerde yazacağından emin. Fakat o sırada Bram tam karşısına oturuyor. Birbirlerine karşı ağır hakaretler ederken ve nefretlerini belirtirken bir yandan da sahte gülümsemeler atıyorlar. Bram elini Gerorgie’nin elinin üstüne koyuyor. Karşıdan bakıldığında resmen flört ediyorlar.
O sırada yanlarına şimdilerin güçlü stüdyo yöneticisi havalı sarışın Rory Kene geliyor. Georgie’ye çok iyi davranıyor fakat Bram’e ise olabildiğince soğuk.
Georgie, kafa dağıtmak için arkadaşı Sasha’yla Vegas’a gitmeyi planlıyor. Fakat Sahsa fabrikasında çıkan bir aksilik sonucu gelemiyor. O sıralar her köşeden Georgie’nin karşısına çıkan Bram yine karşısına çıkıyor. Oteldeki bir partide karşılaşıyorlar. Georgie, yakışıklı basketçilerle, Bram de fıstıklarla flört ediyor. Bram, Georgie’ye kızlardan birinin getirdiği şarap kadehini uzatıyor ve içiyorlar.
Georgie, sabah uyandığında etrafında erkek giysileri var ve banyodan su sesi geliyor. “Lütfen basketçilerden bir olsun.” Diye dua ediyor. Fakat banyodan Bram çıkıyor.
Kavga ediyorlar. Odayı toparlarken bir belge buluyorlar. Evlilik belgesi…Fakat ikisi de hiçbir şey hatırlamıyodu!
Kafaları güzelken evlenmişler yani. O kızın verdiği şarapta mutluluk hapı olduğunu anlıyorlar. Hemen boşanmayı düşünüyorlar. Fakat olay basına sızacak ve Georgie yeni bir skandalı kaldıramayacağı için evli olarak kaldıkları her ay için Bram’e para ödemeyi teklif ediyor.
Georgie, bu sırada eskiden nasılda Bram’e aşık olduğunu düşünüyor. Dizi o 15’indeyken başlamış ve 3. sezon sıraları Bram’in bir yat partisine gidiyor. O gün Bram’den asıl nefret etmesine neden olan olay yaşanıyor. İğrenç bir şekilde birlikte oluyorlar ve Bram, çıkıp gidiyor. Georgie’nin bekaretini kendi isteğiyle de olsa kaybetmesi umurunda bile olmuyor. Böylelikle Georgie, ne kadar aptal olduğunu anlıyor.
Bram’in teklifi kabulü üzerine (bazı şartları olduğunu ama zamanı gelince açıklayacağını söylüyor) Georgie, Bram’in evine taşınıyor. Kapılarında bir basın ordusuyla… Georgie’nin kontrol manyağı babası ve arkadaşları herkes gibi şaşkın.
Popüler çift sık sık basın karşısına çıkıyorlar, gelinlik ve damatlıkla pozlar veriyorlar, ünlü mekanlara beraber gidiyorlar… Açıkçası sık sık reklam yapıyorlar. Georgie o zavallı kadın olmaktan çıkıyor. Evde Bram’le birlikte yaşayan kahya kız Chaz, Georgie’ye gıcık oluyor.
Sonunda Bram son şartını da söylüyor. Düzenli sex hayatı istiyor. Eğer Georgie kabul etmezse onun arkasından iş çevirmek zorunda kalacak ve bunun basının kulağına gitme ihtimali var.
Bu sırada Bram’in başka planları var. O da Georgie’yi kendi çıkarlarına göre kullanmak istiyor. Stüdyo yöneticisi Rory Keene’i büyük bir yapımın başrolünü ve yapımcılığını üstlenebilecek kapasitede ve sorumlulukta olduğuna ikna etmesi gerekiyor. Tabii Rory Keene Bram’e bir nebze olsun inanmıyor. Onu ikna edebilecek tek kişi Georgie.
Bir akşam Georgie’nin babası Paul evlerine geliyor ve ne kadar hayal kırıklığına uğradığını söylüyor. Her zamanki gibi Georgie’ye babası gibi değil de menejeri gibi davranıyor. Georgie, bunun üzerine babasına karşı da rol yapıyor ve bunu bir aşk evliliği olarak gösteriyor.
Georgie’nin asistanı Aaron, Georgie’ye yardım için sık sık eve gidip gelmeye başlıyor. Kilolu bir dahi olan Aaron’a Chaz kadınlar ve sağlıklı yemekler hakkında yardım ediyor. Chaz yirmi yaşında olmasına rağmen insanların bakımını üstlenmek için yaratılmış biri.
Bram ise kendisini sürekli çalışma odasına kapıyor. “Ne oluyor bu adama!?” diye düşünen Georgie, planın sadece bir kısmından haberdar olabiliyor. Bram, “Skip&Scooter” temalı bir düğün planlıyor. Yemekler 8 sezon boyunca dizide yer almış yiyecekler, pastanın üzerinde Skip&Scooter bebekleri…
Georgie, elinde bir kamerayla Chaz’in peşinde dolanıyordu sürekli. Kahya kız ne kadar sinir olsa da gereğinden fazla konuşmaya başlamıştı. Kamera karşısında resmen susamıyordu. Bütün sırlarını tek tek ortaya döküyordu.
Georgie, Bram’le öpüşürken ( bu ilk gerçek öpüşmeleri “kamerasız” saf zevk için) bir gazeteci gece vakti balkonlarından fotoğraflarının çekiyor. Bram, aşırı sinirleniyor ve fotoğrafçının arkasından koşuyor. Georgie de arkalarından…Komşularının bahçesine geçiyorlar veee Georgie, bu vesileyle komşularının Rory Keene olduğunu öğreniyor. Fotoğrafçı kaçıyor. Bram, geri döndüğünde en iyi oyunculuğunu sergileyerek Rory Keene’in yanında tam bir aşık gibi davranıyor.
İnternete sızan fotoğraflarda nasıl oluyorsa kavga eder gibi çıkıyorlar ve manşet oluyorlar. Bram’in sex kasedi bile tekrar ortaya çıkıyor. Tekrar reklama başlıyorlar. Birlikte samimi pozlar, popüler kafeler vs. Bu sırada Georgie’ye muhabirlerden biri tarafından Jade’in (eski kocasının yeni karısı) düşük yaptığı haberini veriyor. Georgie, her nedense bu durumdan kendini sorumlu tutuyor ve Bram, Georgie’yi teselli ederken oyunculuğunu ve yapımcılığını yapmak istediği film hakkında Georgie’ye bilgi veriyor. Georgie’nin kullanıldığını anlaması uzun sürmüyor. Georgie bunu fazla önemsemiyor. Ne de olsa bu klasik Bram Shepard davranışı. Fakat şimdilerde Bram’in aklında başka tilkiler dolanıyor. Georgie’nin Ezik kocasıyla sex hayatının pek de parlak olmadığını anlamış durumda ve bu durumun Georgie’yle hiçbir alakası olmadığının farkında. Georgie’ye zihni ve bedensel özgüvenini vermeye kararlı.
Georgie’nin yakın arkadaşı Meg, neler olduğunu ve sevgili arkadaşının iyi olup olmadığını öğrenmeye kararlı. Birkaç gününü Georgie’lerin evinde geçirecek.
Bu sırada Georgie’nin babası Paul, kızına yeni bir senaryo teklifi götürmek iztiyor. Bunun için kendi kuklası olan Laura Moody’e gidiyor. Kadın, çıcuk gibi, dağınık ve Paul’ün etkisi altında kalan biri. Fakat bundan, Paul’ün emirlerinden, bıkmış durumda. Yine de Paul’ün bu emirini de yerine getirmeyi kabul ediyor. Georgie, babasıyla menejerini arkalarından iş çevirdiklerini öğrenince çok sinirleniyor ve bir daha bu tarz rollerde oynamayacağını söylüyor. Georgie, bu sert konuşmadan sonra suçluluk duyarak babasını eve yemeğe davet ediyor. Fakat bu yaptığına pişman olarak başkalarını da davet etmeye başlıyor. Meg zaten evde olcak, Trevor, menejeri Laura veee komşusu Rory Keene!
Bu reklam gezilerinin biri sırasında Bram, Georgie’yi bileğinden tutarak birden bir dükkana sokuyor. Erotik shop’a. Hem de basının önünde. Süper reklam. Dükkan kalabalıklaşsa da kimse onları rahatsız etmedi. Birbirlerine sinir bozucu derecede erotik şeyler aldılar ve değiş tokuş ettiler. Arka bölmeye geçip denediler ve birbirlerine gösterdiler. Bu düzenli sexin başlaması için gereken ( bu da Georgie’nin şartıydı) 4. randevuydu ve orda birlikte oldular.
İkisi de birbirini kullanmıştı ve şikayet eden yoktu. Bram, Lance’in Georgie yerine Jade gibi bir soğuk nevaleyi tercih etmesiyle şimdi daha çok eğleniyordu.
Georgie, Bram’e “Ağaç Evi” adlı kitaptan film senaryosuna çevrilmiş yapım hakkında yardım etmeyi kabul ediyor. Rory’e Bram hakkında harika şeyler anlatabilir. Fakat karşılık olarak senaryoyu okumak istiyor ve çok etkileniyor. Helene, karakterini canlandırmak istiyor. Bram onunla alay ediyor. Georgie de Bram’le çünkü ikisinin de oynamak istediği roller ağır dram rolleri. Georgie, Rory ile yine de görüşüyor, fakat Rory, Bram’e hala güvenmiyor. Bu sırada Georgie’ye neden bu kadar iyi davrandığı ve Bram’e neden sinir olduğu açığa çıkıyor.
Skip&Scooter ‘ın 2. sezonu çekilirken Rory, dizinin yapım asistanı. Bram’in o sıralar takıldığı sokaktan arkadaşları bütün gün setteler. Sürekli Rory’i taciz ediyorlar ama bunu kimse dikkate almıyorlar. Sonuçta Bram o dönemde Rory’den daha önemli. Fakat bir gün çekimlerden sonra Rory’i sıkıştırıyorlar ve Georgie, bir eşyasını unuttuğu için sete geri dönüyor. Yardım çağırıyor ve bir felaketi önlüyor. Serseri arkadaşlar setten uzaklaştırılıyor. Her ne kadar Bram sonradan hepsinin asalak olduğunu anlasa da o dönemde arkadaşlarının masallarına inanıyor.
Fakat Georgie, Bram’in ne kadar değiştiğini ispatlamaya kararlı.( Bu arada kendisi de Bram’in biraz da olsa değiştiğini kabul ediyor. Örn; Bram sürekli içtiği sigarayı beş yıldır ağzına sürmüyor ve alkol ve uyuşturucu bağımlılığından kurtulmuş. Ayrıca “Ağaç Evi” için çok emek harcıyor. Yani en azından bir şansı hak ediyor.) Bu yüzden Rory’i malum akşam yemeğine davet ediyor. Fakat bunu Bram’e söylemiyor.
Bram bunu son gün öğreniyor ve küplere biniyor. Rory Keene evine gelecek. Hem de Georgie’nin ondan nefret eden babasıyla aynı gün! Yine de olan olmuş durumda. Bu sırada Chaz Georgie’ye sadece onu değil ayrıca hizmetli kadınları da çektiği için tavır yapıyor. Fakat tekrar konuşmaya başladığında en büyük sırrı ortaya seriliyor. Chaz, Bram onu bulduğunda hayat kadınlığı yapıyordu. Fakat zevk için değil, ihtiyaçtan. L.A.’de kimsesi yoktu ve resmen sokakta kalmıştı. Ayrıca kolu alçıdaydı. İş yapamaz durumda ve çaresizdi. Bram ise onu asla kullanmamıştı, ona bir ev ve yapacak iş vermişti.
Georgie şokları yaşıyordu. Aynı Bram’den mi bahsediyorlardı? Konunun üzerinde fazla durmadı yapacak işleri vardı.
Yemek günü geldi ve öğleden sonra konuklar toplanmaya başladı. Paul(baba) ve Laura(menejer), Rory Keene ve Trevor (gay arkadaş), Meg , Chaz ve Aaron zaten evde kalıyordu. Tam yemeğin ortalarında Georgie bir vesileyle Bram ve Rory’i konuşmaları için yalnız bırakmışken kapı çalınıyor ve Lance geliyor! Georgie’nin nasıl olduğunu merak etmişmiş. Peh! Boşanma konusunda yardım edebileceğini ve karısı Jade’le birlikte her türlü yardıma hazır olduklarını söylüyor! Sanki Georgie onları çok severmiş gibi. Bu sırada Bram yanlarına geliyor ve Jade’in dışarıda beklemesine gerek olmadığını söylüyor. Georgie içten içe sinir krizleri geçiriyor. Bir de onu evine getirmiş! Jade’ de içeri geliyor. Georgie yapmacık bile olsa samimiyet göstermiyor sadece bebek için gerçekten çok üzgün olduğunu belirtiyor ama ikili bu duruma pek de üzülmemiş gibi. Tailand’daki bir yardım gezisinden yeni dönmüşler. O sırada Jade’e bir telefon geliyor ve uçaktan indikten sonra görüştükleri herkesle aynı bölgede kalmaları gerektiği, salgın tehlikesi olduğu (tailand’dan gelen), 48 saatlik karantinada kalacakları söyleniyor. Hepsi kapana kısıldı! Kızıyla kişisel olrak sohbet etmek istemeyen Paul, Bram’le konuşmak istemeyen Rory ve Lance il Jade’in yüzünü dahi görmek istemeyen Georgie…
Tabii işler değişiyor. Bu iki gün içinde normal olarak ( gerçi olağanüstü de denilebilir) devam eden tek şey Bram ve Georgie’nin sex hayatı. Paul, Laura’nın tavsiyesiyle Georgie’yle konuşuyor. Tavsiyeler vermek yerine babası gibi konuşuyor. Asla işten bahsetmiyorlar. Jade ve Lance Georgie’den özür diliyorlar vs. Ve Georgie, bir oyun bulduğunu söyleyerek milleti etrafına topluyor. Senaryo okuma! Ağaç Evi’nin senaryosu. Bram, Georgie’nin bunu Helene karakterini oynamak için yaptığını düşünüyor fakat Georgie iş rol dağılımına geldiğinde o çok istediği rolü Rory’e veriyor ve Bram’in oynamak istediği rolü ona veriyor. Ona bir şans yaratıyor yani. Hem de kendisini geri çekerek. Rory, Bram’in oyunculuğundan en az Georgie ve diğerleri kadar etkileniyor. Kimse Bram’in bu kadar ağır bir rolü kaldırabileceğini düşünmemişti halbuki.
Tabii ki Bram’in Georgie’ye teşekkürü ateşli geçiyor. Ertesi gün Georgie, babasıyla Helene rolü alıp alamayacağı konusunda tartışma yaşıyor. Babası ona o basit romantik komedilerden birini kabul ettirmeye çalışıp duruyor ve menejerinin ( Laura’nın) sadece kendisine hizmet etmesi gerekirken babasının dediklerini yaptığını anlayarak menejerini istemeyerek de olsa kovuyor. Bunun üzerine Laura, Paul’ün evine giderek önüne bir senaryo atıyor. (Eskiden Paul de aktörmüş ama yıldızı hiç parlamamış) Kendisinin bir müşteriye, Paul’ün de kendi için bir şeyler yapmaya ihtiyacı olduğunu söylüyor. İpleri eline alıyor.
Bram ve Georgie’nin temsili düğünü basının büyük ilgisini çekiyor. Skip&Scooter teması ise konuklar tarafından çok beğeniliyor. Düğüne Aaron uzun süredir etkilemeye çalıştığı komşusuyla ,( Chaz sayesinde kızın ilgisini çekti, ayrıca zayıfladı ve gözlük yerine lens kullanmaya başladı) Paul de Laura’yla katılıyor. Paul ve Laura arasında bir yakınlaşma var. Düğün çok güzel geçiyor.
Eve döndüklerinde Georgie, tekrar o 18 ‘indeki aptal kıza dönüştüğünü anlıyor. Ne karakterler değişmişti ne de senaryo Georgie, aşkına karşılık vermeyen aynı adama yine aptalcasına aşık olmuştu. Sevişirlerken Geoergie, Bram’in ağzından laf almaya çalışıyor ve Bram ona, şu ana kadar edindiği en iyi dost olduğunu ama ona asla aşık olmadığını ve böyle bir şeyin olmayacağını söylüyor. Georgie’yi rahatlattığını sanıyor.
Georgie, hemen ertesi sabah kimseye yerini sadece babasına söyleyerek (artık normal bir baba-kız ilişkileri var) ortadan yok oluyor. Bram ne olduğunu anlamıyor. Fakat evde Georgie’nin Helene rolünü oynadığı bir kaset buluyor. Georgie, inanılmaz bir oyunculuk sergilemiş. Rory’e gösteriyor ve Rory, Bram’e hemen Georgie’yi bulmasını söylüyor. Bram Paul’ü ikna ederek Georgie’nin yerini öğreniyor ve rolü aldığını söylüyor. Ayrıca neden kaçıp gittiğini falan soruyor. Georgie, Bram’e ona yine aşık olmaya başladığını ve bir süre uzak kalmaları gerektiğini söylüyor. Ama Bram’in Helene rolü için ona ihtiyacı var. O da ona aşık olduğunu söylüyor ve Georgie’nin tokadıyla karşılığını alıyor. Georgie onu yağmur altında bırakarak eve giriyor. Bram de bir yandan kendi adiliğine diğer yandan da aşk ve sex i ayrı olarak göremeyen kadınlara lanet yağdırıyor. Ve birden o yağmurun altında kafasına bir şey dank ediyor. O da Georgie’yi seviyor! Fakat az önce her şeyi mahvetmiş oldu. Bu yüzden Rory’e rol için başkasını bulmasını söylüyor. Çünkü Georgie’yi ancak böyle ikna edebilir. Sonra tekrar Georgie’nin karşısına çıkıyor. Georgie’nin yeterince ikna olmaması üzerine Bram, bütün basının bulunduğu bir mekana giderek sahte evliliklerini anlatıyor. Fakat hiçbir basın üyesi buna inanmıyor. Yine de bu ufak çaplı bir skandal. Ama bu Georgie, için önemli değil. Sonuçta Bram onu kullanmıyor ne rol için gerekli olan temiz hayatın bozulmaması için ne de Helene rolü için. Bram ondan Helene rolünü başkasına verdiği için af diliyor. Georgie ise ona önemli olmadığını ve zaten o rolü istemediğini, bunun bir kendini ispatlama meselesi olduğunu söylüyor. O sıradan insanların hayatlarını belgesel yapmak istiyor. Chaz gibi insanların…
Kitap 5 yıl sonrasından devam ediyor. Evlerinde 25 kişilik bir barbekü partisindeler. Partiye aynı evde yaşayan Aaron ile Chaz ve evlenmiş olan Paul ile Laura birlikte katılıyor. Bram, bu süre zarfında başka başarılı yapımlara da imza atmış ve Georgie de sokaklarda dolaşarak belgeseller çekmiş. İlgi çekmeyi seven kızları 4 yaşındaki Iris kimsenin onunla ilgilenmemesi üzerine bağıra bağıra şarkı söylemeye başlıyor ve masum küçük oğulları şaşkın gözlerle onu izliyor.


aLLien isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
aşk, Çalınca, elizabeth, kapıyı, kitap, phillips, susan, Özeti


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557