Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu  "Taklitler, Asıllarını yaşatırmış."
Go Back   Forum Renkli - Türkiye`nin En Renkli Eğlence ve Bilgi Paylaşım Platformu > Haber ve Magazin > Türkiyeden Haberler > Köşe Yazıları
Ücretsiz Kayıt ol veya Üye Girişi yapın.
Köşe Yazıları Köşe Yazarlarının yazmış olduğu tüm yazılar burada.

Forum Renkli - Türkiye'nin En Renkli Eğlence ve Paylaşım Platformuna Hoşgeldiniz.
Forum Renkli'ye Hoşgeldiniz. Forumumuza ücretsiz KAYIT olarak, forumumuzda bilgi alışverişi yapabilir ve aramıza katılıp samimi dostluklar kurabilirsiniz.

Forumumuzda bizimle birlikte paylaşıma katılmak için buradan üye olabilirsiniz.veya Facebook üyeliğiniz ile sitemize kayıt olabilirsiniz.
Etiketli Üyeler Listesi

Yeni Konu Aç Cevap Yaz
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12 Aralık 2011, 16:08   #1 (permalink)
Çok Şükür...


∞ MαsαL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 03 Ağustos 2011
Nerden: ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
(Mesajlar): 22.728
(Konular): 5773
İlişki Durumu: Evli
Burç:
Renkli Para : 787623
Aldığı Beğeni: 4233
Beğendikleri: 7440
Ruh Halim: Cok Asik
Takım :
Standart Fahiş Bir Kabahat İle Fahişe Bir Sabahat

Ah benim vicdanım neleri reddediyor, bir bilseniz…
Ben doğmadan yıllar yıllar öncesinden başlayan ve Mustafa Kemal’imin ölümünden sonra yıllardır devam eden ne acıları yüreğimde biriktirip gözlerimi açtım ben bu dünyaya.

İşinize gelir ya da gelmez, o gün nurtopu gibi bir Kemalist doğdu. İyi ki de doğdu… Doğdu ve sizin başınıza bela oldu.
Ben uzun zamandır sizi izlerken televizyonda ve lanetlenmiş suratlarınıza bakarken bela okumuyorum.

Her gün birçok insan, ya dost meclislerinde, ya arabasında radyo dinlerken, ya evinde televizyon ve internet başında, ya da gazetesini okurken size bela okuyor; ama ben uzun zamandır size “Allah belanızı versin!” bile demiyorum. Demiyorum; çünkü bizim gibi Kemalistler doğmuş ya, Allah sizin belanızı öyle vermiş zaten.

Daha bir şey görmediniz ama… Güzel(!) günler göreceksiniz çocuklar, motorlarınızı kendi lağım sularınıza süreceksiniz!…
Daha durun bakalım…

Güzel(!) günler göreceksiniz, kabahattan olma sabahattan doğma çocuklar, acele etmeyin, daha bir şey görmediniz…

Ah benim şu vicdanım, neleri ellerinin tersiyle itmeye çalışıyor yıllardır, bir bilseniz…

Türk askerinin başına geçirilen çuvalda biriktiriyorum tüm öfkemi… O çuvala bir gün yalnızca başınızı değil, vatan toprağıma her gün yeni bir pislik döken kıçınızı da sokacağız. O zaman anlayacaksınız, köpeği olduğunuz Apo’ya 40 metrekarenin bile ne kadar çok olduğunu… 40 metrekare, bir çuvaldan daha geniştir çünkü.

Türk polisine attığınız tokatta biriktiriyorum söyleyemediklerimi… Siz böyle ABD’den aldığınız güçle azdıkça, AB’den bulduğunuz yüzle kudurdukça, o tokat benim ellerimde büyüyor.

O yüzden diyorum ya, daha bir şey görmediniz siz…

Tokat’ta yatan Şehit Üsteğmen Çetin Aylar’a anlatıyorum her gece, bu çuval ile tokatı…

Temmuz 2010’da Hakkari Çukurca’da şehit düşen Çetin Üsteğmen’in Tokat Turhal’daki babaevini ziyarete gittiğimde sormuştum babasına:

“Sen oğlunu büyüttün, Harp Okulu’na gönderdin, okuttun, teğmen mezun ettin. O oğlun daha da büyüdü, üsteğmen oldu ve bir gün bir kalleş gelip senin canının parçasını şehit etti… Ne hissediyorsun? Merak ediyorum, bir şehit babası ne hisseder?”


Her yanı Türk bayrağıyla donatılmış evin bahçesinde bana o baba dedi ki:

“Utku Bey, ben üzülmüyorum, ben ağlamıyorum. Benim oğlum, altı askerinin canını kurtarmak uğruna o mevziyi terketmedi ve öyle şehit oldu. Bugün altı ana onun sayesinde ağlamıyor. O yüzden mutluyum. Ama eğer benim oğlum kendi canını kurtarmak için o mevziden kaçsaydı, bugün o altı ana ağlayacaktı. İşte o zaman ben bu eve Çetin’i almaz, evlatlıktan men ederdim. Ve işte o zaman ağlardım

Tüylerim diken diken, düşündüm o anda, bu nasıl bir ruhtur… Bu nasıl yüce bir felsefedir ki, kendi çocuğu şehit düşünce, diğer analar ağlamıyor diye, altı ana değil de bir ana ağlıyor diye sevinebilen?
Bu ruh ve bu felsefe, bizim büyük ulusumuza okullarda öğretilmez… Bizi annemiz veya babamız karşısına alıp da, “Bak çocuğum, ilerde senin çocuğun şehit düşerse, böyle böyle düşünüp, ağlamayacaksın!” diye anlatmaz… Bu, bizim binlerce yıllık tarihimizde nesilden nesile sanki genetik bir kodla, sessiz sedasız aktarılan bir felsefedir.

Buna ne vatanımı işgal eden kabahatın aklı erer ne de vatanıma ihanet eden sabahatın…

Buna yalnızca “Ne mutlu Türk’üm diyene!” sözünü şöyle yüreği titreye titreye söyleyebilen, Mustafa Kemal’in çocuklarının aklı erer…

O yüzden de, bu kabahat ile bu sabahat, daha nasıl bir ulusla uğraştıklarının farkında değiller!

Peki kimdir bu kabahat ile sabahat? Ve neden biri fahiştir, diğeri de fahişedir?

“Fahiş” sözcüğü, “aşırı” anlamı dışında bir de “ahlaka uygun olmayan” anlamına da gelir…

Cumhuriyet’in temeline bombalar konulurken buna ses çıkarmayanlar, bu bombaları koyanlar kadar fahiş, yani ahlaksız bir kabahata imza atmışlardır.

“Fahişe”nin ne anlama geldiğini de, sabahatın yüzüne bakarak anlayabilirsiniz.

“Sabahat” sözcüğü, “yüz güzelliği” demektir. Oysa öyle sabahatlar vardır ki, emperyalizmin bölücü yatağına girmek için kullanır o tükürülesi çirkinlikteki yüzünü.

Bizim bilmemiz gerekense; yıllardır o kabahatı işleyip üzerimize saldıranlarla, o sabahatı işleyip üzerimize salanlar aynı soysuzlardır, aynı alçaklardır.

Ah benim şu yıllardır acıya acıya sonunda acınacak duruma düşen güzel vatanımın vicdanı, neleri reddediyor, bir bilseniz…

Askerliğini benim gibi yapanlar da anlamaz bunu. Ancak şehitlerimin anaları, babaları, kardeşleri, eşleri, çocukları anlar… Bunun bedelini bedeniyle ödeyenlerin yakınları anlar.

“Vicdan-i ret” zırvasıyla yanıp kavrulan şerefsizler ordusu, bugün Türk Ordusu’na karşı açıktan bir savaş başlatmıştır. Kimden cüret buldukları da bir o kadar açıktır…

Bir de bu bedeli parayla ödeyip “kendini kurtarmak” isteyenler var.

Ben de, onların parasıyla bana gelecek “yol-su-elektrik” hizmetini reddediyorum. Fakir çocuklarım sınır boylarında tek tek şehit düşerken; o elektrikle aydınlatılmış, o suyla yıkanmış o şehir yollarında, bunu vicdanına yedirmiş üç beş züppeyle aynı anda yürüyor olmayı reddediyorum.

Ama bugünlere kolay gelinmedi, bunu da biliyorum.

Kabahat, yıllardır top çevirip pas veriyordu, sabahat da bugün gol atıyor.

Kabahat, yıllardır dağdakine ses çıkarmıyordu, sabahat şimdi şehire inmiş, caka satıyor.

Kabahat, yıllardır Barzani’ye yemek servisi yapıyordu, sabahat şimdi semirmiş, kalça sallıyor.

Kabahat, yıllardır işbirliği yapıyordu, sabahat şimdi işini yapıyor.

Kabahat, yıllardır taş atıyordu, sabahat şimdi tokat atıyor.
Kabahat, yıllardır vatanıma kurşun sıkıyordu, sabahat şimdi kurşun sıkanı alkışlıyor.

Ne bekliyorduk ki, ne olmasını umut ediyorduk?


Yani, kabahat işlenirken sabahat doğuyordu; körleşen Cumhuriyet(!) Savcısı görmedi. Kabahat fahiş bir hal almışken, sabahat fahişeliğe soyunuyordu; körleşen Cumhuriyet(!) Savcısı görmedi. Sabahat, yani “yüz güzelliği” böyle bir şey işte; kör ediyor adamı!

Oysa aynı Cumhuriyet(!) Savcısı, Cumhuriyet Gazetesi Başyazarı İlhan Selçuk’un, Cumhuriyet Gazetesi’ne bomba atan çetenin başı olduğunu iddia etti.

Tuncay Özkan
’ın benimle konuşurken yaralarla dolu ellerini kaşıması gözlerimden gitmiyor.

Mustafa Balbay’ın su damacanalarıyla spor yapıp sağlığını korumaya çalışması gözlerimden gitmiyor.

Fatih Hilmioğlu’nun hastanede yatağa zincirlenmesi, Mehmet Haberal’ın çürümeye mahkum edilmesi, Doğu Perinçek’in eşiyle görüşmesinin bile yasaklanması, Çetin Doğan’ların tıbbi müdahaleyi reddedecek kadar onurlu duruşu gözlerimden gitmiyor.

Neden yaşarıyor peki bu gözlerim, neden?
Silivri ve Hasdal’a girenler ölerek çıkarken, sabahat(!)ların o pis suratlarındaki sırıtışları kanıma dokunuyor arkadaş!

Fahiş bir kabahat ile fahişe bir sabahat başımıza çıkmış tepinip duruyor; hal böyleyken, gözyaşı dökmek zoruma gidiyor arkadaş!

Ama sakın ha, bu fahişler ve fahişeler, döktüğüm gözyaşını çaresizliğime bağlamasınlar.

Ben, gözyaşı döktükçe Mustafa Kemal’e giden yolumu yıkıyorum her gece. Yani arkamdan gelenleri düşünüp, o yola gözüm gibi bakıyorum…

Bölücülükle şaha kaldırılmış gerici kabahata da, ABD ile düşüp kalktıkça “Kürdistan” adlı bir veled-i zina doğuracağını zanneden sabahata da son sözüm şu olsun:


Bu memlekette sizin Apo posteriyle ve “sarı-kırmızı-yeşil” bayraklarla gösteri yapmanız “özgürlük mücadelesi”; ama bizim şehitler için yaptığımız yürüyüşlerde ya da Cumhuriyet mitinglerinde Mustafa Kemal posterleri ve Türk bayraklarıyla sokağa dökülmemiz “provokasyon” oldu.

Peki öyle olsun… Sizden korkan da, sizin gibi olsun!

“Saflaşma var” deniliyor, “kamplaşma var” deniliyor her fırsatta.

Saflaşma, yalnızca bizim aptallaşma derecesinde “saflaşma” yaşayan bazı çakma Atatürkçülerde var… Siz gayet ayıksınız ve aklınız yerinde…

Kamplaşmaya gelince…

Siz bölücüler Kuzey Irak’ta ve siz gericiler tarikat yuvalarında kamplaşırken, bizim elimiz de armut toplayacak mı sandınız?

Elbette vatanımızı korumak için biz de vatanseverler kampında yerimizi alacağız. Tıpkı 1919 olduğu gibi…

Ve fahişe bir sabahat, emperyalizmle gece mesaisini doldurup evine giderken, elbette onun yatağını toplayıp odasını havalandırmayacağız.
Ve fahiş bir kabahat, yeşil başını Pensilvanya’dan alıp Ankara’ya giderken yollarına gül suları serpmeyeceğiz…
“Kandil”le ve “ampul”le aydınlanan yolunuzun üzerine bir güneş gibi doğacağız ve siz kaçacak delik arayacaksınız.

Habur’daki çapulcu sürüsünü birlikte buyur eden kabahat ile sabahat, o zaman anlayacak “arkadan alkışlamak” ne demekmiş…

Ve işte o zaman anlayacaklar, biz Kemalistler var olduğumuz sürece, “Fahiş ile Fahişe”nin aşkında asla “mutlu son” olmayacağını!

Kaynak
---Utku Erişik--

.
∞ MαsαL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı
Yeni Konu Aç Cevap Yaz

Etiketler
bir, fahiş, fahişe, kabahat, sabahat, İle


Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)
 
Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum Renkli Sosyal Medya
Forumrenkli Facebook Forumrenkli Twitter Forumrenkli RSS
Forum Renkli Desteklediklerimiz

Forum Renkli Yasal Uyarı!

Forum Renkli Türkiye'nin en renkli eğlence ve bilgi paylaşım platformudur. Hukuka, yasalara, telif ve kişilik haklarına bağlıdır. "5651 sayılı yasada" belirtilen "Yer Sağlayıcı" olarak hizmet sunmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin tüm içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebep ile sitemiz, uyarıları dikkate alarak yasa dışı paylaşımlar hakkında gerekli işlemleri yapmaktadır. Oluşabilecek yasal sorumluluklar "Üyelerimize" aittir.

Forum Renkli; Arkadaşlık, Dostluk, Eğlence, Paylaşım, Msn Nickleri, Msn Sözleri, Msn Avatarları, Ödüllü Yarışmalar, Msn Sözleri, Şiirler, Şarkılar, Moda, Sağlık, Tv, Dizi, Film, Komik, Komik Resimler, Komik Videolar, Haberler, Spor Haberleri ve Güncel Bilgi Paylaşımı gibi konuların kullanıcıları tarafından önceden onay almadan anında yayınlayabildikleri bir forumdur.

Copyright© 2011 - 2013, ForumRenkli.com® Tüm Hakları Saklıdır.


Forum Renkli Alexa Forum Renkli SitemapvBulletin® Version 3.8.7 ile güçlendirilmiştir.
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd
Inactive Reminders By Realdizayn

Search Engine Optimization by vBSEO 3.6.1 ©2011, Crawlability, Inc.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 352 353 354 355 356 357 358 359 360 361 362 363 364 365 366 367 368 369 370 371 372 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 393 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 414 415 416 417 418 419 420 421 422 423 424 425 426 427 428 429 430 431 432 433 434 435 436 437 438 439 440 441 442 443 444 445 446 447 448 449 450 451 452 453 454 455 456 457 458 459 460 461 462 463 464 465 466 467 468 469 470 471 472 473 474 475 476 477 478 479 480 481 482 483 484 485 486 487 488 489 490 491 492 493 494 495 496 497 498 499 500 501 502 503 504 505 506 507 508 509 510 511 512 513 514 515 516 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526 527 528 529 530 531 532 533 534 535 536 537 538 539 540 541 542 543 544 545 546 547 548 549 550 551 552 553 554 555 556 557